Najlepšie Overwatch stávkové stránky 2024

Overwatch je populárna videohra, ktorá vyšla 3. mája 2016. Túto strieľačku vyvinuli spoločnosti Blizzard Entertainment a Iron Galaxy. Túto hru je možné hrať na platformách ako PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows a Nintendo Switch. Overwatch eSports je strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorá dáva priestor pre možnosti hry pre viacerých hráčov. Táto eSports hra rozdeľuje hráčov do dvoch tímov, z ktorých každý má šesť hráčov.

Po prvé, hráči sú povinní vybrať svoje postavy z veľkého fondu. Tieto postavy sú označované ako hrdinovia a majú jedinečné schopnosti. Výzvou je využiť obmedzený čas na splnenie stanovených cieľov na mape. Jediný poplatok, s ktorým sa v hre stretnete, je nákup voliteľných kozmetických predmetov.

Najlepšie Overwatch stávkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Overwatch Betting 2024 : všetko, čo potrebujete vedieť

Blizzard Entertainment získal najväčšiu zásluhu za to, že je vývojárom a vydavateľom Overwatch, aj keď veľa ľudí malo do hry veľké príspevky. Medzi dizajnérov stojacich za úspechom Overwatch patrí Jeremy Craig, Michael Elliott a Scott Mercer.

Medzi ďalšie významné zmienky patrí Derek Duke, skladateľ, zatiaľ čo Michael Chu a Alyssa Wong boli spisovateľmi. Za zmienku tiež stojí, že Mike Elliott a John LeFleur odviedli skvelú prácu na oddelení programovania. Túto hru pre viacerých hráčov režírovali aj Jeff Kaplan, Chris Metzen a Aaron Keller.

Tento tím sa postaral o pokračovanie tejto hry vydaním Overwatch 2. Je to pokračovanie pôvodného vydania. Bola ohlásená v roku 2019. Hra upgraduje pôvodný projekt o nových hrdinov, pokročilé herné režimy a nové mapy. Oznámili, že hra sa bude predávať ako samostatný titul, vrátane nového hráča verzus prostredia.

Všetko o stávkovaní na Overwatch esports

Hra si od svojho uvedenia na trh vyslúžila niekoľko prestížnych ocenení. Patrí medzi ne ocenenie British Academy Games Award za hru pre viacerých hráčov v roku 2017, The Game Award za hru roka 2016, The Game Award za najlepšiu e-športovú hru v roku 2018, Cena BAFTA Games za Evolving Game v roku 2018 a Teen Choice Award za Choice Video Game.

Stávkovanie na Overwatch je jednoduché aj pre začínajúcich hráčov. Ešte lepšie je, že táto hra je ľahko dostupná a ponúka priame stávkové trhy. Niekoľko špičkových stávkových platforiem eSports kryt Overwatch hazard. Medzi hlavné hry, ktoré nájdete na obľúbených stránkach, však patria zápasy Overwatch League a World Cup. Hráči majú istotu prvotriednych stávkových služieb a veľkorysých propagačných akcií a bonusov.

Niektoré stávkové stránky pokrývajúce udalosti Overwatch eSports zahŕňajú BetOnline, BetWay, 888 Sport, William Hill, ArcaneBet, Leo Vegas, Betsson, Bwin, Nitrogen a Bet365. Po prihlásení do svojho stávkarského účtu by ste mali nájsť sekciu eSports a nájsť OW. Niektoré trhy, ktoré nájdete v tejto sekcii, sú víťazom zápasu, handicapom a úplným víťazom.

Víťaz zápasu je jednoduchý trh, kde stavíte na úplne víťazné overwatch najlepšie tímy. Znenie sa môže na rôznych stránkach líšiť a pre nových hráčov môže byť mätúce. V niektorých nájdete 'head-to-head', zatiaľ čo v iných sa používa výraz 'Moneyline', no najbežnejší je termín 'víťaz zápasu'.

Pri hendikepe stavíte na to, či zápas vyhrá strana s hendikepovou výhodou alebo nevýhodou. Tento trh však väčšina stávkových kancelárií neponúka. Úplný víťaz je stávková situácia, keď v turnajoch uzatvárate stávku na potenciálneho víťaza. Trh sa nesústreďuje na jednotlivé zápasy.

Prečo je hra Overwatch tak populárna?

V súčasnosti existujú zmiešané názory na popularitu Overwatch. Niektorí ľudia veria, že hra by mohla čoskoro stratiť svoju slávu, zatiaľ čo niektorí predpovedajú úspešnú budúcnosť. Klesajúci trend v počte aktívnych hráčov môže byť dôvodom, prečo niektorí ľudia zostávajú skeptickí voči popularite hry. V roku 2020 táto hra prilákala asi 10 miliónov každý mesiac. Hra tiež získava tisíce streamov vďaka obľúbeným tvorcom obsahu.

Najsledovanejší Overwatch tímy esportov sú San Francisco Shock, Shanghai Dragons, Dallas Fuel, New York Excelsior, Guangzhou Charge a juhokórejská dynastia Soul.

internetová komunita

OW je populárny medzi internetovou komunitou a každý deň dostáva množstvo streamov. Slávni tvorcovia obsahu mali obrovský prínos k online úspechu hry. Po spustení hra získala viac ako 2 500 streamov, čo je číslo, ktoré si udržalo až do roku 2020. To ukazuje, že hra je medzi streamermi stále populárna.

Hranie Overwatch Esports online

Najpopulárnejšie eSports ponúkajú online turnaje, ktoré sú dostupné verejnosti. Ak sa chcete zúčastniť online turnajov Overwatch, musíte splniť určité požiadavky špecifické pre konkrétne turnaje. Turnaje OW sú vysoko konkurencieschopné, pretože priťahujú hráčov z celého sveta, z ktorých väčšina je vyberaná od najlepších na svete. Medzi populárnych hráčov eSports na celom svete patria JJonak, Gamsu, Sinatraa, Jake, Profit, Neko a Jeff Wilpon.

Pre začiatok sa týchto online turnajov môže zúčastniť ktokoľvek so stabilným internetom. Overwatch esports gaming môže byť lukratívnou kariérnou možnosťou pre hráčov, ktorí súťažia na najvyššej úrovni. Môžete byť vývojárom hier, YouTuberom, ktorý vytvára obsah na eSports, zúčastňuje sa súťažných turnajov alebo sa pridá k tímu eSports.

Veľkí hráči Overwatch, na ktorých sa oplatí staviť

Na rôznych podujatiach sa zúčastňuje niekoľko hráčov eSport po celom svete. Poradie týchto športovcov môže byť z hľadiska turnaje a ligy vyhral a tiež zarobil peniaze. Niektoré veľké mená zahŕňajú;

Falošný: Toto je 25-ročný juhokórejský hráč za T1, ktorý súťaží v profesionálnej League of Legends. Faker hrá za svoj tím od roku 2013 ako stredný hráč a je považovaný za najlepšieho hráča League of Legends všetkých čias. Tiež prejavil záujem hrať Overwatch, kde by bol tiež skvelou stávkou.

Super: Oficiálne známy ako Matthew De Lisi, tento mladík spôsobuje vlny v priemysle OW. Je všestranný a predsa super so špecifickými postavami. Je pozoruhodné, že super sa stal dvakrát šampiónom Overwatch League. Bol tiež víťazom 2. etapy, majstrom Svetového pohára, Role Star, víťazom májového turnaja na blízko a druhým MVP. Len nedávno získal 1,5 milióna dolárov vo veľkom finále Overwatch League, zatiaľ čo reprezentoval San Francisco Shock, veľký tím v kruhoch tejto hry.

Gesto: Skúsený hráč, ktorý súťaží od roku 2017. Hrá za londýnsky tím Spitfire a má za sebou veľké víťazstvá ako Overwatch League Season Playoffs a APC Premier v roku 2017. Skončil tiež na druhom mieste vo finále 2020 Overwatch League Grand a odniesol si domov 750 000 dolárov.

Prečo hráči milujú Overwatch?

Hráči milujú eSports vďaka ľahkému prístupu a pohodliu pri hraní. To isté platí pre Overwatch. Byť profesionálnym hráčom Overwatch môže byť dobrou kariérnou cestou s dobrým zdrojom príjmu. Môžete tiež získať dobré štipendijné príležitosti na špičkových vysokých školách, ktoré majú tímy Overwatch.

Medzi vysoké školy s tímami OW patria okrem iného Maryville University, Akron University, Northwood University a Harrisburg University. Rôzne vysoké školy majú štipendijné programy v rôznych časoch, takže je dobré byť v strehu.

Zapájanie sa do eSport aktivít je prospešné pre vaše zdravie, konkrétne pre zlepšenie funkcie vášho mozgu.

Ako hrať Overwatch esports?

Hranie Overwatch je dosť podobné ako pri iných eSportoch. Najprv si musíte vybrať preferovanú hru. Ďalším krokom je výber platformy, ktorá vám poskytne dobrý herný zážitok.

Preštudujte si hru a všetky súvisiace aspekty. Môžete sa spoľahnúť na návody na YouTube a streamy Twitch, aby ste sa učili od tých najlepších. Ak je to možné, môžete zvážiť najatie skúseného trénera, aby ste zlepšili svoje zručnosti.

Môžete tiež zvážiť nadobudnutie alebo modernizáciu svojho herného vybavenia, aby ste zvýšili svoju konkurenčnú výhodu. Po splnení týchto požiadaviek môžete založiť tím alebo sa k nemu pripojiť a zúčastniť sa turnajov.

Najväčší prispievatelia Overwatch

Mnoho ľudí malo veľký prínos pre eSports. Niektorí pomohli navrhnúť hry a iní založili a vlastnili tímy. Je potrebné poznamenať, že hráči Overwatch majú tiež významný vplyv na dnešné postavenie hry.

Niektorí majitelia legendárnych tímov zahŕňajú Jack Etienne, ktorý založil Cloud9. Cloud9 je známy tým, že vychováva hráčov a má niektoré z najlepších mien vďaka svojmu prostrediu priateľskému pre hráčov. Matthew je ďalšou vysoko uznávanou osobnosťou v odvetví eSport, keďže spoluvlastnil 100 zlodejov. Je tiež bývalým profesionálnym hráčom Call of Duty.

Všetko o Overwatch League

Každý rok sa koná Overwatch World Cup, tzv Overwatch League. Za touto každoročnou súťažou stojí spoločnosť Blizzard Entertainment, ktorá je vývojárskou spoločnosťou hry. Toto medzinárodné podujatie priťahuje tímy z celého sveta. Táto súťaž bola slávnostne otvorená v roku 2016.

Od svojho vzniku má Južná Kórea najviac titulov, v roku 2021 tri. V roku 2016 sa na tomto podujatí eSports zúčastnilo 16 účastníkov, 32 v roku 2017, 24 v roku 2018 a 10 v roku 2019. Toto medzinárodné podujatie hostilo Spojené štáty štáty, Austrália, Čína, Poľsko, Thajsko a Južná Kórea.

Overwatch sa v priebehu rokov spojil s niektorými renomovanými vysielacími platformami, aby zvýšil svoj globálny dosah. Jedným z populárnych kanálov je platforma Twitch, ktorá má veľa kanálov na živé vysielanie. Overwatch tiež uzavrel partnerstvo so spoločnosťou Disney, aby zabezpečil, že rozšíri svoju fanúšikovskú základňu na celom svete. Jazyky používané v live stávkovanie vysielania sú v angličtine, kórejčine, ruštine, francúzštine, japončine, nemčine, čínštine a thajčine, aby vyhovovali potrebám rôznych fanúšikov.

Turnaj mal v priebehu rokov rôzne formáty. V nedávnom vydaní sa na určenie tímov, ktoré sa kvalifikovali do skupinových fáz, použila prípravná fáza. Prvých päť tímov v rebríčku má priamu kvalifikáciu do skupinovej fázy.

Čo je to Svetový pohár eSports?

Svetový pohár v eSporte je a profesionálna súťaž zahŕňajúce elektronické športy. Keďže ide o celosvetový turnaj, šport priťahuje najlepšie tímy na celom svete, a preto má obrovskú základňu fanúšikov. Mnohé turnaje Svetového pohára sa konajú pre rôzne elektronické športy.

Niektoré z týchto medzinárodných turnajov majú niekoľko športových aktivít obmedzených na jeden ročník. Napríklad Electronic eSports World Convention (ESWC) hostí hry ako Call of Duty a Counter-Strike: Global Offensive. Iné, ako napríklad Svetový pohár Overwatch, ponúkajú jedinú udalosť eSports

Krajiny s najvyšším hodnotením v oblasti OW eSports

Medzi krajiny, o ktorých je známe, že sa aktívne zapájajú do Overwatch eSports, patria USA, Nemecko, Rusko, Južná Kórea a Čína. Ako sa očakávalo, poradie je dané analýzou počtu konkurencieschopných hráčov v danej krajine. Od roku 2020 štatistiky eSports ukázali, že USA mali viac ako 4 300 aktívnych profi tímy. Nasledovalo Nemecko s 973, Južná Kórea s 890 a Brazília s 852.

V Overwatch World Cup je Južná Kórea na čele zoznamu s tromi titulmi, zatiaľ čo USA majú jeden a sú momentálne majstrami sveta

Overwatch eSports World Cup stávkovanie

Rovnako ako stávkovanie v športe, stávkovanie na online turnajoch Overwatch esports je o šťastí. Udalosti Svetového pohára Overwatch pokrýva niekoľko špičkových športových stávok. Pre podujatia Overwatch eSports je k dispozícii veľa trhov.

Kvôli veľkej neistote v oblasti eSports nie sú stávkové kurzy ponúkané, kým sa udalosť neskončí. Trhy, ktoré nájdete na väčšine popredných e-športových stávkových stránok, zahŕňajú:

 • Vzájomný víťaz.
 • Konečný víťaz turnaja.
 • Vedúci strelec.

Pri online stávkovaní na tieto udalosti OW majte vždy na pamäti, že prehra je možná. Z tohto dôvodu väčšina stávkových kancelárií vždy upozorňuje hráčov, aby tipovali zodpovedne. Vždy, keď sa stretnete s problémami v stávkovaní eSports, mali by ste si prejsť často kladené otázky na stránke a získať kontakty na kontaktnú zákaznícku podporu so žiadosťou o pomoc. Prípadne môžete kontaktovať ich zákaznícku podporu a získať riešenie.

Nájdite perfektné stávkové kancelárie Overwatch

Udalosti OW sa čoraz viac stávajú lukratívnym trhom pre fanúšikov eSports. Hráčom Overwatch sa však odporúča hrať v licencovaných a registrovaných kasínach. Niekoľko poskytovateľov e-športových bookmakerov pokrýva možnosti stávkovania Overwatch. Medzi týchto poskytovateľov patria 888 Casino, Spinamba a Bet Master.

Začiatočníci v online stávkovaní na e-športy by mali byť vybavení niekoľkými základnými tipmi, aby mali šancu vyhrať svoje stávky. Medzi tieto základné tipy patrí: Poznať hru. Keď začínate vsádzať na Overwatch, mali by ste sa uistiť, že máte nejaké základné znalosti o hre. S lepším pochopením máte navrch, aby ste vyhrali.

Ďalšou vecou, ktorú treba hľadať, sú informácie o trhoch so stávkovými aplikáciami eSports. Rôzni poskytovatelia majú rôzne trhy. Niektoré sú rovnaké, ale rozdiel je v značke. Uistite sa, že dobre poznáte trhy predtým, ako sa do čohokoľvek pustíte.

Poznajte zúčastnený tím a hráčov v každom z nich. Je to potrebné, pretože nájdete trhy zahŕňajúce jednotlivých hráčov. Na záver sa uistite, že máte dobrú správu svojich prostriedkov na hazardné hry. Stavte s tým, čo si môžete dovoliť stratiť, aby ste s Overwatch mali bezproblémové stávkovanie.

Najlepšie stávkové tímy Overwatch

Šanghajský drak

Toto je čínsky profesionálny overwatch tím. Tím bol založený v roku 2017 a zúčastňuje sa Overwatch League, do ktorej patria tímy z Číny, Kanady, Spojeného kráľovstva, Francúzska a USA. Shanghai Dragons sú najnovšími šampiónmi ligy pod vedením Moon Byung-Chul, ktorý je ich súčasným trénerom.

Atlanta Reign

Toto je profesionálna e-športová stránka Overwatch z Atlanty v štáte Georgia. Tento tím bol založený v roku 2018 a súťaží v Overwatch League. Vlastní ho Atlanta Esports Ventures a je členom západného regiónu ligy. V súčasnosti ich riadi Brad Sajani a sú sponzorované spoločnosťou Cox Communications. Brad doviedol tím v roku 2021 do troch priamych play-off a jedného finále, kde skončil na druhom mieste.

Palivo Dallas

Toto je ďalší pozoruhodný tím Overwatch, ktorý bol založený 3. februára 2016. Začal ako Team EnVyUs predtým, ako bol v roku 2017 premenovaný na Dallas Fuel. Tím je spoluvlastníkmi Mike Rufail a Kenneth Hersh. Zúčastňuje sa Overwatch League a využíva Esports Stadium Arlington.

Stojí za zmienku, že Envy Gaming je ich materská skupina a Yun Hee-won je hlavným trénerom. Jack in the Box, americká reštaurácia rýchleho občerstvenia, sponzoruje ich aktivity.

Gladiators v Los Angeles

Tento americký tím Overwatch eSports sídli v Kalifornii. Zúčastňujú sa Overwatch League ako člen zo západného regiónu ligy. Tento e-športový tím spoluvlastnia Stan a Josh Kroenke, ktorí vlastnia Kroenke Sports & Entertainment. Tím je v akcii od roku 2017 a pod vedením svojho prvého trénera Davida Peia sa mu štyrikrát podarilo dostať do play-off sezóny.

New York Excelsior

Toto je špičkový profesionálny tím Overwatch, ktorý vlastní Jeff Wilpon. História tímu siaha do roku 2017, kedy bol založený a začal súťažiť v Overwatch League. Tím z východného regiónu ligy je sponzorovaný T-Mobile a ako oficiálne farby používajú čiernu, modrú a červenú.

Dynastia Soul

Tento esportový tím Overwatch pochádza z Južná Kórea. Tím bol založený v roku 2017 a je sponzorovaný spoločnosťou Net Gear. Ich najúspešnejším trénerom bol Dong-gun, ktorý ich viedol k vystúpeniu v prvej sezóne v play-off.

Klady a zápory

Pros

 • Kompatibilné s viacerými hracími zariadeniami a platformami
 • Obľubujú ho stávkové kancelárie
 • Sľubuje veľkú konkurenciu so štedrými oceneniami
 • Skvelé vizuálne spracovanie. Overwatch pomáha hráčovi zlepšiť jeho vizuálne schopnosti.
 • Zlepšuje zrakovú a koordináciu rúk. Zapojenie sa do Overwatch spôsobí, že vaše ruky budú harmonicky spolupracovať, pretože to, čo vidíte, spracovávate a vykonávate rukami.
 • Hráči rozvíjajú svoje schopnosti riešiť problémy.
 • Hráči majú tendenciu rozvíjať záujem o vedu, inžinierstvo, matematiku a techniku.
 • Zapojenie sa do Overwatch vám pomôže spojiť sa s ostatnými hráčmi, ktorí prispievajú k vášmu spoločenskému životu.

Zápory

 • Hráči riskujú rozvoj herných porúch. Nadmerné zapájanie sa do stávkovania eSport je návykové. To môže byť škodlivé, najmä v neregulovanom prostredí, kde môžu byť deti.
 • Konkurenti na pokročilých úrovniach sa môžu zapojiť do užívania liekov na zvýšenie výkonu, ktoré majú vážne vedľajšie účinky.
 • Môže vystaviť hráčov zrakovým problémom. Dlhé hodiny na obrazovke môžu poškodiť váš zrak.
 • Tieto nevýhody nie sú jedinečné pre hry Overwatch, ale pochádzajú zo všeobecných hier eSports alebo hazardných hier.

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkových kurzoch Overwatch

Ako nový eSports si Overwatch získal veľa fanúšikov a presadil sa na scéne stávkovania. Stávkové aplikácie Esport ponúkli používateľom veľa možností stávkovania. Zahŕňajú peňažnú hranicu, súčty a spready. Nižšie sú uvedené podrobnosti o vyššie uvedených kurzoch e-športov:

Peňažné stávky

Táto jednoduchá možnosť stávkovania vyžaduje, aby ste predpovedali víťaza zápasu. Stávkové kurzy Overwatch v stávke na peňažnú líniu sú zobrazené v amerických kurzoch. Sú vo forme čísel, ktoré majú buď záporné alebo kladné znamienko. Tím so záporným kurzom má vysokú šancu vyhrať zápas, zatiaľ čo smoliar má kladný kurz.

Nátierky

Ide o kurzy, ktorých zameranie je na body získané v hre. Výsledok tu nie je až taký dôležitý. Stávka Overwatch má spready pre mapy a každý tím môže získať kladný alebo záporný hendikep. Pozitívny handicap znamená, že tím môže začať 1,5 alebo 2,5 mapy dopredu, čo znamená, že na výhru stávky potrebujete jednu výhru alebo dve mapy.

Celkom

Tieto stávky pokrývajú celkový počet vecí. Stávková webová stránka Overwatch esports stanovuje číslo, nad alebo pod ktoré môžete staviť. Ak stavíte na výsledok viac ako 3,5 máp, akýkoľvek výsledok nad tento súčet je priaznivý.

Tipy a triky na stávkovanie

Poznaj svojich hrdinov

Overwatch je strieľačka, v ktorej si hráči vyberajú hrdinov. Hrdinovia majú jedinečné silné stránky a rovnako aj slabé stránky. Ak chcete mať v tejto hre dobrý zážitok zo stávkovania na e-športy, snažte sa porozumieť rôznym postavám. So znalosťami sa dobre rozhodnete, do ktorého tímu vložíte svoje peniaze.

Pochopte rôzne stávkové stránky

Mali by ste navštíviť rôzne stávkové platformy ponúkajúce bookmakerov Overwatch a vyhodnotiť ich služby. S chuťou si všimnúť kolísanie kurzov a dostupné trhy. Pred umiestnením stávky nájdite najlepšiu platformu. Nikdy sa tiež neuspokojte s jedinou stávkovou platformou; vždy hľadajte zmeny a aktualizácie, aby ste našli tie, ktoré vám vyhovujú.

Staňte sa súčasťou hry

Môžete byť aktívne súčasťou hry sledovaním alebo hraním. Týmto spôsobom sa naučíte niekoľko základov hry, ktoré vám pomôžu pri online stávkovaní. Môžete vážiť a vidieť obľúbené položky v hre a rozhodnúť sa, ktorý z nich je najvhodnejší.

Pochopte šance

Toto je základná požiadavka pri stávkovaní eSports. Pochopte, ako fungujú kurzy a čísla v Overwatch. Hazardné hry naslepo zvyčajne vedú k prehrám.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-športy
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro esportov v Južnej Kórei, stojí ako maják vedomostí na EsportRanker. Jun-ho, ktorý spája analytické schopnosti s vrodenou láskou k hraniu, odhaľuje zložitú tapisériu online súťaží a zaisťuje, že hráči budú informovaní a inšpirovaní.

Send email
More posts by Jun-ho Kim