Team MVP

Team MVP je slávny esport tím z Južnej Kórey, ktorý mal súpisky v Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive, Player Unknown's Battlegrounds a League of Legends. Tím MVP predtým hostil turnaje Dota 2, Heroes of the Storm a StarCraft II. Tím MVP Competition of Legends predtým súťažil v Division of Legends Champions Korea (LCK), najvyššej juhokórejskej profesionálnej lige League of Legends, a potom koncom roka 2018 zostúpil do kórejskej ligy Challengers. (CK).

Tím bol prvým kórejským tímom, ktorý sa kvalifikoval do prvej fázy playoff International IV. Tím prehral s Team Liquid po tom, čo porazil Virtus.pro. Napriek tomu, že boli jediným juhokórejským tímom Dota 2 na turnaji, ich účasť v Seattli vyvolala živé vysielanie SpoTV s publikom.

Team MVP
Hráči tímu MVP

Hráči tímu MVP

Dota 2

V roku 2013 sa k tímu pripojil Jimmy' DeMoN' Ho (USA). Tím TI4 v roku 2014 tvorili Juhokórejčania Park Tae-won alias March, Kim Seon-yeob alias QO a Lee Sang-don alias Forev. Ďalšími hráčmi na súpiske boli Lee 'Reisen' Jun-Yeong a Lee Seung-gon alias Heen. V tom istom roku opustili tím dvaja hráči. Boli to Kim 'DuBu' Doo-young a Jung Har alias Solara, obaja Kórejci.

Tím TI5 bol v roku 2015 posilnený o nových hráčov, ktorí nahradili tých, ktorí odišli. Damien' kpii' Chok (Austrálčan) sa pripojil k tímu po boku Wong Jeng Yih alias NutZ (Singapur). Nasledujúci rok bol na súpisku pridaný Pyo No-a alias MP. Kim Tae-sung, alias Velo sa k tímu pripojil v roku 2016. Tím sa vyvinul tak, aby sa stal jedným z najlepšie e-športové tímy na svete. Bohužiaľ, MVP Phoenix bol rozpustený v roku 2017.

Counter-Strike: Globálna ofenzíva

Ako pre CS GO, bol rozpustený tím zložený prevažne z Juhokórejčanov. Lee Hyun-pyo alias Xign, Kim' HSK' Hae-sung, Jeon Jung-Hyeon alias rindA. Ďalšími boli Kwon' Argency' Soon-woo a Jung Soo-Yong alias kAyle. Tréner tímu Ronald 'Rambo' Kim bol zo Spojených štátov.

V tíme boli aj ďalší hráči ako Ahn Ho-kyeong alias Timon, Nam Hyeong-Ju alias Sound, Park'zwff' Min-Seok a Pyeon Seon-ho alias Termi, ktorý bol trénerom. Kim Kee-Suk, alias kojenec, bol tiež pozoruhodným dočasným zástupcom tímu MVP.

liga legiend

The liga legiend súpisku tvorili najmä Juhokórejčania, ako Park SU-Hyeon alias Beware, Kim Byeong-jun alias Carrot a Kim Seon-Gyu alias Crow. Ďalšími hráčmi na súpiske boli Cho' Motive' Se-hee, Kim Jae-jin alias Neulbo, Seo 'Garden' Jeong-won a Lee Ho-Seong alias Edge. Kim Kyu-Seok a Kim' Iffy' Hyeon-jun boli tiež na zozname MVP LoL.

V roku 2015 pribudlo do tímu päť hráčov. Kang 'ADD' Geon-mo, Oh Hyun-sik alias MaHa a An Jun-hyeong alias Ian. Na Woo-Hyung alias Pilot a Jeong' Max' Jong-bin boli zvyšok zoznamu, všetko Juhokórejčania. Cha In-Myeong alias ChaResh a Lee Jong-won alias Saroo boli členmi tímu MVP.

Hráči tímu MVP
Najsilnejšie hry tímu MVP

Najsilnejšie hry tímu MVP

Dota 2

1. septembra nastúpil JeeF ako manažér tímu. MVP vytvoril svoj druhý Dota 2 tím nasledujúci mesiac s názvom MVP Phoenix, 21. novembra. V tom istom mesiaci MVP Phoenix pridal americký DeMoN do svojho zoznamu. V decembri DeMoN opustili tím po tom, čo vyhrali NSL sezónu 2.

Vo februári 2014 hral tím MVP Phoenix 1. sezónu KDL, pričom za tím hral DuBu. V máji Phoenix úspešne získal play-in-spot pre The International 4 po tom, čo skončil druhý v kvalifikáciách TI4 Southeast Asia Qualifiers. V roku 2015 bolo v tíme veľa aktivít. Tím Phoenixu sa vo februári rozdelil, Heen a Forev sa presunuli do MVP Hot6ix. Febby a Kpii sa pripojili k MVP Phoenix, aby zaplnili voľné miesta. Reisen prestal byť aktívny v marci a bol nahradený NutZ.

Counter-Strike: Globálna ofenzíva

Tím bol úspešný na rôznych turnajoch pred jeho rozpustením v roku 2020. Tím MVP vyradil ALPHA_Červený tím na ceste k víťazstvu v Cobx Masters Phase 2. Porazil aj NASR_eSports vo finále eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018. Na ZOTAC Cup Masters 2018 tímy Team MVP esport vyradili Signature Gaming vo finále.

Najsilnejšie hry tímu MVP
Prečo je Team MVP populárny?

Prečo je Team MVP populárny?

Juhokórejský multi-gamingový tím pozostával z hráčov prevažne z MVP Clan. Tím začal ako tím StarCraft II koncom roka 2010. Ako GSL postupovalo, Team MVP vstúpil na scénu Dota 2 v septembri 2013. Bolo to v ten istý deň, keď tím StarCraft II tímu Team MVP opustil organizáciu eSports a pripojil sa ku KeSPA. Tím MVP má na svojich účtoch Twitter a Facebook tisíce sledovateľov.

Prečo je Team MVP obľúbené na stávkovanie?

Tím MVP súťažil v rôzne e-športové hry, ktorá poskytovala hráčom široké možnosti stávkovania. Najlepšie tímové stávkové stránky MVP ponúkali hráčom konkurenčné kurzy na aktuálne a nadchádzajúce zápasy tímu.

Tím MVP Dota má za sebou niekoľko vynikajúcich sezón a neuveriteľné úspechy v mnohých kategóriách esports. Boli považovaní za jednu z najúspešnejších esports organizácií na veľkých turnajoch Dota 2 a CS: GO. Ich beh na The International turnajov pomohol Team MVP zhromaždiť nových fanúšikov, čím si získal popularitu.

Prečo je Team MVP populárny?
Ocenenia a výsledky tímu MVP

Ocenenia a výsledky tímu MVP

Dota 2

Tím bol veľmi úspešný v rôznych súťažiach, kde vyhral viac ako 2 000 000 dolárov na odmenách. Tím mal obrovský úspech na The International 2016 a The International 2015. Tím MVP skončil na šiestom a siedmom, respektíve 934 761 $ a 829 333 $ na každom turnaji. Tím tiež vyhral 255 000 dolárov za štvrté miesto na The Shanghai Major 2016 a 202 500 dolárov za šieste miesto na The Manila Major 2016.

Tím MVP vyhral niekoľko turnajov, vrátane Pro Gamer League 2016 – Summer a WePlay Dota 2 League Season 3. Vyhrali tiež Dota Pit League Season 4 a World Cyber Arena 2015 – SEA Pro Qualifiers a Korea Dota League Season 3. Prvý pozoruhodný tím Team MVP víťazstvo bolo v Nexon Sponsorship LEAGUE Season 2, kde vyhrali súťaž a zarobili 75 605 $.

Counter-Strike: Globálna ofenzíva

Counter-Strike tím Team MVP vyhral niekoľko turnajov, ako napríklad Cobx Masters Phase 2, kde vyhral 60 706 $. Vyhrali aj eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018 a ZOTAC Cup Masters 2018- Asia. V príslušných turnajoch zarobili 40 000 a 10 000 dolárov. MVP zarobil 30 000 dolárov po víťazstve na CS: GO Asia Summit.

V ZOTAC Cup Masters 2018 získal MVP 20 000 dolárov za štvrté miesto. Vyhrali podobnú cenu za umiestnenie na štrnástom mieste vo finále 7. sezóny ESL Pro League. Tím MVP skončil v roku 2018 dvakrát na druhom mieste a zarobil 20 000 $ a 6 859 $ v dvoch prípadoch finále WESG 2017 Asia Pacific a finále ZEN Esports Network League 2017.

Overwatch

The Overwatch tím nebol úspešný ako CS: GO a Dota 2. Skončili šiesty na Overwatch Contenders 2018 Season 3: Korea a ôsmy na Overwatch Contenders 2019 Season 1: Korea. V týchto dvoch súťažiach tím MVP vyhral 14 419 USD a 11 600 USD. Tím MVP vyhral 14 162 dolárov na Overwatch CONTENDERS 2018 Season 2: Korea.

liga legiend

Tím nezaznamenal obrovský úspech ako tím Dota 2. Skončili na druhom mieste v Rift Rivals 2017: LCK vs. LPL vs. LMS, kde vyhrali 10 000 dolárov. Získali tiež $17,596 za štvrté miesto v LCK Spring 2017. Ďalší významný úspech bol v LCK leto 2016, kde za šieste miesto zarobili $9,040 a na LCK Spring 2018 skončili deviati a zarobili $9,348.

PUBG

The PUBG divízia tiež nebola veľmi úspešná. Skončili na treťom mieste na PUBG Warfare Masters 2018 – pilotná sezóna a zarobili 11 221 dolárov na odmenách. Tím MVP skončil na druhom mieste v AfreecaTV PUBG League – Pilot Season, kde vyhral $18,630.

Ocenenia a výsledky tímu MVP
Najlepší a najobľúbenejší hráči tímu MVP

Najlepší a najobľúbenejší hráči tímu MVP

DuBu

Kim Doo-young je juhokórejský hráč Dota 2, ktorý hral za tím MVP. Pomohol tímu vyhrať Pro Gamer League 2016 – Summer, WePlay Dota 2 League Season 3 a Dota Pit League Season 4. DuBu je populárny hráč, ktorý má viac ako 100 000 sledovateľov na svojich stránkach sociálnych médií, vrátane Twitch.

Stax

Oficiálne známy ako Kim Gu-taek, hráč je bývalým profesionálom Counter-Strike. Prehrávač má tisíce sledovateľov prostredníctvom stránok sociálnych médií. Juhokórejčan je dobre známy pre svoju rolu Riflera, kde má na konte približné výhry 23 000 dolárov. Stax má viac ako dvadsaťdeväť sledovateľov na svojom profile na Twitchi a tisíce sledovateľov na Instagrame a Twitteri.

Kim Kyu-Seok

Toto je hráč a tréner juhokórejskej League of Legends. Je dobre známy svojou úlohou džungle a svojimi alternatívnymi ID; Revenger alebo Yondu.

QO

Kim Sun Yeob je hráč Dota 2 z Južnej Kórey a Austrálie. Počas svojho pobytu v Austrálii hral QO DotA pre zábavu pod rukoväťou RoastedKimchi, keď sa učil hru. Keď vyšlo pokračovanie hry, Dota 2, pokračoval v jej hraní. V januári 2017 opustil Team MVP len niekoľko dní predtým, ako bol rozobraný.

Motív

Hráč League of Legends je oficiálne známy ako Cho Se-hee. Hráč je dobre známy svojou úlohou ako Support. Motive sa pripojil k tímu MVP v apríli 2018 a odišiel v decembri nasledujúceho roka.

Najlepší a najobľúbenejší hráči tímu MVP
Kde a ako staviť na Team MVP

Kde a ako staviť na Team MVP

Hráči môžu vidieť tímové kurzy tímu MVP na Unibet, ArcaneBet, 1xBet a Betwinner. Udalosti tímových MVP nájdete aj na GGBet, Pixel.bet, Casumo a 22BET, medzi najlepšie stávkové stránky na e-športy. Tieto stránky ponúkajú rôzne trhy pre e-športové turnaje, ale tipujúci ich musí vždy porovnať a vybrať si najobchodovateľnejšiu možnosť.

Stratégia stávkovania na tím MVP

Dodatočné štúdium akéhokoľvek špičkového esportového tímu a jeho hráčov je dôležité. Hráči môžu odhaliť výhodné stávkové príležitosti zhromaždením dobrých údajov o súčasnej forme tímu a kľúčových hráčoch.

Na druhej strane tímový MVP bude mať veľkú výhodu v súbojoch typu head-to-head na väčšine podujatí. Sú takmer vždy jasnými favoritmi, najmä pri hraní Dota 2 a CSGO v ich najlepšej kvalite. Kedysi boli jedným z najpopulárnejších tímov esports na turnajoch Dota 2. Tím MVP nedávno vyhral šesť veľké turnaje, vrátane The International 2017, za 934 761 dolárov. Sú to bezpochyby najlepšie e-športové tímy na svete, na ktoré možno stávkovať na najlepších e-športových stávkových stránkach.

Kde a ako staviť na Team MVP