Komplexný sprievodca stávkovaním na statočné súťaže eSports

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Najnovší titul od Riot Games, Valorant, zažíva veľa akcie na konkurenčnom hernom okruhu. Nadšenci stávkovania pravdepodobne zaznamenali nárast trhov s e-športami u ich preferovaného bookmakera, pričom Valorant je pravdepodobne jednou z dostupných hier.

Vaše hľadanie informácií o stávkovaní Valorant končí tu. V tomto odbornom sprievodcovi sa dozviete, že Valorant si medzi nadšencami stávkovania e-športov získava veľkú popularitu, pretože spája prvky strieľačiek z pohľadu prvej osoby a herných komponentov v bojovej aréne. Pevné uchopenie hry je základom každého úspešného prístupu k stávkovaniu Valorant, ako aj pri akomkoľvek inom stávkovom športe. Pokračujte v čítaní a dozviete sa viac.

Komplexný sprievodca stávkovaním na statočné súťaže eSports

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, keď sa naučíte stávkovať na Valorant, je pochopiť, ako hra funguje a ako strana vyhráva alebo prehráva.

Päť hráčov sa stretne s ďalšími piatimi v zápase Valorant.

K dispozícii je niekoľko hrateľných postáv nazývaných Agenti a každý tím si musí vybrať päť z nich. Každý agent má jedinečné schopnosti, ktoré možno strategicky využiť, ako sú dymové granáty, Molotovove koktaily a liečenie. Kľúčom k víťazstvu je výber agentov, ktorí dokážu vytvárať silné kombá.

Schopnosti agenta existujú predovšetkým na vylepšenie arzenálu hry. Na výber je široká škála zbraní. K dispozícii sú pištole, samopaly, pušky a ostreľovače, rovnako ako iné typy zbraní, ktoré sú bežné pre strieľačky z pohľadu prvej osoby.

Existuje herná ekonomika na interakciu. Výhra vám zarobí viac peňazí, ale prehra poškodzuje ekonomiku. Aby ste boli na rovnakej úrovni so svojimi nepriateľmi, musíte ovládať umenie ekonomického riadenia.

Oba tímy sa počas dvoch polčasov striedajú v útočení a bránení. Aby útočníci uspeli, musia umiestniť bodec (podobne ako bomba Counter Strike) na jedno z dvoch miest. Obrancovia musia tieto oblasti udržiavať v bezpečí a zneškodniť hrot, ak je tam nainštalovaný.

Formát zhody je najlepší z 25 v predvolenom režime bez hodnotenia. Prvý tím, ktorý vyhrá 13 kôl, vyhráva zápas. V súťažnom režime musí víťazný tím vyhrať s náskokom dvoch kôl.

Udatné herné režimy

  • Nehodnotené: Ak hľadáte menej konkurenčný zážitok z porovnávania Valorant, skúste Unrated. Strata tímov v rebríčku nebude v tomto hernom režime ovplyvnená. Ak strana vyhrá 13 po sebe idúcich kôl vo formáte najlepších z 25, vyhrá zápas.
  • Spike Rush: Spike Rush Game Mode je 80-sekundová alebo 100-sekundová okrúhla hra, v ktorej každý člen ofenzívneho tímu nesie Spike, ktorý musia hráči aktivovať zasadením. Konečná schopnosť každého hráča je aktivovaná a gule sily sa náhodne objavujú na hracom poli.
  • Boj na život a na smrť: V režime deathmatch desať hráčov súťaží vo voľnom pre všetkých počas šiestich minút; víťaz je určený tým, kto ako prvý nazbiera 30 zabití.
  • Konkurencieschopný: Konkurenčný režim je hodnoteným variantom zvyčajného zápasu najlepších z 25 v hre Valorant. Po odohraní piatich zápasov sú výkony hráčov hodnotené, pričom Radiant je najvyššia úroveň a Iron je najnižšia.
Valorant

Pochopenie toho, ako fungujú kurzy Valorant je súčasťou jadra vašej stratégie stávkovania Valorant.

Valorantné stávkové kurzy sú často prezentované ako americké kurzy, zobrazené ako číslo v pomere k -100. Pravdepodobnosť výhry tímu má na tieto čísla obrovský vplyv. Nevýhody sú znázornené symbolom plus (+), zatiaľ čo obľúbené položky sú označené záporným znamienkom (-).

Tu je príklad toho, ako by mohli vyzerať kurzy Valorant: Cloud9 -175 vs. Nesmrteľní +150.

Na základe vyššie uvedených kurzov je Cloud9 favoritom zápasu. Za záporným znamienkom je suma, ktorú by bolo potrebné staviť, aby ste priniesli zisk 100 USD. Ak získate napríklad 175 USD a vyhráte, váš zisk bude 100 USD.

Naopak, symbol plus znamená, že nesmrteľní sú smoliarmi tohto zápasu. Tu kurz zobrazuje, koľko môžete očakávať, že vyhráte pri stávke 100 $. Stavte 100 $ a získate zisk 150 $.

Stávkujúci by mali vedieť, že kurzy pravidelne kolíšu a medzi jednotlivými stávkovými stávkami sa nepatrne líšia. Pozrite si naše odporúčané stránky na stávkovanie na e-športy ak ste zmätení v tom, kde staviť alebo len nakupujete novú stávkovú kanceláriu.

Image

Typy odvážnych stávok

Keď ste si vylepšili svoju stávkovú stratégiu Valorant, musíte sa teraz naučiť, aké stávky na vás čakajú pri stávkovaní na Valorant. Táto časť tohto odborného sprievodcu stávkovaním Valorant bude diskutovať o typoch stávok, ktoré väčšina stávkových stránok eSports ponúka pre Valorant.

Víťaz zápasu

Víťazi zápasov sú najzákladnejšími výbermi stávok Valorant. Toto je tradičná stávka „vyberte víťaza“. Ak chcete vyhrať, všetko, čo musíte urobiť, je predpovedať víťazný tím. Dá sa s istotou povedať, že víťazi zápasov sú najobľúbenejším typom stávok, či už hráte dvojhry alebo akumulátory.

Správne skóre

Ak chcete vyhrať tieto stávky, musíte predpovedať konečné skóre hry. Stávky na správne skóre môžu byť v Valorant rozdelené do dvoch typov: založené na mape a založené na zápase.

Správne skóre založené na mape vyžaduje úspešné predpovedanie výsledku konkrétnej mapy (napr. 13-9 pre Immortals na mape 1). Správne skóre na základe zápasu vás požiada, aby ste presne predpovedali výsledok daného zápasu (napr. 2-1 pre Cloud9). Správne stávky na skóre sú vo všeobecnosti notoricky ťažké dorovnať.

Celkový počet kôl alebo mapy

Stávky nad/pod na počet máp alebo kôl sa hrajú podobne ako stávky na správne skóre, s jedným kľúčovým rozdielom. Namiesto hádania konečného skóre budete musieť predpovedať, koľko máp alebo kôl sa bude hrať v danom zápase.

Bookmakeri robia kvalifikovanú predpoveď na základe nedávnych výsledkov (a iných metrík) a vašou úlohou je predpovedať, či konečný počet na mape/kole bude väčší alebo nižší ako tento údaj.

Najviac asistencií alebo zabití

Táto možnosť stávkovania Valorant je pomerne jednoduchá. Ak chcete vyhrať túto stávku, musíte správne predpovedať, ktorý hráč zaznamená počas zápasu najviac zabití (alebo asistencií, ak chcete). Táto ponuka e-športov je riskantná, ale môže sa veľmi vyplatiť, ak sa vyznáte v konkurenčnej hernej komunite Valorant.

Vyhrať pištoľové kolá

Pištoľové náboje slúžia ako úvodné náboje pre obe polovice. Takže v zápase Valorant sú prvá a trinásta mapa známa ako „pištoľové kolá“. Majú veľký vplyv na nasledujúce dve kolá a môžu výrazne zmeniť šance v prospech ktoréhokoľvek tímu. To je dôvod, prečo tímy vyvíjajú ďalšiu prácu na zdokonaľovaní nábojov do pištole a prečo je stávkovanie na ne také populárne.

Teraz, keď už viete, ako staviť na Valorant, by vás to mohlo zaujímať nájdenie turnaja Valorant eSport, na ktorý môžete staviť. Celosvetovo sa už odohralo niekoľko turnajov, hoci hra je ešte pomerne mladá.

Zatiaľ jediným turnajom na zozname je VCT Champions Tour 2022: Game Changers Championship, ktorý sa bude konať v Berlíne od 15. do 20. novembra.

Majte na pamäti, že niektoré z týchto dátumov sa môžu posunúť. Nielenže je Valorant relatívne novým prírastkom do sveta online hier, ale aj svet sa teraz potýka s pandémiou COVID-19. Kvôli týmto nezvyčajným okolnostiam muselo niekoľko veľkých e-športových turnajov na poslednú chvíľu vykonať úpravy v pláne.

Komunita Valorant esports zatiaľ neorganizovala žiadne veľké opakujúce sa akcie. Ak chcete zostať v obraze, navštívte stávkové kancelárie Valorant. Rýchlo, ako sa rozširuje, je súčasná hráčska základňa stále zakrpatená tým, čo bude v budúcnosti.

Záverečné myšlienky

Valorant je ešte pomerne mladá hra, ako bolo naznačené už na začiatku. Doteraz sme videli len niekoľko veľkých udalostí, z ktorých niekoľko zaznamenalo veľmi málo stávkových akcií.

Dobrou správou je, že sa zdá, že súťažná kultúra hry pekne dozrieva. Na scénu sa pridali aj mnohí bývalí profesionáli CSGO a ďalší z konkurenčného sveta strieľačiek z pohľadu prvej osoby. Je tu aj veľa čerstvých talentov. Nakoniec sa hra uchytí v ďalšom kole nádejí na esports.

Toto je fantastická správa pre odvetvie hazardných hier Valorant, pretože tímy stávkových kancelárií pre riadenie rizík venujú veľkú pozornosť dlhodobej udržateľnosti a zároveň rozvíjajú komplexné pokrytie.

Keď príde na starú otázku „ako staviť na Valorant“, sme si istí, že sme pokryli všetky základy. Samozrejme, existuje množstvo ďalších, zložitejších nápadov a konceptov. Keďže náš návod na stávkovanie Valorant je zameraný na nováčikov, snažili sme sa, aby bolo všetko čo najjednoduchšie a najstručnejšie.

Prajeme vám veľa šťastia vo vašich stávkových dobrodružstvách Valorant.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková

Čo je Valorant?

Valorant je bezplatná taktická strieľačka založená na postavách 5v5 vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Riot Games. Hra bola vydaná v roku 2020 a rýchlo sa stala jedným z najpopulárnejších esports titulov na svete. Valorant je rýchla a strategická hra, ktorá vyžaduje, aby hráči využívali svoje schopnosti a tímovú prácu, aby prehrali svojich súperov.

Ako funguje stávkovanie Valorant eSports?

Stávkovanie Valorant eSports je proces stávkovania peňazí na výsledky zápasov Valorant eSports. Existuje množstvo rôznych typov stávok, ktoré je možné uzatvárať, ako napríklad stávky na víťaza zápasu, stávky na handicap a stávky na celkové mapy.

Kde môžem staviť na Valorant eSports?

Existuje množstvo rôznych online stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú stávkovanie Valorant eSports. Niektoré z najpopulárnejších športových stávok zahŕňajú Betway, Pinnacle a GGBet.

Aké sú niektoré z najpopulárnejších turnajov Valorant eSports?

Niektoré z najpopulárnejších turnajov Valorant eSports zahŕňajú Valorant Champions Tour, First Strike Invitational a VCT EMEA Challengers.

Aké sú tipy na stávkovanie na Valorant eSports?

Tu je niekoľko tipov na stávkovanie na Valorant eSports:

  • Urobte si prieskum. Pred uzavretím akejkoľvek stávky sa uistite, že poznáte tímy, hráčov a mapy zapojené do zápasu.
  • Nakupujte a získajte najlepšie kurzy. Rôzne stávkové stávky ponúkajú na rovnaký zápas rôzne kurzy.
  • Nevsádzajte viac, ako si môžete dovoliť stratiť. Stavte len peniaze, ktoré si môžete dovoliť stratiť, a nikdy sa neuháňajte za svojimi stratami.
8 najlepších tipov na stávkovanie Esports pre lepšie kurzy

8 najlepších tipov na stávkovanie Esports pre lepšie kurzy

Vitajte vo vzrušujúcom svete stávok na e-športy! Ak ste začiatočník, tento komplexný sprievodca je šitý na mieru pre vás. Je plná praktických tipov a postrehov, ktoré vám pomôžu robiť informované rozhodnutia a zlepšiť vaše šance na stávkovanie na e-športy. Skôr než sa do toho pustíme, tu je výzva na akciu: Navštívte eSportRanker a preskúmajte ich zoznam najlepších odporúčaných e-športových kasín. Táto platforma je fantastickým východiskovým bodom na uplatnenie vedomostí, ktoré tu získate.

Aké sú najlepšie tituly eSports, na ktoré by ste mali staviť?

Aké sú najlepšie tituly eSports, na ktoré by ste mali staviť?

Svet e-športov sa každým dňom rozširuje, keďže hry sleduje a zúčastňuje sa ich stále viac ľudí. V dôsledku rozšírenia esports podujatí sa však ďalší biznis prispôsobil, aby držal krok s najnovšími trendmi. Stávkovanie Esports bolo práve k dispozícii v stávkovom biznise, takže zanietení hráči, hráči a stávkujúci môžu zarábať peniaze na svojich obľúbených podujatiach. Ak máte záujem vyskúšať si stávkovanie na e-športy, nižšie je zoznam najlepších e-športov, ktoré sú teraz najpopulárnejšie v tomto sektore.

Aké sú najobľúbenejšie tituly Esports, na ktoré sa dá staviť v Ázii?

Aké sú najobľúbenejšie tituly Esports, na ktoré sa dá staviť v Ázii?

Vitajte vo vzrušujúcom svete e-športov v Ázii, dynamickom a vzrušujúcom vesmíre, kde sa nadšenie z videohier stretáva so strategickou sférou stávkovania. Ak ste nadšení z hrania a túžite preskúmať možnosti stávkovania, ste na správnom mieste. Esports nie je len forma zábavy; je to vyvíjajúca sa krajina, ktorá ponúka jedinečnú zmes angažovanosti a príležitostí pre skúsených stávkarov aj nováčikov. Keď vstúpite do tohto pulzujúceho sveta, zvážte návštevu najlepších kasín na EsportsRanker, aby ste mohli začať svoju cestu. Pripravte sa, aby ste sa za 2024 ponorili do najlepších e-športových titulov, ktoré podmanili stávkarov v celej Ázii!

Esports stávkovanie vs. online kasínové hry: Jasné porovnanie

Esports stávkovanie vs. online kasínové hry: Jasné porovnanie

Realitou moderného internetového hazardu je, že ponúka nekonečné možnosti. Stávkujúci môžu staviť na športové a kasínové hry so značnou ľahkosťou. Nadšenci hazardných hier budú mať vždy v rukách viac než dosť. 

Esports vs. športové stávkovanie: Komplexné porovnanie

Esports vs. športové stávkovanie: Komplexné porovnanie

Vitajte vo vzrušujúcej sfére stávkovania, kde sa vášeň pre šport a e-šport stretáva so vzrušením z očakávania a stratégie. Ak ste začiatočník, ktorý vstupuje do tohto pulzujúceho sveta, čaká vás poučná cesta. Táto príručka je prispôsobená tak, aby vám pomohla pochopiť nuansy medzi stávkovaním na e-športy a stávkovaním na tradičné športy. Pri skúmaní tohto sprievodcu nezabudnite navštíviť EsportsRanker, kde nájdete pohlcujúci zážitok a najlepšie tipy v tomto odvetví. Ich top-uvedené stránky sú skvelým východiskovým bodom, aby ste sa ponorili do akcie.

Najlepšie tipy na stávkovanie eSport pre CS:GO

Najlepšie tipy na stávkovanie eSport pre CS:GO

Ste pripravení ponoriť sa do vzrušujúceho sveta CS:GO stávkovania? Je to cesta, ktorá sľubuje vzrušenie aj výzvy, ideálna pre každého, kto chce pridať ďalšiu vrstvu vzrušenia k svojmu zážitku z eSports. Či už ste skúsený hráč alebo nováčik v oblasti eSports, tento článok je vaším komplexným sprievodcom pre informované stávkovanie na zápasy CS:GO. Ak chcete začať tou správnou nohou, vrelo odporúčam navštíviť najlepšie hodnotenú stránku od EsportsRanker. To vám poskytne pevný základ a aktuálne informácie, aby ste mohli začať svoju stávkovú cestu.

Sprievodca pre začiatočníkov k stávkovaniu Fortnite eSports

Sprievodca pre začiatočníkov k stávkovaniu Fortnite eSports

Vitajte v adrenalínovej sfére stávkovania Fortnite eSports! Či už ste herný nadšenec alebo skúsený stávkar, táto príručka pre začiatočníkov je vaším pasom na pochopenie výhod a nevýhod stávkovania na súťaže Fortnite. Od dešifrovania štatistík hráčov až po strategické tipy na stávkovanie, máme pre vás všetko. Ste pripravení pozdvihnúť svoj herný zážitok? Odvážte sa a preskúmajte naše odporúčané možnosti kasína v topliste na eSportsRanker – kde na vás čaká vzrušenie zo stávkovania Fortnite!

Výhody a nevýhody používania kryptomien na stávkovanie Esports

Výhody a nevýhody používania kryptomien na stávkovanie Esports

Kryptomeny sú už nejaký čas na perách mnohých ľudí. Čím viac ľudí sa o týchto digitálnych menách dozvie, tým viac ich nadchne ich používanie na obchodné a osobné záležitosti. Avšak, ako pri každej inej dobrej veci, stávkovanie na kryptomeny majú svoju temnú stránku, najmä keď ich používate na stávkovanie eSports. 

Čo je stávkovanie Overwatch: Praktická príručka pre začiatočníkov

Čo je stávkovanie Overwatch: Praktická príručka pre začiatočníkov

Online stávkovanie na e-športy má slušnú časť výziev. Môže byť ťažké definovať stávkovanie Overwatch, čo s mnohými operátormi a všetkými, ktorí potrebujú pochopiť spúšťacie body v rôznych herných režimoch a možnostiach.

Čo sú najlepšie stávkové bonusy Esports?

Čo sú najlepšie stávkové bonusy Esports?

Odvetvie e-športov neustále rastie. So všetkými ukazovateľmi smerujúcimi k pozitívnej budúcnosti toto odvetvie priťahuje obrovskú pozornosť z rôznych strán, medzi ktorými je kľúčový priemysel online stávkovania.

Čo sú to online e-športové stránky a prečo by ste ich mali navštíviť?

Čo sú to online e-športové stránky a prečo by ste ich mali navštíviť?

Vitajte v dynamickej sfére stávkovania na e-športy, kde sa vzrušenie zo súťažného hrania spája so vzrušením zo strategických stávok. Ako začiatočník v tejto vzrušujúcej krajine ste na pokraji odomknutia sveta možností. Stávkovanie na e-športy, najmä prostredníctvom online kasín, nabralo značný rozmach a ponúka jedinečný a pútavý spôsob, ako sa ponoriť do virtuálnych arén vašich obľúbených hier.

Čo sú tréneri eSport a čo robia?

Čo sú tréneri eSport a čo robia?

Ak sa zaujímate o e-športy, možno ste si všimli príspevok pre trénera na univerzite alebo v menšej základnej organizácii. Možno sa pýtate: „Čo sú e-športoví tréneri alebo e-športové koučovanie a prečo sú pre herný priemysel také dôležité?“