Gambit Esports

Gambit Esports je špičkový tím eSports z Ruska. Tím vo vlastníctve ruskej telekomunikačnej firmy MTS bol pôvodne známy ako Gambit Gaming. Gambit bol založený v januári 2013 po akvizícii starého tímu League of Legends od Moscow Five. Apex Legends, Dota 2 a Valorant patria medzi hry, v ktorých Gambit súťažia najlepšie tímy eSports. Mala tím v hre League of Legends, ktorý súťažil v celej sérii European League of Legends Championship. Tím sa predtým zúčastnil aj kontinentálnej ligy League of Legends.

Diamondprox, Darien, Alex Ich, Edward a Genja boli prvými hráčmi v Gambitovom tíme League of Legends. Tento slávny tím vyhral IEM Global Challenge Katowice necelý týždeň po svojom založení. Gambit Esports bol prvým tímom mimo ázijského kontinentu, ktorý porazil dva z najlepších tímov Južnej Kórey na ich ceste za šampionátom.

Gambit Esports

Hráči Gambit Esports

Tím skončil tretí v marci 2020 na svetovom šampionáte IEM, ktorý sa konal v Nemecku, pričom prehral iba jeden zápas. Gambit skončil dvakrát v prvej trojke v Eurolige LCS, ktorú hostil nemecký Kolín nad Rýnom. Debutový rok tímu sa skončil víťazstvom na IEM Kolín nad Rýnom. V priebehu rokov sa Gambit vyvinul a stal sa jedným z najpopulárnejších tímov eSports na svete.

Tím Dota 2 zostavuje súpisku s hviezdami v rôznych súťažiach. Tento medzinárodný tím bol zostavený koncom roka 2021 a v súčasnosti súťaží v druhej divízii DPC EEU. Hráči sú Aleksey Sviridov, alias Smiling CARRY (Bielorusko) a Maksym' Mellojul' Pnov (Ukrajina).

Ostatní členovia v Dota 2 sú všetci Rusi, vrátane Vasilija Shishkina, alias AfterLife. Ďalšími sú Oleg 'sayuw' Kalenbet a Nikita Balaganin alias pantomem. Hlavným trénerom tímu je Kulmukhambetov Timur' Ahilles. Aleksandr 'StrangeR' Solomonov je generálnym riaditeľom, zatiaľ čo Ivan Karpov alias ivan_4sv je správcom.

Gambit má tiež súpisku v Apex Legends, ktorá pozostáva z troch hráčov a manažéra Alexandra 'Sweetypotza' Scherbakova. Ďalšími hráčmi sú Leonid Grishin, alias Leogri3x6, ARTur' Artyco' Tishchenko a Konstantin Kozlov alias Hardecki. Všetci hráči sú Rusi okrem Artyca, ktorý je Ukrajinec.

Súpiska Valorant pozostáva zo siedmich ruských členov. Medzi hráčov patrí Vladimír 'Kayos' Ivanovič, manažér tímu. Igor Vlasov, alias Redgar, Ayaz' nAts' Achmetshin a Nikita' d3ffo' Sudakov sú tiež hráčmi Valorant pre Gambit Esports. Súpisku dopĺňa Bogdan' Sheydos' Naumov a hlavný tréner Andrey Sholokhov, alias Engh.

Section icon
Najsilnejšie hry Gambit Esports

Najsilnejšie hry Gambit Esports

V súčasnosti má tím súpisky v troch zápasoch. Veľa sa zamerali na tieto tri, čím ich posilnili.

Dota 2

Gambit tvoril a Dota 2 sekcie v máji 2017. Zostava Dota 2 získala v Katoviciach a Hamburgu na Majstrovstvách sveta ESL One medaily pre druhé miesto. Gambit Esports skončil tretí a získal tak bronzovú medailu v Singapure na ONE eSports. Tím sa takmer kvalifikoval na hlavnú súťaž roka, The International v Šanghaji. Stalo sa tak po tom, čo skončili na druhom mieste medzi maloletými v Kyjeve a Bukurešti. Počas Major sezóny DPC 2018-19 v Moskve sa tím dostal medzi najlepších osem tímov.

Apex Legends

Gambit Esports spustil pobočku Apex Legends v auguste 2019. Tím mal fantastickú jazdu v tejto disciplíne vo svojom úplne prvom LAN zápase, keď sa dostal do finále turnaja v Krakove. Do roku 2020 patril Gambit Esports medzi tri najlepšie európske tímy na kontinente. Gambitov tím Apex bol 18 týždňov najvyšším európskym tímom.

Valorant

V septembri 2020 začal Gambit Valorant divízie. Družstvo vyhralo dve podujatia na súťaži CIS a domov si odnieslo bronzovú medailu. Skupina Valorant bola prvým tímom CIS, ktorý vyhral VCT Masters na konci marca 2021. Gambit Esports vyhral VCT EMEA Challengers v auguste. Podobne v septembri tím obsadil prvé miesto na VCT Masters v Berlíne. Tím skončil druhý na inauguračných Valorant Champions v decembri.

Najsilnejšie hry Gambit Esports
Prečo je Gambit Esports populárny?

Prečo je Gambit Esports populárny?

The tím eSports zhromaždil milióny sledovateľov z celého sveta. Gambit Esports sa podarilo vytvoriť partnerstvá s uznávanými značkami, čo pomohlo ich pokroku.
Medzi partnermi sú WASD.TV a Abios. Interaktívna mediálna platforma WASD.TV je streamovacia služba, na základe ktorej MTS vyvíja rôzne rozhodnutia v oblasti hier, profesionálneho eSportu a multimediálneho obsahu. Gambit Esports je kľúčovým partnerom platformy.

Abios je významným B2B zdrojom údajov a štatistík eSports od roku 2013. Ich API poskytuje najpodrobnejšie informácie a najrozsiahlejšie pokrytie zápasov, vďaka čomu je ideálne pre akúkoľvek požiadavku na údaje.

Prečo je Gambit Esports populárny na stávkovanie?

Napriek strate kľúčových hráčov a zmene jazyka tím Gambit Esports v LoL vyhral IEM Cologne už druhý rok po sebe. Išlo o šieste umiestnenie tímu v prvej trojke za sebou na podujatí IEM, vďaka čomu získal ich ligový tím neoficiálny titul „Masters of Intel Extreme Masters“

Gambit Esports je jedinečný v tom, že hrá rôzne slávne eSport tímy, vďaka čomu je ľahké objaviť online stávkovanie Gambit Esports. Bude to jednoduché nájsť stávkové kurzy v ich tímoch Dota 2, Apex Legends a Valorant. Okrem toho budú čoskoro k dispozícii niektoré vzrušujúce súťaže eSports s tímami Gambit, ako napríklad Valorant Champions.

Prečo je Gambit Esports populárny?
Ocenenia a výsledky Gambit Esports

Ocenenia a výsledky Gambit Esports

Valorant

Tím vyhral viac ako 450 000 dolárov z rôznych súťaží. Rok 2021 bol pre tím veľmi úspešný, keď vyhral 150 000 a 225 000 dolárov v Udatní šampióni 2021 a VCT 2021: Stage 3 Masters Berlin, resp. Gambit Esports vyhral VCT 2021: EMEA Stage 3 Challengers Playoffs a VCT 2021: CIS Stage 3 Challengers 1.

Gambit Esports vyhrali na začiatku roka štyri edície turnajov VCT 2021. Išlo o CIS Stage 1 Challenger 2, CIS Stage 1 Masters, respektíve CIS Stage 2 Challenger 2.

Apex Legends

Pred prvým svetovým šampionátom v tejto disciplíne Gambit Apex Legends zostava bola zverejnená v auguste 2019. Gambitov tím bežne súťaží vo finále medzinárodných turnajov a je prvým a jediným európskym tímom, ktorý vyhral tri európske kvalifikácie ALGS. Tím vyhral viac ako 160 000 dolárov z rôznych súťaží. Tento rok skončil tím na treťom mieste v ALGS: 2022 Split 1 Playoffs – EMEA, kde získal cenu 25 000 $.

V roku 2021 však mali zmiešané výsledky. Začali víťazstvom na ALGS Winter Circuit #4 – Europe a rok skončili víťazstvom v ALGS: 2021 Split 1 Pro League – EMEA. V poslednom turnaji vyhrali 30 000 dolárov. Medzitým však skončili na ôsmom mieste v ALGS Championship 2021 -EMEA a vyhrali $15,025 po víťazstve v GLL Masters Spring -Show Match. Taktiež skončili na druhom a treťom mieste v GLL Master Spring -Europe a ALGS Winter Circuit Playoff -EMEA. V roku 2020 tím vyhral ALGS Online #3 -Europe a ALGS Summer okruh #1 -EMEA.

Dota 2

Tým je najúspešnejší Gambit outfit. Tím Dota 2 vyhral v rôznych súťažiach viac ako 700 000 dolárov. Tento medzinárodný tím bol zostavený koncom roka 2021 a v súčasnosti súťaží v druhej divízii DPC EEU. Gambit sa ešte nekvalifikoval The International, hlavná udalosť v najpopulárnejšom MOBA v CIS, ale tím na to mieri.

Napriek menšiemu počtu prvých umiestnení na turnaji má tím na rovnakých turnajoch komerčný úspech. Vyhrali 54 000 $ a 42 000 $ v StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor Season 3 a WePlay! Bukovel! Minor 2020 resp. Predtým vyhrali v rôznych turnajoch celkovo 470 000 $. Najviac ich bolo z The Bucharest Minor a StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor Season 1, kde po druhom mieste vyhrali po 70 000 $.

Ocenenia a výsledky Gambit Esports
Najlepší a najobľúbenejší hráči Gambit Esports

Najlepší a najobľúbenejší hráči Gambit Esports

Usmievavý rytier

20-ročný hráč z Bieloruska, oficiálne známy ako Aleksey Sviridov, je pracovitý, pokojný a rozumný. V Dota 2 hrá rolu Carryho, čo od hráčov vyžaduje, aby urobili správne rozhodnutie, a v tomto smere je zatiaľ úspešný.

Mellojul

21-ročný ukrajinský hráč je oficiálne známy ako Maksym Pnov. Mellojul je tímový hráč, ktorý sa nebojí prevziať zodpovednosť. Vďaka svojej hlbokej skupine hrdinov a schopnosti cítiť sa pohodlne v rôznych tímových stratégiách Dota 2 vyniká medzi svojimi kolegami. Na svojich sociálnych sieťach a Twitchi zbiera tisíce sledovateľov.

AfterLife

25-ročný Vasilij Shishkin je tichý a nie zhovorčivý IRL. Afterlife je jedným z najskúsenejších offflanerov v SNŠ. Hral na svojom prvom majore Dota 2 v roku 2016, rok predtým, ako bol založený prvý tím Gambit Dota 2.

Redgar

Talentovaný človek, ktorý je odborník na všetko. Igor dosiahol úroveň Grandmaster v League of Legends na EUW a top 100 v Hearthstone a vyhral majstrovstvá univerzitnej ligy v Moskve v Counter-Strike: Global Offensive. 24-ročný Rus je oficiálne známy ako Igor Vlasov.

Najlepší a najobľúbenejší hráči Gambit Esports
Kde a ako staviť na Gambit Esports?

Kde a ako staviť na Gambit Esports?

Je to vzrušujúci moment zahrať si tímy Gambit Esports, ktoré súťažia s tými najlepšími v odvetví. 1xstávka, Betway, Betwinner, Pixel.bet a Betfair sú najlepšie stránky na stávkovanie eSports, kde nájdete kurzy Gambit Esports.

Keď hráči stavia na výhru ktoréhokoľvek z tímov Gambit eSports, majú šancu zarobiť peniaze. Niektoré tímy sú však lepšie ako ostatné a môžu byť bezpečnejšou voľbou. Gambit má silný tím Dota 2. V marci 2021 obsadil Gambit Apex prvé miesto aj v európskom rebríčku.

Aby toho nebolo málo, Gambit Valorant bol prvým tímom z CIS eSports League, ktorý vyhral VCT Masters. Ilya "Toose" Chernyshov, hráč Gambit Fortnite, bol tiež súčasťou víťazného dua na DreamHack Open Súťaž Fortnite Duo.

Aká je najlepšia stratégia stávkovania na Gambit Esports?

Hráči majú na výber rôzne možnosti stávkovania, pričom všetky si môžu bezplatne vyskúšať. Používatelia však musia byť pripravení dať si čas na preskúmanie a rozvoj svojich vedomostí o špecifických technikách stávkovania. Stratégia nepochybne prospeje hráčskym stávkam eSports z dlhodobého hľadiska.

Predzápasové stávkovanie je jedným z najlepších spôsobov, ako staviť na každý tím Gambit Esports. Tipujúci budú môcť uzatvárať stávky na konkrétne trhy pred začiatkom zápasu eSports. Okrem štandardných trhov s víťazmi zápasov niektoré stávkové kancelárie umožnia hráčom staviť aj na iné udalosti špecifické pre hru.

Kde a ako staviť na Gambit Esports?