Všetko o CS:GO Betting Odds

Stávkovanie CSGO je v súčasnosti veľmi populárne. Jedným z hlavných dôvodov, prečo je stávkovanie csgo také populárne, je to, že samotná hra je veľmi populárna. CSGO má tiež obrovskú e-športovú scénu so šialeným humbukom a cenovými fondmi pravidelne presahujúcimi pol milióna dolárov. Súťaže CS: GO sú jedny z najvzrušujúcejších športových udalostí a ľudia na ne radi vsádzajú.

Ak ste v stávkovaní nováčikom, jednou z najdôležitejších vecí, o ktorých by ste sa mali dozvedieť viac, sú stávkové kurzy CS: GO. Aby sme vám s tým pomohli, tu je všetko, čo potrebujete vedieť o stávkových kurzoch csgo.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkových kurzoch na CS:GO

Samotné stávkovanie je pomerne jednoduché. Povedzme, že medzitým sa práve začal e-športový zápas pre CS: GO Team Liquid a Fnatic. Myslíte si, že konkrétny tím má väčšiu šancu vyhrať tento zápas. Ak chcete naň staviť, vsadíte na konkrétny výsledok. Ak stávku vyhráte, dostanete na oplátku nejaké peniaze. Ak ho však stratíte, nedostanete nič.

Toto je len jednoduché vysvetlenie toho, ako funguje stávkovanie csgo. Akú sumu dostanete na oplátku, ak vyhráte stávku, a aké sú presné šance, že tím vyhrá zápas alebo akýkoľvek iný výsledok, nie sú jednoduché otázky. Oba závisia od stávkového termínu nazývaného kurzy, čo je v tomto prípade kurz CSGO.

Zatiaľ čo je ich oveľa viac podmienky stávkovania esportov že musíte pochopiť o bet csgo skôr, ako sa do toho pustíte, stávkové kurzy sú pravdepodobne najdôležitejšie. Ak máte solídne zvládnuté stávkové kurzy CS: GO, môžete pokojne začať tipovať na udalosti CSGO s relatívne vyššou úspešnosťou.

CS:GO stávkové kurzy vysvetlené

Ako ste už možno uhádli, stávkové kurzy CS: GO popisujú dve hlavné veci o výsledku pre pro-CSGO e-športové podujatie. Zahŕňa šance na výsledok a výšku výnosu, ktorý získate, ak stávku vyhráte.

Povedzme, že medzitým prebieha CSGO esports zápas Klan Faze a Cloud9. Jedným z možných výsledkov je, že Faze Clan vyhrá. Ďalší možný výsledok je ten Oblak 9 dostane prvé zabitie. Šanca na oba tieto výsledky bude predstavovať pravdepodobnosť, že sa skutočne vyskytnú.

Je veľmi dôležité, aby ste vedeli čítať kurzy, pretože kurzy cs go vám veľa prezradia pri výbere výsledku, na ktorý by ste mali staviť. Keď viete, aké výsledky nastanú s väčšou pravdepodobnosťou ako iné, môžete sa ľahko rozhodnúť, ktorá stávka je pre vás najbezpečnejšia.

Ďalšia vec, ktorú vám kurzy povedia, je množstvo peňazí, ktoré dostanete na oplátku, ak vyhráte stávku, čo má inverzný vzťah k pravdepodobnosti výskytu udalosti. Čím väčšia je šanca na výsledok, tým menšiu návratnosť získate.

Na druhej strane, ak vsadíte na výsledok, ktorý pravdepodobne nenastane, získate vyšší výnos, pretože podstupujete vyššie riziko.

Typy stávkových kurzov CS:GO

Existujú tri typy stávkové kurzy pre csgo. Zahŕňa desatinné kurzy, zlomkové kurzy a americké kurzy. Rozdiel je len vo formáte. Znamená to, že ktorýkoľvek z troch nepárnych formátov možno použiť na vyjadrenie kurzov na jeden výsledok.

Zlomkové kurzy používajú zlomok ako 3/2, pričom kurz 3/2 sa vyslovuje tri ku dvom. 3/2 zlomkový kurz znamená, že za stávku 2 doláre dostanete 3 doláre, pričom 1 dolár je výherná suma. Keďže ide o menej ako dvojnásobný výnos, pravdepodobnosť výsledku s kurzom 3/2 je veľmi vysoká.

Desatinné kurzy si môžete predstaviť ako prevedené zo zlomkových kurzov, presne tak, ako sa zlomky prevedú na desatinné miesta. Takže 3/2 sa zmení na 1,5 a 2/1 na 2. Desatinný kurz predstavuje presný násobok, ktorý vyhráte. Kurz 1,5 vám prinesie 1,5-násobný výnos zo sumy, ktorú ste vsadili.

Americké kurzy nie sú také bežné CS: GO stávkovanie. Americký kurz -150 predstavuje sumu, ktorú budete musieť vsadiť, aby ste vyhrali 100 $, a americký kurz +120 predstavuje výnos, ktorý získate, ak vsadíte 100 $. S týmto formátom však nemusíte ísť do hĺbky, pretože to v csgo stávkach často neuvidíte.

Kde nájsť najlepšie kurzy CS: GO

Online e-športové stávkové kancelárie sa vo všeobecnosti zhodnú na tom, aký výsledok je pravdepodobnejší. Každá stávková kancelária však bude mať mierne odlišné kurzy. Napríklad uvidíte, že víťazstvo G2 v zápase bude mať u niektorých stávkových kancelárií kurz 2,5 a u iných 2,55.

Keď použijete tieto stávkové kancelárie na uzatváranie niektorých stávok pomocou vašich ťažko zarobených peňazí, chcete z nich vyťažiť maximum. Napríklad, ak vsadíte na riskantný výsledok, budete chcieť značnú návratnosť, ak k takémuto výsledku dôjde.

Taktiež, ak tipujete na výsledok, ktorý pravdepodobne nastane, neoplatí sa vám, ak za stávku 100 USD dostanete iba 1 dolár. Z tohto dôvodu by ste mali vždy hľadať najlepšie kurzy CSGO.

Nájsť online stávkovú kanceláriu s najlepšími kurzami je časovo náročný proces. Budete musieť porovnať kurzy na niekoľkých platformách a zistiť, ktoré platformy ponúkajú kurzy s najvyššími výnosmi. Existuje však jednoduchší spôsob, ako to urobiť.

Môžete sa jednoducho odhlásiť EsportRanker, čo je skvelá stránka, ktorá recenzuje niektoré z najlepších stávkových stránok CSGO na základe niekoľkých štandardov. Tieto štandardy zahŕňajú aj stávkové kurzy.

Najlepšie live CS: GO stávkové kurzy

Zápasy CSGO sa môžu zmeniť z víťazstva jedného tímu na víťazstvo druhého tímu v priebehu niekoľkých sekúnd. Je to tiež to, čo robí stávkovanie cs super vzrušujúcim. To však znamená, že v priebehu zápasu sa menia aj kurzy na určité výsledky. Tieto meniace sa kurzy sa nazývajú live stávkové kurzy.

Ako ste možno uhádli, na live stávkovanie sa používajú kurzy stávok live. Live stávkovanie je jednoducho uzatváranie stávok na zápas CS: GO alebo zápas pre akékoľvek iné e-športy tak, ako sa odohráva, zatiaľ čo konvenčné stávkovanie zahŕňa stávky podané dlho pred začiatkom zápasu.

Pri kurzoch live stávok existuje veľa výhod, ktoré môžu stávkujúci využiť. Po prvé, keďže stávkovanie naživo umožňuje stávkarom aj stávkovým kanceláriám analyzovať priebeh zápasu, stávkové kurzy CSGO naživo sú oveľa presnejšie, čo znamená, že lepšie predpovedajú pravdepodobnosť výsledku.

Ak napríklad vidíte, že jeden tím dostáva výprask, zdá sa pravdepodobné, že vyhrá druhý tím.

Druhou výhodou live stávkových kurzov je, že niekedy môžete získať stávkové kurzy so šialenými výnosmi. Tieto stávkové príležitosti môžete využiť iba pri stávkach naživo.

Stavte na CS:GO so skutočnými peniazmi

Jednou zo skvelých vecí na CSGO stávkovania je, že to môžete robiť so skutočnými peniazmi. Ak chcete začať stávkovať na udalosti csgo, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vybrať si online stávkovú kanceláriu, ktorá ponúka stávkové trhy cs: go.

Potom budete musieť vykonať nejaké hotovostné vklady pomocou možností vkladov dostupných na platforme a potom tieto vklady použiť na uzatváranie stávok na výsledky udalostí CSGO, ktoré sa vám páčia. Môžete napríklad uzatvárať stávky na finále ESL Pro League alebo prvý zápas pre nejakú inú turnajovú sériu.

Rozhodnutie, či je pre vás stávkovanie cs:go to pravé, závisí od viacerých faktorov. Hlavným faktorom je, či viete veľa o hre a jej e-športovej scéne. Ak ste dobrý hráč CSGO a sledujete csgo esports scénu už dlho, pravdepodobne viete dobre predpovedať výsledky. Ak je to tak, potom by ste mali určite zvážiť stávkovanie CS: GO.

Na druhej strane, ak hráte CSGO ako príležitostný hráč a nikdy ste nepozerali jedinú e-športovú udalosť pre csgo, stávkovanie na CSGO sa vám nemusí vyplatiť. To však neznamená, že to môžete vyskúšať a začať sa zlepšovať.

často kladené otázky

Aké sú kurzy CSGO stávkových formátov?

Formáty stávkových kurzov CSGO sú spôsoby, ako môžete reprezentovať stávkové kurzy pre CSGO. Medzi najbežnejšie typy formátov stávkových kurzov patria desiatkové kurzy, zlomkové kurzy a americké kurzy, pričom každý z nich má trochu iný spôsob čítania.

Čo vám hovoria kurzy CS: GO?

Stávkové kurzy CSGO vám povedia dve hlavné veci o výsledkoch zápasu CSGO esports. V prvom rade vám povedia, aká je pravdepodobnosť výsledku. Ďalšia vec, o ktorej vám stávkové kurzy CSGO hovoria, je výška výnosu, ktorý získate, ak vsadíte určitú sumu.

Aké sú najlepšie stávkové kurzy csgo?

Najlepšie stávkové kurzy CSGO vám prinesú najväčšiu návratnosť. Keďže však takmer všetky stávkové stránky majú mierne odlišné kurzy, budete musieť porovnať kurzy pre niekoľko stránok, aby ste zistili, ktorá stránka ponúka najlepšie stávkové kurzy.

Sú live CS:GO stávkové kurzy lepšie?

Stručne povedané, áno, s live CSGO stávkovými kurzami existuje veľa výhod. Kurzy live stávok sa v priebehu zápasu menia, takže sú relatívne presnejšie, čo má za následok vyššie šance na výhru stávky.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková