Najlepšie Apex Legends stávkové stránky 2024

Apex Legends je bezplatná strieľačka pre viacerých hráčov od spoločnosti Respawn Entertainment. Predstavuje jedinečný pohľad na žáner Battle Royale. Hráči začínajú s obmedzeným množstvom zdravia a munície a musia zbierať zbrane a zásoby od padlých nepriateľov. Apex Legends sa stal jednou z najväčších hier poslednej doby.

Hra vyšla vo februári 2019. Odvtedy si získala viac ako 100 miliónov hráčov po celom svete. V súčasnosti je to hra Battle Royale číslo jedna v Apple Store a Google Play. Vývoj hry trvalo tímu vývojárov z Respawn Entertainment (štúdio stojace za Titanfall) šesť mesiacov. Museli vytvoriť nový herný engine, navrhnúť postavy a mapy a vybudovať komunitu okolo hry.

Najlepšie Apex Legends stávkové stránky 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O esporte Apex Legends

Apex Legends je akčná hra, kde hráči súťažia v tímoch po troch. Každý tím sa skladá z piatich postáv vybavených jedinečnými zbraňami a schopnosťami. Cieľom je eliminovať všetkých protivníkov a zároveň dávať pozor, aby ste sa nezničili. To znamená, že cieľom je vyhrať čo najviac pri hre o prežitie.

Hra sa hrá na niekoľkých mapách, ktoré sa líšia veľkosťou. Rozloženie mapy ovplyvní priebeh bojov. Presnejšie povedané, môžete očakávať viac príležitostí na obchádzanie nepriateľov, keď je mapa menšia, s väčším počtom škrtiacich bodov a menším počtom miest na krytie.

Internetová komunita

Hráči môžu vytvárať klany a pripojiť sa k nim. Klany fungujú v iných hrách ako cechy a pomáhajú hráčom nájsť sa navzájom a komunikovať. Ak hráči dostanú zákaz vstupu na servery, môžu sa rýchlo presunúť na iný server. Stabilné internetové pripojenie je nevyhnutné na to, aby ste si užili skvelú online hernú reláciu.

Prečo je Apex Legends populárny?

Apex Legends sa stal najrýchlejšie rastúcou hrou v histórii. To, čo ho robí takým úspešným, je jednoduchosť hry. Neexistujú žiadne mikrotransakcie ani loot boxy. Hráči si môžu vybrať svoju postavu a tím predtým, ako skočia do boja. A keďže je hranie zadarmo, hráči sa nemusia báť míňať skutočné peniaze.

Hra je ľahko pochopiteľná. Je to strieľačka, ktorá využíva stratégiu na víťazstvo namiesto toho, aby najprv strieľala a neskôr zisťovala, ako prežiť. V tejto hre ste odmenení za to, že poznáte svojho nepriateľa. Body získavate za zabíjanie nepriateľov a oslovovanie spoluhráčov o stratégiách.

Hráči, ktorí chcú viac hĺbky, si môžu kúpiť predmety za skutočné peniaze nazývané „balíky“ a získať nové zbrane, prílohy, emblémy a iné kozmetické predmety.

Hranie Apex Legends online

Teraz môžete hrať Apex Legends online bez toho, aby ste museli čokoľvek sťahovať alebo inštalovať. To znamená, že sa nemusíte obávať inštalácie vírusov alebo škodlivého softvéru. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, ak chcete hrať hru online, je uistiť sa, že máte internetové pripojenie. Môžete použiť akúkoľvek sieť Wi-Fi alebo svoj mobilný dátový program.

Potom pokračujte a na svojom počítači/notebooku otvorte prehliadač Google Chrome alebo ľubovoľný prehliadač podľa vašich predstáv.

Po otvorení vyhľadajte „Google Apex Legends“. Kliknite naň a vyberte možnosť „Hry“. Teraz ste pripravení hrať Apex Legends online. Herné rozhranie vám ponúkne herné možnosti, ako je vytváranie tímov, vstup do klanov a zapojenie sa do súťaže.

Stávka na Apex Legends

Existuje mnoho spôsobov, ako hrať Apex Legends, od sólo zápasov až po tímové bitky. Podobne existujú aj niekoľko možností stávkovania k dispozícii hráčom.

Ak sa chcete zúčastniť na procese stávkovania, musíte sa najprv zaregistrovať na stránke s online hazardnými hrami pre e-športy. Potom môžete uzatvárať stávky na rôzne hry alebo udalosti.

Budete si môcť vybrať zo živých kurzov, prop stávok alebo futures stávok. Vo všeobecnosti platí, že ak chcete staviť na to, že sa niečo deje práve teraz, musíte použiť živé kurzy. Ak sa však chystáte predpovedať budúce udalosti, mali by ste použiť prop stávky a futures stávky.

Ako to funguje

Hlavným rozdielom medzi týmito dvoma typmi stávok je ich načasovanie. Živé kurzy sa vypisujú v rovnakom čase ako udalosť.

Napríklad, ak stavíte na výsledok Apexu, stávku by ste umiestnili počas sledovania zápasu. Na druhej strane, prop Apex stávky sú založené na aktuálnych štatistikách a trendoch. Zvyčajne vyžadujú viac výskumu, než dať šancu na živú hru.

Najlepší hráči a tímy Apex

S vydaním desiatej a jedenástej sezóny Apex Legends počet hráčov naďalej stúpal. Očakáva sa, že toto číslo bude rásť, keďže čakáme na sezónu 12. Medzi miliónom už je niekoľko známych hráčov a niekoľko z nich má svoje identifikačné čísla hráčov:

Spojené štáty

 • Ryan Boyd - Reptár
 • Bryan McCarthy -iShiny

Švédsko

 • Simon Bellini - Vaifs
 • John Håkansson-hAKIS

Čile

 • Tomáš Concha-Wolf

Hráči tiež vytvorili tímy, aby proti sebe súťažili profesionálne. Nižšie je uvedený zoznam najlepších tímov spolu s počtom turnajov, ktoré absolvovali:

 • Team Liquid- 2117 turnajov
 • Fnatic- 988 turnajov
 • Zlí géniovia - 906 turnajov
 • Natus Vincere- 571 turnajov
 • Virtus.pro- 566 turnajov

Prečo je hra milovaná hráčmi?

Apex Legends je akčná strieľačka pre viacerých hráčov, v ktorej sa na mapu vrhne až päťdesiat hráčov. Cieľom hry je, aby každý hráč zostal ako posledný. Zábavnou časťou je, že hráči si môžu vybrať medzi postavami v šiestich rôznych triedach. Každá trieda má svoju vlastnú sadu zbraní a schopností.

Ak chcete vyhrať bitky, budete musieť odomknúť aj nové vybavenie. Všetky tieto faktory prinášajú hráčom neuveriteľné vzrušenie. Ponúkajú tiež množstvo možností pre nadšencov stávkovania. Skutočnosť, že ide o relatívne novú hru, ju tiež robí vzrušujúcou.

Dá sa vsadiť na turnaj Apex Legends?

Oficiálny svetový pohár Apex Legends sa momentálne neplánuje. Fanúšikovia však začali organizovať neoficiálne turnaje po celom svete. Niektoré z týchto podujatí dokonca prilákali desaťtisíce účastníkov.

Bolo by skvelé vidieť nejakú oficiálnu súťaž s obrovskou hráčskou základňou. Existuje niekoľko dôvodov, prečo môže byť svetový pohár dobrý nápad. Napríklad by to mohlo povzbudiť viac hráčov, aby sa zapojili do hry. Mohlo by to tiež priniesť novú pozornosť titulu a zvýšiť jeho popularitu.

Otázkou zostáva, či sa svetový šampionát uskutoční alebo nie. Ak aj áno, aký veľký bude? Pritiahne rovnaký počet hráčov ako turnaj Fortnite?

Jedným z hlavných turnajov je Apex Legends Global Series Championship. Súťaž má prize pool 1 000 000 $. Tímy sú vybrané na šampionát na základe ich predchádzajúceho výkonu v kumulatívnych bodoch ALGS, play-off na zimnom okruhu a účasti v online súťažiach poslednej šance na šampionáte.

EA oznámilo ďalšie crowdfundingové podujatie na 18. mája 2021. Balíčky skinov prispievajú do výherného fondu s maximálnym nárastom 2 000 000 $ vo všetkých regiónoch. Severná Amerika a Južná Amerika sú najlepšie hodnotené regióny na majstrovstvách.

Stávkovanie na Apex Legends u online bookmakerov esportov

Stávkovanie na Apex Legends sa nijako nelíši od stávkovania na iné e-športy alebo e-športy všeobecne. Pomohlo by, keby ste pochopili základné pravidlá hry a vybrali si najvhodnejšieho bookmakera Apex esports. Vhodnosť poskytovateľa sa líši od jedného hráča k druhému. E-športová kniha, ktorá vyhovuje napríklad hráčom v USA, nemusí byť nevyhnutne vhodná pre hráčov v Afrike.

Dobrý poskytovateľ by mal byť dostupný vo vašom jazyku. Ich web by mal byť vysoko responzívny a ľahko sa v ňom orientovať. Spôsoby platby by mali byť pre tipujúceho pohodlné a transakcie by mali byť nízke, ak nie úplne chýbajú. Zákaznícka podpora by mala byť špičková.

Dôležitá je aj platná prevádzková licencia. A samozrejme, mať široké stávkové trhy Apex Legends je nevyhnutnosťou.
Niektorí z významných poskytovateľov stávok Apex uvedených pod značkou kasína zahŕňajú Bet365, Betfair, GVC, Paddy Power, Sportsbet, William Hill, 888sport a Ladbrokes.

Sledujte najlepšie tímy Apex Legends a tipujte presne

Ak chcete dobre staviť na hru pomocou online stávkovej kancelárie esports, musíte poznať tímy a ich minulú výkonnosť na predpovedanie.

Na aké významné tímy sa dá v tomto esporte staviť?

Apex Legends sa od svojho vydania stala veľmi populárnou. V súčasnosti existuje viac ako 50 oficiálnych tímov Apex po celom svete. Niektoré z nich sú sponzorované hernými spoločnosťami alebo značkami, zatiaľ čo iné sú nezávislé skupiny, ktoré hrajú spolu.

Tieto tímy môžete rýchlo identifikovať podľa ich mien, log a jedinečných uniforiem a farieb. Tieto tímy súťažia s každým iné na turnajoch a výzvach. Tu sú tri najlepšie tímy Apex Legends:

Rogue (Európa)

Rogue je jedným z najúspešnejších európskych tímov Apex Legends. Tím vznikol v roku 2016, keď sa traja priatelia rozhodli vytvoriť e-športovú organizáciu. Odvtedy vyhrali niekoľko významných titulov, vrátane ESL One Majstrovstvá New Yorku 2018 a majstrovstvá Severnej Ameriky Challenger Series 2019 sezóny 1.

Tajný tím (Čína/Ázia)

Tajomstvo tímu je ďalší čínsky tím Apex Legends, ktorý existuje už pomerne dlho. Začalo to ako tím APEX League ešte v roku 2015. V roku 2017 sa stalo súčasťou Overwatch League, kde sa súťažilo až do roku 2019.

Luminosity Gaming (Severná Amerika)

Luminosity Gaming je ďalší prominentný severoamerický tím Apex Legends. Za posledné roky dosiahli veľa úspechov. Napríklad boli prvým tímom NA, ktorý sa dostal do Grand Finals v roku 2018.

Vo všeobecnosti tieto tímy esportov boli pred vydaním Apexu v iných e-športoch. Boli prvými osvojiteľmi hry a rozšírili svoju dominanciu do sféry Apex Legends.

Klady a zápory

Hra Apex Legend je extrémne rýchla, vďaka čomu je hra oveľa príjemnejšia ako mnohé iné. Toto je jedna z najvýznamnejších výhod Apex Legends Fortnite. Neustále sa pohybujete a snažíte sa nájsť iných hráčov alebo pred nimi len utekáte.

Nie je tu žiadne kempovanie, pretože sa musíte rýchlo pohybovať, aby ste prežili. To pridáva do hry prvok stratégie, vďaka čomu je ešte lepšia. V hre je tiež veľa rôznych zbraní, ako sú brokovnice, útočné pušky, ostreľovacie pušky, raketomety atď.

Všetky tieto zbrane sa cítia skvele, keď strieľajú a tiež vyzerajú fantasticky. Existuje tiež veľa rôznych vozidiel, ako sú tanky, vznášadlá a prúdové lietadlá. Všetky tieto veci spolu vytvárajú vzrušujúce zápasy. Každý zápas trvá približne 10 minút a po každej hre dostanete odmenu s názvom Battle Stars.

Zakaždým, keď získate tri Battle Stars, odomknete vzhľad postavy pre svoj herný profil, kde si môžete vybrať medzi šiestimi postavami vrátane Tracer, Winston, Genji, Torbjorn, Hanzo a Pharah. Celkovo je hrateľnosť neuveriteľná.

Pros

 • Príjemná hrateľnosť
 • Rýchla akcia
 • Skvelá grafika
 • Veľa hráčov
 • Hranie zadarmo

Zápory

 • Obmedzený sortiment zbraní
 • Žiadny režim offline
 • Nedostatok možností prispôsobenia
 • Náhodné kvapky koristi môžu byť nepríjemné

Pochopenie stávkových kurzov Apex Legends

Koľko by som mal staviť na Apex Legends? Šance sa neustále menia a môže byť zložité zistiť, čo znamenajú. Čo znamená -1,5 % alebo +1,5 %? Ako vypočítam svoju výhru?
Môžete využiť dve rôzne druhy kurzov pre vaše stávky: americké kurzy a desatinné kurzy.

American Odds sú najčastejšie používané stávkové kurzy v Severnej Amerike. Je to tiež najjednoduchšie na pochopenie. Pri tomto type kurzov získate predstavu o tom, koľko bodov budete potrebovať na výhru, ale nie presne o tom, koľko peňazí získate, keď vyhráte.

Ak by ste vsadili 10 centov na 5/2, znamenalo by to, že zarobíte 40 centov, čo sa rovná 5 bodom, ak vyhráte. Vyhrali by ste štyrikrát toľko, koľko ste stavili, čo znamená, že by ste skončili s 20 centmi (s celkovou výplatou 50 centov).

Desatinné kurzy sú presnejšie ako americké kurzy. Poskytnú vám presnú sumu peňazí, ktorú dostanete, ak vyhráte, vrátane centov a dokonca aj centov. Povedzme teda, že ste vsadili na Apex s kurzom dvoch desatinných miest. To znamená, že môžete vyhrať kdekoľvek od 0,01 do 100,00 USD, v závislosti od vášho konečného skóre. Ak prehráte, stratíte iba 1,00 $.

Tipy a triky na stávkovanie

Je ťažké predpovedať, ako sa stávkovanie Apex Legends zmení v nasledujúcich mesiacoch.

Turnaje určite prijmú nové formáty, hráči vyvinú nové stratégie a tvorcovia hier uvoľnia funkciu vlastnej lobby, ktorá úplne zmení scénu.
Tu sú nápady na hazardné hry, ktoré môžete použiť práve teraz, aby vám pomohli čo najlepšie začať pri stávkach apex legends:

 • Skúste si hru zahrať sami: Akonáhle budete hrať hru, budete mať všetky tipy a triky hry na dosah ruky. Budete efektívne predpovedať výsledok hry, najmä najlepšie naživo vzhľadom na priebeh zápasu.
 • Pri výbere stávkovej služby venujte čas: Nevyberajte si prvú vynikajúcu službu podľa toho, čo ste videli v reklamách. Okrem toho porovnanie ponúk tých najpopulárnejších online stávkovanie na e-športy spoločnosti, čítanie testovacích správ stávkových kancelárií a prezeranie si komentárov na rôznych stávkových fórach vám môže pomôcť urobiť informované rozhodnutie.
About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
e-športy
About

Zhang Wei, lepšie známy v Esports aréne ako „DragonMaster“, si vytvoril výklenok ako myšlienkový líder na križovatke online kasín a e-športov. S neomylným inštinktom pre trendy v kombinácii s precíznym zmyslom pre detail je v tejto oblasti stratégom aj vizionárom.

Send email
More posts by Zhang Wei