Najlepšie Valorant stávkové stránky 2024

Valorant je najnovšia videohra od amerického vývojára a vydavateľa Riot Games. Toto je rovnaký videoherný magnát, ktorý stojí za online multiplayerovou bojovou arénou, liga legiend.

Pre začiatok, Valorant je 5v5 postavová taktická FPS videohra na hrdinov, ktorá je dostupná v Microsoft Windows. Voľne hrateľná hra sa spolieha na Unreal Engine 4, najlepší engine na vytváranie 3D v reálnom čase s vynikajúcou grafikou a zvukom pre dokonalé pohltenie. Vývoj hry sa začal v roku 2014, no oficiálne bola vydaná 2. júna 2020.

Hra Valorant

V hre Valorant hráči preberajú úlohu agentov v útoku alebo obrane. Cieľ hry závisí od režimu. V súčasnosti má táto FPS sedem režimov:

 • Nehodnotené: Útočiaci tím musí odpáliť bombu (Spike). Toto je zápas Bo25, takže tím, ktorý ako prvý vyhrá 13 kôl, získa korunu.
 • Spike Rush: Toto je zápas Bo7, kde všetci hráči v útoku nesú Spike, ale každé kolo môže byť aktivovaný iba jeden Spike.
 • Súťaživé: Tímy striedavo hrajú v obrane a v útoku a zavádza sa systém hodnotenia založený na víťazstve, keď hráči získajú pozície po piatich hrách.
 • Deathmatch: 14 hráčov sa pustí do deväťminútovej bitky. Aby hráči vyhrali v tomto režime, musia získať 40 zabití.
 • Snowball Fight: Režim Team Deathmatch, kde hráči potrebujú 50 zabití, aby vyhrali.
 • Eskalácia: Na víťazstvo v tomto režime musí tím prejsť všetkými 12 úrovňami alebo byť na vyššej úrovni ako súper za 10 minút.
 • Replikácia: Celý tím hrá ako náhodne vybraný agent v zápase Bo9.
Najlepšie Valorant stávkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Stávkovanie na Valorant esports

Stávkovanie Valorant má veľa možností a je celkom podobné CS: GO stávkovanie trhy. Nižšie sú najobľúbenejšie možnosti:

 • Úplný víťaz: Predpovedajte, ktorý tím vyhrá turnaj.
 • Víťaz zápasu: Predpovedajte tím, ktorý vyhrá zápas.
 • Víťaz mapy: Predpovedajte tím, ktorý vyhrá mapu.
 • Prvá krv: Predpovedajte tím, ktorý získa prvé zabitie.
 • Spike plant: Predpovedajte, či útočníci úspešne odpália bombu (Spike).
 • Zneškodnenie hrotu: Predpovedajte, či obrancovia úspešne zneškodnia bombu (Spike).
 • Vybrané postavy: Niektoré stránky umožňujú hráčom staviť na postavy, ktoré si tím vyberie.
 • Súčty: Niektorí bookmakeri majú nad/pod trhy s rôznymi štatistikami v hre, napríklad zabitia, spike plant, defuses, ess a ďalšie.
 • Eso: Predpovedajte, či jeden hráč zlikviduje všetkých súperov jednou rukou v jednom kole.
 • Tímové eso: Predpovedajte, či každý hráč vylúči jedného hráča z druhého tímu.

Pre informáciu, pri stávkovaní Valorant si môžu tipujúci vybrať, či budú staviť pred začiatkom zápasu alebo keď hra prebieha (live stávkovanie).

Prečo je Valorant populárny?

Aj keď je to na scéne e-športov celkom nové, Valorant je obľúbeným fanúšikom a priťahuje dokonca aj skalných fanúšikov CS: GO a Fortnite. Štatistiky aktívneho hráča ukazujú, že Valorant si v roku 2021 udržal 12 miliónov aktívnych hráčov.

Vrchol aktívnych hráčov bol 15 miliónov. Aj keď je Valorant stále zatienený ako Apex Legends, League of Legends a CS: GO, už predbehol Overwatch a COD: Modern Warfare, ktoré majú sedem miliónov a 10 miliónov aktívnych používateľov.

Čo teda podnecuje exponenciálny rast popularity tejto videohry?

Hrajte Valorant online

Jedným z dôvodov, prečo sa Valorant stáva každým dňom populárnejším, je skutočnosť, že ide o voľne hrateľný titul. Očakávalo sa to teraz, keď všetky ostatné veľké hry v eSports prešli na F2P. Okrem free-to-play sa Valorant dá hrať aj online, takže fanúšikovia FPS hry z celého sveta môžu bojovať buď individuálne, alebo ako tímy na diaľku.

internetová komunita

Vďaka rozsiahlej online komunite, od fór až po sociálne médiá, je Valorant populárny. Na takýchto platformách môžu hráči z celého sveta interagovať. Niektoré z najväčších komunít Valorant sú na Discord, YouTube, Facebook, Instagram a Twitter.

Influenceri

Tretím dôvodom popularity Valorantu sú influenceri. Niet pochýb o tom, že Valorant bude dominantnou silou na scénach a na najlepších stávkových stránkach eSport. V tomto odvetví sa teší srdečnému privítaniu a má podporu niektorých najvýznamnejších hráčov eSports. Bývalý profesionálny hráč a streamer CS: GO Shroud a Ninja, profesionálny hráč, YouTuber a streamer Twitch, chválili Valorant.

Najväčší hráči Valorant

Ako už bolo spomenuté, Valorant je podobný CS: GO. Mnoho hráčov CS: GO prechádza na Valorant. To zahŕňa profesionálnych hráčov. Niektoré z veľkých mien, ktoré prešli z CS: GO do Valorant, zahŕňajú Tysona „TenZ“ Ngo, Oscara „mixwella“ Cañellasa Colocha a Tylera „Skadoodle“ Lathama.

A nie je to len CS: GO. K tejto hre sa pripájajú aj hráči Fortnite. Tu opäť niekoľko pro-Fortnite hráčov, vrátane Harrisona „psalm“ Changa, Pontus „Zyppan“ Eek, Jake 'POACH“ Brumleve a Aleksander „zeek“ Zygmunt, opustilo Fortnite v prospech Valorant.

Príležitostní hráči aj profesionálni hráči milujú Valorant kvôli tomu, ako Riot Games štruktúruje všetko, od hernej mechaniky, ekonomického systému až po kombináciu individuálnej hry a tímovej práce.

Udatné e-športové turnaje

Najlepšia vec na Valorant je obrovský počet turnaje a súťaže po celý rok. To je tiež dobrá správa pre stávkarov, pretože majú online stávkové trhy Valorant po celý rok. Zaujímavé je, že existujú mužské aj ženské súťaže, ktoré pretínajú podujatia A-Tier, B-Tier, C-Tier a S-Tier.

Takže, na ktoré z najlepších súťaží Valorant esports môžete staviť?

Udatní šampióni

Valorant Champions, ktorý organizuje Riot Games, je najprestížnejší turnaj Valorant. 2021 Valorant Champions bol inauguračný turnaj a prilákal 1 000 000 $. Tento rok bude podujatie s najväčšou pravdepodobnosťou hostiť Riot Games.

Séria zapaľovania

Séria Valorant Ignition pozostáva z niekoľkých turnajov; napríklad Epulze Royal SEA Cup, Rise of Valour, FTW Summer Showdown, GGTech Invitational 2 - LAS, Cyber Games Arena Pacific Open, WePlay! VALORANT Invitational a BLAST Twitch Invitational.

Prvý úder

Tento turnaj bol prvou veľkou súťažou Valorant. Úlohou bolo korunovať regionálnych šampiónov v strieľačke z pohľadu prvej osoby. Toto je tiež jeden z najlepších zápasov Valorant, na ktoré sa dá staviť.

Vyššie uvedené sú niektoré z najväčších turnajov Valorant. Medzi ďalšie hodné zmienky patrí Medzinárodný šampionát Arena of Valor, Zotac Cup Valorant, Champions Tour Europe, Rivals Women's Cup, Champions Tour Turkey, Oceania Tour, Valorant Masters Cup a Charge Gaming Valorant Cup.

Udatné stávkové stránky

Stávkové stránky s odvahou sú čoraz populárnejšie, keď si prevádzkovatelia uvedomujú, aká veľká je táto hra. Esports bookmakeri sa ponáhľajú pridať Valorant do ponuky. Bohužiaľ nie všetky stávkové e-športové stránky oplatí sa pozrieť. Ako teda tipujúci nájdu najlepšiu stávkovú aplikáciu Valorant esports?

Prvá vec je hrať na licencovanej stávkovej stránke. Pred registráciou sa uistite, že stránka má platnú licenciu. Ďalej sa pozrite na dostupnosť stávkových trhov Valorant. Niektoré stránky majú množstvo trhov po celý rok, zatiaľ čo iné pokrývajú iba niekoľko špičkových podujatí. Ďalším aspektom sú bankové možnosti.

Hráči by sa mali uistiť, že sú k dispozícii Záloha a spôsoby výberu, ako aj meny ich uprednostňujú. Za vyskúšanie stoja aj odvážne bonusy. Rovnako ako v iných esport hrách, stávkové kancelárie majú množstvo akcií a bonusov, ktoré si môžu tipujúci uplatniť.

Pre tých, ktorí si nie sú istí, ktoré sú najlepšie stránky na stávkovanie na esporty Valorant, odborníci na stávkovanie Valorant urobili ťažkú prácu. Odporúčajú Betwinner, 22BET, Betsson, William Hill, Leo Vegas 10Bet a ComeOn.

Najlepšie tímy Valorant

Valorant bude nepochybne veľký. Videohra organizujúca pád CS: GO a Fortnite priťahuje aj veľké tímy e-športov. Na esportovú scénu Valorant sa už pripojilo niekoľko špičkových esports tímov. Teraz je dôležité poznať najlepšie tímy, na ktoré sa dá staviť. Nižšie môžete nájsť najväčšie tímy.

Acend

Jednoznačne najlepším tímom vo Valorant je víťaz najväčšieho turnaja, Valorant Champions. Najlepším tímom, na ktorý sa dá staviť vo Valorant, je Acend, európsky esports outfit. Aj keď tím mal na iných podujatiach v roku 2021 nie príliš dobrý rok, všetkých prekvapil víťazstvom v Valorant Champions 2021 a vyradili tímy ako Team Secret, Team Liquid a Gambit Esports. Pravdepodobne Acend predĺži svoju dominanciu v roku 2022.

Gambit Esports

Predtým známy ako Gambit Gaming, Gambit Esports je druhý najlepší Valorant klan. Ruský tím esports bol dominantný počas celého roka a v Valorant Champions 2021 si počínal dobre. Gambit vyradil X10 CRIT a KRU Esports, aby vo finále prepadol iba Acendu. V roku 2022 očakávajte, že Gambit vyjde silnejší.

Medzi ďalšie dobré tímy, na ktoré môžete staviť, patria Team Secret, Cloud9 Blue, Fnatic, KRU Esports, Team Liquid, Sentinels, 100 Thieves, G2 Esports, Team Vitality, TENSTAR, LDN UTD a BIG.

Výhody a nevýhody stávkovania Valorant

Rovnako ako dve strany mince, aj stávkovanie Valorant esports má výhody a nevýhody. Nižšie sú uvedené dobré a zlé stránky stávkovania na túto hru.

Pros

 • Dostupnosť stávkových stránok: Zatiaľ čo spočiatku existovalo len veľmi málo stávkových kancelárií na e-športy so stávkami Valorant, dnes existuje veľa stávkových stránok Valorant.
 • Stávkovanie je zábava: Pre fanúšikov Valorant môže stávkovanie na obľúbené tímy pridať adrenalín pri sledovaní priamych prenosov.
 • Udatné stávkové bonusy: Stávkové kancelárie ponúkajú fantastické bonusy pre fanúšikov stávkovania eSports, vrátane stávkarov Valorant.
 • Veľa turnajov: Teraz, keď je táto hra rušivou silou v eSports, môže sa pochváliť mnohými turnajmi. Stávkujúci si môžu byť istí, že trhy Valorant budú prebiehať po celý rok.

Zápory

 • Nedostatok adekvátnych údajov: Pre mnohé udalosti nižšej úrovne môže byť ťažké nájsť kritické údaje, ako je forma tímu, h2h atď.
 • Stávky Valorant sú návykové: Stávkovanie na Valorant môže byť návykové, rovnako ako hranie samotnej hry. Hráči musia hrať zodpovedne, aby boli na bezpečnej strane.

Udatné stávkové kurzy

Predtým, ako hráči začnú stávkovať Valorant, musia pochopiť, ako fungujú kurzy. Dobrá vec je, že kurzy Valorant fungujú rovnakým spôsobom ako kurzy of iné e-športové hry na stávkovej scéne. V zásade existujú tri formáty kurzov.

 1. Desatinný kurz: Tiež známy ako európske kurzy, ide o najpopulárnejší formát kurzov Valorant. Ak chcete vypočítať výhru, vynásobte desatinný kurz vkladom
 2. zlomkové kurzy: Tiež známy ako britské alebo britské kurzy, toto je najstarší formát kurzov. Ako už názov napovedá, je zastúpený v zlomkoch; existuje čitateľ a menovateľ. Niektoré stávkové stránky Valorant majú zlomkové kurzy. Čitateľ (vľavo) predstavuje, koľko ste vyhrali, zatiaľ čo menovateľ (vpravo) je stávka
 3. Moneyline: Tiež známe ako americké kurzy, tu sú kurzy reprezentované buď ako negatívne (obľúbené) alebo pozitívne (smoliarky). Obľúbený kurz (-) označuje sumu, ktorú treba vsadiť, aby ste vyhrali 100 $. Kurz smoliar (+) zobrazuje sumu, ktorú ste vyhrali za každých 100 $ stávok. Hráči dostanú svoj vklad späť.

Niektoré stránky budú mať len jeden z týchto formátov kurzov, ale najlepšia stránka so stávkovaním na esport dáva hráčom na výber použitie preferovaného formátu kurzov.

Tipy a triky

Existuje niekoľko tipov, ktoré môžu pomôcť hráčom robiť lepšie rozhodnutia v oblasti stávkovania vo Valorant.

 1. Najprv nezabudnite sledovať súťaže Valorant, aby ste mali prehľad o tom, kedy sa odohrávajú, o herných formátoch a zúčastnených tímoch. Je tiež dôležité porozumieť najlepším tímom, na ktoré sa dá staviť.
 2. Po druhé, pozrite sa, čo hovoria odborníci na stávkovanie Valorant esport. Aj keď takéto predpovede Varorant nemusia byť 100%, môžu pomôcť veľmi ďaleko.
 3. A nakoniec, majte záujem o šance. Čím vyšší je kurz, tým nižšia je pravdepodobnosť a naopak. Stávkové kancelárie analyzujú tímy do hĺbky, takže vo väčšine prípadov majú vždy pravdu s kurzami.
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-športy
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro esportov v Južnej Kórei, stojí ako maják vedomostí na EsportRanker. Jun-ho, ktorý spája analytické schopnosti s vrodenou láskou k hraniu, odhaľuje zložitú tapisériu online súťaží a zaisťuje, že hráči budú informovaní a inšpirovaní.

Send email
More posts by Jun-ho Kim