Dignitas

Dignitas je slávny esport tím založený v roku 2003. Tím je jednou z najrenomovanejších a najuznávanejších spoločností v odbornom hernom biznise. Majú niektoré z najväčších a najpopulárnejších tímov esports. Pre partnerov, ktorí hľadajú priamu vstupnú bránu na trh s hrami a e-športmi, poskytuje jedinečná a výrazná pozícia značky Dignitas príležitosť, ktorá sa vám stane len raz za život. Dignitas kúpila Philadelphia 76ers z NBA v septembri 2016.

Rodina kreatívnych a úspešných podnikov Harris Blitzer Sports & Entertainment, ktoré podporujú Dignitas, zahŕňa New Jersey Devils z NHL a Prudential Center, viacúčelové zariadenie v Newarku, Managing Partners NJ Josh Harris a David Blitzer prevádzkujú investorskú skupinu, ktorá vlastní všetky tieto. Dignitas vytvorila spoločnosť New Meta Entertainment (NME), digitálnu športovú a zábavnú spoločnosť pôsobiacu v troch kľúčových vertikálach. Tieto tri prevádzkované sektory sú e-športové tímy, investície, obsah a marketing. Firma bola založená v septembri 2019 a Michael Prindiville je generálnym riaditeľom skupiny.

Dignitas
Hráči Dignitas

Hráči Dignitas

Divízia League of Legends je celkom talentovaná. Hráčmi v päťčlennej súpiske sú Dongwoo 'River' Kim (Juhokórejčan), Ersin Gören alias Blue (Belgicko), Toàn 'Neo' Trần (Vietnam) a Vincent 'biofrost' Wang (Kanaďan). Dignitas má aj divíziu akadémie League of Legends. Má šesť členov: Trevor 'Spawn' Kerr-Taylor a Isaac 'Darkwings' Chou, Yujie 'Eclipse' Wu Lawrence 'eXyu' Lin Xu, Juan 'JayJ' Guibert a Mervin-Angelo Lachica alias Dayos. Eclipse je jediným Američanom v tíme. Zvyšok sú Kanaďania.

Divízia Dignitas CS: GO má šesť hráčov. Piati hráči sú Švédi, vrátane Adama 'friberga' Friberga (Švédsko) a Faruka 'Pita' Pitu. Ďalšími hráčmi sú Ludvig Alonso alias HEAP (Švédsko), Patrik 'f0rest' Lindberg (Švédsko) a Jonas 'Lekr0' Olofsson (Švédsko). Iba Håkon 'hallzerk' Fjærli je z Nórska.

Iní hráči

Dignitas zastupujú iba traja hráči Fortnite súťaží. Sú to Matthew 'Mero' Faitel (Spojené štáty americké), Piero Ramirez alias Pgod (Peru) a Lucas Cardenas alias Dukez (Mexiko).
Juliana Maransaldi alias 'showliana' (Brazília) a Amanda 'rain' Smith (Kanaďanka) patria medzi päťčlennú divíziu Valorant Female. Ďalšie tri americké hráčky sú Emmalee 'EMUHLEET' Garrido, Melisa 'ich' Mundorff a Stefanie 'Stefanie' Jones.

Divízia Rocket League má štyroch hráčov vrátane Jacka 'ApparentlyJacka' Bentona (Anglicko) a Jorisa 'Joreuza' Robbena (Holanďan). Ďalšími dvomi sú Kyle 'Scrub Killa' Robertson (Škótsko) a Boston Scott alias Boston (USA).

Hráči Dignitas
Najsilnejšie hry Dignitas

Najsilnejšie hry Dignitas

Tím má silné konkurenčné výsledky. Dignitas vyhral niekoľko súťaží a súťaží, v ktorých súťažili. Po vstupe na e-športovú scénu fanúšikovia a ďalšie medzinárodné organizácie rýchlo uznali schopnosti Dignitas. Za tie roky skupina dokázala veľa. Counter-Strike a Raketová liga súpisky boli najpopulárnejšie a najsilnejšie zo všetkých hier. Fanúšikovia tak môžu od týchto tímov očakávať fantastické výsledky.

Counter-Strike: Globálna ofenzíva

Tím vstúpil Counter-Strike v októbri 2004 po podpísaní zmluvy s Darkie, Equx, Intact, Syl a Zenon. Neskôr v decembri boli Syl a Darkie nahradení RaZiel a GoldPush. Dignitas zožala veľký úspech až po rokoch. Tím mal v priebehu rokov zmiešané výsledky. Prvé veľké víťazstvo bolo na ESL Pro Series Germany Season IX -Finals, offline turnaji B-Tier.

Tím dosiahol ďalšie veľké víťazstvo až do CGS 2007: UK Combine, offline turnaja A-Tier. Napriek týmto víťazstvám tím nezískal veľkú peňažnú výhru až do ESL Major Series One Katowice 2014. Tím porazil silnejších Ninjas in Pyjamas 2-0 a vyhral 22 000 $. Potom sa tím etabloval ako jeden z top esports tímov.

Ich prvé veľké víťazstvo bolo na RLCS Season 5-Finals, turnaji S-Tier. V napínavom finále zdolali NRG Esports, keď vyhrali 4:3. Divízia Dignitas Rocket League vyhrala viac ako 700 000 dolárov a patrí medzi najlepšie mená v hre.

Raketová liga

Divízia bola založená v januári 2018 potom, čo Dignitas získal Applesauce. Zol, korytnačka a Chicago. V máji však Dignitas získal celý zoznam Gale Force eSports. Korytnačka, zol a Chicago sa presunuli na neaktívny zoznam. Súpiska tímu prešla obrovskými zmenami a patrí medzi slávne esport tímy hry.

Najsilnejšie hry Dignitas
Prečo je Dignitas populárny?

Prečo je Dignitas populárny?

Jedna z vecí, ktorými je Dignitas za posledných pár rokov známy, naberá na obrátkach tímov alebo hráčov na začiatku života súťažnej hry. Na začiatku sa organizácia zaoberala hrami ako Smite, Trackmania a Hearthstone, pričom sa podieľala aj na uznávanejších tituloch.

Dignitas sa nestarali o hry, ktoré mali. Tím nesledoval len známych jednotlivcov, ale išiel po top hrách eSports, pretože sa im hra páčila. Dignitas sa v posledných rokoch snažil udržať náskok tým, že hľadal nové a obľúbené hry, ktoré sa čoskoro zaradia medzi najlepšie súťaže esports tímov. Tím esports hľadal spôsoby, ako sa dostať včas a naverbovať tímy.

Prečo je tento tím obľúbený na stávkovanie?

Divízie Dignitas sa podieľajú na množstve online a offline súťažných hier. Urobili si meno ako herná korporácia svetovej triedy. Hráči si musia vybrať stránku, ktorá je pre nich vhodná. Potom by mali využívať bonusy. Niektoré z týchto stávkových stránok ponúkajú bonus esportov stimuly pre nových aj existujúcich hráčov. Tieto stimuly zvyšujú hotovostné rezervy. Výsledkom je, že umožňujú hráčom hrať viac skutočných peňazí, čím sa zlepšujú ich šance na výhru.

Prečo je Dignitas populárny?
Ocenenia a výsledky Dignitas Esport

Ocenenia a výsledky Dignitas Esport

CS GO

Divízia Team Dignitas Counter strike zarobila na rôznych turnajoch viac ako 1 000 000 $ na odmenách. Dignitas vyhrala EPICENTER 2016, Európske finále WESG 2016 a DreamHack European Minor na Tours 2016. Na týchto troch turnajoch tím zarobil 250 000 USD, 29 960 USD a 30 000 USD. TeamDignitas vyhral aj 2. sezónu Ligy majstrov CS: GO, keď porazil HellRaisers a zarobil 25 000 $.

Dignitas skončil šiesty v 2. finále Esports Championship Series a piaty v 2. sezóne ELEAGUE. Tím zarobil 45 000 $ a 50 000 $ ako prize money na dvoch turnajoch. Bohužiaľ, Dignitas prehral s tímom EnVyUs v 1. sezóne Global eSports Cup, ale zarobil 50 000 $.

Raketová liga

Divízia zaznamenala chvályhodné úspechy na turnajoch Rocket League. Vyhrali RLCS 2021-22- jeseň: Regionálne podujatie EÚ 2- BMW Rocket League Open a RLCS sezóna 9 – Európa. Na odmenách dostali 30 000 dolárov a 96 397 dolárov.

Tím Dignitas tiež vyhral DreamHack Pro Circuit: Leipzig 2019, RLCS Season 6-Europe, Northern Arena: Rocket League Invitational 2 a RLCS Season 5 -Finále. Víťazstvom v týchto turnajoch tím Dignitas zarobil 50 000 USD, 38 531 USD, 15 000 USD a 100 000 USD.

Jednou z ich najväčších výhier, pokiaľ ide o peňažné ceny, bolo finále 6. sezóny RLCS. Napriek prehre 4-1 s Cloud9 vo finále, Dignitas zarobil 120 000 $.

liga legiend

Divízia LoL v poslednom čase nezaznamenala veľa úspechov. Tím skončil štvrtý v NA LCS Summer 2017 a zarobil 20 000 $. Tím Dignitas prehral s tímom SoloMid v regionálnej sezóne 2 – Severná Amerika 2012, ale zarobil 30 000 $. Dignitas tiež zarobil 20 000 $ za umiestnenie na druhom mieste v IEM Season VI - Majstrovstvá sveta v roku 2012. Na Majstrovstvách sveta 2. sezóny 2012 tím Dignitas skončil na 12. pozícii, ale zarobil 25 000 $.

Valorant

Ženská divízia vyhrala tri turnajov. Tím Dignitas porazil TSM X na Missharvey Invitational 2021 a tiež porazil AIMPUNCH vo finále Fly High Invitational. Dignitas skončil tretí na VCT 2022: Game Changes North America Series 1, keď prehral 2:1 s Shopify Rebellion.
Hlavná divízia mala pred rozpustením v roku 2020 menší úspech. Na Pop Flash 2010 skončila štvrtá a na Pittsburgh Knights Before Christmas-2020 druhá.

Ocenenia a výsledky Dignitas Esport
Najlepší a najobľúbenejší hráči Dignitas

Najlepší a najobľúbenejší hráči Dignitas

Mero

Matthew Faitel stanovil rekord v počte víťazstiev NA-E FNCS. Jeho sebavedomé a namyslené správanie ako päťnásobného šampióna FNCS vzbudzuje v jeho protivníkoch hrôzu, keď plánujú, ako sa mu vyhnúť. Samostatne porazil každú druhú trojicu/tím vo veľkých finále 2. kapitoly, 4. sezóne, získal titul najlepšieho fraggera v Severnej Amerike a komunita ho zvolila za najlepšieho hráča roku 2021.

Mero, ktorý má 17 rokov, je v súčasnosti najlepšie hodnoteným hráčom v roku 2022 a pokúša sa vyhrať po sebe idúce majstrovstvá FNCS.

Pgod

Piero Ramirez je profesionálny hráč Fortnite, ktorý má 21 rokov. Začiatkom roka 2018 objavil Fortnite a rýchlo sa etabloval ako jeden z najväčších cieľov hry. Pgod vyrástol ako konkurencieschopný hráč a ovplyvňovateľ vo svojom dlho očakávanom návrate na Twitch, stal sa jedným z najväčších výstrelkov v Severnej Amerike a zároveň získal milióny sledovateľov. Rozšíril svoje publikum na Twitchi tak, aby bolo jedným z najaktívnejších a najpodporovanejších, čo viedlo k stovkám fanúšikovských stránok, horlivej sledovanosti pre jeho lásku k móde a obrovskej túžbe po obsahu IRL.

Dukez

Skorý úspech Lucasa Cardenasa vo Fortnite pochádza z kreatívnych herných režimov, ako sú zónové vojny a boxové bitky, kde jeho vizuálne krásna hra okamžite upútala pozornosť dôležitých členov komunity. Súťažná scéna spochybňovala Dukezovu schopnosť preniesť svoje oslnivé hranie na turnajové miesta, keď pokračoval v demonštrovaní svojich mechanických schopností v Creative. Dukez prijal svoju úlohu smoliar a všetkých šokoval víťazstvom vo svojom prvom šampionáte FNCS v kapitole 2, sezóne 7.

Najlepší a najobľúbenejší hráči Dignitas
Kde a ako staviť na Dignitas Esports?

Kde a ako staviť na Dignitas Esports?

Jednotlivci, ktorí sa zaujímajú o zápasy Dignitas, môžu nájsť jedinečné možnosti stávkovania na každej stávkovej stránke esport, čo zaisťuje odlišné stávkové zážitky, najmä na rôznych šampionátoch. Tipujúci by sa pri stávkovaní na Dignitas Esports mali cítiť pohodlne, pretože ich tímy majú vysoko kvalifikovaných hráčov.

The najväčšie stávkové platformy na e-športy pre stávky na tím sú GGBet Rivalry, ArcaneBet a Betway. Tím je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú hrať hazardné hry pri hraní CS: GO alebo Rocket League. Sú uznávaní ako jeden z najlepších Counter-Strike tímov na svete a ľahko porazia aj tých najimpozantnejších protivníkov. Stávky na priame hry a víťazov zápasov majú veľkú šancu na výhru pre začiatočníkov.

Stratégie stávkovania na Dignitas Esports

Iné tímy sú o niečo nebezpečnejšie, hlavne preto, že sa akoby nevedia presadiť. Stávky na víťaza zápasu by sa mali používať iba vtedy, keď tím hrá proti menšiemu alebo rovnocennému súperovi, zatiaľ čo priame stávky sú vynikajúce pre menšie súťaže.

Stávkujúci sa môžu dozvedieť viac o tímoch Dignitas Esports sledovaním kanálov a predchádzajúcich zápasov. Je vzrušujúce sledovať ich postup do medzinárodného finále a jednotlivcom to tiež poskytuje množstvo vedomostí v tíme Dignitas. Najdôležitejšou vecou, ktorú musia tipujúci urobiť pred uzavretím akejkoľvek stávky, je vykonať domácu úlohu. Rocket League a Counter-Strike sú na druhej strane pomerne bezpečné voľby.

Kde a ako staviť na Dignitas Esports?