The best esports teams and players

V posledných rokoch sa videohry stali bežnejšími. V podstate je esports názov pre súťažné hranie, ktoré sa robí na profesionálnej úrovni. Mnohé z titulov na veľkých turnajoch sú založené na tíme a každý člen bude hrať dôležitú úlohu.

Najlepším esportovým tímom sa podarí vyhrať výrazne vysokú finančnú odmenu. To môže byť v rozmedzí miliónov dolárov. Takéto vysoké stávky znamenali, že stávkové stránky na e-šport si získali pozornosť fanúšikov tradičných stávok. Táto forma hazardu je viac-menej rovnaká ako bežné športové stávkovanie.

Najobľúbenejšie esport tímy na stávkovanieEsport tímy v rôznych hráchNajlepší hráči esportu na sveteAko si vybrať najlepší esport tím na stávkovanie?
Alliance

Pri využívaní stávkových stránok na e-športy si používateľ musí vybrať správny tím, na ktorý chce staviť. Najlepšie je vybrať si taký, ktorý má za sebou dlhú históriu vyhrávania turnajov. To je určite prípad Alliance. Sídli vo Švédsku a sú súčasťou profesionálnej hernej scény od roku 2013. Na organizáciu dohliada manažérsky tím piatich jednotlivcov. V minulosti sa zameriavali na StarCraft II a League of Legends. 

Zobraziť viac...
Astralis

Astralis, tiež známy ako AST, je nepochybne jedným z najlepších eSports tímov na svete. Dánsky outfit sa dostal do výšin, aby sa stal dominantnou silou v top turnajoch a súťažiach eSports. V tomto zhrnutí zistite každý detail o Astralis, od jeho založenia až po rôzne hry, v ktorých má súpisky. Zistite tiež o úspechoch a úspechoch tímu v globálnej eSports aréne, a čo je dôležité, o tom, ako stávkovať na Astralis.

Zobraziť viac...
Cloud9 Esports

Cloud9 je jednou z najpopulárnejších, veľkých a najúspešnejších esports organizácií na svete. Od roku 2013 organizácia so sídlom v Santa Monice, Kalifornia, USA robí vlny v rôznych disciplínach vo svete e-športov. Bol na víťaznej ceste v súťaži aj na obchodnej scéne a stal sa druhým najhodnotnejším e-športovým oblečením roku 2020.

Zobraziť viac...
Dignitas

Dignitas je slávny esport tím založený v roku 2003. Tím je jednou z najrenomovanejších a najuznávanejších spoločností v odbornom hernom biznise. Majú niektoré z najväčších a najpopulárnejších tímov esports. Pre partnerov, ktorí hľadajú priamu vstupnú bránu na trh s hrami a e-športmi, poskytuje jedinečná a výrazná pozícia značky Dignitas príležitosť, ktorá sa vám stane len raz za život. Dignitas kúpila Philadelphia 76ers z NBA v septembri 2016. 

Zobraziť viac...
Evil Geniuses

Evil Geniuss je jedným z najpopulárnejších tímov esports so sídlom v San Franciscu v Kalifornii. Patrí medzi najstaršie známe videoherné inštitúcie. Evil Geniuses svojou dlhou históriou formovali hernú scénu od svojho založenia v roku 1999. Ich úspech závisel od schopnosti hráčov vybrať si cestu a byť odvážni bez toho, aby ich obmedzovali požiadavky. 

Zobraziť viac...
FaZe Clan

FaZe Clan, predtým známy ako FaZe Sniping, je spoločnosť zaoberajúca sa eSports so sídlom v Los Angeles založená v roku 2010. Môže sa pochváliť konkurenčnými tímami v širokej škále titulov, vrátane Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), FIFA, Halo, Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Fortnite, Call of Duty a PUBG: Battlegrounds. Tento špičkový e-športový tím sa pripojil k hernému svetu ako Call of Duty tím pozostávajúci z Jeffa „House Cat“ Emanna, Bena „Resistance“ Christensena a Erica „CLipZ“ Riveru. 

Zobraziť viac...
Fnatic

Team Fnatic, tiež známy ako FNC, je profesionálny e-športový outfit. Je hodnotený ako jeden z najlepších esports tímov v histórii súťažného elektronického športového stávkovania. Organizácia za posledných pár rokov exponenciálne rástla a získala miesto v zozname najobľúbenejších esportových tímov. Okrem svojej popularity na podujatiach je Fnatic obľúbeným medzi nadšencami stávkovania esports. Značka sa môže pochváliť aj radom profesionálneho herného vybavenia vrátane klávesníc, myší, slúchadiel, podložiek a ďalších.

Zobraziť viac...
G2 Esports

G2 eSports, predtým Gamers2, je európska franšíza eSports, ktorá sa zúčastňuje niekoľkých eSports turnajov a podujatí. Organizácia sídli v Berlíne v Nemecku. Bola založená vo februári 2014 profesionálnym hráčom League of Legends menom Carlos Rodriguez Santiago a investorom menom Jens Hilgers. Gamers2 bol v októbri 2015 premenovaný na G2 eSports. 

Zobraziť viac...

Gambit Esports

Najobľúbenejšie esport tímy na stávkovanie

Najobľúbenejšie esport tímy na stávkovanie

Tento typ stávok môže byť nepredvídateľný. Ak chcú hráči zvýšiť svoje šance na úspešnú stávku, je najlepšie vybrať si slávne esport tímy s históriou výhier.

Team Liquid

Sú považované za jednu z najúspešnejších organizácií vo všetkých e-športoch. Team Liquid bol pôvodne vytvorený, aby súťažil v turnajoch StarCraft. Počas posledných 22 rokov sa stali vysoko rešpektovanými medzi ostatnými videohernými tímami. V súčasnosti majú etablované zastúpenie v Severnej Amerike, Európe a Brazílii. Team Liquid sa začína rozširovať aj do ázijského hrania.

OG

Ak fanúšikovia stávkovania hľadajú jeden z najlepších tímov Dota 2 a CS:GO esports, potom OG stojí za zváženie. Prvýkrát vznikli v roku 2015 a vyhrali International dvakrát po sebe. OG sa tiež stal jedným z najpopulárnejších herných tímov počas turnajových sezón Valorant. Začiatkom roku 2022 oznámili svoj zámer vziať žáner MMO útokom.

Zlí géniovia

Najlepšie stránky na stávkovanie na e-športy bude pravdepodobne predstavovať túto skupinu so sídlom v Seattli. Namiesto toho, aby sa zamerali na niekoľko hier, súťažili v množstve rôznych titulov. To zahŕňa Fortnite, Halo, League of Legends, COD, CS:GO, Rocket League a WoW. V roku 2015 Evil Geniuses vyhrali najväčšiu cenu v histórii e-športu v tom čase. Sú obzvlášť zbehlí v Call of Duty: WWII.

Tímový duch

Táto skupina sídliaca v Moskve si počínala veľmi dobre v turnajoch pre CS:GO, League of Legends, Hearthstone a Dota 2. Na International 2021 vyhrala impozantných 18 miliónov dolárov. Vďaka tomu sú jedným z najlepšie zarábajúcich vo všetkých e-športoch.

Najobľúbenejšie esport tímy na stávkovanie
Esport tímy v rôznych hrách

Esport tímy v rôznych hrách

Ak majú hráči na mysli konkrétnu hru, je rozumné vybrať si tím, ktorý si v turnajoch o tento titul viedol veľmi dobre. Tímy s vysokým profilom majú tendenciu sústrediť sa na jeden z ôsmich najväčšie videohry.

Doba impérií

Aftermath, Team GamerLegion, Vietnam Legends (VNA) a Suomi sú dobre považovaní za hranie tohto titulu stratégie v reálnom čase (RTS). Ďalšie skupiny, na ktoré si treba dať pozor, sú Rulers of Rome, Clown Legion, Team Secret, Infinity Legends, Dark Empire a Tempo Storm.

Apex Legends

V súčasnosti si túto multiplayerovú strieľačku užíva viac ako 100 miliónov ľudí. V rámci komunity hazardných hier si však získalo pozornosť len niekoľko tímov. Počet hráčov neustále rastie vďaka vydaniu nových sezón Apex Legends. Počas turnajov by si hráči mali dávať pozor na Team Liquid, Fnatic, Evil Geniuses, Natus Vincere a Virtus.pro.

Arena of Valor

Táto hra je v rámci e-športov dosť charakteristická, pretože tímy musia byť výnimočné v mobilnej hre. Valor zdieľa veľa podobností s League of Legends, takže u najlepších hráčov pre každý titul existuje určité prekrytie. Šampióni Dota tiež zvyknú byť dobrí vo Valore. Skupiny, ktorým sa darilo na turnajoch, zahŕňajú Royal Never Give Up, EDward Gaming, Rogue Warriors, Talon Esports, Buriram United Esports, Qiao Gu Reapers a eStar Gaming.

bojisko

Na rozdiel od iných hier na tomto zozname má Battlefield iba niekoľko veľmi úspešných tímov. Ide o PENTA Sports a Epsilon eSports. Strieľačky z pohľadu prvej osoby sú v rámci nich veľmi bežné esport turnaje. Battlefield si však len začína získavať toľko uznania ako podobné tituly ako COD a Halo.

CS GO

Je spravodlivé povedať, že CS: GO je dominantnou silou vo videohrách. Existuje niekoľko veľkých súťaží. Astralis, Natus Vincere, G2 eSports a Team Vitality vynikajú ako silní konkurenti.

COD: Warzone

V posledných rokoch sa tento battle royale titul stal mimoriadne populárnym medzi konzolovými aj PC hráčmi. Tímy, ktoré hrajú v tomto režime, majú zvyčajne dobré výsledky v iných COD turnajoch. Patria medzi ne Atlanta FaZe, OpTic Gaming, ComLexity, Fariko Impact a Evil Geniuses.

Dota 2

To je ideálne pre hráčov, ktorí chcú sledovať, ako hráči súťažia o vysoké ceny. Ide o milióny dolárov počas každoročných majstrovstiev sveta. Štyri najvyššie postavené organizácie sú TNC Predator Virtus.Pro, Evil Geniuses a Team Secret.

FIFA

Nie všetky vysokoprofilové turnaje sú zamerané na streľbu a fantáziu. Futbalová videohra FIFA sa rozrástla na jednu z najväčších franšíz v tomto odvetví. Tipujúci by si počas zápasu mali dávať pozor na Fnatic, Tundra Esports, MKers, Manchester City Esports a Schalke 04 Esports.

Esport tímy v rôznych hrách
Najlepší hráči esportu na svete

Najlepší hráči esportu na svete

Pokiaľ ide o celkové zárobky, všetci štyria najlepší hráči na svete hrajú Dota 2 profesionálne. Sú to muži vo veku od 22 do 29 rokov. Všetci štyria zarobili väčšinu svojich peňazí z International 2019.

Johan "N0tail" Sundstein

Tento dánsky hráč je momentálne celosvetovo na prvom mieste. Zúčastnil sa 129 zápasov a dosiahol približne 7 183 837 dolárov. Pred prechodom na Dota 2 bol Sundstein hráčom Heroes of Newerth. Počas zápasu International 2019 vyhral 3 124 036,20 $ na odmenách.

Jesse "JerAx" Vainikka

Vainikka pochádza z Fínska a doteraz nastúpil na 66 zápasov. Aj keď to nie je také pôsobivé ako Sundstein, treba poznamenať, že Vainikka zarobila 6 475 948 dolárov. To z neho robí druhého najlepšieho hráča e-športu na svete. Dostal sa na druhé miesto na Shanghai Major v roku 2016.

Anathan "ana" Pham

Tento Austrálčan sa dostal do povedomia esports bookmakerov už v ranom veku. Predtým, ako Pham dovŕšil 18 rokov, už zarobil $604,739 z 15 turnajov. Jeho súčasná suma presahuje 6 004 411 dolárov.

Sébastien "Ceb" Debs

Štvrtý najlepší hráč je z Francúzska s 5 773 909 dolármi získanými zo 65 turnajov. Debs sa umiestnila na prvom mieste na International 2018 a v nasledujúcom roku opäť vyhrala. Počas svojej kariéry hral za deväť veľkých tímov.

Najlepší hráči esportu na svete
Ako si vybrať najlepší esport tím na stávkovanie?

Ako si vybrať najlepší esport tím na stávkovanie?

To bude do značnej miery závisieť od charakteru hry, ktorú hrá. Niektoré z nich vyžadujú, aby účastníci mali rýchle reflexy a presnosť. Iní majú skôr taktickú povahu. Najlepšie e-športové tímy, na ktoré možno staviť, budú vedieť, aké vlastnosti sú potrebné na to, aby vyhrali zápas.

Jedným z najdôležitejších aspektov tohto typu stávkovania je výskum. Hazardný hráč by mal nechať len veľmi málo na náhodu. Na väčšine turnajov sa o prvé miesto uchádzajú desiatky tímov.

Aby mohol tipujúci zúžiť zoznam najpravdepodobnejších víťazov, musí poznať rekord každého z nich. Našťastie pred záverečným šampionátom býva sezónne kvalifikačné obdobie. To dáva divákom príležitosť analyzovať rôzne silné a slabé stránky každého uchádzača.

Slávne esport tímy si robia meno tým, že dosahujú veľké množstvo významných výhier. Ak sa zdá, že súperi sú vyrovnaní, potom je zložitejšie predpovedať, kto získa hlavnú cenu. Ak si hráči nie sú istí, môžu preskúmať herný režim a mapu. Potom môžu sledovať minulé zápasy, v ktorých každý z týchto dvoch tímov súťažil v podobných scenároch. To im dá lepšiu predstavu o tom, aký dobrý výkon budú hráči podávať.

Ako si vybrať najlepší esport tím na stávkovanie?