Najlepšie Call of Duty stávkové stránky 2024

V posledných rokoch sa battle royale hry ukázali ako veľmi populárne v eSports stávkovej komunite. Dobrým príkladom toho je FPS Call of Duty: Warzone. Hrať sa dá zadarmo a je k dispozícii na rôznych platformách. To zahŕňa verzie na konzolách PlayStation a Xbox súčasnej generácie, ako aj na počítačoch. CoD: Warzone je súčasťou pokračovania Modern Warfare z roku 2019 a nie je to samostatný titul. Bol vydaný počas 2. sezóny aktualizácií obsahu Modern Warfare. To znamená, že k nemu mala prístup veľká základňa hráčov CoD.

Odkedy CoD: Warzone vyšlo v roku 2020, zaznamenalo značné množstvo serverovej prevádzky. Hru si mnohí eSport profesionáli osvojili ako obľúbenú. V dôsledku toho si to všimol aj hazardný priemysel. Za hrou stoja vývojári Infinity Ward a Raven Software.

Najlepšie Call of Duty stávkové stránky 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter

Krátky úvod do e-športov Call of Duty

Ten pracoval výlučne na produkcii časti Warzone z obdobia studenej vojny. Vydala ho spoločnosť Activision, ktorá stojí za minulými úspešnými CoD titulmi.

Hráči si môžu vybrať z dvoch hlavných režimov: Battle Royale alebo Plunder. Prvý znamená, že sa v štandardnej hre dostanete na mapu s až 150 hráčmi. Množstvo obmedzených časových kôl podporuje 200 hráčov. To znamená, že hráči budú mať veľa možností, na koho si staviť.

Battle Royale

Tento režim je podobný mnohým iným obľúbené hry v tomto žánri. Hráči proti sebe súťažia na mape, ktorá sa neustále zmenšuje. Víťazom sa stáva posledný hráč/tím. Ak vstúpite do nehrateľnej oblasti, zdravie sa poškodí žltým plynom.

Plyn sa šíri, až kým nie sú poslední preživší vtlačení do úzkej časti mapy. Keď hráči zomrú, prenesú sa do nového režimu nazývaného Gulag. Postaví ich proti inému v zápase na smrť. Víťazi dostanú šancu znovu sa oživiť v Battle Royale. Fanúšikovia športových stávok zvyčajne vsádzajú na hráča alebo tím, ktorý prežil.

Plundrovať

V tomto režime tímy spolupracujú pri hľadaní hromady peňazí, ktoré boli roztrúsené po mape. Po smrti sa hráči plundrujú automaticky. Hlavným cieľom je nahromadiť 1 milión dolárov. Keď sa to dosiahne, začnú sa nadčasy a peňažné sumy sa znásobia. Tím, ktorému sa po vyčerpaní hodín podarí nazbierať najviac peňazí, je vyhlásený za víťaza.

Blood Money je variáciou tohto režimu, v ktorom vykonanie dokončovacích ťahov odmení hráčov peniazmi navyše. Môžu sa tiež podieľať na zmluvách. S vydaním CoD: Vanguard vyšla ďalšia variácia. Predstavuje lietateľné bojové vozidlá do zápasov. Tieto faktory môžu ovplyvniť kurz stávky.

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na Call of Duty

Keďže Warzone je tak dobre zavedený titul eSport hry nemalo by byť ťažké nájsť stávkovú stránku, ktorá sa na to zameriava. Aby ho používateľ našiel, bude musieť prejsť na kartu Trhy eSports. Ak majú prístup do širokého online kasína, karta bude pravdepodobne na stránke športových stávok.

Pribudnú informácie o najbližších zápasoch. Používatelia si môžu vybrať, ktorý hráč má podľa nich šancu na výhru. Zvyčajne ich v jednom zápase proti sebe nastúpi 150. Presné číslo môže výrazne zmeniť šance. Ak hráči nepoznajú záznamy o hráčoch, budú mať mizivú šancu vyhrať svoju stávku.

Warzone sa riadi štandardným vzorcom iných hier battle royale. Možnosti pre Stávkové stránky eSport bude poznať každý, kto hral na podobných tituloch. Používatelia si môžu vybrať hráča, ktorého predpovedajú ako úplného víťaza. Prípadne sa môžu staviť, že budú v top 3.

Existujú aj možnosti aplikácie eSports pre stávkovanie, ktoré umožňujú hráčom uzatvárať stávky v zápasoch CoD jeden na jedného. Je to však stále pomerne málo a vyžaduje, aby hráči dostali pozvánku od tvorcov obsahu v aplikáciách. Jedinečným aspektom tejto možnosti je, že neprofesionáli môžu staviť na seba, aby vyhrali.

Aký populárny je Call of Duty esports?

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa milióny ľudí na celom svete rozhodli hrať túto hru. Internet je plný komunít zameraných na Warzone a uzatváranie stávok na nadchádzajúce zápasy. Bezplatný a online charakter hry je neoddeliteľnou súčasťou jej úspechu.

Hra je pomerne jednoduchá a zábavná. Ak sa ľudia chcú stať profesionálmi, musia si rozvíjať niekoľko zručností. Existuje množstvo stratégií na zvýšenie šancí na výhru turnaja Warzone. Gambleri si musia dávať pozor na etablované aj vychádzajúce hviezdy.

internetová komunita

Keďže sa hra páči toľkým ľuďom na celom svete, vytvorila sa okolo nej veľká internetová komunita. To zahŕňa množstvo stránok sociálnych médií. Existujú subreddity venované špecifickým a špecifickým aspektom Warzone. To zahŕňa tipy, memy a diskusie o aktualizáciách hier.

Streamovacia aplikácia Twitch je plná kanálov, kde môžu hráči sledovať zápasy a objavovať talentovaných hráčov. Keďže existuje taká zdravá komunita online, nováčikovia sa môžu ľahko naučiť, ako hrať a stávkovať na tresku.

Hranie Call of Duty online

Drvivá väčšina eSports sa hrá výhradne online a Warzone nie je výnimkou. Hlavným rozdielom je, že táto hra umožňuje zápasy medzi platformami. Hráči na Xboxoch môžu súťažiť s ľuďmi na PlayStation. Online hra tiež znamená, že hra je pravidelne aktualizovaná.

Akékoľvek chyby a problémy môžu byť opravené skôr, ako sa počet hráčov v dôsledku toho zníži. Okrem toho sa vytvára nový obsah. Online hráči Warzone si napríklad mohli stiahnuť nové mapy, zbrane, cutscény a skiny.

Najväčší hráči CoD

Hranie Warzone je pre mnohých koníčkom, no niektorým sa to darí robiť na profesionálnej úrovni. Ak sa niekto chce stať veľkým hráčom eSports, musí urobiť niekoľko vecí. Najprv by mali poznať Warzone zvnútra aj zvonka. Čím viac budú hrať, tým budú lepší vo zdokonaľovaní svojich zručností.

Účasť na turnajoch a podujatiach zvýši ich profil. Mnohé z najznámejších mien v eSports venujú veľký kus času hraniu svojej vybranej hry. Ak sa stanú dostatočne známymi, začnú sa objavovať na trhoch športových stávok.

Prečo hráči milujú CoD?

Štandardná verzia Warzone je zadarmo. Preto si to môžu užiť ľudia z rôznych ekonomických prostredí. Nie je to prvý titul Battle Royale, ktorý sa stal populárnym. Fortnite ponúkal podobný typ hrania. Hra je však menej kreslenou možnosťou. Séria CoD je dobre známa svojim realistickým zobrazením konfliktov.

Hráči si môžu vychutnať túto víťaznú estetiku v hernom režime, ktorý podporuje pozornosť, stratégiu a neustále riešenie problémov. Keďže Warzone má obmedzený počet máp, dalo by sa predpokladať, že jej opakujúci sa charakter bude časom nudný. Ľudia si to však naďalej užívajú bez ohľadu na to.

Ako sa hrá súťažné CoD?

Hráči Esport, ktorí chcú mať šancu na výhru, budú musieť vykonať niekoľko úloh. Je dôležité najprv skontrolovať mapu, do ktorej budú padať. Padák je možné niekoľkokrát vyskočiť a prerezať, aby ste našli bezpečnú zónu pádu. Hráči si musia schovať svoje peniaze skôr, ako ich zabije nepriateľ. Hromadenie nie je nikdy víťaznou možnosťou. Okrem toho, ak pracujú ako súčasť tímu, je rozumné zdieľať zdroje.

Najväčší hráči a tímy hry

Ak chcú hráči uzavrieť víťaznú stávku na Warzone, je dôležité, aby sa zoznámili s najúspešnejšími hráčmi a tímami. To sa môže pomerne často meniť. Veľké množstvo z nich sa prezentuje v aplikácii Twitch. Je užitočné čítať týždenné aktualizácie o tom, kto prekonal v týždenných turnajoch Warzone. Hazardní hráči sa môžu mať na pozore aj pred vychádzajúcimi hviezdami. Stávkovanie na ne je ideálne pre každého, kto hľadá dobré kurzy.

Existuje šampionát Call of Duty?

Call of Duty League vznikla len v roku 2020. Napriek tomu sa jej podarilo získať značnú pozornosť komunity hazardných hier. Na turnaji dominujú tímy z USA. Na prvých troch miestach boli OpTic Texas (predtým Dallas Empire), Atlanta FaZe a OpTic Chicago (predtým Chicago Huntsmen).

Ak chcú hráči pochopiť, ktorí hráči vo Warzone sú najväčší, môžu si pozrieť najnovšie hodnotenie sily. Napríklad v auguste 2021 boli piatimi najúspešnejšími Supervan, Fifakill, Biffle, Jukeyz a Tommey. Títo hráči sa nemusia vždy zúčastniť samotnej ligy CoD, ale existuje určité prekrytie.

Zatiaľ čo USA tvoria väčšinu víťazných tímov, existuje niekoľko uchádzačov z Veľkej Británie, Kanady a Francúzska. Okrem toho jednotliví hráči považovali za prvotriedne krupobitie z Ruska, Španielska, Turecka, Číny a Nemecka. Ligoví manažéri často hľadajú nové hviezdy, aby sa prihlásili. Môžu si vybrať ľudí, ktorí sa stali profesionálmi prostredníctvom samostatných súťaží. Rebríček týchto jednotlivcov je zvyčajne založený na tom, koľko zarobili na výhrach udalostí.

Všetko o Call of Duty League

Verzia svetového pohára v eSports funguje veľmi podobne ako jej náprotivky v skutočnom svete. Tímy elitných hráčov medzi sebou súťažia o hlavnú cenu. To je zvyčajne vo forme hotovosti. Napríklad vo veľkých programoch v roku 2021 Call of Duty League cena bola 1 200 000 dolárov.

Aj keď sa v minulosti považovali svetové turnaje eSports za okrajové, nedávno vstúpili do hlavného prúdu. Svoju úlohu v tom zohral hazard. Fanúšikovia stávok na tresku uznali, že stávkovanie na tieto udalosti je zábavné a jednoduché. Významní sponzori tiež zvýšili profil turnajov. Poskytovaním vysoko platených cien víťazným tímom zvýšili ich elitnú povahu.

Svetový pohár v eSports má formu sezóny. CoD má päť fáz, v ktorých tímy hrajú zápasy v priebehu troch týždňov. To umožňuje hráčom študovať najlepších hráčov v príprave na finále. V každom väčšom turnaji sa kvalifikuje 12 tímov. Výherný fond je široko rozdelený. Aj keď sa tím v play-off umiestni na 8. mieste, stále môže získať 25 000 dolárov. Z tohto dôvodu svetový pohár priťahuje skúsených profesionálov.

CoD: Stávky na Svetový pohár vo Warzone

Existuje obrovský trh pre CoD stávky vo vojnovej zóne. Začiatočníci sa môžu nakoniec cítiť ohromení a zmätení všetkými možnosťami. Pre týchto hráčov je ideálny výber známeho turnaja, akým je CoD League.

Môžu uzatvárať stávky na niektorých z najväčších hráčov Warzone na svete. Treba poznamenať, že táto hra je vlastne súčasťou CoD: Modern Warfare. Výsledkom je, že pod týmto názvom nájdete možnosti stávkových kancelárií.

Keď sa eSports začína brať vážnejšie, zdá sa pravdepodobné, že bude pribúdať online kasína, ktoré ponúkajú stávky na Warzone. Charakter zápasov ovplyvnia aj nové aktualizácie obsahu. Napríklad vydanie Call of Duty Black Ops: Cold War malo veľký vplyv na herné režimy hrané v CoD League.

Problémy fair play

Hráčom bude prirodzene záležať na tom, aby zápasy, na ktoré vsadili, prebiehali spravodlivo. Renomované stránky stávkových kancelárií tiež berú tento problém vážne. Call of Duty League je možné hrať iba pomocou PC. Ovládač musí byť tiež vopred schválený. Zápasy sa odohrávajú v kontrolovanom digitálnom prostredí, kde každý tím začína rovnomerne. Pomáha to predchádzať opravám zápasov.

Existujú obmedzenia týkajúce sa máp, herných režimov a zbraní, ktoré majú súťažiaci k dispozícii. Musia dodržiavať prísne pravidlá. Regulácia je dôležitým aspektom stávkovania eSport.

Nájdite perfektné stávkové kancelárie CoD esports

V minulosti bolo pomerne ťažké nájsť stránku, ktorá umožňovala používateľom uzatvárať stávky na udalosti videohier. Našťastie sa to mení, pretože eSports sa stáva viac mainstreamovým. Existuje mnoho poskytovateľov tohto typu stávok. Najjednoduchší spôsob, ako zistiť, či sa spoločnosť špecializuje na tento trh, je otvoriť stránku so stávkovou kanceláriou. Ak existuje sekcia eSport, bude to dobrá správa.

Najmä pre Warzone však bude ešte ťažšie nájsť poskytovateľa. Napriek svojej popularite je hra v porovnaní s Fortnite alebo FIFA viac medzerou vo svete hazardných hier. Najlepšia stávková stránka eSport bude mať rozsiahly katalóg titulov na stávkovanie. Gambleri budú mať viac šťastia, ak počkajú na globálne turnaje, ktoré obsahujú špeciálne Warzone. Stránky so stávkovaním CoD nie sú také ťažké nájsť, keďže ide o známu hru, na ktorú sa dá stávkovať.

Ak sa ľudia stále snažia nájsť trhy od tradičných hazardných zariadení, existuje alternatívna možnosť. Mohli by vyhľadať stávkové stránky špecifické pre eSport. Keďže sa tieto organizácie zameriavajú výlučne na hranie hier, budú poskytovať väčšie množstvo titulov. Warzone môže byť jedným z nich.

Sledujte najlepšie tímy CoD: Warzone a tipujte presne

Pretože tam je zvyčajne 12 profi tímov súťažiť na turnaji dôležité je spoznať každého jedného. Hráč tak získa prehľad o tom, kto s najväčšou pravdepodobnosťou vyhrá. Čím viac človek skúma tímy, tým presnejšie budú jeho stávky.

Osoba, ktorá stávkuje, môže chcieť analyzovať silné a slabé stránky každého tímu, ktorý vedie play-off. Ak potrebujú urobiť ďalší výskum, sú užitočné stránky na streamovanie hier. Hráč môže sledovať jednotlivých hráčov, aby lepšie porozumel ich doterajšej histórii.

Svoju úlohu zohrajú aj scenáre, ktorým budú čeliť na turnaji. Niektorým tímom sa darí iba v jednej konkrétnej mape a hernom režime. Pri uzatváraní call of duty stávky je potrebné vziať do úvahy presnú povahu zápasových kôl.

Čo hľadať v esport tíme?

Aj keď skupina šampiónov Warzone má za sebou históriu víťazstiev, neznamená to, že stávky sú istá vec. Podrobnosti o ich hernom štýle budú mať vplyv. Hráč by si mal najskôr pozrieť starú hru tímu, o ktorú má záujem staviť na výhru. Tím musí vykazovať niekoľko kľúčových vlastností.

Každý člen Warzone bude mať špecifickú rolu, ktorá hrá podľa jeho silných stránok. Niektorí sú agresívni, zatiaľ čo iní sú taktickejší. Hlavná vec je, že jednotlivci dobre spolupracujú ako kolektív.

Najlepší hráči vystrelia len vtedy, ak si budú istí, že vypadnú. Keď dôjde k neúspechu, má tendenciu upozorniť nepriateľov. Ak majú tímy nízke hodnotenie presnosti/úspešnosti, stávkovanie na ne bude rizikom.

Okrem odborných znalostí v oblasti zbraní bude špičkový tím na začiatku zápasu poznať najlepšie miesta na pristátie. Už tam bude herný plán, ktorého sa budú držať. Z tohto dôvodu strávia profesionáli mnoho hodín oboznamovaním sa s mapami Warzone.

Pozoruhodné tímy CoD, na ktoré môžete staviť

Okrem vyššie uvedených uchádzačov o CoD League existuje niekoľko vysoko postavených tímov, ktorým sa darí v iných súťažiach Warzone. Problém s určením tých najlepších je v tom, že tímy pravidelne menia zostavy. Je preto užitočné založiť pozoruhodnosť na dlhodobom pokroku.

Od marca 2020 do novembra 2021 sa odohralo 275 turnajov vo Warzone. Tímy si rozdelili cenový fond vo výške viac ako 8 000 000 $. Päť najlepších zarábajúcich v tomto období boli: 100 Thieves, NRG Esports, FaZe Clan a New York Subliners. Ak ktorákoľvek z týchto skupín súťaží proti skupine s nižším umiestnením, bude mať veľkú pravdepodobnosť výhry. To z nich robí celkom bezpečnú stávku.

Výhody a nevýhody stávkovania Call of Duty

Aj keď sa veľa ľudí rozhodne staviť na zápasy Call of Duty, nie je to pre každého. Aby hráč určil, či ide o ideálny eSport, mal by vziať do úvahy všetky pozitívne a negatívne aspekty.

Pros

  • Každý zápas obsahuje približne 150 hráčov, čo dáva hráčom veľký výber.
  • Pravidlá hry sú pomerne jednoduché na pochopenie a naučenie sa.
  • Najlepší hráči sa zúčastňujú pravidelných turnajov, čo zjednodušuje výber potenciálnych víťazov.
  • Warzone je veľmi zábavná hra. Niektorí ľudia sledujú zápasy výlučne na rekreačné účely.
  • Pred veľkými súťažami vo Warzone je veľké množstvo mediálneho rozruchu. Čítanie publikácií o nich poskytne hráčom extra prehľad pred uzavretím stávky na Warzone.

Zápory

  • Aj keď sú zápasy zábavné, môžu byť aj nepredvídateľné, vďaka čomu sú stávky menej bezpečné ako iné e-športy.
  • Internet je plný komunít Warzone, ale môže byť problém nájsť stránky, ktoré ho obsahujú na trhoch so stávkovými kanceláriami.
  • Ak chcú hráči sledovať zápas naživo, budú ho musieť streamovať online. Je zriedkavé, aby sa súťaže vo Warzone vysielali v televízii.
  • Séria CoD pravidelne vydáva nové hry. To robí budúcu životnosť Warzone neistou. Hráči a hazardní hráči môžu nakoniec presunúť svoju pozornosť na inú CoD hru.

Pochopenie stávkových kurzov Call of Duty

Kurzy na stávkovanie na esport na Warzone bude založený na niekoľkých faktoroch. Niektorí ľudia radi uzatvárajú pomerne jednoduché stávky, ako napríklad tipovanie celkového víťaza zápasu. Kurzy Warzone však možno zmeniť tým, že budú konkrétnejšie. Mohli napríklad predpovedať, aké skóre nakoniec nazbiera víťaz. Keďže režim Plunder zahŕňa zbieranie virtuálnej hotovosti, stávka sa môže zamerať na celkovú sumu.

Mapa môže hrať veľkú úlohu pri zmene CoD kurz na stávku. V mnohých prípadoch poskytovateľ poskytne používateľom výber stávok na základe mapy. Ak používateľ predpovedá, že tím A vyhrá, môže spresniť stávku uhádnutím počtu máp, na ktorých tím B prehrá. Alternatívne môže byť predpoveďou, aký konkrétny mapový tím A vyhrá.

Handicaps sú populárne vo svete eSports hazardných hier. Stávková kancelária nastaví tento handicap. Bežným príkladom je situácia, keď má súperiaci tím 1 náskok na mape. Je na užívateľovi, aby sa rozhodol, či tím stále vyhrá, aj keď je v nevýhode. Tento typ stávky má tendenciu mať lákavé kurzy, ale predstavuje väčšie riziko.

Tipy a triky na stávkovanie

Najväčšou výhodou, ktorú môže hráč mať, sú znalosti. Ak si vopred preskúmajú každý tím a hráča, budú oveľa lepšie pri výbere víťaza. Internet je plný týchto informácií, takže výskum by nemal byť príliš zložitý. Je tiež múdre zostať aktívny v online komunite Warzone. Pomáha to ľuďom pochopiť nepredvídané faktory, ktoré môžu ovplyvniť stávku.

Pre nadšencov stávkovania je tiež dobrý nápad, aby si hru zahrali sami. Neexistuje lepší spôsob, ako získať prehľad o výzvach, ktorým hráči Warzone čelia. Bežní hráči môžu zostať informovaní o aktualizáciách hry, ako sú nové mapy, zbrane a ciele. Vedieť o nich je mimoriadne užitočné.

Stávkovanie na zápasy Warzone je pomerne jednoduché. Profesionálni hráči s najlepšími zbraňami majú tendenciu vyhrávať. Sú to často také, ktoré majú dobrú rovnováhu medzi poškodením, dosahom a spätným rázom. Šampióni sú pravidelne videní s SMG a AR. H

je však známe, že vývojári CoD z času na čas menia štatistiky zbraní. To prinúti tímy vymyslieť novú taktiku. Hráči by si mali byť vedomí, kedy tieto zmeny nastanú, aby neuzavreli neinformované stávky.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková