Sprievodca pre začiatočníkov k stávkovaniu Fortnite eSports

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Vitajte v adrenalínovej sfére stávkovania Fortnite eSports! Či už ste herný nadšenec alebo skúsený stávkar, táto príručka pre začiatočníkov je vaším pasom na pochopenie výhod a nevýhod stávkovania na súťaže Fortnite. Od dešifrovania štatistík hráčov až po strategické tipy na stávkovanie, máme pre vás všetko. Ste pripravení pozdvihnúť svoj herný zážitok? Odvážte sa a preskúmajte naše odporúčané možnosti kasína v topliste na eSportsRanker – kde na vás čaká vzrušenie zo stávkovania Fortnite!

Sprievodca pre začiatočníkov k stávkovaniu Fortnite eSports

Ako Beatles a Beyonce, Fortnite sa stal medzinárodnou posadnutosťou. Hra sa odohráva na Zemi, kde takmer celé ľudstvo vyhladil bizarný fenomén počasia a 100 hráčov proti sebe súťaží (či už jednotlivo alebo v tímoch) na jednej mape. Cieľom je eliminovať všetkých ostatných hráčov z hry.

Stávkové stávky pre Fortnite v súčasnosti nie sú také bežné ako pre veľkých hráčov ako CS: GO, Dota 2 a League of Legends. Mnoho hráčov sa bojí skočiť do hry Battle Royale, pretože je všeobecne známe, že hracie pole nie je vyrovnané. Napríklad spawnovanie a zhadzovanie zbraní je veľmi náhodné. Výsledkom je, že niektorí hráči budú mať prirodzenú výhodu oproti ostatným, ak sa dostanú na miesto bohaté na užitočné zbrane a vybavenie.

Ešte jedna vec je, že v battle royale môžu byť aj tí najlepší hráči ostreľovaní z celého bojiska bez šance na prežitie. To môže spôsobiť, že niektoré analýzy profesionálnych hráčov budú zbytočné, pretože aj tých najlepších môže zaskočiť smola.

Mechanika a hrateľnosť Fortnite

Mechanika Fortnite sa výrazne líši od iných hier Battle Royale, ako je PUBG.

 • Sto ľudí nastúpi do autobusu a vydá sa na ostrov — „mapu hry“
 • Cieľom hry je získať zásoby, zbrane a muníciu vyskočením z autobusu a pristátím na vybranom mieste.
 • Hráči medzi sebou súťažia na mape, aby sa dostali na vrchol. Hráči majú možnosť ísť sami alebo vytvoriť tímy.
 • Jednou z najvýraznejších vlastností Fortnite je možnosť pre hráčov postaviť si svoje jedinečné konštrukcie pomocou materiálov v hre. Použitie štruktúr môže byť agresívne alebo obranné. Skúsený staviteľ môže zmeniť rovnováhu akéhokoľvek boja.
 • Môžete zobrať 25 štítov z malých modrých fliaš rozhádzaných po mape a 50 z tých väčších.
 • Hrateľná oblasť sa prerušovane (každých niekoľko minút) zmenšuje výskytom nazývaným Storm's Eye. To núti hráčov pohybovať sa a zúčastňovať sa na akcii, namiesto toho, aby sa neustále skrývali.
 • V konečnom dôsledku je víťazom ten, kto stále stojí.

Týždenný plán aktualizácií Epic Games zaisťuje, že meta Fortnite sa neustále mení. Vždy, keď sa do hry pridá nová zbraň, zmení sa optimálna zostava a výherné techniky, aby sa tomu dalo čeliť. Nové aktualizácie obsahu poskytujú hĺbku pokroku v hre tým, že umožňujú hráčom a fanúšikom prístup k rôznym stratégiám na dosiahnutie víťazstva.

Hráči si môžu vo Fortnite vybrať zo širokej škály herných režimov vrátane:

 • V režime Solos používateľ súťaží až s 99 ďalšími jednotlivcami. Víťaz je posledný, kto stojí.
 • V zápase „dua“ môžu spolupracovať dvaja hráči. Päťdesiat tímov po dvoch hráčoch je možné v hre duo, ale nie je to povinné. Jednotlivci v pároch však majú aj možnosť fungovania samostatne.
 • V type hry Squads môžu hráči vytvárať tímy až do štyroch členov. Skupiniek po štyroch ľuďoch nemôže byť viac ako dvadsaťpäť. Na rozdiel od sól, ak vypadnú traja vaši spoluhráči, štvrtý ich môže vzkriesiť.
 • V režime Team Rumble sa proti sebe postavia dva tímy po 20 hráčov. Tím vyhrá, ak ako prvý dosiahne 125 zabití v zápase.
Fortnite

Typy stávok Fortnite

Dôležitým krokom k pochopeniu toho, ako stávkovať na Fortnite, je zistiť, aké stávky sú k dispozícii. Stávkové kurzy Fortnite sú porovnateľné s NFL a iné športy. Hrubý rozpis šancí na udalosť Battle Royale môže vyzerať takto:

Moneyline

Pomocou tejto stávky môžete staviť na toho, kto sa podľa vás dostane na vrchol súťaže Battle Royale. Toto je hazard s vysokými stávkami, pretože v Battle Royale hrách často dochádza k rozrušeniam a individuálny talent často nestačí na víťazstvo v skupine 100 ľudí. Aj ten najtalentovanejší hráč môže mať tú smolu, že ho zastrelili bez toho, aby vedel, kto strieľal. ho. Nižšie je uvedený príklad kurzov Fortnite.

Všetci účastníci budú mať svoje vlastné jedinečné šance. Pozrite si príklad nižšie:

 • Tfue +1350
 • Ninja +1600
 • MrSavage +1600
 • Dubs +1700
 • Mongraal +1800

Keďže Tfueove kurzy sú najnižšie, je v tomto zápase jasným favoritom. Všetci ostatní pod tým sú smoliar. Šance sa môžu meniť, keď sa súťaž blíži, ak bookmakeri zistia, že hrá iný hráč.

Vzhľadom na jedinečnú povahu dua ako možnosti stávkovania budú kurzy na takéto stávky nižšie ako na sóla. Nemusíte vyhrať stávky proti 99 ďalším tímom, ak vaša stávka hrá iba proti 49.

Aj keď je Stompyho kurz +1600 pri použití sólo, zlepší sa na +800 pri spárovaní s Tschinkenom.

Futures/Outight Bet

Cieľom tejto stávky je určiť, kto vzíde zo súťaže ako celku ako víťaz. Priame stávky sú rovnako vysoko rizikové ako stávky Moneyline, ak nie ešte viac. Vsádzať sa môže aj o troch najlepších na šampionáte.

Prop Bets

Tieto stávky sa zameriavajú na predpovedanie výsledkov niektorých menších udalostí, ktoré nie sú víťazmi hry, ku ktorým dôjde počas zápasu. Bežné stávky na opory zahŕňajú, kto získa prvé zabitie, najviac zabití, trvanie zápasu alebo kto skončí v Top 3. Stávky na prop stávky vyžadujú solídna stávková stratégia Fortnite.

V súťažiach Fortnite nie je toľko príležitostí ako predtým. Historicky prvé majstrovstvá sveta vo Fortnite sa konali v roku 2019 a dostal sa na titulky tým, že ponúkol rekordnú odmenu 30 miliónov dolárov. Odvtedy sa podobné vystúpenie neuskutočnilo a priaznivci strácajú vieru, že sa s každým novým rokom vráti. To však neznamená, že Epic Games nepodporuje rast e-športov v iných oblastiach.

V súčasnosti je Fortnite Championship Series najvýznamnejšou e-športovou ligou vo svete Fortnite. Toto je najväčšia a najdôležitejšia súťaž vo svete konkurenčného hrania Fortnite, ktorá predvádza schopnosti tisícov hráčov po celom svete. Každoročný majstrovský turnaj v hodnote 1 milión $ sa koná v otvorenej lige a ktokoľvek sa môže pokúsiť kvalifikovať súťažou v sérii podujatí, ktoré mu predchádzajú.

Na Fortnite však môžete staviť niekoľkými ďalšími spôsobmi.

Plánovači turnajov sa zlepšujú na vybičovanie jednorazových súťaží s veľkými peňažnými cenami a rozšírená expozícia každý rok. Stávkovanie na e-športy je prirodzenou súčasťou tohto krytia. Napríklad v lete 2022 usporiadal Rijád súťaž Gamers8 s cenovým fondom 2 milióny dolárov. O tomto jednorazovom turnaji hovorila komunita esportov a je to len jeden príklad z mnohých improvizovaných súťaží Fortnite, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Je dobré sledovať kanály esports na sociálnych médiách alebo sledovať oficiálnu webovú stránku Fortnite, aby ste videli, kedy je ďalší veľký turnaj. Prípadne môžete často navštevovať stránku EsportsBets.com, kde ponúkame komplexné odporúčania na najlepšie a najväčšie súťaže Fortnite s vysvetlením, ako maximalizovať svoje stávky.

Tipy na stávkovanie Fortnite

Ak si chcete staviť na Fortnite a neviete, ako začať, táto sekcia vám pomôže.

1. Majte prehľad o Fortnite

Pred umiestnením akýchkoľvek stávok na stávkových stránkach Fortnite sa musíte zoznámiť s hrou. Aj keď ste zruční v samotnej hre, znalosť jej zvláštností vám poskytne výhodu v stávkovaní.

Musíte sa dobre orientovať v základoch hry, súčasnej meta, rozmanitosti herných štýlov a podrobných detailoch kvantitatívnych a merateľných prvkov hry. Ak tieto informácie nemáte, budete sa musieť spoľahnúť iba na náhodu. Toto je masívne nie-nie pri účasti na online stávkovaní na e-športy.

2. Pozrite si, čo robia profesionáli

Keď si osvojíte pravidlá hry, budete musieť stráviť nekonečné hodiny pozorovaním výkonu profesionálov. A nielenže vám navrhujeme, aby ste si občas pozreli hru.

Ak chcete vyhrať na stávkových stránkach Fortnite, musíte držať krok s hlavnými tímami. Preštudujte si ich posledné zápasy, ich turnajovú prípravu, rôzne herné štýly, ktoré predvádzali, a všetko ostatné, na čo si spomeniete. Ak viete predpovedať, ako určitý hráč vstúpi do zápasu, môžete staviť s veľkou výplatou na jednej z najlepších stránok na stávkovanie Fortnite o skutočné peniaze.

3. Vytvorte stratégiu stávkovania Fortnite

Nakoniec sa musíte rozhodnúť pre správnu stratégiu pre vaše online stávky. V dôsledku toho budú vaše úspechy katapultované do nových výšin. Zatiaľ čo odmeny môžu byť skvelé, vývoj stávkovej stratégie od začiatku je pracný a časovo náročný. Našťastie v tejto odbornej príručke boli pre vás uvedené základy, ktoré vám umožnia vytvoriť si plán na dosiahnutie vašich cieľov.

Výber najlepšieho bookmakera

Toto môžete považovať za samozrejmosť. Štandardy nimi zvolenej stávkovej kancelárie obmedzujú výkony. Ak ešte len začínate, veľa sa rozhliadnite a objavte stávkovú kanceláriu, ktorá spĺňa všetky vaše požiadavky.

Keď zvážite všetky svoje možnosti, vyberte si tú, ktorá vyhovuje vašim potrebám – fantastické bonusy, užitočné služby zákazníkom, možnosť použiť svoj obľúbený spôsob platby, a čo je najdôležitejšie, široká škála e-športových trhov, na ktoré sa dá staviť. Neobmedzujte svoje možnosti stávkovania len na Fortnite. Mali by ste tiež vyskúšať iné hry a možnosti stávkovania, pretože nikdy neviete, čo sa môže stať vašim novým favoritom.

Záverečné myšlienky

Je nepravdepodobné, že stávkovanie na Fortnite čoskoro zmizne, pretože hra zostáva najobľúbenejším titulom Battle Royale napriek silnej konkurencii zo strany AL aj PUBG. V skutočnosti je to najlepšie, že sa to stalo. Tento vznikajúci žáner môže výrazne profitovať z injekcie zdravej konkurencie. To zahŕňa profesionálnu scénu aj stávkový priemysel.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková
8 najlepších tipov na stávkovanie Esports pre lepšie kurzy

8 najlepších tipov na stávkovanie Esports pre lepšie kurzy

Vitajte vo vzrušujúcom svete stávok na e-športy! Ak ste začiatočník, tento komplexný sprievodca je šitý na mieru pre vás. Je plná praktických tipov a postrehov, ktoré vám pomôžu robiť informované rozhodnutia a zlepšiť vaše šance na stávkovanie na e-športy. Skôr než sa do toho pustíme, tu je výzva na akciu: Navštívte eSportRanker a preskúmajte ich zoznam najlepších odporúčaných e-športových kasín. Táto platforma je fantastickým východiskovým bodom na uplatnenie vedomostí, ktoré tu získate.

Aké sú najlepšie tituly eSports, na ktoré by ste mali staviť?

Aké sú najlepšie tituly eSports, na ktoré by ste mali staviť?

Svet e-športov sa každým dňom rozširuje, keďže hry sleduje a zúčastňuje sa ich stále viac ľudí. V dôsledku rozšírenia esports podujatí sa však ďalší biznis prispôsobil, aby držal krok s najnovšími trendmi. Stávkovanie Esports bolo práve k dispozícii v stávkovom biznise, takže zanietení hráči, hráči a stávkujúci môžu zarábať peniaze na svojich obľúbených podujatiach. Ak máte záujem vyskúšať si stávkovanie na e-športy, nižšie je zoznam najlepších e-športov, ktoré sú teraz najpopulárnejšie v tomto sektore.

Aké sú najobľúbenejšie tituly Esports, na ktoré sa dá staviť v Ázii?

Aké sú najobľúbenejšie tituly Esports, na ktoré sa dá staviť v Ázii?

Vitajte vo vzrušujúcom svete e-športov v Ázii, dynamickom a vzrušujúcom vesmíre, kde sa nadšenie z videohier stretáva so strategickou sférou stávkovania. Ak ste nadšení z hrania a túžite preskúmať možnosti stávkovania, ste na správnom mieste. Esports nie je len forma zábavy; je to vyvíjajúca sa krajina, ktorá ponúka jedinečnú zmes angažovanosti a príležitostí pre skúsených stávkarov aj nováčikov. Keď vstúpite do tohto pulzujúceho sveta, zvážte návštevu najlepších kasín na EsportsRanker, aby ste mohli začať svoju cestu. Pripravte sa, aby ste sa za 2024 ponorili do najlepších e-športových titulov, ktoré podmanili stávkarov v celej Ázii!

Esports stávkovanie vs. online kasínové hry: Jasné porovnanie

Esports stávkovanie vs. online kasínové hry: Jasné porovnanie

Realitou moderného internetového hazardu je, že ponúka nekonečné možnosti. Stávkujúci môžu staviť na športové a kasínové hry so značnou ľahkosťou. Nadšenci hazardných hier budú mať vždy v rukách viac než dosť. 

Esports vs. športové stávkovanie: Komplexné porovnanie

Esports vs. športové stávkovanie: Komplexné porovnanie

Vitajte vo vzrušujúcej sfére stávkovania, kde sa vášeň pre šport a e-šport stretáva so vzrušením z očakávania a stratégie. Ak ste začiatočník, ktorý vstupuje do tohto pulzujúceho sveta, čaká vás poučná cesta. Táto príručka je prispôsobená tak, aby vám pomohla pochopiť nuansy medzi stávkovaním na e-športy a stávkovaním na tradičné športy. Pri skúmaní tohto sprievodcu nezabudnite navštíviť EsportsRanker, kde nájdete pohlcujúci zážitok a najlepšie tipy v tomto odvetví. Ich top-uvedené stránky sú skvelým východiskovým bodom, aby ste sa ponorili do akcie.

Komplexný sprievodca stávkovaním na statočné súťaže eSports

Komplexný sprievodca stávkovaním na statočné súťaže eSports

Najnovší titul od Riot Games, Valorant, zažíva veľa akcie na konkurenčnom hernom okruhu. Nadšenci stávkovania pravdepodobne zaznamenali nárast trhov s e-športami u ich preferovaného bookmakera, pričom Valorant je pravdepodobne jednou z dostupných hier.

Najlepšie tipy na stávkovanie eSport pre CS:GO

Najlepšie tipy na stávkovanie eSport pre CS:GO

Ste pripravení ponoriť sa do vzrušujúceho sveta CS:GO stávkovania? Je to cesta, ktorá sľubuje vzrušenie aj výzvy, ideálna pre každého, kto chce pridať ďalšiu vrstvu vzrušenia k svojmu zážitku z eSports. Či už ste skúsený hráč alebo nováčik v oblasti eSports, tento článok je vaším komplexným sprievodcom pre informované stávkovanie na zápasy CS:GO. Ak chcete začať tou správnou nohou, vrelo odporúčam navštíviť najlepšie hodnotenú stránku od EsportsRanker. To vám poskytne pevný základ a aktuálne informácie, aby ste mohli začať svoju stávkovú cestu.

Výhody a nevýhody používania kryptomien na stávkovanie Esports

Výhody a nevýhody používania kryptomien na stávkovanie Esports

Kryptomeny sú už nejaký čas na perách mnohých ľudí. Čím viac ľudí sa o týchto digitálnych menách dozvie, tým viac ich nadchne ich používanie na obchodné a osobné záležitosti. Avšak, ako pri každej inej dobrej veci, stávkovanie na kryptomeny majú svoju temnú stránku, najmä keď ich používate na stávkovanie eSports. 

Čo je stávkovanie Overwatch: Praktická príručka pre začiatočníkov

Čo je stávkovanie Overwatch: Praktická príručka pre začiatočníkov

Online stávkovanie na e-športy má slušnú časť výziev. Môže byť ťažké definovať stávkovanie Overwatch, čo s mnohými operátormi a všetkými, ktorí potrebujú pochopiť spúšťacie body v rôznych herných režimoch a možnostiach.

Čo sú najlepšie stávkové bonusy Esports?

Čo sú najlepšie stávkové bonusy Esports?

Odvetvie e-športov neustále rastie. So všetkými ukazovateľmi smerujúcimi k pozitívnej budúcnosti toto odvetvie priťahuje obrovskú pozornosť z rôznych strán, medzi ktorými je kľúčový priemysel online stávkovania.

Čo sú to online e-športové stránky a prečo by ste ich mali navštíviť?

Čo sú to online e-športové stránky a prečo by ste ich mali navštíviť?

Vitajte v dynamickej sfére stávkovania na e-športy, kde sa vzrušenie zo súťažného hrania spája so vzrušením zo strategických stávok. Ako začiatočník v tejto vzrušujúcej krajine ste na pokraji odomknutia sveta možností. Stávkovanie na e-športy, najmä prostredníctvom online kasín, nabralo značný rozmach a ponúka jedinečný a pútavý spôsob, ako sa ponoriť do virtuálnych arén vašich obľúbených hier.

Čo sú tréneri eSport a čo robia?

Čo sú tréneri eSport a čo robia?

Ak sa zaujímate o e-športy, možno ste si všimli príspevok pre trénera na univerzite alebo v menšej základnej organizácii. Možno sa pýtate: „Čo sú e-športoví tréneri alebo e-športové koučovanie a prečo sú pre herný priemysel také dôležité?“