Základné stratégie pre stávkovanie na e-športy: Úplný prehľad

Stratégia stávkovania eSports je súbor pravidiel, ktoré vás vedú ako staviť na eSports. Stratégia ukazuje vyspelosť v stávkovaní, ako aj dobrú znalosť súčasného prostredia stávkovania. Stratégia sa zameriava na rôzne premenné, ktoré môžu ovplyvniť vaše šance na výhru stávky eSports. Napríklad pred umiestnením stávky si budete musieť urobiť prieskum o udalosti, zistiť, či sú v nejakých novinkách, a prečítať si o ich minulej výkonnosti, aby ste určili, aké sú šance.

Základné stratégie pre stávkovanie na e-športy: Úplný prehľad
Prečo je užitočné mať stratégiu stávkovaniaAko vytvoriť stratégiu stávkovania eSportsTipy na stávkovanie na e-športy
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prečo je užitočné mať stratégiu stávkovania

V dnešnej spoločnosti sú ľudia zvyknutí na okamžité uspokojenie, ktoré pochádza z ich smartfónov. Očakávajú, že veci urobia rýchlejšie, keďže práve tým ich živil marketing na sociálnych sieťach. Staromódny spôsob robenia vecí – zaberať veľa času a premýšľať o tom – nesedí súčasnej generácii.

S touto náhlou zmenou v spôsobe, akým žijeme, sa zvýšil dopyt po stratégiách stávkovania eSports, ktoré majú stávkarom pomôcť vyťažiť zo svojich stávkových skúseností maximum. Pozrite sa na nasledujúce tri dôvody, prečo by ste mali zvážiť stratégiu pre stávkovanie eSports.

Pomáha pri správe bankrollu

Častou chybou, ktorú väčšina ľudí robí pri stávkovaní na eSports, je nestanovenie rozpočtu. Dobrá stratégia stávkovania eSports vám pomôže so správou bankrollu. Môže vám pomôcť tým, že zabezpečíte, aby bol váš bankroll zdravý a aby ste v prípade zlej stávky neprišli o všetky peniaze. Je dôležité pochopiť, koľko peňazí by ste mali vkladať na stránku každý deň, aj keď je to len pár dolárov, pretože strata peňazí na stávkovanie eSports nie je novinkou.

Jedným zo spôsobov, ako ušetriť peniaze pri stávkovaní na eSports, je mať stratégiu, ktorá zahŕňa nastavenie mesačného limitu vkladu. To môže pomôcť pri správe bankrollu a zabezpečiť, že neminiete všetky svoje peniaze, ak sa veci začnú pre váš tím vyvíjať na juh počas zápasu alebo turnaja.

Pomáha minimalizovať straty

Dobrá stratégia stávkovania eSports neznamená len uzatváranie stávok na akúkoľvek udalosť, ale len na tie, kde sú vaše šance na výhru vysoké. Jedným zo spôsobov, ako zistiť, kam vložiť svoje peniaze, je zistiť, ktorý tím uprednostňujú bookmakeri alebo iní stávkujúci. Okrem toho, ak vaša stratégia zahŕňa uzatváranie malých stávok, budete sa chrániť pred stratou príliš veľkého množstva peňazí na jednu stávku.

Umožňuje užiť si maximálnu zábavu

Najhoršia vec, ktorú môžete urobiť, je ísť do eSports stávkovania s myšlienkou vyhrať každú stávku. V skutočnosti je stávkovanie, ako každá forma hazardu, o prehre, aj keď výhra je veľmi možná. Ale v stávkovaní je viac ako len vyhrávať alebo prehrávať; zábavná časť.

Stávkovanie na e-športy je populárna zábava, ktorá ľuďom dáva príležitosť stýkať sa, sledovať udalosti e-športov a dokonca sa stýkať. Ak máte stratégiu stávkovania, ktorá zahŕňa stávkovanie malých súm, môžete staviť, sedieť a sústrediť sa na sledovanie svojho favorita, pričom viete, že pri stávke, ktorú ste podali, nie je šanca, že stratíte príliš veľa peňazí.

Ako vytvoriť stratégiu stávkovania eSports

Vytvorenie stratégie stávkovania na e-športy je zložitý proces, ktorý si vyžaduje pochopenie toho, ako fungujú stratégie stávkovania. To je ešte zložitejšie, pretože neexistuje univerzálna stratégia, ktorá by garantovala zisky. Odborníci na stávkovanie preto odporúčajú vyskúšať niekoľko stávkových stratégií, kým sa nedostanete na tú, ktorá vám vyhovuje.

Základy tvorby stratégie stávkovania na e-športy

Bez ohľadu na stratégiu, s ktorou prídete, existujú aspoň tri základy procesu vytvárania: nájsť správnu stávkovú kanceláriu, pochopiť tímy eSports a vedieť, ako spravovať svoj bankroll.

Nájdenie správnej stávkovej kancelárie

Existuje veľa stávkových kancelárií, ale nie všetky majú na každý zápas rovnaké kurzy. Chcete nájsť stávkovú kanceláriu s kurzom, ktorý vyhovuje vašej stratégii umiestňovania. Okrem toho je dôležitá bezpečnosť vašich peňazí. Ignorovanie tohto môže byť pre vás z dlhodobého hľadiska príliš drahé.

Zdá sa, že stávkové platformy Rogue eSports sú všade na internete, no existuje nespočetné množstvo skutočných bookmakerov. Ak si nájdete chvíľku na kontrolu Online recenzie stávkových stránok eSports, mali by ste ľahko nájsť bezpečnú a zabezpečenú stránku.

Pochopte esport tímy a hráčov

Je to rovnako dôležité ako nájsť toho správneho bookmakera. Je dôležité vedieť, na koho tipujete a ako jednotliví hráči hrajú, prípadne akých hráčov by mohli využiť vo svojom tíme. Pochopenie každej z ich silných a slabých stránok vám môže pomôcť zúžiť možnosti stávkovania pred umiestnením stávok.

Je tiež dôležité zvážiť veci, ako sú výsledky proti bežným súperom alebo nedávne zmeny vykonané tímom. Pomohlo by, keby ste si dávali pozor aj na potenciálne nepríjemnosti, ktoré by mohli ovplyvniť to, ako ľudia na tieto zápasy tipujú.

Bankroll manažment

Veľkou chybou, ktorú ľudia pri bankroll manažmente robia, je, že príliš veľa hrajú a príliš veľa vsádzajú. Týmto spôsobom nakoniec míňajú príliš veľa peňazí na nesprávne stávky bez peňazí.

Keď vyhrajú, ich výhry zvyčajne pohltia prehry. Preto je solídny bankroll manažment nevyhnutnou súčasťou každej efektívnej stávkovej stratégie. Existuje mnoho spôsobov, ako spravovať svoj bankroll, vrátane nastavenia limitov vkladov a menej častého stávkovania.

Kde hľadať stratégiu

Hľadanie spoľahlivej stratégie stávkovania eSports nie je náročná úloha. Na internete je veľa zdrojov informácií vrátane blogov. Pozrite sa na ne a uvidíte, čo hovoria. Ostatní stávkujúci môžu mať tiež svoje vlastné stratégie, ktoré im vyhovujú; títo ľudia vedia byť istým spôsobom aj vynaliezaví.

Tipy na stávkovanie na e-športy

Tipy na stávkovanie MOBA

MOBA je online videohra v bojovej aréne pre viacerých hráčov, kde hráči ovládajú hrdinu s jedinečnými zručnosťami a schopnosťami a pripájajú sa k jednému z dvoch tímov zložených z iných hrdinov. Ak uvažujete o stávkovaní MOBA, tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu.

Vyberte si MOBA hry, ktorým dobre rozumiete. Niektoré obľúbené možnosti zahŕňajú liga legiend, Heroes of the Storm, Dota 2a Smite. S toľkými online hrami MOBA je možné byť odborníkom vo všetkých odboroch a majstrom v žiadnom. To môže byť pri stávkovaní nebezpečné.

Stavte na najlepšie tímy. Múdry tipujúci málokedy riskuje svoje peniaze na najslabších tímoch.

Použite profesionálnych tipujúcich ako svojho sprievodcu. Profesionálni stávkujúci nazbierali svoje vlastné hodiny hrania a skúsenosti s mnohými rôznymi hrami a môžu vám poskytnúť odborné informácie o všetkých typoch stávok.

Tipy na stávkovanie Battle Royale

Poznajte najlepšie tímy a najlepších hráčov pri stávkovaní na Battle Royale ako napr PUBG. Tímy, ktoré sú v Battle Royale úspešné, majú najlepších hráčov. Je dôležité vedieť, kto sú títo hráči, pretože vám poskytnú prehľad o dianí v hre a poskytnú vám cenné informácie o tom, ako uzatvárať chytré stávky.

Poznajte najlepšie stávky pre vaše konkrétne potreby. Existuje mnoho rôznych typov stávok, ktoré môžete robiť v Battle Royale. Môžete si staviť na víťaza, umiestnenie alebo množstvo zabití.

Pri stávkovaní na Battle Royale si vyberte stávkové kancelárie s najlepšími kurzami.

Tipy na stávkovanie FPS

Existuje veľa FPS hier, vrátane CS GO, Overwatch a bojisko, na ktoré si môžete staviť. Prvým krokom je vedieť, na aký tím a hráča tipujete. To vám dáva dobrú predstavu o ich výhernej miere za posledných niekoľko mesiacov. Potom je dôležité vedieť, ktoré stávkové kancelárie ponúkajú najlepšie kurzy na trhu. Nakoniec musíte vedieť, na ktorú hru FPS stavíte, pretože rôzne hry majú rôzne šance.

Tipy na stávkovanie RTS

RTT sú typom online videohry pre viacerých hráčov, názov pochádza zo stratégie v reálnom čase. RTS bola medzi hráčmi vždy populárna, ale popularita tohto žánru rastie rýchlym tempom s jeho komunitou, súťažami a turnajmi. S RTS hrami ako napr Starcraft II, Total War: WARHAMMER II a Age of Empires II majú nadšenci stávkovania veľa príležitostí vyskúšať svoje šťastie v stávkovaní eSports. Ale ako iné žánre, aj stávkovanie RTS si vyžaduje stratégiu a triky.

V prvom rade sa nenechajte chytiť uprostred podvodníkov. Výber renomovanej stávkovej stránky RTS esports závisí od faktorov, ako sú skúsenosti hráča, spôsoby platby a zákaznícka podpora. Preskúmajte stránku, na ktorej sa chcete zaregistrovať, a zistite, ako vyzerá.

Dobrá stránka musí mať aj výborné rozhranie a mala by byť rýchla, či už na počítači alebo smartfóne. RTS sú rýchle hry, takže potrebujete super citlivú stránku, ktorá vám umožní zmeniť vaše stávky v priebehu niekoľkých sekúnd. Ďalším tipom na stávkovanie je uzatváranie stávok, keď je kurz najvyšší. Kurzy RTS sa neustále menia, takže ich možno budete chcieť sledovať. Okrem toho sa možno budete chcieť držať ďalej od bookmakerov s najnižšími kurzami.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková