Všetko, čo by ste mali vedieť o: E-športy Aplikácie na stávkovanie

Aplikácie na stávkovanie Esports rýchlo nahrádzajú tradičné metódy stávkovania pomocou prenosných počítačov a stolných počítačov. Stávkujúci môžu staviť na svoje obľúbené hry kdekoľvek a sledovať svoje stávky, zatiaľ čo robia iné veci. Už nie ste viazaní na pracovnú plochu doma. Aplikáciám na stávkovanie eSports trvalo dlho, kým sa udomácnili v stávkovaní na celom svete.

Keďže väčšina ľudí používa smartfóny, stávkové spoločnosti eSports využili šancu získať výhodu tohto obľúbeného zariadenia. Najlepšie webové stránky pre e-športy si osvojili aplikácie, aby oslovili viac hráčov a získali náskok v konkurencii.

Všetko, čo by ste mali vedieť o: E-športy Aplikácie na stávkovanie
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter

Popularita stávkových aplikácií eSports

Stávkové aplikácie eSports si získali obľubu medzi nadšencami hazardných hier eSports. Po stiahnutí aplikácií do smartfónu máte prístup k svojej stávkovej stránke odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Či už ste na autobusovej zastávke, na dovolenke, na večeri, v škole, nezáleží na mieste. V porovnaní s Stávkové stránky eSports, aplikácie prešli dlhú cestu pri zlepšovaní používateľského zážitku.

Pamätajte, že na stránkach s videohrami musíte použiť prehliadač, prihlásiť sa do svojho účtu a začať stávkovať. Všetko to uľahčilo používanie stávkových aplikácií eSports.

Jediným stlačením tlačidla vás smartfón prenesie priamo na stávkovú stránku. Zistíte, že je ľahké prechádzať rôznymi hrami, porovnávať kurzy a uzatvárať stávky. Aplikácia tiež uľahčí sledovanie vašich stávok.

Väčšina stávkarov eSports uprednostňuje používanie stávkových aplikácií kvôli niekoľkým výhodám. Po prvé, máte prístup k širokému spektru hier, ktoré fungujú rovnakým spôsobom ako na stávkovej stránke videohier. Jediný rozdiel je v tom, že to, čo vidíte na stávkovej stránke, je zhustené v aplikácii pre stávkovanie eSports.

A ide o to, že väčšina ľudí v tomto rýchlom svete radšej netrávi príliš veľa času jednou vecou. Takže si vyberiete niečo kompaktné a ľahko pochopiteľné.

Krajiny, kde sú obľúbené stávkové aplikácie eSports

Pri používaní stávkových aplikácií eSports sa uistite, že je to aplikácia dostupné vo vašej krajine. Všetko, čo potrebujete, je spoľahlivý internet a zabezpečiť, aby ste aplikáciu mohli používať vo svojom regióne. Medzi krajiny, ktoré široko akceptovali stávkové aplikácie eSports, patria okrem iného Južná Kórea, USA, Čína, India, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Švédsko a Rusko.

Stojí za zmienku, že so smartfónmi, ktoré sú celosvetovo akceptované, pravdepodobne nájdete aplikácie na stávkovanie eSports používané takmer všade. Uistite sa, že nájdete vysokokvalitné aplikácie na stávkovanie eSports a skontrolujte, či na ne majú licenciu renomované rady.

Výhody a nevýhody stávkových aplikácií eSports

Pros

Pohodlné. K aplikácii na stávkovanie videohier máte prístup kdekoľvek a kedykoľvek uzatvárajte svoje stávky pomocou mobilného zariadenia.

 • Široký výber hier. Aplikácie na stávkovanie eSports vám umožnia prístup k niekoľkým hrám a stávkovanie v reálnom čase.
 • Spoľahlivé možnosti bankového prevodu. Po víťazstve v hrách eSports môžete vykonávať vklady alebo výbery.
 • Streamujte populárne eSports hry. Okrem toho môžete hry vysielať naživo a stávkovať na ne.

Zápory

Používateľská skúsenosť. Aplikácie nemusia byť ideálne pre každého kvôli zhusteným detailom.

Návykové. K aplikáciám máte prístup kdekoľvek a kedykoľvek, čo vás láka pokračovať v stávkovaní. Ak si však nedáte pozor, môžete sa stať závislým na stávkovaní na e-športy.

Ako používať stávkové aplikácie eSports

Čo by ste teda mali urobiť, aby ste si stávkovanie na svoje začali užívať obľúbené e-športové hry pomocou aplikácie? Najprv vás prevedieme výberom poskytovateľa, stiahnutím ich aplikácie na stávkovanie eSports a nastavením účtu.

A dobrá vec? To všetko zvládnete za menej ako päť minút a na začiatok potrebujete iba spoľahlivé internetové pripojenie a smartfón. Poďme sa teda ponoriť.

Ako si vybrať poskytovateľa stávkovej aplikácie eSports

Uistite sa, že ste si vybrali spoľahlivého poskytovateľa, u ktorého získate všetko, čo chcete. Pamätajte, že stávkovanie eSports je iné a nechcete si vybrať poskytovateľa, ktorý neponúka vaše obľúbené hry. Keďže poskytovatelia prídu s celým radom možností, je vždy nevyhnutné urobiť si domácu úlohu predtým, ako si jednu z nich vyberiete.

Prvá vec, ktorú treba skontrolovať, je, či je poskytovateľ zameraný na e-športy. Výber poskytovateľov, ktorí sa zameriavajú na e-športy, vám povie, že poznajú svoje miesto a ponúkajú vám kvalitné služby. Zistite, či majú licenciu od renomovaných licenčných rád a či majú povolenie pôsobiť vo vašom regióne.

Aplikácie by tiež mali poskytovať bezpečnosť vašich osobných údajov a peňazí. Keď používate aplikáciu, hľadajte poskytovateľov, ktorí ponúkajú exkluzívne výhody, ako napr bonusy a propagačné akcie. Budete mať prospech z hrania hier pomocou takýchto ponúk. Nakoniec skontrolujte rýchlosť načítania. Ak načítanie informácií z ich stránok trvá príliš dlho, malo by to slúžiť ako červené upozornenie.

Ako stiahnuť aplikáciu

Teraz, keď ste si vybrali svojich poskytovateľov, je čas zistiť, ako si môžete aplikáciu stiahnuť. Žiaľ, aplikácie eSports pre stávkovanie v App Store ani v obchode Google Play nenájdete.

Ide o to, že Google nepovoľuje uvádzanie takýchto aplikácií na ich trhoch. To však neznamená koniec vášho tipovania eSports pomocou aplikácií. Keď otvoríte stávkovú stránku eSports, nájdete možnosť stiahnuť si ich aplikáciu. Odtiaľ si budete musieť stiahnuť aplikáciu a prejsť na ďalší krok.

Ako si založiť účet

Stiahli ste si aplikáciu. Zostáva vytvoriť si účet pomocou aplikácie eSports pre stávkovanie. Zistíte, že stávkové aplikácie eSports budú mať rôzne spôsoby vytvárania účtov. Pred začatím procesu začiarknite, čo vyžaduje vaša stávková aplikácia eSports.

Niektoré aplikácie si napríklad vypýtajú vaše meno, telefónne číslo, e-mailovú adresu, domácu adresu, dátum narodenia, meno vášho obľúbeného domáceho maznáčika a názov vašej krajiny. Je na vás, aby ste zadali správne informácie. Ak sa vám však zdá, že aplikácia vyžaduje príliš veľa osobných údajov, nájdite si inú, ktorá vám bude slúžiť lepšie.

Keď budete mať plne funkčnú aplikáciu na stávkovanie e-športov, zistíte, že je jednoduchý prístup k rôznym hrám a stávky na ne. Na rozdiel od iných zariadení, ako sú notebooky alebo stolné počítače, vám používanie smartfónu ponúkne iný zážitok z hazardných hier. Stávkové aplikácie eSports totiž komprimujú svoje údaje do aplikácie, aby vám pomohli rýchlo získať všetko, čo potrebujete, v reálnom čase.

Populárne spôsoby platby pomocou stávkových aplikácií pre e-športy

Prečo sa pripájate k aplikácii na stávkovanie e-športov? Po prvé, chcete sa pripojiť a staviť na svoje obľúbené hry a toto je lepší spôsob, ako tráviť voľný čas.

Po druhé, možno hľadáte vzrušujúci spôsob stávkovania a zarábania peňazí. Budeš musieť vybrať rôzne spôsoby platby ktoré vám pomôžu vkladať a vyberať hotovosť. Medzi obľúbené spôsoby platby v stávkových aplikáciách eSports patria:

 • Elektronické peňaženky. Ide o elektronický proces, ktorý umožňuje online transakcie prostredníctvom počítačov alebo smartfónov. Napríklad väčšina stávkových aplikácií eSports široko akceptovala používanie elektronických peňaženiek na umožnenie vkladania a výberu elektronických peňazí.
 • Paysafe. Ide o elektronický softvér, podobný elektronickým peňaženkám, ktorý umožňuje prevod elektronických peňazí z jedného miesta na druhé pomocou počítačov alebo smartfónov. Najpopulárnejšie stávkové aplikácie eSports akceptujú Paysafe, pretože ponúka bezpečný spôsob prevodu peňazí.
 • Neteller. Táto digitálna peňaženka sa používa na prevod elektronických peňazí od jedného obchodníka k druhému. Stávkujúci môžu použiť Neteller na vkladanie alebo výber svojich elektronických peňazí z rôznych stávkových aplikácií eSports v reálnom čase.
 • Bitcoin. Táto virtuálna mena (kryptomena) nevyžaduje na transakcie sprostredkovateľov, ako sú banky. Bitcoin bol nedávno akceptovaný na väčšine stávkových stránok eSports, aby umožnil spoľahlivé spôsoby vkladov a výberov.
 • Kreditné karty. Ide o plastovú kartu vydávanú bankami, aby umožnila svojim zákazníkom nakupovať tovar a služby na úver. Príklady kreditných kariet zahŕňajú American Express, Chase, MasterCard a Visa. Okrem toho môžu tipujúci vkladať hotovosť na svoje účty eSports pomocou kreditných kariet.

Ako hodnotíme a kontrolujeme poskytovateľov stávok

Pred hodnotením a kontrolou stávkových aplikácií eSports uvádzame niekoľko faktorov. Niektoré z nich zahŕňajú:

 • Prístupnosť. Uprednostňujeme aplikácie, ku ktorým je jednoduchý prístup a jednoduchá navigácia. Takéto aplikácie ponúkajú kvalitnú používateľskú skúsenosť a ich používanie si bude užívať viac zákazníkov.
 • Bezpečnosť. Bezpečnosť je dôležitá, keď je potrebné poskytnúť osobné údaje. Nikto nechce, aby jeho osobné informácie unikli jednotlivcom tretích strán.
 • podpora. Problémy môžu nastať pri používaní stávkových aplikácií esport a pomáha, ak zákazníci používajú aplikácie so spoľahlivým zákazníckym servisom. Hráči by mali mať prístup k tímu podpory pomocou e-mailu, telefónu a živého chatu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
 • Popularita. Človek sa cíti sebaisto, keď používa niečo, čo je všeobecne akceptované. Hráči pri stávkovaní uprednostňujú používanie obľúbených stávkových aplikácií eSports. Takéto aplikácie majú skúsenosti s poskytovaním spoľahlivých služieb; tak má človek dôvod cítiť sa pohodlne.
 • Bezpečnosť. Na tom, ako bezpečná je aplikácia na stávkovanie e-športov, veľmi záleží. Hráči budú dôverovať aplikácii svojimi ťažko zarobenými peniazmi. Nechcú používať aplikácie, ktoré im nezabezpečia peniaze a vystavia ich účty podvodníkom.

Webová stránka spoločnosti šifrovaná pomocou zabezpečenia, ako sú certifikáty SSL. Toto je prvá vec, ktorú budú najskúsenejší hráči hľadať. Chcú zabezpečiť, aby ich obľúbené aplikácie fungovali legálne a boli licencované a vydané bezpečnostnými certifikátmi.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková