Best Esports Betting Bonuses

Čo potrebujete vedieť o bonuse na stávkovanie na e-športy

Pre začiatok, stávkové bonusy na e-športy sú propagačné akcie, ktoré sa zameriavajú na hráčov, ktorí sa venujú stávkovaniu e-športov. Fungujú stávkové bonusy na e-športy? A ak áno, prečo by bookmaker rozdával peniaze práve takto?

Zatiaľ čo niektorí odporcovia tvrdia, že bonusy za stávkovanie videohier nie sú legitímne, pravdou je, že bonusy fungujú. Áno, prevádzkovatelia stávok rozdávajú peniaze hráčom vo forme propagačných akcií.

Čo spôsobuje, že väčšina hráčov pochybuje o odmenách za stávky, je to, že je takmer nemožné prekonať prísne stávkové limity, s ktorými sú spojené bonusy.

V rámci opatrnosti si však hráči musia dávať pozor na niektorých nekvalitných predajcov s falošnými bonusmi. Ale akékoľvek licencované a regulované e-športová stávková stránka ponúka legitímne bonusy. Prečo teda bookmakeri ponúkajú hráčom stávkové akcie?

Aby sme pochopili dôvod, je najprv dôležité uznať, že v sektore online hazardných hier existuje tvrdá konkurencia. Existujú tisíce stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú trhy so stávkami na e-športy.

Ako každý iný biznis, aj prevádzkovatelia webových stránok so stávkovaním na esporty musia motivovať nových hráčov, a čo je dôležité, udržať si tých existujúcich. Marketingové oddelenia vyčlenili rozpočet na získanie a udržanie zákazníkov. Tieto peniaze sa potom míňajú na ponúkanie bonusov pre hráčov.  

Ako fungujú online stávkové ponuky na esporty?

Existuje široká škála stávkových bonusov na e-športy. Možno ich rozdeliť do dvoch hlavných kategórií; bonusy bez vkladu a bonusy za vklad.  

Esports bonusy bez vkladu

Najlepšou odmenou, ktorú ponúkajú e-športové bookmakeri, je bonus bez vkladu, známy aj ako bezplatné stávky. Ako už názov napovedá, hráči nemusia vložiť žiadne peniaze na uplatnenie týchto ponúk.

Novým hráčom sa ako uvítací bonus ponúka bonus bez vkladu. To, čo musia hráči urobiť, aby si mohli uplatniť tento darček, je zaregistrovať sa na stávkovej stránke a vyplniť svoje hráčske profily. Okrem uvítacieho bonusu bez vkladu môžu hráči využiť tieto vklady neskôr na svojej stávkovej ceste. To je v prípade, že konkrétna stávková kancelária elektronických športov nemá žiadne bonusy za vklad.  

Bonusy za vklad Esports

Mnoho stránok nemá žiadne bonusy za vklad, ale žiadny hodný e-športový bookmaker neminie bonus za vklad. Vydáva sa, keď nový hráč načíta svoj účet.

Uvítací vkladový bonus je najobľúbenejší a je prispôsobený novým hráčom. Tipujúci si môžu tento bonus uplatniť pri prvom alebo následnom vklade, v závislosti od stávkovej kancelárie. Okrem uvítacieho bonusu za vklad neexistujú žiadne bonusy na dobitie vkladu, ktoré odmeňujú hráčov počas ich stávkovej cesty, keď pokračujú vo financovaní svojich účtov.  

Ako získať bonusy za stávkovanie

Bonusy na stávkovanie Esports sa môžu aktivovať automaticky, keď hráč splní podmienky ponuky. Iné stránky vyžadujú, aby si hráči nárokovali odmeny pomocou kupónových kódov.  

Ako používať bonusy na stávkovanie esportov

V tomto segmente získajte od odborníkov; podrobnosti o tom, ako nájsť bonusy na stávkovanie esportov, ako ich používať, niektoré stratégie a čo je dôležité, diskusia o požiadavkách na stávkovanie.  

Kde nájdete bonusy na stávkovanie esportov

Pre záznam, nie všetky stránky so stávkovaním na e-športy majú bonusy. Pamätajte, že existuje skupina hráčov, ktorí nechcú všetky zložitosti spojené s odmenami. 

Ale čo hráči, ktorí si chcú zvýšiť svoje bankrolly vkladovými bonusmi alebo vyskúšať stávkovanie na e-športy bez použitia svojich peňazí? V tejto časti nájdete niekoľko tipov, ktoré hráči potrebujú, aby získali tie najlepšie akcie na stávkovanie na e-športy.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je pozrieť sa na odporúčania od najlepších online stávkových kancelárií videohier. Na takýchto stránkach robia všetku ťažkú prácu redaktori. Zostavujú zoznamy najlepších stávkových bonusov na e-športy a pravidelne ich aktualizujú. Namiesto toho, aby ste strácali veľa času prechádzaním stoviek stávkových stránok, spoľahnite sa na ľahko dostupné materiály.

Ďalším spôsobom, ako môžu hráči získať najlepšie bonusy esportovej stávkovej kancelárie online, je prihlásenie sa na odber upozornení na odmeny a ponúk na stránke alebo stránkach, na ktorých sú zaregistrovaní. Najnovšie akcie môžu získať aj tak, že navštívia propagačnú stránku stávkovej stránky. Tu sú zverejnené všetky prebiehajúce a pripravované bonusy.  

Bonusové stratégie stávok na e-športy

Po nájdení bonusu a jeho uplatnení by stávkujúci mali vymyslieť stratégiu, ako poraziť dom. Dva dôvody vysvetľujú, prečo stávkujúci potrebujú stratégiu.

Po prvé, sú tu nevyhnutné znalosti o bonusoch, ktorým väčšina hráčov nerozumie. Pri väčšine stávkových akcií hráči nedostanú svoj vklad späť, keď vyhrajú stávku vsadenú s bonusovými peniazmi. 

Ďalšia vec, sú tu požiadavky na stávkovanie. Pre začiatok je to počet, koľkokrát musia stávkujúci odohrať, kým si môžu vybrať výhry realizované z bonusových peňazí.

Tieto dva dôvody sťažujú stávkarom premeniť bonusové peniaze na skutočné peniaze pri stávkovaní na e-športy pomocou bonusových peňazí. Ale so správnou stratégiou môžu hráči zvýšiť svoje šance na prekonanie stávkových požiadaviek. Nižšie sú uvedené niektoré zo stratégií, ktoré môžu hráči použiť, aby získali väčšiu šancu nad domom.  

Vysoké kurzy idú ďaleko

Vzhľadom na to, že väčšina propagačných akcií nevypláca stávku, je lepšie využiť stávkové bonusy. Áno. Stávka na smoliar je riskantná, ale má dobré výnosy. Najväčšie tímy v Európe mnohokrát prehrali so smoliarmi. Hráči môžu strieľať s bonusom tak, že sa rozhodnú pre vysoké, „trochu nereálne“ šance.  

Arbitrážne stávkovanie

Ďalšou stratégiou, ktorá dáva hráčom výhodu oproti prísnym bonusovým podmienkam, je arbitrážne stávkovanie, popularizované ako stávkovanie „arb“. Pri arbitrážnom stávkovaní hráči vsádzajú na všetky možné výsledky. Ale potom, arbitráž nie je pre každého. Ba čo viac, e-športoví bookmakeri sa tejto praxi vyhýbajú.  

Rozdeľte bonus na menšie stávky

Rozdelenie peňazí na odmeny na menšie stávky môže hráčom pomôcť aj s vkladaním bonusových peňazí. Je to v tom zmysle, že hráči môžu vsádzať na jednotlivé hry a prekonať stávkové požiadavky rýchlejšie ako stávkovanie bonusu na dlhý stávkový tiket.  

Zodpovedné hazardné hry

Bonusy za stávkovanie na e-športy sú skutočne neodolateľné a viac než často vedú k problémovému hraniu hazardných hier. Na začiatok, problémové hranie, inak známe ako kompulzívne hranie, je v podstate závislosť od hazardných hier. Rovnako ako samotné e-športové hry, aj tu existuje veľká šanca, že hráči sa priklonia k stávkovaniu. To znamená, že je prvoradé, aby hráči prijali preventívne opatrenia.

Aby sa stávkujúci vyhli problémovým hazardným hrám, musia si najskôr stanoviť prísny rozpočet na stávkovanie a nikdy neprekročiť stanovený limit, nech sa deje čokoľvek. Mali by sa tiež vyhýbať honbe za stratami za každú cenu. Dôležité je, že hazardní hráči by nemali nahrádzať školu alebo prácu stávkovaním na e-športy. V prípade, že má hráč podozrenie, že je závislý, je nevyhnutné sebavylúčenie a vyhľadanie pomoci.

Cashback bonus

Ak nemôžete nájsť ponuky cashback na svojej preferovanej stávkovej stránke eSport, existujú ďalšie stratégie, ktoré môžete použiť na nájdenie najlepšieho dostupného cashback bonusu. Jedným z prístupov je jednoducho vyhľadať na Google cashback bonusy. Toto je jedna z najspoľahlivejších metód na nájdenie bonusu, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. Jednoducho vyhľadajte frázy cashback bonus, potom si vyberte renomovanú stávkovú stránku eSport, ako je Betway, Betsson alebo 1xBet, a prípadne preferovaný eSport.

Zobraziť viac...
Bonusové kódy

Stávkovanie na e-športy je relatívne nový fenomén, no veľa ľudí vyhralo veľké sumy peňazí stávkovaním v hrách od Dota 2 a League of Legends až po CS:GO a Valorant. Propagačný kód stávkovej stránky eSports, tiež známy ako promo kód, je kód zložený z písmen alebo číslic, ktoré môžu hráči zadať do propagačného poľa na stávkovej stránke, aby získali nejaký špeciálny stimul. Propagačný kód stávkovej kancelárie vo všeobecnosti používajú stávkové kancelárie ako akvizičnú stratégiu, ktorá pomáha prilákať nových zákazníkov a môže vám pomôcť začať so stávkovaním eSports.

Zobraziť viac...
Vkladový bonus

Výška bonusu na jednoduché stávkovanie esports sa v jednotlivých kasínach líši. Stávkujúci milujú bonusy bez vkladu, pretože môžu zažiť zábavu z hrania bez vykonania vkladu. Toto môže dobre fungovať ako skúšobná verzia pre nových tipujúcich, aby si vyskúšali novú webovú stránku stávkovania alebo kasína. 

Zobraziť viac...
Uvítací bonus

Uvítacie bonusy na stávkovanie e-športov patria medzi najlepšie propagačné akcie, ktoré si hráč môže uplatniť po registrácii na webovej stránke so stávkovaním na e-športy. Tento článok sa ponorí do týchto bonusov, aby zistil, čo sú, ako fungujú, ako si ich uplatniť a ďalšie. Ako už názov napovedá, uvítacie bonusy sú propagácie, ktoré bookmakeri eSports využívajú pre nových hráčov. Existujú dva hlavné typy uvítacích bonusov; žiadny vklad a bonusy za vklad.

Zobraziť viac...
Bonus za žiadny vklad

Hráči hľadajú bonus bez vkladu tak, že vyhľadajú Google alebo navštívia niektoré online kasíno a stránky na podporu stávkovania. Mnohé načrtávajú najnovšie akcie pre eSports a iné typy stávok. Hráči sa môžu pomocou propagačného kódu zaregistrovať a získať schválenie a registráciu účtu v priebehu niekoľkých minút. Stávkový bonus bude následne udelený vo forme bezplatných zatočení, peňažného bonusu alebo bezplatnej hry.  

Zobraziť viac...
Bonus za odporúčanie

Pri registrácii nový hráč označí, že ho odporučil vy, aktívny člen webovej stránky. Ak tak urobíte, získate bonus za odporúčanie, ktorý vám a najnovšiemu členovi, ktorého ste odporučili, umožní hrať bez toho, aby ste museli míňať vlastné peniaze. 

Zobraziť viac...
Bonus za registráciu

Stávkové stránky Esports využívajú bonusy za registráciu na prilákanie nových klientov. Takmer všetky najlepšie stránky so stávkovaním na e-športy poskytnú novým klientom poriadny uvítací bonus. Toto sú ponuky, ktoré vám poskytujú dodatočné prostriedky na stávkovanie, ktoré môžete použiť na uzatváranie stávok na e-športy, ako sú Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends a ďalšie. 

Zobraziť viac...
Free Bets

Voľná stávka je stávka, pri ktorej sa nevyžaduje zaplatenie vkladu. Umiestnením bezplatnej stávky získate možnosť vyhrať bez toho, aby ste do cenového fondu vložili peniaze. Pre začiatočníkov je to jeden z najlepších spôsobov, ako začať stávkovať. Zaručuje, že nikdy nemôžu stratiť svoj počiatočný vklad a budú pohodlnejšie pri hraní online hazardných hier. Bezplatné stávky im tiež umožňujú sledovať priebeh stávkovania tak, že v každý deň stávkovania vidia, či vyhrali alebo prehrali.

Zobraziť viac...

Loyalty Bonus

Ako fungujú online stávkové ponuky na esporty?

Ako fungujú online stávkové ponuky na esporty?

Existuje široká škála stávkových bonusov na e-športy. Možno ich rozdeliť do dvoch hlavných kategórií; bonusy bez vkladu a bonusy za vklad.

Esports bonusy bez vkladu

Najlepšou odmenou, ktorú ponúkajú e-športové bookmakeri, je bonus bez vkladu, známy aj ako bezplatné stávky. Ako už názov napovedá, hráči nemusia vložiť žiadne peniaze na uplatnenie týchto ponúk.

Novým hráčom sa ako uvítací bonus ponúka bonus bez vkladu. To, čo musia hráči urobiť, aby si mohli uplatniť tento darček, je zaregistrovať sa na stávkovej stránke a vyplniť svoje hráčske profily. Okrem uvítacieho bonusu bez vkladu môžu hráči využiť tieto vklady neskôr na svojej stávkovej ceste. To je v prípade, že konkrétna stávková kancelária elektronických športov nemá žiadne bonusy za vklad.

Bonusy za vklad Esports

Mnoho stránok nemá žiadne bonusy za vklad, ale žiadny hodný e-športový bookmaker neminie bonus za vklad. Vydáva sa, keď nový hráč načíta svoj účet.

Uvítací vkladový bonus je najobľúbenejší a je prispôsobený novým hráčom. Tipujúci si môžu tento bonus uplatniť pri prvom alebo následnom vklade, v závislosti od stávkovej kancelárie. Okrem uvítacieho bonusu za vklad neexistujú žiadne bonusy na dobitie vkladu, ktoré odmeňujú hráčov počas ich stávkovej cesty, keď pokračujú vo financovaní svojich účtov.

Ako získať bonusy za stávkovanie

Bonusy na stávkovanie Esports sa môžu aktivovať automaticky, keď hráč splní podmienky ponuky. Iné stránky vyžadujú, aby si hráči nárokovali odmeny pomocou kupónových kódov.

Ako fungujú online stávkové ponuky na esporty?
Ako používať bonusy na stávkovanie esportov

Ako používať bonusy na stávkovanie esportov

V tomto segmente získajte od odborníkov; podrobnosti o tom, ako nájsť bonusy na stávkovanie esportov, ako ich používať, niektoré stratégie a čo je dôležité, diskusia o požiadavkách na stávkovanie.

Kde nájdete bonusy na stávkovanie esportov

Pre záznam, nie všetky stránky so stávkovaním na e-športy majú bonusy. Pamätajte, že existuje skupina hráčov, ktorí nechcú všetky zložitosti spojené s odmenami.

Ale čo hráči, ktorí si chcú zvýšiť svoje bankrolly vkladovými bonusmi alebo vyskúšať stávkovanie na e-športy bez použitia svojich peňazí? V tejto časti nájdete niekoľko tipov, ktoré hráči potrebujú, aby získali tie najlepšie akcie na stávkovanie na e-športy.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je pozrieť sa na odporúčania od najlepších online stávkových kancelárií videohier. Na takýchto stránkach robia všetku ťažkú prácu redaktori. Zostavujú zoznamy najlepších stávkových bonusov na e-športy a pravidelne ich aktualizujú. Namiesto toho, aby ste strácali veľa času prechádzaním stoviek stávkových stránok, spoľahnite sa na ľahko dostupné materiály.

Ďalším spôsobom, ako môžu hráči získať najlepšie bonusy esportovej stávkovej kancelárie online, je prihlásenie sa na odber upozornení na odmeny a ponúk na stránke alebo stránkach, na ktorých sú zaregistrovaní. Najnovšie akcie môžu získať aj tak, že navštívia propagačnú stránku stávkovej stránky. Tu sú zverejnené všetky prebiehajúce a pripravované bonusy.

Ako používať bonusy na stávkovanie esportov
Bonusové stratégie stávok na e-športy

Bonusové stratégie stávok na e-športy

Po nájdení bonusu a jeho uplatnení by stávkujúci mali vymyslieť stratégiu, ako poraziť dom. Dva dôvody vysvetľujú, prečo stávkujúci potrebujú stratégiu.

Po prvé, sú tu nevyhnutné znalosti o bonusoch, ktorým väčšina hráčov nerozumie. Pri väčšine stávkových akcií hráči nedostanú svoj vklad späť, keď vyhrajú stávku vsadenú s bonusovými peniazmi.

Ďalšia vec, sú tu požiadavky na stávkovanie. Pre začiatok je to počet, koľkokrát musia stávkujúci odohrať, kým si môžu vybrať výhry realizované z bonusových peňazí.

Tieto dva dôvody sťažujú stávkarom premeniť bonusové peniaze na skutočné peniaze pri stávkovaní na e-športy pomocou bonusových peňazí. Ale so správnou stratégiou môžu hráči zvýšiť svoje šance na prekonanie stávkových požiadaviek. Nižšie sú uvedené niektoré zo stratégií, ktoré môžu hráči použiť, aby získali väčšiu šancu nad domom.

Vysoké kurzy idú ďaleko

Vzhľadom na to, že väčšina propagačných akcií nevypláca stávku, je lepšie využiť stávkové bonusy. Áno. Stávka na smoliar je riskantná, ale má dobré výnosy. Najväčšie tímy v Európe mnohokrát prehrali so smoliarmi. Hráči môžu strieľať s bonusom tak, že sa rozhodnú pre vysoké, „trochu nereálne“ šance.

Arbitrážne stávkovanie

Ďalšou stratégiou, ktorá dáva hráčom výhodu oproti prísnym bonusovým podmienkam, je arbitrážne stávkovanie, popularizované ako stávkovanie „arb“. Pri arbitrážnom stávkovaní hráči vsádzajú na všetky možné výsledky. Ale potom, arbitráž nie je pre každého. Ba čo viac, e-športoví bookmakeri sa tejto praxi vyhýbajú.

Rozdeľte bonus na menšie stávky

Rozdelenie peňazí na odmeny na menšie stávky môže hráčom pomôcť aj s vkladaním bonusových peňazí. Je to v tom zmysle, že hráči môžu vsádzať na jednotlivé hry a prekonať stávkové požiadavky rýchlejšie ako stávkovanie bonusu na dlhý stávkový tiket.

Bonusové stratégie stávok na e-športy
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Bonusy za stávkovanie na e-športy sú skutočne neodolateľné a viac než často vedú k problémovému hraniu hazardných hier. Na začiatok, problémové hranie, inak známe ako kompulzívne hranie, je v podstate závislosť od hazardných hier. Rovnako ako samotné e-športové hry, aj tu existuje veľká šanca, že hráči sa priklonia k stávkovaniu. To znamená, že je prvoradé, aby hráči prijali preventívne opatrenia.

Aby sa stávkujúci vyhli problémovým hazardným hrám, musia si najskôr stanoviť prísny rozpočet na stávkovanie a nikdy neprekročiť stanovený limit, nech sa deje čokoľvek. Mali by sa tiež vyhýbať honbe za stratami za každú cenu. Dôležité je, že hazardní hráči by nemali nahrádzať školu alebo prácu stávkovaním na e-športy. V prípade, že má hráč podozrenie, že je závislý, je nevyhnutné sebavylúčenie a vyhľadanie pomoci.

Zodpovedné hazardné hry