Aké sú najlepšie tituly eSports, na ktoré by ste mali staviť?

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Svet e-športov sa každým dňom rozširuje, keďže hry sleduje a zúčastňuje sa ich stále viac ľudí. V dôsledku rozšírenia esports podujatí sa však ďalší biznis prispôsobil, aby držal krok s najnovšími trendmi. Stávkovanie Esports bolo práve k dispozícii v stávkovom biznise, takže zanietení hráči, hráči a stávkujúci môžu zarábať peniaze na svojich obľúbených podujatiach. Ak máte záujem vyskúšať si stávkovanie na e-športy, nižšie je zoznam najlepších e-športov, ktoré sú teraz najpopulárnejšie v tomto sektore.

Aké sú najlepšie tituly eSports, na ktoré by ste mali staviť?

1. Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

CS:GO je bezpochyby jedným z najlepších e-športov, na ktoré sa dá staviť. Hráči v tejto FPS bojujú o virtuálnu slávu v tejto online strieľačke pre viacerých hráčov. Od svojho vydania v roku 2012 poskytuje GS: GO hráčom hodiny zábavy.

Má najväčší eSports trh so vzhľadom zbraní a pravidelne dostáva vylepšenia prostredníctvom záplat. Existujú každoročné veľké turnaje ako IEM Katowice, ESL One Rio de Janeiro, DreamHack Anaheim a ESL One Cologne.

Výherné fondy týchto turnajov neustále presahujú milión dolárov a priťahujú davy viac ako milióna ľudí. Nie je žiadnym prekvapením, že Counter-Strike: Global Offensive bol taký úspešný. Sezóny nekončia; preto zábava pokračuje po celý rok.

2. League of Legends (LoL)

Jeden z mnohých dôvodov League of Legends (LoL) sa stala jedným z najlepších e-športov na svete je jeho posilou pre hazardný priemysel. Hoci je najobľúbenejší v Ázii, má viac ako osem miliónov používateľov po celom svete. Cenový fond pre oficiálnu LoL eSports League má hodnotu skvelých 80 miliónov dolárov.

3. Call of Duty

Call of Duty sa neustále radí medzi najlepšie stávkové akcie eSports na ktoré možno staviť peniaze. Od svojho uvedenia približne pred 20 rokmi si táto hra nazhromaždila neskutočnú fanúšikovskú základňu. Nikto si vtedy nedokázal predstaviť obrovský úspech, ktorý tento titul nakoniec zažije.

Doteraz bolo distribuovaných viac ako 400 miliónov kópií hry. Úroveň konkurencie na profesionálnych turnajoch eSports je však bezprecedentná.

Záujem o kompetitívny multiplayer začal s Call of Duty 4: Modern Warfare a odvtedy len rástol. Vývojár hry, Activision, vydal 12-tímovú Call of Duty League podľa vzoru populárnej Overwatch League.

4. Valorant

Valorant od Riot Games, strieľačka na hrdinov z pohľadu prvej osoby vydaná v roku 2020, si čoskoro získala popularitu, najmä pri stávkovaní na eSports. VALORANT Champions Tour je séria turnajov s tromi úrovňami: VALORANT Challengers, VALORANT Masters a VALORANT Champions.

V súčasnosti je vo vývoji iba mobilná verzia Valorant, platformy Riot Games na stávkovanie na najobľúbenejšie hry eSports. Vzhľadom na svoje zameranie na mobilných hráčov sa od tejto hry očakáva, že si udrží alebo zvýši svoju pozíciu lídra na trhu stávkovania eSports.

Image

5. DotA 2

Pokiaľ ide o najlepšie elektronické športy, na ktoré sa dá staviť, Dota 2 je na väčšine stránok na druhom mieste. Celý cenový fond odlišuje túto hru od jej konkurentov na trhu eSports. K dispozícii je však široká škála odmien v závislosti od vášho stavu. Obrovský cenový fond môže byť z veľkej časti financovaný fanúšikmi, ktorí si kúpia bojový pas v hre.

Zbierka má širokú škálu obsahu, ako sú hrateľné postavy, vzhľady, výzvy a ďalšie. Odmeny tvoria 25 % kompendia a v posledných rokoch presiahli 34 miliónov USD.

6. Fortnite

Pri diskusii je potrebné zvážiť niekoľko aspektov Životaschopnosť Fortnite ako eSport. Najlepší hráči Fortnite zarobili viac peňazí ako v akomkoľvek inom novom eSporte.

Viac ľudí vyhralo peniaze na Fortnite ako na akomkoľvek inom eSporte. Do hry sa zaregistrovalo viac ako 250 miliónov hráčov na všetkých platformách.

7. StarCraft II

Táto strategická hra existuje už nejaký čas. Napriek svojmu veku však StarCraft II si udržal svoju popularitu na scéne eSports ako jedna z najlepších stávkových akcií na e-šport. V televízii sa objavuje len zriedka a väčšina jeho hráčov pochádza z Južnej Kórey. Cena ESL Pro Tour Starcraft II je viac ako 4 milióny dolárov. Jeho nesmierna popularita spočíva v tom, že priťahuje veľké množstvo stávkarov z celého sveta.

Záverečné myšlienky

Ostatné eSporty, ako napríklad Apex Legends, hra Battle Royale, rastú. Popularita týchto hier od mnohých stúpa online stávkové stránky eSports začleniť ich na svoje platformy.

Elektronické športy môžu byť zábavným spôsobom, ako zarobiť peniaze, a boli skúmané, aby sa mohli zaradiť do olympijských hier. Vyššie uvedené sú najlepšie e-športy, na ktoré môžete staviť. Niektoré sú obľúbené, pretože sú tu už dlho, iné sú obľúbené, pretože sú dobré. Tieto eSport súťaže pridávajú niečo dôležité k tradičnému hernému správaniu, čo umožňuje zarábať peniaze stávkovaním na eSports.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková

Ako určím najlepšie tituly eSports na stávkovanie?

Vyhodnoťte popularitu hry, súťažnú scénu a nedávny výkon, aby ste identifikovali najlepších uchádzačov.

Sú niektoré žánre eSports priaznivejšie pre úspech v stávkovaní?

Áno, žánre ako strieľačky z pohľadu prvej osoby a MOBA často ponúkajú rôznorodé stávkové príležitosti kvôli ich konkurenčnej povahe.

Aké faktory by som mal zvážiť pred uzavretím stávky eSports?

Analyzujte silné stránky tímu, formu hráča, posledné výsledky zápasov a akékoľvek prebiehajúce turnaje, aby ste mohli robiť informované rozhodnutia o stávkovaní.

Môžem dôverovať kurzom eSports pri výbere?

Aj keď kurzy poskytujú prehľad, ich kombinácia s výskumom dynamiky a výkonnosti tímu zlepšuje vašu stávkovú stratégiu.

Existujú konkrétne turnaje alebo ligy známe pre vzrušujúce a lukratívne stávkovanie eSports?

Áno, veľké turnaje ako The International (Dota 2) a League of Legends World Championship priťahujú značný záujem o stávkovanie a ponúkajú vzrušujúce príležitosti.

8 najlepších tipov na stávkovanie Esports pre lepšie kurzy

8 najlepších tipov na stávkovanie Esports pre lepšie kurzy

Vitajte vo vzrušujúcom svete stávok na e-športy! Ak ste začiatočník, tento komplexný sprievodca je šitý na mieru pre vás. Je plná praktických tipov a postrehov, ktoré vám pomôžu robiť informované rozhodnutia a zlepšiť vaše šance na stávkovanie na e-športy. Skôr než sa do toho pustíme, tu je výzva na akciu: Navštívte eSportRanker a preskúmajte ich zoznam najlepších odporúčaných e-športových kasín. Táto platforma je fantastickým východiskovým bodom na uplatnenie vedomostí, ktoré tu získate.

Aké sú najobľúbenejšie tituly Esports, na ktoré sa dá staviť v Ázii?

Aké sú najobľúbenejšie tituly Esports, na ktoré sa dá staviť v Ázii?

Vitajte vo vzrušujúcom svete e-športov v Ázii, dynamickom a vzrušujúcom vesmíre, kde sa nadšenie z videohier stretáva so strategickou sférou stávkovania. Ak ste nadšení z hrania a túžite preskúmať možnosti stávkovania, ste na správnom mieste. Esports nie je len forma zábavy; je to vyvíjajúca sa krajina, ktorá ponúka jedinečnú zmes angažovanosti a príležitostí pre skúsených stávkarov aj nováčikov. Keď vstúpite do tohto pulzujúceho sveta, zvážte návštevu najlepších kasín na EsportsRanker, aby ste mohli začať svoju cestu. Pripravte sa, aby ste sa za 2024 ponorili do najlepších e-športových titulov, ktoré podmanili stávkarov v celej Ázii!

Esports stávkovanie vs. online kasínové hry: Jasné porovnanie

Esports stávkovanie vs. online kasínové hry: Jasné porovnanie

Realitou moderného internetového hazardu je, že ponúka nekonečné možnosti. Stávkujúci môžu staviť na športové a kasínové hry so značnou ľahkosťou. Nadšenci hazardných hier budú mať vždy v rukách viac než dosť. 

Esports vs. športové stávkovanie: Komplexné porovnanie

Esports vs. športové stávkovanie: Komplexné porovnanie

Vitajte vo vzrušujúcej sfére stávkovania, kde sa vášeň pre šport a e-šport stretáva so vzrušením z očakávania a stratégie. Ak ste začiatočník, ktorý vstupuje do tohto pulzujúceho sveta, čaká vás poučná cesta. Táto príručka je prispôsobená tak, aby vám pomohla pochopiť nuansy medzi stávkovaním na e-športy a stávkovaním na tradičné športy. Pri skúmaní tohto sprievodcu nezabudnite navštíviť EsportsRanker, kde nájdete pohlcujúci zážitok a najlepšie tipy v tomto odvetví. Ich top-uvedené stránky sú skvelým východiskovým bodom, aby ste sa ponorili do akcie.

Komplexný sprievodca stávkovaním na statočné súťaže eSports

Komplexný sprievodca stávkovaním na statočné súťaže eSports

Najnovší titul od Riot Games, Valorant, zažíva veľa akcie na konkurenčnom hernom okruhu. Nadšenci stávkovania pravdepodobne zaznamenali nárast trhov s e-športami u ich preferovaného bookmakera, pričom Valorant je pravdepodobne jednou z dostupných hier.

Najlepšie tipy na stávkovanie eSport pre CS:GO

Najlepšie tipy na stávkovanie eSport pre CS:GO

Ste pripravení ponoriť sa do vzrušujúceho sveta CS:GO stávkovania? Je to cesta, ktorá sľubuje vzrušenie aj výzvy, ideálna pre každého, kto chce pridať ďalšiu vrstvu vzrušenia k svojmu zážitku z eSports. Či už ste skúsený hráč alebo nováčik v oblasti eSports, tento článok je vaším komplexným sprievodcom pre informované stávkovanie na zápasy CS:GO. Ak chcete začať tou správnou nohou, vrelo odporúčam navštíviť najlepšie hodnotenú stránku od EsportsRanker. To vám poskytne pevný základ a aktuálne informácie, aby ste mohli začať svoju stávkovú cestu.

Sprievodca pre začiatočníkov k stávkovaniu Fortnite eSports

Sprievodca pre začiatočníkov k stávkovaniu Fortnite eSports

Vitajte v adrenalínovej sfére stávkovania Fortnite eSports! Či už ste herný nadšenec alebo skúsený stávkar, táto príručka pre začiatočníkov je vaším pasom na pochopenie výhod a nevýhod stávkovania na súťaže Fortnite. Od dešifrovania štatistík hráčov až po strategické tipy na stávkovanie, máme pre vás všetko. Ste pripravení pozdvihnúť svoj herný zážitok? Odvážte sa a preskúmajte naše odporúčané možnosti kasína v topliste na eSportsRanker – kde na vás čaká vzrušenie zo stávkovania Fortnite!

Výhody a nevýhody používania kryptomien na stávkovanie Esports

Výhody a nevýhody používania kryptomien na stávkovanie Esports

Kryptomeny sú už nejaký čas na perách mnohých ľudí. Čím viac ľudí sa o týchto digitálnych menách dozvie, tým viac ich nadchne ich používanie na obchodné a osobné záležitosti. Avšak, ako pri každej inej dobrej veci, stávkovanie na kryptomeny majú svoju temnú stránku, najmä keď ich používate na stávkovanie eSports. 

Čo je stávkovanie Overwatch: Praktická príručka pre začiatočníkov

Čo je stávkovanie Overwatch: Praktická príručka pre začiatočníkov

Online stávkovanie na e-športy má slušnú časť výziev. Môže byť ťažké definovať stávkovanie Overwatch, čo s mnohými operátormi a všetkými, ktorí potrebujú pochopiť spúšťacie body v rôznych herných režimoch a možnostiach.

Čo sú najlepšie stávkové bonusy Esports?

Čo sú najlepšie stávkové bonusy Esports?

Odvetvie e-športov neustále rastie. So všetkými ukazovateľmi smerujúcimi k pozitívnej budúcnosti toto odvetvie priťahuje obrovskú pozornosť z rôznych strán, medzi ktorými je kľúčový priemysel online stávkovania.

Čo sú to online e-športové stránky a prečo by ste ich mali navštíviť?

Čo sú to online e-športové stránky a prečo by ste ich mali navštíviť?

Vitajte v dynamickej sfére stávkovania na e-športy, kde sa vzrušenie zo súťažného hrania spája so vzrušením zo strategických stávok. Ako začiatočník v tejto vzrušujúcej krajine ste na pokraji odomknutia sveta možností. Stávkovanie na e-športy, najmä prostredníctvom online kasín, nabralo značný rozmach a ponúka jedinečný a pútavý spôsob, ako sa ponoriť do virtuálnych arén vašich obľúbených hier.

Čo sú tréneri eSport a čo robia?

Čo sú tréneri eSport a čo robia?

Ak sa zaujímate o e-športy, možno ste si všimli príspevok pre trénera na univerzite alebo v menšej základnej organizácii. Možno sa pýtate: „Čo sú e-športoví tréneri alebo e-športové koučovanie a prečo sú pre herný priemysel také dôležité?“