Stavte na BLAST Premier 2024

V tomto sprievodcovi stávkovaním BLAST Premier zistite všetko, čo stávkujúci eSports potrebujú vedieť o stávkovaní na turnajoch BLAST Premier, od pozadia udalosti až po dostupné stávkové trhy, kde staviť na konkurenciu, stávkové trhy a kurzy, tipy na stávkovanie BLAST Premier a ďalšie .

BLAST Premier je jednou z najprestížnejších líg eSports pre trhák spoločnosti Valve, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO). BLAST Premier sa začal v roku 2020 a sídli v Európe a Severnej Amerike a je rozdelený do dvoch sezón; Jar a jeseň. Sezóna BLAST Premier trvá približne štyri mesiace. 12 tímov postupuje priamo v skupinových fázach predtým, ako bitka postúpi do finále sezóny, kde tímy zo skupinovej fázy idú o všetko – BLAST Premier Championship.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter

Všetko, čo potrebujete vedieť o BLAST Premier

BLAST Premier organizuje BLAST ApS, a dánčina eSports mediálna produkčná spoločnosť a koná sa v rôznych mestách. Jednou stálou vecou je skutočnosť, že existuje živé publikum s veľkými obrazovkami, ktoré pohltia fanúšikov rovnakým spôsobom, akým sa ponoria hráči CS: GO profesionálov. Udalosti BLAST Premier priťahujú obrovské výhry, pričom globálne finále 2020 a svetové finále 2021 priťahujú ohromný výherný fond 1 milión dolárov.

O hre Counter-Strike: Global Offensive

Ako už bolo spomenuté, BLAST Premier je CS: GO turnaj. Counter-Strike: Globálna ofenzíva, popularizovaná ako CS: GO, je strieľačka z pohľadu prvej osoby vyvinutá spoločnosťou Valve v spolupráci s Hidden Path Entertainment. Tento štvrtý diel série Counter-Strike je k dispozícii pre Windows, MacOS, PS3, Xbox 360 a Linux.

CS: GO, rovnako ako jeho predchodcovia, stavia proti sebe dve strany v boji založenom na cieľoch. Tímy súťažia v rôznych herných režimoch, ktoré zahŕňajú kladenie a zneškodňovanie bômb. Jedna strana hrá za teroristov, zatiaľ čo druhá strana hrá za dobrých ľudí, ktorí zneškodňujú bomby a zachraňujú rukojemníkov.

Counter Strike Global Offensive je jednou z nich najobľúbenejšie e-športy vo svete stávkovania eGaming. Scéna eSports sa môže pochváliť mnohými turnajmi BLAST Premier, vrátane jarných a jesenných skupín, zápasov a finále. BLAST Premier League sa teší mediálnemu pokrytiu a jeho televíznymi partnermi sú Twitch a YouTube.

BLAST Premier je prestížny turnaj, ktorý spolupracuje so špičkovými značkami, vrátane Betway, Coinbase a lodného konglomerátu MAERSK. Jedna vec, ktorá robí túto strieľačku z pohľadu prvej osoby úspešnou, je skutočnosť, že ju teraz môžete hrať úplne zadarmo. K dispozícii je deväť herných režimov, vrátane nedávno vydaného battle-royale režimu s názvom Danger Zone.

BLAST Premier Esports stávkové kurzy

Predtým, ako sa pustíte do akcie, je nevyhnutné porozumieť rôznym stávkovým trhom BLAST Premier a CS:go stávkové kurzy. Trhy, známe aj ako možnosti stávok, predstavujú rôzne dostupné výsledky, zatiaľ čo kurzy predstavujú pravdepodobnosť, že stávka prejde.

BLAST Premier Stávkové trhy

Jedným z hlavných stávkových trhov pre majstrovstvá BLAST Premier je víťaz turnaja. Tu hráči vsádzajú na tím, o ktorom si myslia, že vyhrá turnaj. Ostatné stávkové trhy sú štandardné stávkové trhy CS: GO.

Prvý trh je víťazom zápasu a tu tipujúci vsádzajú na výsledok zápasu. Ďalšou súvisiacou stávkou je víťaz mapy, kde hráči vsádzajú na tím, ktorý vyhrá konkrétnu mapu. Ďalšie populárne stávkové trhy BLAST Premier zahŕňajú kolá nad/pod, zabitia skórované nad/pod, správne skóre, handicapy atď.

BLAST Premier Stávkové kurzy

Rovnako ako v prípade tradičných športových stávok existujú tri formáty kurzov, ktoré stávkové stránky CS: GO podporujú. Niektoré majú jeden z týchto formátov, zatiaľ čo iné ich majú všetky. The tri formáty kurzov sú desiatkové (európske) kurzy, zlomkové (britské) kurzy a peňažné kurzy (americké). Okrem formátu kurzov musia hráči nájsť online stávkové stránky eGaming s najvyššími kurzami, pretože vysoké kurzy sa rovnajú vyšším ziskom.

BLAST Premier víťazné tímy a najväčšie momenty

Séria BLAST Premier je jedným z najlepších turnajov CS: GO a priťahuje niektoré z najväčších tímov v eSports. Fanúšikovia sa dočkali aj strhujúcej akcie v pôsobivých divadlách, ktoré hostí ligy BLAST Premier.

V tomto segmente si pozrite najúspešnejšie tímy, najlepšie tímy, na ktoré sa dá staviť práve teraz, a niektoré z najpamätnejších momentov na najlepších turnajoch BLAST Premier.

Najúspešnejšie tímy

Ukrajinský tím Natus Vincere je pravdepodobne najlepším tímom v histórii série BLAST Premier. Žiadny iný tím nemá tak vysoké prvenstvá ako Natus Vincere. Medzi ďalšie hodnotné tímy na hlavných turnajoch BLAST Premier patria FaZe Clan, Team Vitality, Team Liquid, Complexity Gaming, OG a G2.

Najlepšie tímy, na ktoré sa dá staviť

Vyššie uvedené sú najúspešnejšie tímy v BLAST Premier, ale nemusia to byť nevyhnutne najlepšie tímy, na ktoré sa dá staviť. Organizácie eSports robia razie v iných tímoch, aby vytvorili solídne súpisky, takže je veľmi dôležité zistiť, kto sú najlepší hráči a kde sa momentálne pohybujú.

Od roku 2022 je Natus Vincere najsľubnejším tímom CS: GO vďaka špičkovým talentom, medzi ktoré patria aj ťažké váhy ako Oleksandr „S1mple“ Kostyliev. Ďalším špičkovým tímom, na ktorý sa dá staviť, je FaZe Clan, ktorý má dnes niektorých z najlepších hráčov CS: GO. Medzi ďalšie tímy CS: GO, na ktoré môžete staviť, patria ENCE, Cloud9, FURIA a Vitality.

Pamätné chvíle

Jednou z najpamätnejších udalostí v histórii BLAST Premier League je inauguračná udalosť, jar 2020: Regular Season, ktorá sa koná v 3 Mills Studio v Londýne. Fanúšikovia sa dočkali úchvatnej akcie a po hrozných bitkách sa víťazmi stali FaZe Clan, Natus Vincere a Team Liquid.

Ďalším vrcholným podujatím, ktoré stojí za zapamätanie, je jarné finále 2022. Natus Vincere svetu opäť dokázal, že je to impozantná strana, ktorá prekonala FaZe Clan, Team Vitality, G2 Esports a OG, aby si odniesla cenu 200 000 $.

Svetové finále 2021, jeden z najväčších turnajov BLAST Premier, ktorý sa konal v Kodani, je tiež nezabudnuteľný. Každý tím prišiel v nádeji, že si odnesie hlavnú cenu, ale Oleksandr "s1mple" Kostyliev z Natusa Vincere mal iné plány. Maestro CS: GO bol nápomocný pri pomoci Natusovi Vincereovi zavrhnúť Gambit Esports vo vyhrotenom finále.

Kde a ako staviť na BLAST Premier?

BLAST Premier je jednou z najlepších CS:GO líg na stávkovej scéne. Skutočnosť, že takmer celý rok existujú súťaže, z nej robí jednu z najlepších súťaží CS: GO, na ktoré sa dá staviť. Existujú však dve hlavné obavy týkajúce sa stávkovania na BLAST Premier; nájdenie najlepšej stávkovej kancelárie BLAST Premier a umiestnenie správnej stávky.

Ako nájsť najlepšiu stávkovú stránku

Existuje mnoho online stávkových stránok eSport so stávkovými trhmi CS: GO. Niektoré prevádzkujú skutoční operátori, zatiaľ čo iné nestoja za problémy. Najlepšia webová stránka na stávkovanie videohier CS: GO by mala mať licenciu od renomovaného regulačného úradu pre hazardné hry. Mal by mať tiež obrovské CS: GO trhy a vysoké kurzy.

Bonusy a propagačné akcie e-športov sú tiež hodné doplnky. Medzi ďalšie funkcie, ktoré treba hľadať, patrí mobilná kompatibilita, používateľská skúsenosť, zákaznícka podpora a bezpečnosť.

Tipy na stávkovanie

Pre správne stávky je dôležité pochopiť, ako sa CS: GO hrá a aké sú ciele. Preskúmajte tiež rôzne tímy, ich minulé výkony a súčasné súpisky, aby ste vedeli, ktoré tímy sú obľúbené a ktoré nie. Dôležité je, že dôverujte šanciam. Pamätajte, že vysoké kurzy platia dobre, ale sú riskantné, a naopak.

To je všetko, ultimátny sprievodca stávkovaním série BLAST Premier. Rozpis na rok 2022 je už vonku, takže hráči môžu staviť na svoje obľúbené tímy.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková