Váš sprievodca stávkovaním na esporty naživo

Odkedy vypukol Covid a konvenčné športové udalosti sa začali zatvárať, stávkujúci prešli na živé stávkovanie na e-športy, pretože online sa mohli konať iba e-športové udalosti. Ďalším dôvodom popularity e-športových stávok naživo je to, že je veľmi vzrušujúce uzatvárať stávky na živé e-športové zápasy, kde sa situácia zmení v priebehu niekoľkých sekúnd.

Ak sa chcete pustiť do živého esportového stávkovania a dozvedieť sa o ňom viac, ste na správnom mieste. Tu je naša verzia rozsiahleho sprievodcu pre živé stávkovanie na e-športy, kde sa pozrieme na všetko, čo o ňom potrebujete vedieť.

Váš sprievodca stávkovaním na esporty naživo
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prečo je živé stávkovanie Esports iné?

Hranie an esportová hra je jedna vec. Stávkovanie na živý esportový zápas počas jeho konania je niečo úplne iné. Keď sú vaše peniaze na hrane, musíte presne vedieť, čo robíte, pokiaľ možno nestratíte častejšie, ako by ste mali.

Aj keď ste stávkovali naživo na konvenčné športy, mali by ste sa pozrieť na live sprievodca stávkovaním na e-športy pretože e-športové hry sú oveľa rýchlejšie ako bežné športy. V e-športovom zápase sa situácia môže zmeniť v priebehu niekoľkých sekúnd. Vidieť, ako sa v zápase e-športov dejú takmer nemožné veci, nie je také nezvyčajné.

Čo je to živé stávkovanie Esports?

Povedzme, že zajtra sa uskutoční esportová udalosť a ste si istí, že vyhrá váš obľúbený tím. Povedzme, že ste chceli staviť na svoj obľúbený tím. S konvenčným stávkovaním na e-športy to môžete urobiť ešte pred začiatkom zápasu.

Pri konvenčnom stávkovaní na e-šport je však problém. Stávkové kurzy Esports sa zvyčajne mení podľa situácie zápasu. Ak uzatvárate stávky ešte pred začiatkom udalosti, nebudete sa môcť prispôsobiť meniacim sa kurzom.

To je dôvod, prečo väčšina stávkarov uprednostňuje živé e-športové stávky. Pri e-športových stávkach naživo môžete uzatvárať stávky na e-športové udalosti počas ich konania. Svoju stávkovú stratégiu môžete meniť podľa meniacich sa kurzov. Je tiež oveľa vzrušujúcejšie uzatvárať stávky na zápas, keď ho sledujete naživo.

Ďalšou výhodou stávok na e-športy naživo je, že otvorili dvere ďalším stávkovým trhom, alebo inými slovami, udalostiam, na ktoré môžu ľudia staviť. Ľudia môžu napríklad uzatvárať stávky na skóre polčasu alebo na to, ktorý tím vyhrá ako prvý určitý počet kôl.

Ako staviť na živé e-športy?

Stávkovanie na živé e-športy je rovnaké ako akékoľvek iné stávkovanie. Vyberiete si stávkový trh, na ktorý chcete staviť naživo na e-športy, napríklad víťaza zápasu, skontrolujete si kurzy, či sa vám páčia, a potom umiestnite stávku na výsledok, ktorý podľa vás pravdepodobne nastane.

Na uzatváranie stávok budete potrebovať stávkovú kanceláriu. Existujú fyzické stávkové stávky, kam môžete ísť a uzatvárať stávky. Alebo môžete využiť online stávkové stávky, ktoré vám umožňujú uzatvárať stávky na vašom počítači alebo mobilnom telefóne.

Väčšina tipujúcich na e-športy uprednostňuje používanie online stávkových kancelárií. Jedným z dôvodov je, že je to pohodlné. Môžete uzatvárať stávky, keď sedíte na gauči. Druhým dôvodom je, že fanúšikovia esportov sú na to zvyknutí sledovanie e-športových udalostí online namiesto osobnej účasti na podujatí.

Výber online e-športovej knihy

Výber správnej stávkovej kancelárie pre živé stávkovanie na e-športy je veľmi dôležitý. Po prvé, výberom správnej stávkovej stávky sa vyhnete podvodom alebo úniku informácií.

Ak chcete podávať stávky pomocou online stávkovej stávky, vykonáte nejaké vklady a zadáte niektoré zo svojich najcitlivejších informácií, ako sú informácie o kreditnej karte. Existuje mnoho platforiem, ktoré môžu buď ukradnúť vaše vklady, alebo uniknúť vaše informácie.

Z tohto dôvodu by ste si v online stávkovej stávke mali najskôr overiť, či ide o legitímnu platformu a či je bezpečné ju používať. Ak chcete získať lepšiu predstavu, môžete si pozrieť online recenzie stávkových kancelárií.

Ďalšia vec, na ktorú by ste sa mali zamerať pri rozhodovaní o online bookmaker e-športov je zistiť všetky jeho funkcie a zistiť, či má tie, ktoré hľadáte. Môžete napríklad skontrolovať, či má stávková stávka spôsob platby, ktorý uprednostňujete, alebo či pokrýva turnaj, na ktorý chcete staviť.

Najlepšie tipy na stávkovanie na živé esporty

Aby sme vám pomohli na vašej ceste k stávkovaniu na e-športy naživo, tu je niekoľko jednoduchých tipov, ktoré môžete použiť práve teraz.

Urobte si prieskum o tímoch a hráčoch e-športov

Predtým, ako začnete uzatvárať živé stávky na e-športový zápas, mali by ste si vyhľadať hráčov, ktorí sa chystajú súťažiť v tomto podujatí. Mali by ste vedieť, v ktorých tímoch boli predtým, ako sa pripojili k tomuto tímu, a aký bol ich výkon v posledných zápasoch.

Povedzme napríklad, že ste zistili, že hráč bol predtým v nepopulárnom tíme, no napriek tomu dokázal pre svoj tím získať niekoľko víťazstiev. Po preukázaní niektorých pôsobivých schopností bol hráč prijatý do lepšieho tímu. Z toho môžete usúdiť, že by mohli dobre fungovať aj na nadchádzajúcom podujatí.

Mali by ste sa pozrieť na ďalšie faktory, ako je to, aké vzťahy má hráč so svojím tímom, či má problémy s komunikáciou alebo či im chýba správne vedenie. Napriek vysokej kvalifikácii, ak hráč nemá dobré vzťahy so svojím tímom, nemusí byť schopný vyhrať zápas.

Pozorne sledujte zápas

Tento bod sa vám môže zdať trochu zrejmý, ale boli by ste prekvapení, koľko začiatočníkov to ignoruje. Niektorí začiatočníci robia tú chybu, že pred uzavretím stávky nesledujú zápas naživo.

Esportové zápasy sú skutočne nepredvídateľné a veci sa môžu zmeniť v priebehu niekoľkých sekúnd. V e-športoch sa vyskytlo niekoľko prípadov, keď sa hráčom podarilo vytiahnuť nejaké šialené a takmer nemožné spojky.

Takže, ak si myslíte, že konkrétny tím vyhrá, pretože ste videli, ako fungujú, nie je na škodu počkať a pozorne sledovať zápas. Nikdy neviete, kedy si smoliar začne brať späť vedenie a vyhrať zápas.

Zamerajte sa na hry, o ktorých viete najviac

Môže byť lákavé uzatvárať stávky na rôzne e-športové tituly, o ktorých toho veľa neviete. Všetky rôzne možnosti sú určite atraktívne. Najlepšie je však držať sa hier, o ktorých viete najviac, najmä ak ste začiatočník.

Ak viete viac o CSGO a sledujete jeho e-športovú scénu už dlho, bude pre vás lepšie predpovedať udalosti CSGO esports. Na druhej strane, ak ste Dota 2 nehrali tak často a vsadili ste na stávku „prvý, kto zničí vežu“, je pravdepodobnejšie, že sa mýlite. Ako začiatočník nechcete stávkovať tam, kde nie sú kurzy vo váš prospech.

Začnite so stávkovým trhom na víťaza zápasu

Mnoho online stávkových kancelárií má veľa možností, pokiaľ ide o trhy so stávkami na e-športy. Môžete si vybrať prvú stávku krvi, stávku prvého na zničenie veží alebo dokonca toho, kto ako prvý dosiahne 10 zabití. Tie sú však oveľa nepredvídateľnejšie, pretože je v tom veľa premenných.

Ak ste začiatočník, mali by ste sa držať trhu so stávkami na víťaza zápasu. Nemali by ste zvažovať iné stávkové trhy, pokiaľ ste nezačali správne získavať väčšinu stávok na víťaza zápasu. Stávkovanie na víťaza zápasu je oveľa jednoduchšie a ľahšie predvídateľné. Takže ak sa vám to väčšinou podarí, až potom by ste mali zvážiť prechod na iné stávkové trhy.

často kladené otázky

Sú stávkovanie naživo esports bezpečné?

Pokiaľ ste uznávanou a legitímnou online stávkovou kanceláriou e-športov, budete úplne v bezpečí. Mnoho ľudí prišlo o veľa peňazí a ich informácie unikli na online platformy, ktoré nie sú legitímne. Ak nie ste na žiadnej z týchto stránok, nemáte sa čoho obávať.

Je živé stávkovanie na e-šport legálne?

Odpoveď na túto otázku závisí od toho, v ktorej časti sveta žijete. Ak žijete v krajinách, kde sú hazardné hry vo všeobecnosti legálne, potom sa nedostanete do žiadnych problémov, ak sa zúčastníte hazardných hier naživo v e-športoch. . Niektoré krajiny však hazardné hry nepovoľujú. Ak žijete v ktorejkoľvek z týchto krajín, stávkovanie naživo nie je pre vás legálne.

Aká je najlepšia online stávková kancelária pre živé stávkovanie esportov?

Toto je subjektívna otázka. Zatiaľ čo najlepšie online stávkové kancelárie budú vždy úplne legitímne a budú mať špičkové zabezpečenie, výber toho najlepšieho závisí od osobných preferencií.

Na aké e-športové hry by som mal uzatvárať živé stávky?

Existuje veľa e-športových hier, na ktoré môžete staviť naživo, ako napríklad CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League a Overwatch. Stávky by ste však mali uzatvárať len na hru, o ktorej viete najviac.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková