Team Envy

Envy Gaming je spoločnosť zaoberajúca sa zábavou a elektronickým športom so sídlom v severnom Texase. Envy Gaming sa v roku 2021 spojil s OpTic Gaming a vytvoril jeden z najpopulárnejších eSports tímov. Týmito tímami sú OpTic Texas v Call of Duty League, Dallas Fuel v Overwatch League, najvyššie hodnotené tímy Halo Championship Series, Valorant a Rocket League. Každý deň milióny fanúšikov sledujú tvorcov herného a lifestylového obsahu spoločnosti na YouTube, Twitchi a ďalších platformách sociálnych médií.

Team Envy bol založený v roku 2007 so skúseným zoznamom Call of Duty. Mike Rufail, majiteľ a generálny riaditeľ, odvtedy zmenil organizáciu so sídlom v Dallase na jeden z najväčších svetových tímov eSports. Post Malone, Rufail, Hector Rodriguez, Grey Television a priekopník eSports Hector Rodriguez sú vlastníkmi Envy.

Team Envy
O Team Envy

O Team Envy

Rufailovi pomáha Ken Hersh, strategický investičný partner, ktorý vlastní Hersh Interactive Group. Ďalším partnerom tímu je profesionálny hráč pokru. Existujú nejaké dodatočné investície od významných texaských rodín, miestnych investorov a niektorých národných investorov. Team envy má partnerstvo s významnými značkami, ako sú Acer's Predator Gaming, Corsair, Jack in the Box, Jack's Links a herná línia Acer's Predator.

Hráči

Súpisku Valorant vedie generálny manažér Talespin, pseudonym Ronnie DuPree. Hlavným trénerom tímu je Chet Singh. Členmi tímu sú Jimmy Nguyen, alias Marved, Jaccob Whitaker, alias Yay, Victor Wong a alias Victor. Austin Roberts, tiež známy ako Crashies, a FNS, celým menom Pujan Mehta, sú jej hráči.

Hector "H3CZ" Rodriguez, súčasný prezident OpTic Gaming, má na starosti Call of Duty. Tím vedie Seth „Scump“ Abner, ktorému pomáhajú šampióni Multi-FPS Anthony „Shotzzy“ Cuevas-Castro, Indervir „Illey“ Dhaliwal a Brandon „Dashy“ Otell.

Lunchbox a Jason Brown, tréner, tvoria Team Halo Envy. Hráči sú Lucid, vlastným menom Tom Wilson, oficiálnym menom iGotUrPistola Justin Deese, Joey Taylor, alias TriPPPeY, a Brad Laws, alias aPG.

Dallas Fuel tiež obsahuje viacero hráčov Overwatch, na ktorých dohliadajú Wolf a Clint Petrzelka ako manažéri hráčov. Členmi tímu sú Mat' Tazmo' Taylor, Helen' Dear' Jang, Taehun' Edison' Kim a Eui-Seok Lee, tiež známy ako Fearless. Hyeonseok "ChiYo" Han, Yeong-Han Kim, tiež známy ako SP9RK1E, a Han-Been Choi, alias Hanbin, sú ďalší hráči. Zostavu dopĺňajú Jun Kwon, Minseo „Griyo“ Kang a Dong-Ha Kim, alias Doha.

Na súpiske Rocket League sú Nick „mist“ Costello, známy aj ako Andreas Jordan, a Pierre Silfver, ľudovo Turbopolsa.
Seth Manfield je jediným zástupcom tímu Envy v Magic: The Gathering. V Super Smash Bros. Justin Hallet a Allias Wizzrobe predstavujú Team Envy.

O Team Envy
Najsilnejšie hry Team Envy

Najsilnejšie hry Team Envy

Team Envy súťaží, streamuje a vytvára obsah pre rôzne videohry. Franšíza má tímy eSport v Rocket League, Call of Duty, Overwatch, Valorant a Super Smash Bros. Envy Gaming označil Forbes v roku 2019 za ôsmu najhodnotnejšiu organizáciu eSports na svete.

Call of Duty

Team Envy je azda najdlhšie pôsobiaci a najviditeľnejší profesionál Call of Duty tím. Tím však mal v poslednom čase poriadnu porciu problémov. Envy nedokázala postaviť zostavu, ktorá by mohla neustále prinášať domáce trofeje a zároveň poskytovať konzistentnosť potrebnú na reprezentáciu značky. Je to spôsobené častým pohybom na súpiske, kolektívnym podpriemerným výkonom a stratou cenených hráčov.

Haló

Kedy Haló Infinite bol odhalený, Envy bol jedným z deviatich franšízových tímov, ktoré vstúpili do ligy pri jej znovuzrodení. Každý z deviatich tímov dostal svoj sparťanský vzhľad a charakteristický vzhľad zbrane a emblém. Envy povzbudzovala fanúšikov, aby si kúpili skin „limitovanej edície“ svojho tímu.

Valorant

Envy, severoamerická organizácia eSports, zmenila svoju značku Valorant tímu súťažiť pod hlavičkou OpTic Gaming. Tím v priebehu rokov vyhral na turnajoch viac ako 250 000 dolárov.

Raketová liga

Po zakúpení zostavy Northern Gaming v roku 2017 sa pridal Team Envy Raketová liga. Spoločnosť zverejnila svoj zoznam v roku 2018, ale vrátila sa v roku 2020 po akvizícii Vanguardom.

Najsilnejšie hry Team Envy
Prečo je Team Envy populárny?

Prečo je Team Envy populárny?

OpTic vyhral 47 titulov a má viac ako 24 miliónov sledovateľov na sociálnych sieťach. OpTic Gaming sa v roku 2021 zlúčil s Envy Gaming a H3CZ sa stala členom vlastníckej skupiny organizácie. OpTic Texas bude súťažiť v sezóne Call of Duty League 2022 a pokúsi sa získať späť titul získaný Dallas Empire v roku 2020.

Team Envy súťaží v rôznych eSports hrách, ktoré poskytujú hráčom širokú škálu možností stávkovania. Najlepšie stávkové stránky Team Envy ponúkajú konkurenčné kurzy na aktuálne a nadchádzajúce zápasy.

Team Envy má za sebou niekoľko vynikajúcich sezón a neuveriteľných úspechov v mnohých kategóriách eSports. Sú považované za jednu z najúspešnejších organizácií eSports v histórii CS: GO a Call of Duty. Tento tím je prvým severoamerickým tímom eSports, ktorý získal titul Korea Overwatch Champions. Team Envy je tiež držiteľom najdlhšieho víťazného behu v Guinessovej knihe rekordov Overwatch.

Prečo je Team Envy populárny?
Ocenenia a výsledky tímu Envy

Ocenenia a výsledky tímu Envy

Esporty sú v súčasnosti neuveriteľne populárne po celom svete. Podujatia zahŕňajú najlepšie tímy eSports, ktoré poskytujú dobrý zážitok pre najlepších hráčov. Na celom svete sa už konajú stovky veľkých podujatí eSports s veľkými cenovými fondmi.

Obrovský a rôznorodý výber eSport turnajov leží v centre odvetvia eSports. Sú srdcom eSports priemyslu a kladú základy pre špičkové tímové eSports a stávkovanie na e-športy. Turnaje v e-športoch bývali maličké, lokálne hostené podujatia. Teraz môže mať jeden turnaj hodnotu desiatok miliónov dolárov.

Pozoruhodné výsledky

Tím Call of Duty vyhral CWL Championship 2016, kde získal cenu 800 000 dolárov. Vyhrali tiež MLG Online National Championship 2010. V CWL Championship 2017 tím vyhral 200 000 $, keď skončil na druhom mieste. Tím bol tiež na druhom mieste v CWL Pro League Stage 2 Playoffs 2017, keď vyhral 120 000 $. Tím sa tiež umiestnil na druhom mieste pri troch významných príležitostiach. Tie obsahujú Call of Duty Championship 2014 & 2013 a MLG Online National Championship 2010. V priebehu rokov tím vyhral viac ako 1,8 milióna dolárov.

Tím Halo vyhral na majstrovstvách sveta v Halo 2017 ohromujúcich 200 000 dolárov a skončil druhý. Na tom istom turnaji v roku 2018 vyhrali aj $100,000. Tím vyhral HCS Pro League NA 2017 Fall: Regular Season a UMG Daytona 2017. Team Envy tiež vyhral HCS Pro League NA 2016 Fall: Finals, ME Las Vegas 2016 a HCS Pro League NA 2016 jeseň: Pravidelná sezóna.

Iné výsledky

The Valorant vyhral VCT 2021: North America Stage 1 Challengers 2 a Cloud9 To The Skyes. Tím vyhral 125 000 £ na turnaji VCT 2021: Stage 3 Masters – Berlín v tom istom roku. Tím skončil na treťom mieste vo VCT 2021: North America Stage 3 Challengers Playoffs a vyhral 15 000 $.

Rocket League má za sebou množstvo víťazstiev. Vyhral WePlay Esports Invitational s Rocket League – Severná Amerika. Vyhrali tiež RLCS sezóna X-jar: Lamborghini Open -NA Regional Event 3 a RLCS Season X- Winter: NA Regional Event 2. Team Envy vyhral RLCS Season X- Fall: NA Regional Event 3. Boli na druhom mieste v RLCS 2021-22- jeseň: NA Regionálne podujatie 3 – jesenná klasika a Gfinity the United Kingdom Elite Series – sezóna 3.

ocenenia

  • The Game Awards 2015 – hráč roka eSports
  • SXSW Gaming Awards 2016 – Najhodnotnejší tím Esports
  • Ocenenia eSports Industry Awards 2016 – tím roka eSports
Ocenenia a výsledky tímu Envy
Najlepší a populárni hráči Team Envy

Najlepší a populárni hráči Team Envy

JKap

V Call of Duty tím zastupuje Jordan Kaplan. Američan je celosvetovo na 193. mieste a v USA na 26. mieste. 28-ročný hráč vyhral takmer 400 000 dolárov v 97 turnajoch. V týchto súťažiach sa Jordan teší z 57,73 % výhry.

Apatia

Ďalším známym hráčom Call of Duty v tíme Envy je Brayan Zhelyazkov. V 71 súťažiach, v ktorých sa zúčastnil, má hráč mieru výhry 54,44 percenta. Prostredníctvom týchto súťaží hráč nazbieral zárobky viac ako 300 000 dolárov. Celosvetovo je na 253. mieste a v USA na 39. mieste.

Šťasný

Vincent Schopenhauer je oficiálne meno francúzskeho hráča Valorant. Najlepší hráč vyhral viac ako 400 000 $ v celkovej výhre z viac ako 130 turnajov. Momentálne je na 310. mieste vo svete a 10 vo svojej rodnej krajine. Na všetkých podujatiach má 82,08-percentnú bilanciu víťazstiev.

Atómový

V zápase Rocked League je tento 18-ročný hráč obľúbený. Massimo Franceschi, celé meno hráča, mal v 55 turnajoch percento víťazstiev 74,57. Prostredníctvom týchto udalostí zarobil viac ako 100 000 dolárov.

Najlepší a populárni hráči Team Envy
Kde a ako staviť na Team Envy

Kde a ako staviť na Team Envy

Loot.bet, Pixel.bet a 1xBet patria medzi najlepšie stávkové stránky eSports. Tieto webové stránky pokrývajú širokú škálu trhových segmentov pre menšie a významné udalosti Team Envy. Možnosť živého rozhovoru je zvyčajne k dispozícii počas živého prenosu a čítanie poznámok iných ľudí môže naznačiť, čo si ostatní myslia o výkone tímu a súčasnom stave tímu. Tieto stránky sa odporúčajú pre stávkovanie Valorant, Halo, Rocket League a ďalšie aktivity.

Aká je najlepšia stávková stratégia na stávkovanie na Team Envy?

Predtým, ako hráči začnú stávkovať na Team Envy, je zvyčajne rozumné stanoviť si rozpočet a vedieť, koľko sú ochotní minúť. Je dôležité vkladať iba sumy, o ktorých je pohodlné prehrať, pretože niektoré stávky budú umiestnené na stávky, ktoré pravdepodobne nevyhrajú.

Sledovanie predchádzajúcich zápasov Team Envy je výborný spôsob, ako sa zoznámiť s tímom. Pomáha určiť, ktoré e-športové hry vynikajú a kde môžu hráči nájsť lepšie možnosti stávkovania. Je to tiež výborný prístup k spoznávaniu jednotlivých hráčov a ich prínosu k celkovému výkonu tímu.

Je dôležité skontrolovať dostupné stávkové trhy na viacerých bookmakeroch eSports v závislosti od toho, na akú hru eSports chcú hráči staviť. To umožňuje uzatvárať stávky, pri ktorých je väčšia pravdepodobnosť výhry. Víťazi zápasov, víťazi kôl a celkoví víťazi sú najbežnejšie trhy eSports, ktoré by mali nováčikovia zvážiť.

Priame alebo budúce stávky, handicapové stávky, nad/pod stávky, nepárne-párne stávky, handicapy a hedžové stávky sú niektoré z ďalších stávkových trhov. Zatiaľ čo tam sú početné Stávkové stránky eSports, zvyčajne je dobré preskúmať oblasti, ktoré človek pozná.

Kde a ako staviť na Team Envy