Najlepšie League of Legends stávkové stránky 2024

liga legiend, alebo LoL, ako je to skrátené, je online videohra pre viacerých hráčov v bojovej aréne, ktorú vydáva Riot Games. Oficiálne bola vydaná 27. októbra 2009. Hra sa hrá buď pre jedného hráča (sólo) alebo v dvoch tímoch po piatich hráčoch.

Hra je založená na nepretržitom online boji medzi dvoma tímami po piatich hráčoch, pričom hráči začínajú ako „nováčikovia“ a prepracujú sa až na plnohodnotných šampiónov pomocou skúsenostných bodov alebo XP, ako sa tomu hovorí v hre.

Hráč získava skúsenosti zabíjaním prisluhovačov súperovho tímu, označovaných ako „mäso“, na začiatku hry a následne zabíja hráčov. Skúsenostné body sa udeľujú hráčovi s posledným zabitím. Hru vyhráva tím, ktorý zabije generála súperovho tímu.

Najlepšie League of Legends stávkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Dôležité prvky hry

League of Legends je najväčšia e-športová hra, ktorá sa točí okolo hromadenia zlata, skúseností a úrovní. Hra používa tieto tri faktory na určenie toho, ako dobre sa vám darí. Zlato je najbežnejšou z týchto štatistík, pričom úrovne sú druhou najčastejšou štatistikou, zatiaľ čo skúsenosti sa až tak nevyužívajú.

Celková suma zlata vášho tímu určí, koľkokrát si môžete kúpiť položky, zatiaľ čo vaša úroveň určuje, aké položky si môžete kúpiť v každom tímovom obchode.

Zlato sa získava zabíjaním príšer alebo prisluhovačov, ktoré sa nachádzajú v každej dráhe mapy. Skúsenostné body sa získavajú tým, že stojíte v blízkosti svojej džungle alebo zabíjate nepriateľských šampiónov na ľubovoľnom pruhu mapy, zatiaľ čo postupovanie na vyššiu úroveň vám poskytne trvalé vylepšenia štatistík, ktoré zostanú aj po smrti.

Nájdite perfektné stávkové kancelárie League of Legends

Stávkovanie na League of Legends je jedným z najbežnejších a najobľúbenejších spôsobov zábavy pri stávkovaní na e-športy. Pre stávkarov je k dispozícii mnoho profesionálnych líg, ako napríklad LPL, LCS a CBLoL.

Kde hľadať stávky LoL

League of Legends je populárna hra a existuje veľa spôsobov stávkovania na tejto hre. Najznámejšie stávkové webové stránky pre LoL sú Betway, Bet365 a Unibet. Tieto stránky ponúkajú kurzy na všetko od pripravovanej mapy až po víťazov konkrétnych zápasov.

Stávky League of Legends však môžete nájsť aj na iných herných stránkach, v skutočnosti ich sú stovky. Prečítajte si online recenzie rôznych stávkových stránok, aby ste vedeli, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

Typy stávok na League of Legends

Je ich veľa rôzne typy stávok na League of Legends. Patria sem najbežnejšie možnosti, ako napríklad kto vyhrá, kto zomrie ako prvý a kto bude ďalším šampiónom. Existuje aj viac špecializovaných stávok so špecifickými podmienkami, ako napríklad „kto zomrie ako posledný“ alebo „bude tam drak kedykoľvek počas tejto hry“

Prečo je stávkovanie LoL také populárne?

League of Legends je od svojho vydania v roku 2009 neustále obľúbeným publikom. Je to jedna z najpopulárnejších hier a nie je ťažké pochopiť prečo. Hra obsahuje hlbokú tradíciu, charizmatické postavy a nádherné vizuálne prvky v kombinácii so súťaživým hraním, vďaka ktorému sa hráči vracajú. Niet divu, že toľko ľudí sa každý deň pokúša o tento obrovský titul.

The Rift si môžete zahrať aj na mobile, vďaka čomu sa táto hra stala populárnejšou – hru si môžete vziať so sebou kamkoľvek pôjdete. Mobilné e-športové stávkovanie je obrovský po celom svete, preto aj mnoho iných hier vytvorilo mobilné verzie svojich PC hier.

Internetová komunita League of Legends

League of Legends je jedným z najúspešnejších titulov v histórii eSports s viac ako 100 miliónmi hráčov mesačne. Samotná hra sa postupom času vyvíjala, no zmenila sa aj komunita okolo tohto titulu.

Online komunite tejto e-športovej hry kedysi dominovali mileniáli, predovšetkým bieli muži vo veku 18 až 35 rokov. Postupom času sa vyvinul do rôznorodej hráčskej základne pozostávajúcej z ľudí zo všetkých oblastí života a rôznych rás.

V súčasnosti ľudia hľadajú niečo viac ako len hranie hier; hľadajú spôsoby, ako sa spojiť s ostatnými hráčmi. Keď hráč príde do League of Legends, vie, že bude vítaný v komunite, ktorá mu dá šancu súťažiť a baviť sa. To im nielen pomáha spojiť sa s ostatnými, ale tiež im to pomáha posilniť ich vlastnú identitu.

Hrajte League of Legends online

Ak chcete hrať LoL, musíte si stiahnuť aplikáciu League of Legends do svojho zariadenia a vytvoriť si účet v Riot Games. Budete potrebovať stolný počítač alebo notebook, inteligentnú televíziu alebo mobilné zariadenie s podporou aplikácie.

Potom už len otvoríte aplikáciu na svojom zariadení a na hlavnej obrazovke vyberiete „registrovať“ a vytvoríte si účet. Ak chcete hrať s inými ľuďmi, uistite sa, že vaše internetové pripojenie je dostatočne rýchle na hry pre viacerých hráčov.

Najväčší hráči League of Legends, na ktorých sa oplatí staviť

League of Legends je obrovská online hra pre viacerých hráčov, ktorá si vyžaduje rôzne zručnosti vrátane stratégie, tímovej práce, zručností a reflexov. Od svojho vzniku hra videla superhviezdy prichádzať a odchádzať.

Niektoré mená sú však synonymom tejto hry. Jedným z najlepších hráčov ligy legiend v tejto hre je Lee "Faker" Sang-Hyeok. Vyhral množstvo súťaží a päť rokov po sebe je najlepším hráčom. Medzi ďalších špičkových hráčov patria:

 • Bjergsen
 • Karsa
 • Smeb (dôchodca)
 • Perkz
 • TheShy
 • nováčik
 • Rekkles
 • Uzi
 • Vrchnáky
 • Vizicsacsi

Prečo hráči radi hrajú LoL?

League of Legends je jedinečným príkladom toho, ako sa dizajn vyvíja, aby vyhovoval meniacim sa potrebám svojich hráčov. Hrateľnosť drží krok s technologickým pokrokom a trendmi na trhu a zároveň si zachováva stále rastúcu konkurenčnú scénu. To vytvára veľmi zábavný zážitok od začiatku do konca.

Ďalším dôvodom, prečo hráči milujú League of Legends, je to, že ide o hru pre viacerých hráčov. Tento typ hry umožňuje hráčom spolupracovať so svojimi spoluhráčmi na úspechu. Týmto spôsobom sa môžu jeden od druhého veľa učiť a stýkať sa. Nie všetky videohry majú túto úroveň sociálneho aspektu.

V neposlednom rade hráči milujú LoL kvôli jeho súťaživosti. V tejto hre proti sebe tímy súťažia v rôznych režimoch. Je to strategická hra, v ktorej hráči bojujú o víťazstvo. Konečným cieľom je zničiť spojenie alebo základňu nepriateľského tímu. Áno, krása každej hry spočíva v súťaži.

Všetko o majstrovstvách sveta League of Legends

Odpoveď je áno. Je známy ako Majstrovstvá sveta League of Legends, a koná sa každý rok. Podujatie nemá pevný dátum začiatku a miesto konania, ale zvyčajne sa koná v Európe alebo Severnej Amerike v septembri alebo októbri. Od jeho inaugurácie v roku 2011 sa počet tímov, ktoré sa turnaja zúčastňujú, neustále zvyšuje.

Prvé majstrovstvá sveta League of Legends (2011) mali osem tímov, zatiaľ čo v ročníkoch 2012 a 2013 bojovalo o vytúžený titul 12 a 14 tímov.

V rokoch 2014 až 2016 sa turnaja zúčastnilo spolu 16 tímov. Toto číslo by medzi rokmi 2017 a 2019 raketovo vzrástlo na 24. V rokoch 2020 a 2021 však počet účastníkov klesol o dvoch.

Pokiaľ ide o sledovanosť, milióny fanúšikov na celom svete si ho naladili na sledovanie Majstrovstvá sveta League of Legends. V roku 2018 túto udalosť sledovalo takmer 100 miliónov ľudí. To naznačuje, aký populárny a prominentný je šampionát.

Pri pohľade na cenový fond je turnaj ešte väčší. Každý zo štyroch najlepších tímov dostane svoj spravodlivý podiel na cene, čo je zvyčajne značná suma peňazí.

Najlepšie tímy League of Legends

Od jeho výkopu v roku 2011 vyhralo celkovo osem tímov. Iba dva tímy však položili ruky na titul viackrát. Patrí medzi ne T1, ktorý vyhral titul v rokoch 2013, 2015 a 2016, a Gen.G, ktorý si titul vybojoval v rokoch 2014 a 2017.

Medzi ďalšie tímy, ktoré sa stali šampiónmi, patria Fnatic (2011), DWG KIA (2020), Invictus Gaming (2018), J Team (2012), FunPlus Phoenix (2019) a Edward Gaming (2021).

Stávka na majstrovstvá sveta v LoL

Majstrovstvá sveta League of Legends sú obrovskou príležitosťou pre ľudí, ktorí milujete stávkovanie na eSports. Mnoho ľudí vsádza na výhru svojich obľúbených tímov. Je to vďaka mnohým webovým stránkam pre stávkovanie eSport, ktoré umožňujú tipujúcim prihlásiť sa a uzatvárať stávky.

V tomto turnaji majú tipujúci na výber širokú škálu stávok, medzi inými aj toho, kto vyhrá turnaj a víťaza jednotlivých zápasov.

Najlepšie hodnotené regióny na majstrovstvách sveta League of Legends

Poďme sa vydať na cestu spomienok a pozrieť sa na krajiny alebo kontinenty, ktoré vyhrali majstrovstvá sveta v League of Legends. Patria sem Južná Kórea, Čína, Severná Amerika, Európa a východná Ázia (Hongkong, Taiwan, Macao a juhovýchodná Ázia).

Zatiaľ (k roku 2021) je na turnaji najúspešnejšou krajinou Južná Kórea, ktorá si prestížny titul odniesla domov neuveriteľných šesťkrát v rokoch 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 a 2020. To však nie je všetko, keďže tímy z tejto krajiny sa tiež päťkrát umiestnili na druhom mieste, v rokoch 2012, 2015, 2016, 2017 a 2021.

Čína si tento titul vybojovala trikrát, v rokoch 2018, 2019 a 2021, a krajina sa umiestnila na druhom mieste v troch sezónach vrátane rokov 2013, 2014 a 2020. Európa a východná Ázia boli korunované za šampiónov raz, zatiaľ čo Severná Amerika ešte nezískal titul. Posledný menovaný sa však v rokoch 2011 (dva tímy) a 2018 (jeden tím) tešil z umiestnenia v prvej štvorke.

Stávkovanie na League of Legends na stávkových stránkach esportov

Stávkové webové stránky Esport sú skvelé pre ľudí, ktorí radi stávkujú na konkurenčné videohry. Pomocou týchto stránok môžete staviť na lol tímy, hráčov, udalosti, výsledky zápasov atď. Existujú stovky stávkových stránok eSport, ktoré ponúkajú širokú škálu služieb a funkcií. To znamená, že nájsť lol esport bookmakera nie je veľký problém.

Ako stávkujúci však musíte nájsť takého, ktorý má špičkové služby a spravodlivé kurzy. Ak nemáte potuchy o platforme online stávkovania, s ktorou máte čo do činenia, bolo by najlepšie neuzavrieť stávku na daný zápas, pretože niektoré webové stránky vám jednoducho vezmú peniaze bez toho, aby vám niečo dali. Môžete ich nazvať podvodmi!

Keď tipujete League of Legends u ktoréhokoľvek poskytovateľa, možno budete chcieť skontrolovať, či stránka:

 • Má spoľahlivý systém podpory zákazníkov
 • Má spoľahlivé spôsoby platby
 • Pravidelne sa kontroluje spravodlivosť
 • Vypláca víťazov bez zadržania ich peňazí bez dobrého dôvodu
 • Má široký rad eSport hier staviť okrem League of Legends
 • Ľahko sa používa

Niektoré z najlepších stránok na stávkovanie na LoL zahŕňajú:

 • 1xstávka
 • 22Bet
 • Betway
 • MelBet
 • Betsafe
 • Casumo
 • Unibet
 • TonyBet

Sledujte najlepšie tímy League of Legends a tipujte presne

Stávkovanie na e-športy League of Legends môže byť zábavné aj ziskové. S rastúcou popularitou tejto hry sa hazardné hry League of Legends stali obľúbenou pre mnohých ľudí. Existuje mnoho spôsobov, ako stávkovať, ale každý hráč by mal šliapať opatrne, aby aj tak nestratil svoje peniaze.

Pritom musia brať do úvahy mnoho rôznych faktorov pred umiestnením svojich stávok, vrátane histórie výkonnosti hráčov, podrobností o výkonnosti tímu a ďalších faktorov, ktoré je v čase stávkovania ťažšie predvídať.

To znamená, že sledovanie výkonu najlepších tímov League of Legends a stávkovanie na tieto tímy môže byť v tomto ohľade jedným z lepších prístupov.

Nedávna forma

Aj keď v tomto športe existujú tímy s veľkou históriou, nenechajte sa zmiasť tým, že o výsledku zápasu vždy rozhodne minulosť tímu. Tím môže byť obhajcom titulu, ale má tri alebo štyri prehry v rade na konkrétnom turnaji.

Preto sa pred stávkou oplatí skontrolovať najnovšie výhry. Tím môže vyhrať určitý počet zápasov za sebou a bolo by veľmi lákavé si na ne staviť, no nie všetky nedávne výhry tímov stoja za stávkovanie. Takže po stávke na lol esporty očakávajte čokoľvek.

Skontrolujte záznam Head-to-Head

Pre úspech vašej stávky je nevyhnutné, aby ste si pred stávkou na zápas LoL pozreli záznam vzájomných zápasov. Ich forma je vynikajúcim ukazovateľom výkonu tímu proti súperovi a je dokonalým spôsobom, ako určiť, ktorý tím vyhrá zápas.

Napríklad, ak tím A hral proti tímu B päťkrát a prehral iba jeden zápas z piatich, znamená to, že tím A má percento výhry 80 %, zatiaľ čo súper iba 20 %.

Ak sa tieto dva tímy stretnú v zápase League of Legends, tím A má vyššie šance na výhru ako tím B. Opäť však musíte byť opatrní, pretože sa toho mohlo veľa zmeniť. V takýchto prípadoch je veľmi možné rozrušenie.

Krátky úvod do kurzov LoL

Kurzy bookmakerov v zápase League of Legends môžu byť indikátorom toho, ktorý tím vyhrá. Mnoho ľudí si však neuvedomuje význam týchto šancí. Samozrejme, žiadna stávková kancelária nedá silnejšiemu tímu high LoL stávkové kurzy a naopak.

Kontrolou týchto kurzov sa môžete uistiť, že nestávkujete naslepo a nevkladáte svoje peniaze na niečo, čo vám nemusí vyjsť.

Pochopenie stávkových kurzov League of Legends

Toto je populárna hra vo svete eSports. Jeho popularita bola vždy na vzostupe, rovnako ako popularita profesionálnych tímov v tejto hre. Preto nie je prekvapujúce, že milióny ľudí sú ochotné staviť na túto hru.

Samozrejme, hráči vsádzajú na rôzne stávkové stávky z rôznych dôvodov, ale ak hľadáte nejaký prehľad o tom, čo sa deje s kurzami, musíte vedieť, na ktorú platformu sa pozrieť.

Rôzne športové knihy, rôzne kurzy

Pred pár rokmi to bolo možné nájsť najlepšie kurzy v akejkoľvek hre, ktorú ste chceli vo svojom obľúbenom e-športovom zošite. S toľkými možnosťami v súčasnosti však môže byť ťažké nájsť online stávkovú kanceláriu s najlepšími kurzami, ak neviete, čo hľadať.

Existujú určité faktory, ktoré určujú, ktorá stránka má lepšie šance ako ostatné. Patria medzi ne minulé výkony a obľúbenosť medzi stávkarmi.

Urobte si vlastný prieskum online a zistite, čo hovoria ostatní stávkujúci o tom, kde nájsť najlepšie kurzy na League of Legends. Môžete si tiež pozrieť povedzme päť rôznych stávkových kancelárií, aby ste vedeli, ktorá z nich má najlepšie kurzy. Upozorňujeme, že kurzy sa môžu meniť, takže ak v konkrétnom čase nájdete to, čo považujete za najlepšie, nemali by ste strácať čas. Mohli by sa zmeniť v zlomku sekundy, nemýliť sa.

Pozoruhodné tímy v League of Legends

veľa rôzne tímy zúčastniť sa League of Legends, no tieto sú jedny z najúspešnejších v histórii hry. Tie obsahujú:

 • Damwon
 • KIA
 • TSM
 • Team Liquid
 • T1 Esports
 • Gen.G
 • Royal Never Give Up
 • Invictus Gaming
 • G2 Esports
 • FunPlus Phoenix
 • Oblak 9

Ak teda chcete stávkovať v tomto eSporte, toto sú mená, ktoré možno budete chcieť vyskúšať.

Výhody a nevýhody League of Legends

S viac ako 100 miliónmi aktívnych hráčov, nehovoriac o miliónoch divákov a stávkarov, sa dá s istotou predpokladať, že League of Legends so sebou nesie zrno aj plevy. Nielenže môže byť pre mnohých hráčov kariérnou príležitosťou, ale vďaka svojej návykovosti láka ľudí aj na nezodpovedné stávkovanie.

Pros

 • Je to príležitosť pre každého, kto chce byť súťaživý hráč a dostať zaplatené za hranie videohier. Existujú aj ďalšie možnosti, ako je koučing, casting a produkcia obsahu pre eSport udalosti.
 • Hra obsahuje množstvo turnajov, ktoré môžete hrať, sledovať a stávkovať
 • Hra sa ľahko učí a hrá, vďaka čomu je vhodná aj pre nováčikov
 • Vzhľadom na svoju popularitu je League of Legends k dispozícii na stovkách herných platforiem, čo znamená, že žiadny hráč alebo stávkujúci nebude mať problém ju nájsť.
 • Zápasy sú krátke, čo ľuďom uľahčuje sledovanie bez toho, aby sa nudili.
 • Ide o videohru pre viacerých hráčov, čo znamená, že vám umožní vziať na palubu svojich priateľov.

Zápory

 • Je to veľmi konkurencieschopné. Veľa hráčov končí, pretože nezvládajú tlak, ktorý prináša intenzívne hranie.
 • Začínajúci hráči môžu mať problémy so zvládnutím hry. Možno budú potrebovať nejaký čas, aby sa vyrovnali so zložitosťou hry.

Tipy a triky na stávkovanie League of Legends

Mnoho ľudí má záujem staviť na League of Legends, no nevedia ako na to, a preto stále prehrávajú. Ak chcete staviť na túto hru a poraziť stávkových kancelárií v ich vlastnej hre (hoci nie je zaručené, že to budete robiť vždy), tu sú niektoré z najdôležitejších vecí, na ktoré treba pamätať pred uzatváraním stávok lol esports.

Skvelá vec, ktorú môžete urobiť, je nájsť stránku so stávkami na e-športy s live stávkovanie na e-športy možnosť. To je príjemné a vzrušujúce pre začiatočníkov aj pre skúsených stávkarov.

Hľadajte online e-športovú stávkovú kanceláriu s najlepšími kurzami. Ako bolo vysvetlené v predchádzajúcej časti, rôzne stávkové kancelárie prichádzajú s inými kurzami; prečo nehľadať jedného s najlepším? Pritom si však musíte byť istí, že stránka esportbet je pravá. Nezabudnite si dvakrát premyslieť, keď je obchod príliš dobrý.

Vykonajte dôkladnú analýzu hrajúcich tímov a vyberte ten, ktorý má dobrú šancu na výhru. Skontrolujte aspekty, ako je nedávna forma tímu, vzájomné záznamy a ktorí hráči budú hrať.

Nenaháňajte straty. Ak prehráte stávku, najlepšie by bolo prestať stávkovať, kým nenájdete iný zápas, v ktorom máte šancu. Držte sa svojho rozpočtu!

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-športy
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro esportov v Južnej Kórei, stojí ako maják vedomostí na EsportRanker. Jun-ho, ktorý spája analytické schopnosti s vrodenou láskou k hraniu, odhaľuje zložitú tapisériu online súťaží a zaisťuje, že hráči budú informovaní a inšpirovaní.

Send email
More posts by Jun-ho Kim