Giants Gaming

Giants Gaming vznikla v roku 2008 v španielskej Málage. Tím je formálne známy ako Vodafone Giants. Populárnejšie je však známy ako obri. Giants je profesionálna eSports spoločnosť so sídlom v Španielsku. Tím má divízie, ktoré sa zúčastňujú League of Legends a iných hier. Tím League of Legends (LoL) sa zúčastňuje na European League of Legends Championship Series.

Predtým organizácia stavala dva eSport tímy do Rainbow Six Siege, kde si získali obrovskú popularitu. Jeden z tímov zo Singapuru súťažil v juhovýchodnej Ázii Pro League. Druhý zo Španielska sa zúčastnil španielskych národných súťaží.

Giants Gaming
Giants Gaming Studio

Giants Gaming Studio

Je tu súťaž, zábava a množstvo obsahu špičkový tím eSports. Zariadenia obsahujú ich nahrávacie štúdio, v ktorom sídli audiovizuálna expertíza divízie obsahu, GGM Studios.

Z tohto miesta sa vyrába a vysiela niekoľko najobľúbenejších relácií ekosystému Giants. Najznámejšie mená v eSports cestujú cez jeho množstvo súborov, čo Giants Gaming umožňuje generovať neobmedzený obsah spojený s každodennou prevádzkou klubu.

Giants sú viac než len profesionálni športovci; majú jeden z najpopulárnejších tímov eSports v tomto odvetví. Rôzne oddelenia spoločnosti sú spojené v jedinečnej, transparentnej a otvorenej atmosfére, ktorej cieľom je vytvárať neustálu synergiu.

Kancelárie klubu sú nielen dobre navrhnuté tak, aby poskytovali zamestnancom spoločnosti všetko potrebné, ale môžu tiež pokračovať v nábore nových členov.

Giants Gaming Studio
Hráči Giants Gaming

Hráči Giants Gaming

Súpiska League of Legends má päť hráčov. Medzi členmi sú Nubar Sarafian alias MAXLORE (zo Spojeného kráľovstva), Antonio' TH3ANTONIO Espinosa (Španielsko) a Paul Lardin alias STEND (Francúzsko). Na súpiske sú aj dvaja tréneri, Jose Miguel Pinto, alias FEARLESS (Portugalsko) a Alejandro Fernandez-Valdes, alias JANDRO (Španiel).

Súpisku Valorant tvoria štyria jednotlivci. Ide o Adama „Jesseho“ Tvrtnka (Čech) a Batuhana Malgaça alias „Rusko“ (Turecko). Ďalší dvaja hráči, Adolfo Gallego Hermida alias FIT1NHO a Fabian 'QUICK' Pereira Gomez, sú Španieli.

Súpiska Fighting Games je výlučne španielska. Joan Namay Millones, alias Shanks, je profesionálna hráčka Dragonballz pre Giants Gaming. VEGAPATCH, oficiálne známy ako Alfonso Martinez Pozo, je profesionálny hráč Street Fighter pre Giants po boku Javiera Sanabria Gruesa, alias SH4RIN. José Mara Maté Moreno, alias CAIPER, je profesionálny hráč tímu Tekken Giant.

V Pokémonovi predstavuje Miguel Marti de la Torre, alias Sekiam, Giants Gaming.

Hráči Giants Gaming
Najsilnejšie hry Giants Gaming

Najsilnejšie hry Giants Gaming

  • Valorant: Pridali sa Giants Gaming Valorant v júni 2020 s jadrom tímu voľných hráčov SuperStars, Yurii, donQ a Fit1nho, a neskôr pridali StarWraith a HITBOX na doplnenie zoznamu. Čoskoro nato sa Hitbox presunul na trénovanie a nahradil ho Jonba. Po niekoľkých slušných výkonoch v miestnych súťažiach by priviedli piateho a posledného člena SuperStars, eXerZ, ako náhradníka. S touto zostavou dosiahli v Európe niekoľko slušných výsledkov, ale ich skutočný úspech prišiel na španielskej scéne, kde sa dostali do finále niekoľkých pohárov LVP Genesis Cup a vysoko skončili na NGL Open a GameGune 22.
  • Liga legiend: The liga legiend časť korporácie bola založená v júli 2012. Predviedli pôsobivé turnajové výkony, vrátane tretieho miesta na DreamHack Valencia 2012 a The Siege.
  • Apex Legends: Pred prvým svetovým šampionátom v tejto disciplíne sa Giants Apex Legends zostava bola vydaná v auguste 2019. Tím Giants Gaming bežne súťaží vo finále medzinárodných turnajov a je prvým a jediným európskym tímom, ktorý vyhral tri európske kvalifikácie ALGS.
Najsilnejšie hry Giants Gaming
Prečo je hra Giants Gaming populárna?

Prečo je hra Giants Gaming populárna?

Tím Giants Gaming ponúka širokú škálu hier, na ktoré môžete staviť. Preto najlepšie stávkové stránky eSports poskytujú rôzne kurzy. Schopnosť tímu Giant súťažiť na najvyššej profesionálnej úrovni bola rozhodujúca pre ich úspech.

Španielsky tím predstavuje široké spektrum úspechov predchádzajúcich hviezd. Tieto historické dedičstvá a zmysluplné vzťahy pomohli pri nábore špičkových talentov do súpisiek Giant. Tieto faktory tiež prispeli k rastu tímu, čo z neho robí jednu z najpopulárnejších možností stávkovania eSports.

Giants Gaming sa spojil s niekoľkými medzinárodnými značkami, aby im pomohol rozšíriť ich tím. Nike, KITKAT, NESQUIK, Chupa Chups a Burger King sú globálnymi partnermi tímu Giants Gaming. Oficiálnymi partnermi tímu eSports sú Maggi Fusian, Diesel Only the Brave a Hot Wheels. Drift je okrem iného jedným z licencovaných poskytovateľov hier Giant, ktorý pomáha poháňať značku.

Prečo je Giants Gaming obľúbené na stávkovanie?

Giants Gaming má za sebou veľa úspechov, najmä v Dota 2. Tím je v Európe známy a má veľkú sledovanosť. Ich zameranie na etablovanie sa ako celosvetová značka im pomohlo dosiahnuť ešte väčšiu trakciu.

Pred zapojením sa do akejkoľvek online stávkovej činnosti by si hráči mali urobiť domácu úlohu. Hoci žiadny tím nemôže zaručiť úspech, hráči ho môžu využiť online tipy na stávkovanie eSport v každom prípade. Jednotlivci ich môžu použiť na oboznámenie sa s určitými hrami.

Prečo je hra Giants Gaming populárna?
Ocenenia a výsledky Giants Gaming

Ocenenia a výsledky Giants Gaming

Valorant

Divízia Valorant patrí medzi najlepšie eSports tímy. Tím v priebehu rokov dosiahol niekoľko víťazstiev. V roku 2021 Giants vyhrali LVP-Rising Series # 3, ale neskôr skončili tretí na Red Bull Home Ground # 2. Tím bol tiež na druhom mieste vo VCT 2021: Europe Stage 3 Challengers 2, kde vyhral 11 000 $.

V roku 2020 tím vyhral Séria Valorant Master Invitational #1, Guardianes GG Series #2 a LVP-Genesis Cup Vision. Trikrát sa umiestnil na druhom mieste, vrátane LVP – Genesis Cup Viento. Ďalšie dve príležitosti boli LVP-Gemini Cup Fuego a GameGune 22.

League of Legends (LoL)

Tím má na konte niekoľko pozoruhodných víťazstiev, vrátane Pyrenejského pohára v roku 2021. Vyhrali aj 21. sezónu Superligy a Pyrenejský pohár 2020. Okrem toho má tím zmiešané výsledky. Trikrát sa umiestnili na druhom mieste; Iberian Cup 2019, European Masters Summer 2019 a Iberian Cup 2018. Doteraz tím vyhral na rôznych turnajoch cez 85 000 $.

Tím získal aj niekoľko ocenení. V SuperLiga Orange Season 18 bol Attila ocenený ako najužitočnejší hráč, zatiaľ čo NightT vyhral nováčika Splitu v EU LCS Summer 2016. NightT bol tiež menovaný do EU LCS Summer 2016 All-Pro Team. SMittyJ získal 3. All-Pro Team v EU LCS Summer 2016.

Counter-Strike: Globálna ofenzíva

16. marca 2020 Gro opustil svoju organizačnú pozíciu, aby sa mohol venovať koučovaniu. V apríli toho istého roku však súpisku Giants Gaming získal Oblak 9. V priebehu rokov tím vyhral viac ako 3 000 000 dolárov na odmenách z rôznych súťaží. Jeden z najpozoruhodnejších výsledkov bol v PGL Major Kraków 2017, kde skončili prví a získali pol milióna dolárov ako prize money.

Tím je úspešný z hľadiska cien a získaných umiestnení. Skončilo prvé vo Funspark ULTI 2021 a V4 Future Sports Festival – Budapešť 2021, kde vyhralo 150 000 USD a 169 000 USD. Napriek tomu, že skončil na druhom mieste v Blast Premier: World Final 202, tím získal 250 000 dolárov na odmenách. Skončili na treťom mieste Major PGL Štokholm v roku 2021, ale podarilo sa mu vyhrať cenu 140 000 dolárov. Giants Gaming vyhral Intel Extreme Masters XV – Majstrovstvá sveta s neuveriteľnou výhrou 400 000 $.

Ocenenia a výsledky Giants Gaming
Najlepší a najobľúbenejší hráči Giants Gaming

Najlepší a najobľúbenejší hráči Giants Gaming

  • MAXLORE: Nubar Sarafian je hráč League of Legends, ktorý sa vracia do svojho rodného mesta po dobrej sezóne v Superlige s Movistar Riders v roku 2021. Keď v roku 2017 hral v Misfits, stal sa celosvetovou senzáciou a rok čo rok preukazuje svoju vysokú úroveň. .
  • JESSE: Adam Tvrtnek je vynikajúci profesionálny hráč League of Legends. Vo svojich dvojročných skúsenostiach má Jesse víťaznú bilanciu s tímami, v ktorých hral, keď vyhral päťstupňové súťaže B a C. Posledné mesiace strávil v UCAM, kde vyhral každý turnaj, do ktorého sa zapojil.
  • RUSKO: Batuhan Malgaç je profesionálny hráč Valorant, ktorý reprezentuje slávny tím eSport, Giants Gaming. Turecký hráč ovládol súťaž v Španielsku po tom, čo exceloval vo svojom rodnom národe.
  • Shanks: Joan Namays Millones je profesionálna hráčka Dragonball Z pre Giants. Je nepochybne najlepší. Je jediným španielskym súťažiacim, ktorý prilákal všetky ostatné španielske herné komunity, aby boli svedkami jeho počínania na EVO, najväčšej svetovej súťaži bojových hier. V EVO skončil štvrtý, čím prekonal všetky doterajšie rekordy.
Najlepší a najobľúbenejší hráči Giants Gaming
Kde a ako staviť na Giants Gaming?

Kde a ako staviť na Giants Gaming?

Jednou z najnovších populárnych akcií je stávkovanie eSports. Mesačne sa hrá niekoľko zápasov s Giants Gaming. The najlepšie stávkové stránky eSports dať šance na každý aspekt súťažnej hry. Stávkovanie tímov Giants Gaming sa môže zdať odlišné od typických športových stávok, ale keď si na to hráči zvyknú, všimnú si, že sa nelíšia od tipovania na klasické zápasy.

Hráči vsadia eSports a vyhrávajú. Je to ako podanie a výhra štandardnej stávky. Hráči si musia vybrať svoj obľúbený eSport stávkový trh a skontrolovať eSport kurzy, aby sa uistili, že je pre nich ideálny. Vďaka komunite, živému vysielaniu, štatistikám, sociálnym médiám a ďalším od najlepších stávkových kancelárií eSports je stávkovanie na eSport tak zábavným zážitkom.

Aká je najlepšia stávková stratégia pre tento tím?

Kvalita a množstvo dostupných stávok eSports sa v jednotlivých stávkových kanceláriách výrazne líšia. V súčasnosti je najpopulárnejším typom stávkovanie na zápas alebo tipovanie na výsledok hry alebo významnejšej udalosti. Niektoré z najlepších stávkových webových stránok eSports v odvetví, vrátane 1xBet, Pixel.bet, Betwinner, však experimentujú so stávkovaním „naživo“ alebo „v hre“, čo zahŕňa uzatváranie stávok na udalosti, ktoré sa vyskytnú počas zápasu.

Trhy v hre sú náročné na nastavenie a udržiavanie tradičné športy. Bude teda trvať dlho, kým budú existovať dobré možnosti stávok naživo pre širokú škálu eSports udalostí u širokej škály bookmakerov.

Kde a ako staviť na Giants Gaming?