Najlepšie CS:GO stávkové stránky 2024

V tomto sprievodcovi stávkovaním CS: GO môžu tipujúci nájsť všetko, čo potrebujú vedieť o stávkovaní vo videohre z pohľadu prvej osoby. Či už ide o hrateľnosť a pravidlá alebo stávkové trhy a kurzy, táto stránka hovorí všetko. Niet pochýb o tom, že stávkovanie eSports preberá vládu.

Fanúšikovia populárnych titulov ako Valorant, FIFA21, Call of Duty, Madden, NBA2K, StarCraft, Dota 2 a ostatní môžu teraz staviť na rôzne eSports udalosti na konkurenčnej úrovni. Podľa najnovších štatistík celková hodnota peňazí a položiek vsadených v eSports v roku 2020 dosiahla 12,9 miliardy dolárov.

Najlepšie CS:GO stávkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Najlepšie CS: GO stávkových stránok 2024 : všetko, čo potrebujete vedieť

Zatiaľ čo na stávkových stránkach eSports funguje viac ako tucet videohier, CS: GO je jednou z najdominantnejších síl. Podľa štatistík z publikácie Narus Advisors LLC a Eilers & Krejcik Gaming je CS: GO stávkovanie na druhom mieste, pokiaľ ide o objem stávok eSports, pričom predstavuje 29 % celkových stávok eSports.

Counter-Strike: Globálna ofenzíva, bežne známy ako CS: GO, je pohlcujúca AAA strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorú vyvinuli a vydal Valve a Hidden Path Entertainment. Vydaný v roku 2012 je štvrtým dielom série Counter-Strike.

Táto hra má niekoľko nových doplnkov, ktoré ju odlišujú od jej predchodcu. Hra prichádza s novými mapami, novými postavami, novými hernými režimami, novou sadou zbraní, funkciami dohadzovania a súťažnými skupinami zručností.

V zápasoch CS: GO sa stretávajú dve strany, teroristi a protiteroristi. Obe strany sa zúčastňujú bitiek a menia strany. Cieľ hry závisí od režimu. Niektoré z cieľov zahŕňajú zabezpečenie miesta, zneškodnenie bômb, záchranu rukojemníkov a zajatie rukojemníkov.

Keď už hovoríme o herných režimoch, CS: GO má 9; Súťaživé, Neformálne, Nebezpečná zóna, Krídelník, Deathmatch, Kurz zbraní, Preteky v zbrojení, Demolácie a Lietajúci škót. Demolácia, herný režim, ktorý zahŕňa zneškodňovanie bômb, je najobľúbenejší z dvoch klasických režimov.

Po vydaní sa CS: GO dočkalo srdečného privítania. Kritici videohier chválili vývojový tím za plynulé hranie hry a vernosť sérii. Mechanika hry, grafika a zvuk sa tiež dramaticky zlepšili, čo hráčom ponúka realizmus a ponorenie sa do bojiska.

Poriadny podiel neprajníkov však mala aj táto videohra. Medzi konzolovou a PC verziou boli rozdiely vo funkciách. Toto je niečo, čo u niektorých fanúšikov neveštilo nič príjemné.

Dôvody, prečo by ste mali staviť na CS: GO

Stávka Cs go esports je úplne legálna, ale hráčom sa vždy odporúča stávkovať na licencovaných a regulovaných stránkach. Stávkovanie na CS: GO sa nijako nelíši od uzatvárania stávok na iné FPS eSports, rozprávanie o Valorant, Call of Duty: Warzone a Rainbow Six Siege.

Ako sa zaregistrovať v online stávkových kanceláriách

Hráči musia najprv nájsť stránku so stávkovými trhmi CS: GO, aby mohli staviť na csgo. Po nájdení spoľahlivej stávkovej kancelárie je ďalšou vecou, ktorú musíte urobiť, je zaregistrovať si účet.

Kliknite na možnosť PRIHLÁSIŤ SA, zadajte požadované údaje, vyjadrite súhlas s obchodnými podmienkami a dokončite registráciu. Noví hráči budú potom požiadaní, aby potvrdili svoje e-mailové adresy predtým, ako im bude umožnené začať stávkovať.

Real Money CS: GO stávkovanie

Teraz si hráči musia načítať svoj novo zaregistrovaný účet, aby sa dostali do stávkovania CS: GO o skutočné peniaze. Esports bookmakeri spolupracujú so všetkými domácimi menami v online platby na uľahčenie jednoduchých, bezpečných, rýchlych a cenovo dostupných vkladov a výberov.

Niektoré z dostupných možností vkladov a výberov zahŕňajú Visa, MasterCard, Neteller, Trustly, MuchBetter, Euteller, Paysafecard, Maestro atď.

Je ich dosť CS: GO propagačné akcie a bonusy že hráči môžu využiť na rekord. Noví hráči si môžu nárokovať uvítací bonus zatiaľ čo existujúci hráči môžu využívať bonusy za opätovné nabitie a cashback.

Prečo je CS: GO taký populárny?

táto hra patrí medzi najobľúbenejšie hry na scéne eSports a v odvetví stávok eSports.

Podľa publikácie na Statista, CS: GO prilákalo neuveriteľných 942 520 súbežných hráčov na Steame v septembri 2021. Zaujímavé je, že toto číslo vyvrcholilo päť mesiacov predtým v marci, keď hra zarobila takmer 1,2 milióna súbežných hráčov na Steame.

Od svojho debutu csgo priťahuje každý mesiac viac ako 11 miliónov hráčov a zostáva jednou z celkovo najhranejších hier na Steame.

Čo teda robí CS: GO populárnym na scéne eSports a v odvetví stávok eSports?

1. Intuitívna hrateľnosť

Na rozdiel od mnohých FPS hier so zložitým príbehom má hra jednoduchú, priamočiaru a intuitívnu hrateľnosť, ktorá sa točí okolo princípu „zabi alebo sa nechaj zabiť“. Každá strana má šancu hrať za teroristov alebo protiteroristickú jednotku. Pokiaľ ide o dej, je založený na problémoch, ktoré dnes ovplyvňujú celú zemeguľu – terorizmus.

2. Prispôsobiteľnosť

Ďalším dôvodom, prečo je CS: GO stále populárny, je ten, že umožňuje hráčom prekonfigurovať hru podľa ich potrieb a úrovne zručností. To pomáha novým hráčom, ktorí sa chcú učiť a zdokonaľovať svoje zručnosti v hre. Čo je viac? Hry tiež umožňujú hráčom prispôsobiť aspekty, ako je FPS a rozsah pre lepšie hranie.

3. Free-to-Play model

Niet pochýb o tom, že za veľkú časť úspechu CS: GO vďačí predstaveniu free-to-play modelu v roku 2018, po ktorom zostala kozmetika jediným zdrojom príjmov. Teraz, keď hráči nemusia za hranie nič míňať, rozhodne priťahuje viac fanúšikov.

4. Kontrola nad násilnými sklonmi

Na vrchole CS: GO sa v komunite objavil bežný problém. Niektorí hráči prejavovali násilné správanie, čo bolo pre ostatných na obtiaž. To bol jeden z dôvodov, ktoré podnietili pokles CS: GO, ale našťastie spoločnosť prišla s opatreniami na kontrolu násilných hráčov. To vrátilo kedysi stratenú dôveru v hru FSP.

5. E-športy a stávkovanie videohier

Counter-Strike: Global Offensive je veľké meno v odvetví eSports. Ako už bolo spomenuté, je na druhom mieste po League of Legends v zozname najpopulárnejších eSports podľa objemu stávok.

Hra je najobľúbenejšou strieľačkou medzi západnými krajinami a jednou z najväčších disciplín. Čo je viac? Má vplyvných osobností – hru hrajú celebrity vrátane Neymara. Dostupnosť csgo eSports stávkového trhu je tiež katalyzátorom.

6. Vzrušujúci ekosystém

Vzrušujúci ekosystém CS: GO je tiež faktorom, ktorý prispel k popularite hry. Jednou z pozoruhodných vlastností hry je schopnosť hráčov predávať skiny.

Každý skúsený hráč CS: GO vie, že vzhľady sú monotónne. Dobrá vec je, že hráči môžu meniť skiny, zarábať nové skiny alebo kupovať nové skiny, aby získali motiváciu, keď je aktuálny skin nudný. Na skiny CS: GO môžete staviť na stránky stávkovania kože.

Popularita hry teraz klesá, keď sú tu novšie FPS hry a podvádzanie odrádza hráčov. Napriek tomu je to sila, s ktorou treba počítať v rámci odvetvia stávok eSports.

Najväčšie turnaje a súťaže CS: GO eSports

Dôvodom dominancie csgo na scéne eSports stávok je dostupnosť adrenalínových turnajov počas celého roka. Tieto turnaje priťahujú výplaty od 1 000 $ až do 30 miliónov $ za turnaje creme de la creme. V tomto segmente nájdete všetky najväčšie turnaje a súťaže CS: GO.

Hlavné majstrovstvá

Sponzorované spoločnosťou Valve, The Major je najväčší a najprestížnejší CS:GO turnaj na celom svete. Turnaj sa prvýkrát konal v roku 2013, keď prilákal výherný fond 250 000 $, rozdelený medzi 16 zúčastnených tímov. V priebehu rokov sa The Major exponenciálne rozrástol. Najnovší Major propagoval celkový prize pool 2 000 000 $.

Natus Vincere je úradujúcim šampiónom Major 2021, ktorý sa konal v Štokholme v Avicii Arene. Vo vyhrotenom finále Natus Vincere vyradil G2 Esports 2:0. PGL Major Stockholm 2021 prilákal výherný fond vo výške 2 000 000 USD, čo je dvojnásobok sumy, ktorá sa uvoľnila v predchádzajúcom roku.

Ale Astralis zostáva najúspešnejším tímom v Counter-Strike: Global Offensive Major Championships, keď vyhral štyri tituly.

The BLAST Premier je tiež známy jedným z najlepších CS:GO podujatí, na ktoré sa určite oplatí staviť.

Udalosti S-Tier

Predtým známy ako Turnaje Premier CS: GO, S-Tier udalosti zahŕňajú najlepších CS: GO profesionálnych hráčov z Európy, Severnej Ameriky, Austrálie a Ázie. Pre podujatia S-Tier sú charakteristické vysokooktánové bitky medzi najlepšími svetovými tímami.

A nie je to len o adrenalíne; tieto podujatia lákajú aj na fantastické dobroty. Napríklad ESL: One Rio 2020 a ESL: One Cologne 2020 majú odmenu vo výške 2 000 000 USD, zatiaľ čo výhra Flashpoint Season 1 & 2 bola 1 000 000 USD v hotovosti za sezónu.

Udalosti A-Tier

Pod podujatiami S-Tier sú podujatia CS: GO A-Tier, séria podujatí, ktoré sa konajú v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Číne, na Strednom východe a v Európe. Spoločne s Udalosťami S-Tier sú udalosti A-Tier kľúčové pri určovaní, kto pôjde do The Major.

Udalosti úrovne B

Podujatia B-Tier zahŕňajú LAN zápasy a online súťaže. Podujatia sa konajú v Európe, Severnej Amerike, Ázii a Austrálii. Možno nepriťahujú obrovské peňažné odmeny, ale sú súčasťou cesty k Majoru.

Udalosti triedy C

Sú to oveľa menšie turnaje, ktoré nepriťahujú veľké množstvo fanúšikov, ale sú stále dostatočne konkurencieschopné. Hrajú sa online.

európsky šampionát

Ako už názov napovedá, ide o turnaj exkluzívny pre hráčov CS: GO z európskych krajín. Združuje 16 najlepších tímov, ktoré sa delia o neuveriteľných 30 000 000 $. Tímy, ktoré sa zúčastňujú majstrovstiev Európy, sa zúčastňujú prostredníctvom priamej pozvánky.

Séria IEM

Intel Extreme Masters (IEM) sú csgo turnaje sponzorované spoločnosťou Intel, ktoré prevádzkuje ESL (Electronic Sports League). Kvalifikačné podujatia sa konajú v rôznych krajinách; finále sa koná v Poľsku, kde o svetový šampionát IEM bojujú dva tímy.

Vyššie uvedené sú niektoré z najlepších turnajov a súťaží CS: GO, ktoré môžete sledovať a staviť na ne. S rastúcim stávkovaním eSports očakávajte viac turnajov a súťaží.

Výherné fondy turnaja CS: GO

Pokiaľ ide o peňažné odmeny, štatistiky od spoločnosti Statista ukazujú, že celkové peňažné odmeny globálnych turnajov CS: GO v roku 2020 výrazne klesli, keď celková odmena bola 15,85 milióna dolárov. V roku 2018 však bol stanovený rekord – táto hra prilákala celkový turnajový prizepool vo výške 22,65 milióna dolárov.

V súčasnosti popularita CS: GO klesá, takže je veľmi nepravdepodobné, že sa celkový cenový fond zvýši. Ale pre vrcholové súťaže, ako je The Major, sa fond cien nepochybne zvýši.

Nájdite perfektné stávkové stránky CS: GO eSports

Dnes stovky stávkových aplikácií a stránok eSports ponúkajú trhy so stávkovaním eSports, vrátane CS: GO. Hoci rozmanitosť je dobrá vec, stavia hráčov pred dilemu, ku ktorej webovej stránke bookmakera sa pripojiť. Ako by si teda mali tipujúci vybrať najlepšiu stávkovú stránku eSport?

Prvá vec, ktorú je potrebné zistiť, je dôveryhodnosť stránky a prevádzkovateľa, ktorý za ňou stojí. Uistite sa, že je licencovaný a regulovaný. Hráči si môžu skontrolovať, čo hovoria online recenzie, a čo je dôležité, získať odporúčania od stávkových kancelárií a fór eSports.

Ďalej skontrolujte výber hry, stávkové trhy a cs:go stávkové kurzy. Uistite sa, že stávková kancelária ponúka CS: GO bookmakera a pokrýva všetky profesionálne udalosti cs go globálne. Tiež dávajte pozor na skvelé funkcie, ako je živé vysielanie a vysoké kurzy.

CS GO live stávkovanie je skvelý spôsob, ako urobiť stávkovanie e-športov vzrušujúcejším. Živé hazardné hry Csgo sú skutočne populárnou formou stávok na videohry.

Po tretie, nájdite stávkovú stránku eSports, ktorá má flexibilné bankové možnosti. Dobrým nápadom je stránka so stávkovaním s rýchlou výplatou, ktorá ponúka hráčom rýchle vklady a okamžité výbery. Stávkové stránky s rýchlymi platbami sú partnermi všetkých známych v odvetví online platieb.

Nakoniec nájdite dobrého online bookmakera s bonusmi. Toto sú stimuly, ktoré stávková kancelária používa na prilákanie nových zákazníkov a udržanie existujúcich zákazníkov. Výhodou bonusov je, že zvyšujú bankrolly.

Najlepšie tímy CS: GO, na ktoré môžete staviť

Jedným z dôvodov úspechu na scéne eSports stávok je úroveň tímov, ktoré sa zúčastňujú podujatí CS:GO. Tieto tímy sú rovnako konkurencieschopné ako ktorýkoľvek iný tím, či už je to jedna z najlepších franšíz v NBA alebo futbalové ťažké váhy v Európe.

Aby zostali konkurencieschopné, tímy CS: GO investujú veľa peňazí do získavania talentov a školení. Hráči sú podpísaní a dostávajú zmluvy rovnako ako vo futbale a iných športoch. Môžu byť tiež vylúčení, ak nesplnia očakávania tímu.

Teraz, keď príde na csgo esports stávky, je dôležité poznať najlepšie tímy v hre, a čo je dôležité, ich súpisky. V tomto segmente sa teda dozviete všetko najlepšie tímy ktoré by mali tipujúci dodržiavať počas veľkých turnajov.

Astralis

Dánske eSports ťažké váhy Astralis je najúspešnejší CS: GO eSports tím. Tím založili Frederik Byskov, Jakob L. Kristensen a Nikolaj Nyholm. Dnes sa Astralis môže pochváliť štyrmi titulmi Major. Ich aktuálna súpiska CS: GO má čisto dánsky tím, ktorý zahŕňa takých ako Andreas Højsleth (Xyp9x), Lukas Rossander (gla1ve), Lucas Andersen (Bubzkji) a Kristian Wienecke (K0nfig).

Natus Vincere

Ďalší tím CS: GO eSports na čele je úradujúci víťaz PGL Stockholm 2021, Natus Vincere. Ukrajinský tím sa dostal na titulky v Štokholme, keď vyradil G2 eSports, aby získal titul Major 2021. V aktuálnom zozname sú Oleksandr Kostyliev (s1mple), Denis Sharipov (electronic), Kirill Michajlov (Boombl4), Ilya Zalutskiy (Perfecto) a Valerii Vakhovskyi (blt).

G2 eSports

Populárne známy ako G2, to je ďalší domáci názov v priestore CS: GO eSports. G2 ovládla niekoľko podujatí, vrátane DreamHack Open Tours 2017, ESL Pro League Season 5, eSports Championship Series Season 1 a DreamHack Masters Malmö 2017.

Aktuálny zoznam má Nikola Kovač (NiKo), Nemanja Isaković (nexa), Nemanja Kovač (huNter-), Kenny Schrub (KennyS), Audric Jug (JaCkz) a François Delaunay (AmaNEk).

Tímová vitalita

Francúzske eSports ťažké váhy Team Vitality sú tiež obľúbené v priestore CS: GO. Tím, ktorý bol založený v roku 2013, nebol v hre taký dominantný, ale je to tím, ktorý treba sledovať. Aktuálny zoznam zahŕňa Richard Papillon (shox), Jayson Nguyen Van (Kyojin), Mathieu Herbaut (ZywOo), Kévin Rabier (misutaaa) a Dan Madesclaire (apEX).

Vyššie uvedené sú niektoré z najlepších tímov CS: GO eSports. Medzi ďalšie hodné zmienky patrí Gambit eSports, FaZe Clan, Fnatic, a SK Gaming, medzi inými.

CS: GO stávkovanie výhody a nevýhody

V tejto časti zistite niektoré z dôvodov, prečo by hráči mali zvážiť stávkovanie na csgo, a niektoré z dôvodov, prečo by si to hráči mali dvakrát rozmyslieť.

Pros

  • Široká škála podujatí – Na rozdiel od iných eSports má CS: GO množstvo podujatí, na ktoré môžete staviť po celý rok. Existujú veľké turnaje, ako aj stredne pokročilé turnaje a všetky sú konkurencieschopné.
  • Šanca na výhru – víťazstvo je pre tých, ktorí hrajú. Tipujúci majú šancu vyhrať skutočné peniaze pri hraní na stávkových stránkach CS: GO o skutočné peniaze.
  • Veľa e-športových stávkových kancelárií – Na rozdiel od minulosti je dnes veľa stávok Counter Strike. Okrem rozsiahlych stránok, ktoré majú trhy CS: GO, tieto stránky ponúkajú množstvo štedrých propagačných akcií vo forme bonusov.

Zápory

  • Žiadne tvrdé dáta – Okrem najvyšších súťaží neexistujú takmer žiadne údaje, ktoré by sa dali posúdiť predtým, ako sa usadíte pre určitý tím v nižšej CS: GO turnaje eSports.

Stávkovanie na esport je zábavné, ale potom musia hráči dodržiavať pravidlá zodpovedného hazardu. Mali by si stanoviť rozpočet na stávkovanie na túto hru a snažiť sa nikdy neprepadnúť nutkavému hazardu – stávkovanie CS: GO je rovnako návykové ako samotné CS: GO.

CS: GO stávkové kurzy vysvetlené

Predtým, ako sa pustíte do stávky CS: GO, hráči by mali najprv pochopiť kurzy. Na začiatok sú kurzy vyjadrením pravdepodobnosti, že udalosť prebehne. Čím vyšší kurz, tým nižšia šanca a naopak.

Teraz môžu byť kurzy CS: GO zastúpené v ktoromkoľvek z troch formátov kurzov; Britské kurzy, americké kurzy alebo európske kurzy. Nižšie sú uvedené hlavné body každého formátu kurzov.

Britské kurzy

Tiež známe ako britské kurzy alebo zlomkové kurzy, sú zastúpené v zlomkoch. Pri zlomkovom kurze je číslo naľavo to, čo hráči vyhrajú za stávkovanie čísla napravo plus vklad.

American Odds

Americké kurzy sú zastúpené záporným číslom alebo kladným číslom. Kurz so znamienkom + ukazuje zisk za každých 100 USD, zatiaľ čo znamienko - označuje sumu, ktorú je potrebné vsadiť, aby ste dosiahli zisk 100 USD. Pre záznam, znamienko plus je pre smoliar, zatiaľ čo znamienko mínus je synonymom pre obľúbený tím.

Európske kurzy

Európske kurzy, známe tiež ako desatinné kurzy, sú uvedené v desatinných číslach. Ak chcete vypočítať výhru, vynásobte desatinný kurz vkladom.

Niektoré stávkové kancelárie CS: GO majú len jeden z týchto formátov kurzov, zatiaľ čo iné podporujú trio.

CS: GO Tipy a triky na stávkovanie

V tejto poslednej časti tohto CS: GO stávkový sprievodca, odborníci zdieľali niekoľko životne dôležitých tipov a trikov, ktoré pomôžu stávkarom získať väčšiu šancu na výhru v stávkovaní CS: GO.

Najprv sa hráči musia oboznámiť s hrateľnosťou a pravidlami súťaží CS: GO eSports. Dôležité je, že by mali ovládať všetky turnajové formáty, štruktúry zátvoriek a csgo stávkovanie na zápas typy.

Po druhé, vždy používajte rady predpovedí eSports. Rovnako ako futbal a iné tradičné športy, aj eSports má odborníkov a odborných analytikov, ktorí prichádzajú so spoľahlivými postrehmi o nadchádzajúcich udalostiach CS: GO eSports.

Ďalším tipom na hazardné hry csgo je vyhľadávanie stránok so stávkami na hry csgo s bonusmi. Pre hráčov, ktorí chcú zvýšiť svoj bankroll, prídu vhod akcie ako uvítacie bonusy, bonusy za dobitie a cashback.

Hľadanie stratégie je nevyhnutné aj pri stávkovaní na csgo. Rovnako ako vo všetkých ostatných formách hazardných hier existujú stratégie CS: GO, ktoré môžu pomôcť stávkarom získať väčšiu šancu na výhru.

Nakoniec postupujte podľa pravdepodobnosti. Veľakrát sa stáva, že hráči idú na vysoké kurzy, len aby prišli o svoje peniaze. Vždy dôverujte stávkovým kanceláriám – keď sú kurzy nízke, šance na výhru sú vysoké, ale keď sú kurzy vysoké, je veľká šanca, že stávka nevyjde.

Zabaľovanie

To je koniec tohto sprievodcu stávkovaním csgo eSports. Hoci CS: GO možno stráca na sile, vo svete stávkovania eSports sa udomácňuje a vzhľadom na to, že hráči môžu csgo skinovať hazardné hry, stávková kancelária CS: GO tu zostane.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-športy
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro esportov v Južnej Kórei, stojí ako maják vedomostí na EsportRanker. Jun-ho, ktorý spája analytické schopnosti s vrodenou láskou k hraniu, odhaľuje zložitú tapisériu online súťaží a zaisťuje, že hráči budú informovaní a inšpirovaní.

Send email
More posts by Jun-ho Kim