Najlepšie PUBG stávkové stránky 2024

Každý, kto sa aspoň trochu zaujíma o e-šport, pozná PUBG: Battlegrounds. Hra vyvinutá spoločnosťou PUBG Corporation je žáner battle royale, kde konkurenti bojujú na život a na smrť. V hre je až 100 hráčov, ktorí sa snažia navzájom zabiť. Vďaka mnohým funkciám je hra náročná a vzrušujúca. Hra je vylepšením predchádzajúcich modov, ktoré vytvoril Brendan Greene, prezývaný 'PlayerUnknown'. a inšpirovaný filmom Battle Royale.

Vďaka tomu je realistický a vďaka možnosti stavať na existujúcich nápadoch je veľmi rafinovaný. Prvé vydanie PUBG bolo špeciálne pre Microsoft Windows. Stalo sa tak v marci 2017 prostredníctvom modelu skorého prístupu, ktorý využíva Twitch.

Najlepšie PUBG stávkové stránky 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter

Všetko o hraní PUBG esports

K prvému úplnému vydaniu došlo v decembri 2017, s vydaniami pre Xbox Game Preview a Xbox One neskôr v tom istom mesiaci. Úplné vydanie nastalo v roku 2018. V tom istom roku bola vydaná bezplatná verzia PUBG pre mobilné zariadenia iOS a Android spolu s portom PlayStation 4. V roku 2020 bola vydaná výkonnejšia verzia, ktorá umožňuje streamovanie na štadiónoch.

Po jeho úplnom vydaní sa do júna 2018 predalo viac ako 50 miliónov kópií PUBG. Dnes je na PUBG zaregistrovaných viac ako 400 miliónov hráčov. Často dosahuje vrcholy viac ako 3 miliónov súbežných hráčov. Mobilná verzia zaznamenala do marca 2021 viac ako miliardu stiahnutí, čo predstavuje viac ako 6,2 miliardy dolárov.

Hrateľnosť

Na začiatku hry sú hráči vysadení na ostrov s mapou. Tu sa hneď pustili do hľadania zbraní na obranu a útoky na súperov. Vo všetkých bodoch musia zostať na mape. Ako hra postupuje, veľkosť bezpečnej oblasti sa neustále zmenšuje.

Hráč sa musí snažiť byť vždy na bezpečnom mieste, aby sa znížila šanca na smrteľné útoky. Rýchle myslenie a reakcie sú nevyhnutné zručnosti na víťazstvo. Recenzenti ocenili schopnosť hier prispôsobiť sa hráčom s pomalou úrovňou zručností a zároveň zostať výzvou pre tých, ktorí majú pokročilé zručnosti.

The žáner battle royale Za svoju popularitu vďačí hlavne PUBG. To spopularizovalo žáner natoľko, že hneď po jeho prvom vydaní sa Epic rozhodol vytvoriť Battle Royale model svojej hry Fortnite. Jeho účinok tiež viedol k vytvoreniu klonov v Číne v neoficiálnom postavení. Úspech hry bol ocenený niekoľkými nomináciami v kategórii Hra roka.

Hra získala ocenenia ako Mobile Game of the Year (PUBG Mobile) na 36. ročníku Joystick Awards, Esports Game of the Year na 2018 SXSW Gaming Awards, Najlepšia hra pre viacerých hráčov na The Game Awards 2017 a mnoho ďalších. Niektoré krajiny ako Gujarat (India), Irak, Nepál, Jordánsko a indonézska provincia Aceh mali pocit, že to ľudia hrali príliš.

Ako staviť na PUBG: Battlegrounds

Popularita PUBG z neho už robí lákavé stávkovanie. Online stávkovacie stránky a stávkujúci to milujú rovnako. Je to jednoduchá hra, na ktorú sa stávkuje, najmä ak ste pravidelným športovým stávkarom. Aj keď ste nováčik, zorientujete sa PUBG: Battleground stávkovanie je jednoduché. Musíte len správne urobiť nasledovné:

Naučte sa hru

Hovorí sa to vo všetkých hrách, ale je zábavné, koľko ľudí to ignoruje. Stávkovanie na PUBG vyžaduje, aby ste vedeli viac než len cieľ hry. Musíte porozumieť aktivitám počas hry a tomu, ako ovplyvňujú výsledok. Ktoré sú najsmrtonosnejšie zbrane? V ktorých kolách je zabitých najviac hráčov? Ako dlho trvá mapa?

Poznanie týchto vecí vám pomôže robiť viac než len priame stávky PUBG. Hru sa môžete naučiť hraním alebo sledovaním ostatných. Sledovanie súťaží vám tiež umožňuje identifikovať najlepších hráčov, čo je kľúčová informácia pri uzatváraní stávok.

Vyberte si správnu stávkovú stránku esport

Stávkové stránky ponúkajú takmer rovnaké kurzy. Sú to však ďalšie faktory, ktoré určujú, či je stránka pre vás dobrá. Je to licencované vo vašej krajine? Aké meny akceptujú? Existujú transakčné poplatky? Aj keď je možné hrať na online stávkových kanceláriách esport, ktoré nie sú licencované vo vašej krajine, stratíte tým privilégium ochrany hráča.

Prečo je PUBG: Battlegrounds populárne?

Väčšina hráčov PUBG sa ani nepozastaví nad tým, prečo hru tak milujú. Pravdepodobne na vás budú hľadieť prázdnym pohľadom a budú sa čudovať, prečo sa pýtate hlúpo, ak sa ich opýtate. Je to rétorické? Pre nich bola hra vytvorená len preto, aby bola milovaná. Ale tu je to, čo musia povedať tí, ktorí sa obťažujú odpovedať:

Vzrušenie

Na mnohých online fórach hráči hovoria, že vzrušenie, ktoré prichádza s PUBG, je bezkonkurenčné. Riziko a adrenalín, ktoré so sebou prináša pokus o prežitie v zmenšujúcom sa priestore a neutíchajúce útoky, sú návykové. Na prežitie je potrebná veľká zručnosť.

Čím menej zostávate v hre, tým je to riskantnejšie - vtipné, čo? Taktiež knokautovanie súperov prináša veľké zadosťučinenie. Je to ako útek zo skutočného života, šanca vyventilovať sa v situáciách, ktoré by ste zvyčajne zadržiavali.

Na jednom konkrétnom fóre sa hráči zhodujú, že Brendan Greene, kreatívna myseľ za hrou. "Vie niečo, čo ostatní ani nezačali chápať." Jeho predchádzajúce skúsenosti v tomto odvetví pomohli vytvoriť režim Battle Royale, ktorý nemá obdoby.

Úžasné vlastnosti

PUBG má vynikajúce funkcie od prvej úrovne, všetky úžasné v kvalite. Na každej úrovni je možné odomknúť nové funkcie, od zbraní po odmeny. Pridanie nových funkcií do každej aktualizácie znamená, že hráči môžu mať pri každom hraní „novú“ hru.

Tam, kde mnohé iné hry majú iba textové rozhovory, PUG umožňuje hráčom hlasový rozhovor s ostatnými. Vďaka tomu je zážitok z hrania ešte živší. Hra má tiež anti-cheat funkciu na zlepšenie fair play.

Prispôsobí sa rôznym úrovniam zručností

Kritici hodnotia hru, že je vhodná pre začiatočníkov aj pre profesionálov. To, ako sa mu podarilo spojiť jednoduchosť a sofistikovanosť, drží PUBG hlavu a ramená nad mnohými inými hrami.

Online dostupnosť

Toto je základná požiadavka pre každú dnešnú videohru. Malo by byť jednoduché hrať cez sieť LAN aj cez celosvetovú sieť. PUBG nemá žiadne oneskorenie oproti stabilným pripojeniam. Hráči, ktorých delí veľké geografické vzdialenosti, môžu hrať proti sebe bez toho, aby sa museli obávať o odlúčenosť svojich serverov. Táto dostupnosť robí z PUBG spoločenskú hru, ktorá dokáže spojiť hráčov po celom svete bez frustrácie spôsobenej niektorými hrami.

Stávka na PUBG

Stávkové šialenstvo prispelo k zvýšeniu popularity e-športových hier. PUBG je jednou z najlepších hier množstvo stávkových stránok na e-športy. Keďže to mnohí ľudia nachádzajú na stávkových stránkach, počet ľudí, ktorí sa pripájajú k boju ako hráči a sledovatelia, sa zvyšuje.

Mobilná kompatibilita

Zdá sa, že PUBG veľmi jasne vie, aký význam má dnes mobilný telefón. Ukázali to vydaním vysoko citlivej mobilnej verzie hry. Urobili to free-to-play. Táto verzia mala teraz do marca 2021 viac ako miliardu stiahnutí. A tieto čísla sa nezastavia. Mobilná verzia umožňuje ľuďom hrať sa na cestách alebo v akejkoľvek polohe v dome.

Model Stadia

PUBG sa už darilo s verziami kompatibilnými s PC, Xbox a PlayStation 4. Potom išli ešte lepšie a vydali ďalšiu verziu pre streamovanie na štadiónoch v roku 2020. To dalo hre nový rozmer. Hoci blokády súvisiace s koronavírusom v tom čase primárne znepríjemňovali svet, vzrušenie medzi fanúšikmi PUBG bolo stále veľké.

Myšlienka osobných turnajov po zrušení blokád im poskytla niečo, na čo sa mohli tešiť a niečo, z čoho sa mohli počas pochmúrneho obdobia tešiť. Mnohí išli do praxe, aby si zdokonalili svoje zručnosti v pripravenosti na súťaž, ak a keď to bude opäť možné.

Všetko o turnajoch PUBG: Battlegrounds

PUBG: Battlegrounds má globálnu súťaž známu ako PUBG Global Championship. To je ekvivalent svetového pohára. Koná sa každoročne a stretáva sa na ňom 32 tímov z celého sveta. Je to tiež populárna udalosť pre online stávkovanie eSport, pretože proti sebe stavia najlepších hráčov. Šampionát zvyčajne znamená koniec súťažného ročníka PUBG.

Hosting

Každý rok sa vyberie iný hostiteľ. Hostiteľ sa stará o všetky organizačné činnosti, od príchodu hráčov až po ubytovanie a samotné hranie. Kórea hostí 2021 PUBG Global Championship. Bude sa konať v Paradise City, Incheon. Toto je jeden z najlepších hotelov v Kórei.

Počas mesačného podujatia býva v hoteli 27 tímov. Miesto konania má tiež zavedenú online úpravu, ktorá pojme päť tímov z Číny, ktoré sa nemohli spojiť so zvyškom kvôli problémom s cestovnými vízami.

Hostiteľskými majstrami ceremoniálu budú Steven Pierce (Toffees, USA), James Carrol (Kaelaris, Spojené kráľovstvo a John Robert Sargent (JoRoSaR, Spojené kráľovstvo). Okrem toho bude prítomných sedem komentátorov a sedem analytikov z celého sveta. hostí a komentátorov z desiatich ďalších jazykov a regiónov – kórejčiny, ruštiny, čínštiny, Ázie, vietnamčiny, thajčiny, turečtiny, Európy, Latinskej Ameriky a hostí Kóreu.

Formátovať

Globálneho šampionátu sa zúčastňuje 32 tímov. Napriek tomu turnaj je pozvánka, privilégium sa rozširuje na tímy, ktoré vynikali počas celého roka. Ak sa stanete najlepším tímom súťaže vo svojom regióne, získavate automatickú pozvánku.

Krajiny Ázie/Pacifiku (APAC), Európy a Ameriky sa kvalifikujú víťazstvom v kontinentálnej sérii vo svojich príslušných oblastiach. Slot dostanú aj víťazi letnej Ligy majstrov PUBG. Tímy sú nasadené v závislosti od kvalifikačnej časti.

Rozhodnutie o poradí (bodové pravidlo)

Na globálnom šampionáte sa súťaž začína kolom Rank Decision. Účelom je poskytnúť tímom súťažiace pozície (1-32). Tímy sú rozdelené do štyroch skupín po ôsmich. Tímy v skupine hrajú každý s každým systémom každý s každým. V prvom týždni súťaže sa hrá denne šesť zápasov.

Prvých 16 tímov z tohto kola sa kvalifikuje na štart v First Weekly Survival. Tímy na pozíciách 17-31 padajú do poradovníka na prvé týždenné prežitie. Tridsiatemu druhému tímu chýba týždenné prežitie a ide do fázy Bottom-16.

Týždenné prežitie (pravidlo WWCD)

Počas pracovných dní odohrá 16 najlepších 16 zápasov. Cieľom je získať '16 víťazov kurčiat.' Keď tím vyhrá hru, kvalifikuje sa do týždenného finále a opustí Weekly Survival. Ďalší tím zaujme svoje miesto v zozname čakateľov. Toto pokračuje, kým sa v týždennom finále nezúčastní 16 tímov.

Spodných 16 (bodové pravidlo)

Tímy, ktorým sa nepodarí dostať sa do týždenného finále plus tím č. 32, hrajú v tejto fáze, aby našli účastníkov pre ďalšie týždenné prežitie. Keď sa nájdu čísla 17-31, kolo sa skončí a spodný tím klesne na ďalšie 16. miesto.

Týždenné finále (bodové pravidlo)

V tejto fáze sa hrá desať zápasov. Cieľom je nájsť tímy 1-16 pre nadchádzajúci Weekly Survival. Deväť tímov s najvyšším počtom bodov v týždenných finále sa kvalifikuje do veľkého finále. Ak ten istý tím vyhrá po sebe idúce týždenné finále, zvyšuje sa celkový počet kvalifikačných miest o celkový počet bodov.

Veľké prežitie (pravidlo WWCD)

Tohto kola sa zúčastňujú tímy na pozíciách 13 – 31 v zázname bodov. Každý víťaz zápasu sa dostane do veľkého finále. Zo súťaže odchádza 32. tím v celkovom súčte bodov. V tomto kole sa hrajú štyri zápasy.

Veľké finále (bodové pravidlo)

V tomto poslednom kole sa hrá 15 zápasov. Tím s najvyšším počtom bodov je majstrom turnaja.

Vysielanie PUBG esports

Zápasy sa vysielajú naživo na oficiálnych kanáloch PUBG YouTube a Twitch.

ocenenia

Pre súťaž je určený prize pool 2 000 000 $. Každý týždenný víťaz získa 30 000 dolárov. Celkový víťaz získa 600 000 USD. Druhé miesto získa 290 000 USD, tretie miesto 150 000 USD a štvrté miesto 120 000 USD. Ostatné tímy dostávajú ocenenia v klesajúcom pomere. Ocenenia sa môžu líšiť od jedného šampionátu k druhému.

Najlepšie stávkové kancelárie PUBG na e-športy

V segmente stávkových stránok PUBG sa uvádza, že pred stávkovaním by ste si mali vybrať správneho poskytovateľa. Kto sú však skutoční veľkí poskytovatelia, ktorí už ponúkajú stávkovanie PUBG: Battlegrounds. Na túto otázku najlepšie odpoviete vyskúšaním e-športových bookmakerov, čítaním recenzií a vypočutím si názorov hráčov.

 • 1xstávka si neustále vybudovala meno ako popredný poskytovateľ. Značka 1X, ktorá pôvodne ponúkala len kasínové hry, sa pustila do športu a teraz aj do e-športu. Je to skvelé kasíno s príjemnými uvítacími ponukami, peknými kurzami a všeobecným jednoduchým používaním.
 • 22Bet je ďalší skvelý poskytovateľ na vyskúšanie. Rovnako ako 1X má skvelé uvítacie ponuky a nepretržité akcie. Transakcie sú rýchle a bezplatné pri použití väčšiny spôsob platby. Má tiež veľa trhov, z ktorých si môžete vybrať. V posledných rokoch bol nominovaný ako jeden z najprogresívnejších poskytovateľov.
 • 888 Kasíno je na trhu už nejaký čas a vždy bol lídrom. Má ľahko navigovateľnú webovú stránku, je vysoko responzívna a má viacvrstvové zabezpečenie. Má tiež veľa stávkových trhov a je k dispozícii v mnohých častiach sveta.

Keďže stávkovanie na e-športy pokračuje, poskytovatelia sa budú naďalej zlepšovať a pribudnú ďalšie. Vďaka vylepšeniam, ako sú aplikácie na stávkovanie esportov, je stávkovanie ešte lepšie. Neustále sa sem vracajte, aby ste získali informácie o nových udalostiach vo svete videohier.

Najlepšie stávkové tímy PUBG: Battlegrounds

Bolo ich veľa pozoruhodných PUBG tímy teraz aj v minulosti. Niektorí sa rozpadli a iní stále žijú. Vzhľadom na popularitu hry to nie je prekvapujúce. V prospech stávkovania PUBG sa tento zoznam zameriava na tímy, ktoré sú stále aktívne.

1218

Tím zložený z Tulika, Kle1n, TTCUX a Marmelad je e-šport organizovaný v SNŠ. Do centra pozornosti sa dostali počas jarného finále Split Europe 2020. Skončili tiež na treťom mieste na PMPL-EMEA Championship a umiestnili sa na druhom mieste v PUBG Mobile Pro League – sezóna 1/2021: finále CIS.

Šialený klan

Mad Clan je profesionálny tím A-Tier PUBG z Kórey. Predtým to bolo známe ako FarmPC E-sports. Hrajú v kategórii PC. Členmi tímu sú Lee Sung-Do „DAEVA“, No Tae-Young „EEND“, Kim Dong-Jun „Lash“ a Yu Jae-Won „2Tap“. Trénuje ich Ha "Muker" Young-jin. Tím je jedným z účastníkov PUBG Global Championships 2021, na ktorých by si nadšenci stávkovania PUBG esports mali dávať pozor.

Tím Weibo

Aktuálni držitelia 2021 Peacekeeper Elite League sú radosťou pre každého hráča esportov. Tím sa zmenil z ELG Gaming na súčasný názov po akvizícii čínskym mikroblogerom Weibo. Porazili Nova E-sports a vyhrali 2019 PMCO Berlin. Sú tiež aktuálnymi držiteľmi Peacemaker Elite League. Súčasnými hráčmi sú Z9, General, Ming, Beizhai a Broncho.

Attack All Around

Toto je thajský tím, ktorý tvoria Thanachit 'Jayers' Sonsuwon, Thanachot 'Gems' Sonsuwon, Nattapol 'J4nku2of' Laorngoen, Waritnan 'Glooms' Bangkerdrit, Chanwut 'Boblee' Tangon a Sakun 'Svinoens.iTT' Sitticharaens ' Sitticharaens ' Trénuje ich Nitipon „nitipon“ Klinkajorn. Tím je tiež hlavnou stálicou na majstrovstvách PUBG.

Klady a zápory

Ako jedna z najpopulárnejších e-športových hier má PUBG: Battle Ground množstvo kladov. Má to však aj niekoľko nevýhod. Tu je to, čo je na tejto hre dobré a nie také milé:

Pros

 • Mobilná adaptabilita – bezplatné sťahovanie a a skvelý zážitok z mobilného stávkovania prilákali viac ako miliardu stiahnutí.
 • Dostupnosť u mnohých bookmakerov esportov. Niektorí dokonca zavádzajú stávkové aplikácie eSport.
 • Úžasné funkcie ako grafika, anti-cheat a hlasový chat.
 • Efektívne hrateľné online
 • Hráči môžu vyhrať peniaze v súťažiach PUBG
 • Režim streamovania Stadia pre fyzické súťaže
 • PUBG pojme hráčov všetkých úrovní zručností a ponúka dobrú výzvu pre každú kategóriu. Náročnosť hry pomáha hráčom zlepšiť ich mentálnu a fyzickú bystrosť.
 • Kompatibilné s viacerými zariadeniami a operačnými systémami
 • Pravidelné aktualizácie, ktoré prichádzajú s novými a vzrušujúcejšími funkciami

Zápory

 • Vysoko návykové – Úžasná povaha PUBG znamená, že sa k nemu môže prikloniť veľa hráčov, najmä tí mladší. To isté sa môže stať tým, ktorí vsádzajú na PUBG.
 • Neadekvátne súťaže – Hoci už existuje veľa súťaží PUBG, obrovský počet hráčov znamená, že nie sú dostatočne obsluhovaní.

Pochopenie stávkových kurzov PUBG

Kurzy stávkovania PUBG: Battlegrounds sa výrazne nelíšia od kurzov iných športov. Kurzy PUBG sú určené najmä regiónom, z ktorého hráte. Existujú kurzy vyjadrené v zlomkoch, desatinných číslach alebo +/-. Bez ohľadu na to, ako vyzerá kurz, suma, ktorú pravdepodobne vyhráte v hre, je vždy rovnaká.

Napríklad, ak je zlomkový kurz 2/1, znamená to, že keď vsadíte 1 dolár, získate 2 doláre. Návratnosť je rovnaká, ak vložíte $ na kurzovú stávku 2,00. Americké kurzy sú trochu mätúce, ak na ne nie ste zvyknutí. Obľúbený tím má kurz -2, zatiaľ čo smoliar má +2. Ako v každej inej typ stávkovania, čím vyšší kurz v PUBG, tým rizikovejšia stávka.

Tipy a triky na stávkovanie PUBG: Battlegrounds

Vyhnite sa neznámym súťažiam

Na rozdiel od bežných tímov, ako je futbal, ktoré sa ťažko etablujú, môže PUBG tím vytvoriť každý. Preto môžete staviť v súťaži, kde sú všetky tímy označené ako profi, no len málo z nich je. Vyhnite sa stávkovaniu na súťaže, pri ktorých netušíte, ktoré tímy hrajú.

Na druhej strane, vždy choďte na veľké turnaje, ako je PUBG Global Championship. Tieto turnaje sú prezentované na najlepších stávkových stránkach. Keďže sa snažia popularizovať stávkovanie na esport, tieto domy ponúkajú skvelé akcie, ktoré môžete využiť.

Vyberajte rizikové stávky, vkladajte nízky

Jeden účel online stávkovanie na e-športy je zvýšiť vzrušenie. Vzrušenie v PUBG stúpa, keď prijímate riskantnejšie stávky. PUBG stávky, ako je trvanie mapy, veľmi nezávisia od schopností hráčov, napriek tomu majú pekné výnosy. Pri uzatváraní takýchto stávok však vždy dávajte pozor, aby ste vsadili nízke, pretože šanca, že sa tak stane, je minimálna.

Stavte na živé hry

Nájdite webovú stránku, ktorá ponúka živé hry a hrajte na nej. Napriek úrovni zručností hráča sú dni, keď hry idú svojou cestou a iné, keď nič neklikne. Pri stávkach naživo v pubg nie ste pri rozhodovaní o stávkovaní závislí len na známych zručnostiach, ale aj na výkone v daný deň.

Pamätajte na pravidlá stávkovania

Napriek tomu, že stávkovanie na elektronické športy je novinkou, je hazard. Prináša so sebou všetky riziká spojené s tradičným hazardom. Nezabudnite vsádzať triezvo, stávkovať pre zábavu, mať rozpočet a nehnať sa za výhrami/prehrami.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková