Všetko o Valorant Betting Odds

Spoločnosť Valorant začala s jednou z najlepších marketingových stratégií, akú kedy kto videl. Bola taká úspešná, že milióny hráčov začali hru hrať ešte predtým, ako vyšla z beta fázy. Rýchlo vpred k dnešku je hráčska základňa pre Valorant stále silná. Hra má tiež obrovskú e-športovú scénu s obrovskými udalosťami každý rok.

Súdiac podľa tohto nárastu popularity sa zdá, že stávkari na e-športy by sa začali posúvať smerom k stávkovaniu Valorant. Ak ste fanúšikom Valorant, ktorý má rád vzrušenie zo stávkovania, potom sa pravdepodobne budete chcieť pustiť aj do stávkovania Valorant. Pred vstupom do sveta stávkovania Valorant sa musíte naučiť niečo o tom, ako to funguje. Musíte sa tiež naučiť a pochopiť niektoré základné pojmy týkajúce sa stávkovania.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Všetko, čo potrebujete vedieť o kurzoch Valorant

Jedným z najzákladnejších stávkových termínov pre stávkovanie Valorant sú stávkové kurzy Valorant. Našťastie pre vás je tu náš rozsiahly prehľad všetkého, čo potrebujete vedieť o kurzoch Valorant.

Vo svojej podstate nie je stávkovanie Valorant také ťažké pochopiť. Začína a Udatné e-športové podujatie. Povedzme, že sa odohráva e-športový zápas medzi dvoma z najlepších tímov Valorant. Myslíte si, že s najväčšou pravdepodobnosťou vyhrá konkrétny tím. Alebo si myslíte, že s najväčšou pravdepodobnosťou dôjde k nejakému inému výsledku. Takže stavíte na tento výsledok.

Toto je však len príliš zjednodušené vysvetlenie. Problém nastáva, keď si otvoríte online stávkovú kanceláriu a začnete tipovať. Ak ste začiatočník v stávkovaní Valorant, je ľahké nechať sa zaskočiť.

Možno vás prekvapí, že za stávkovanie na rôzne výsledky nedosiahnete rovnakú návratnosť. Je to presne to, čo vám kurzy Valorant pomôžu zistiť. Stávkové kurzy pre túto videohru vám tiež pomôžu zistiť pravdepodobnosť, že stávku vyhráte.

Stávkové kurzy Valorant Esport vysvetlené

Ako sme už spomenuli, kurzy Valorant vám o stávkovaní hovoria dve veci. Po prvé, stávkové kurzy Valorant vám povedia presnú návratnosť, ktorú získate za sumu, ktorú stávkujete. Napríklad, ak podáte stávku v hodnote 200 $, budete presne vedieť, či na oplátku dostanete 400 $, 500 $ alebo 300 $.

Ďalšia vec, ktorú sa dozviete z prečítania stávkových kurzov Valorant esports, je pravdepodobnosť, že stávku vyhráte. Povedzme napríklad, že stavíte na víťazstvo tímu A v zápase Valorant. Ak kurz naznačuje, že získate viac ako dvojnásobok vašej stávkovej sumy, potom nie je pravdepodobné, že tím A vyhrá.

Ak však kurz naznačuje, že získate výnos nižší ako dvojnásobok vašej stávkovej sumy, šanca na výhru tímu A je oveľa vyššia. Stručne povedané, čím nižšia je návratnosť, tým vyššia je šanca, že udalosť nastane.

Ak chcete získať tieto informácie zo stávkových kurzov Valorant, musíte ich vedieť čítať. Existujú rôzne spôsoby čítania stávkových kurzov v závislosti od použitého formátu, ktorý je podrobne vysvetlený v ďalšej časti.

Typy stávkových kurzov Valorant

Musíte sa naučiť čítať tri najbežnejšie typy stávkových kurzov alebo nepárne formáty pre stávkovanie Valorant. Tieto formáty zahŕňajú desiatkový formát, zlomkový formát a americký formát. Zatiaľ čo prvé dve sú bežnejšie, môžete sa stretnúť aj s platformami, ktoré majú možnosť reprezentovať kurzy v americkom formáte.

Desatinný kurz

Desatinné kurzy sú zďaleka najjednoduchšie na pochopenie. Desatinné kurzy používajú číslo s desatinnou čiarkou, napríklad 5,5 alebo 3,2. Ak chcete zistiť sumu, ktorú dostanete na oplátku, vynásobte desatinný kurz svojou stávkou. Napríklad, ak tipujete 100 $ na výsledok s kurzom 3,2 a vyhráte, dostanete 3,2 krát 100, čo je 320 $.

Zlomkové kurzy

Veľmi populárny je zlomkový nepárny formát. Zlomky používame na vyjadrenie kurzov v zlomkovom formáte, napríklad 4/1 alebo 3/2. V tomto type formátu predstavuje druhé číslo sumu vašej stávky a prvé číslo predstavuje výnos, ktorý z toho získate. Ak teda vsadíte 100 USD na výsledok s kurzom 4/1, dostanete na oplátku 400 USD.

American Odds

Nakoniec tu máme americký nepárny formát. Americký formát nie je taký populárny, pokiaľ ide o stávkovanie Valorant. Je to tiež trochu komplikované na pochopenie. V americkom formáte sú kurzy znázornené pomocou čísla s kladným alebo záporným znamienkom hneď vedľa neho.

Výsledok, ktorý pravdepodobne nastane, je v kurze so záporným znamienkom. Na druhej strane, výsledok, ktorý je najmenej pravdepodobné, má kladné znamenie. Povedzme napríklad, že tím ovládol všetky zápasy na turnaji. The pravdepodobnosť, že tento tím vyhrá ďalšia zhoda bude mať záporné znamienko, napríklad -150.

Toto číslo vám hovorí, že budete musieť staviť 150 $, aby ste vyhrali 100 $. Na druhej strane +150 znamená, že vyhráte 150 $ za stávkovanie 100 $.

Kde nájsť najlepšie šance na odvahu

Pomocou internetu môžete jednoducho prepínať z jednej platformy na druhú jediným kliknutím myši. Z tohto dôvodu by ste sa nemali uspokojiť s platformami, ktoré vám neprinášajú slušný výnos. V skutočnosti by ste mali vždy hľadať platformy, ktoré vám poskytnú najlepšie výnosy. Platí to aj pre stávkové kurzy Valorant.

Keďže každá platforma bude mať rôzne stávkové kurzy na rovnaký výsledok pre Valorant esports udalosť, nemá zmysel držať sa platformy, ktorá má kurzy, ktoré vám neprinesú najvyššiu návratnosť. Namiesto toho by ste mali hľadať platformy, ktoré majú najlepšie kurzy Valorant.

Ak chcete nájsť najlepšie kurzy Valorant, možno budete musieť vyskúšať niekoľko platforiem, kým sa dostanete na platformu, ktorá má skutočne najlepšie kurzy Valorant. Môže sa to však zdať ako náročná a časovo náročná úloha. Našťastie sa môžete jednoducho odhlásiť esportranker.com, čo je platforma, ktorá kontroluje online stávkové stránky.

Na esportranker.com môžete nájsť stávkové stránky pre niektoré z najlepších stávkových kurzov Valorant.

Najlepšie stávkové kurzy Live Valorant

Vedeli ste, že skutočne môžete staviť na živý zápas Valorant esports, ktorý sa odohráva v reálnom čase? Inými slovami, môžete sledovať zápas Valorant esports naživo tak, ako sa odohráva, a zároveň na tento zápas uzatvárať stávky.

Keďže sa však situácia zápasu mení takmer každú minútu, aj kurzy sa neustále menia a aktualizujú. Tieto meniace sa šance na live stávkovanie sa nazývajú live stávkové kurzy, ktoré sú v tomto prípade live stávkovými kurzami Valorant.

Ak ste skúseným stávkarom alebo ak viete veľa o tom, ako sa hrajú zápasy pre Valorant esports, potom by ste mali vždy sledovať live stávkové kurzy pre Valorant. Nikdy neviete, kedy nájdete kurzy, ktoré vám spôsobia šialené výnosy. Ak budete pozorne sledovať živé kurzy, budete môcť využiť príležitosti, ktoré vám prinesú slušné výnosy s nízkym rizikom.

Stavte na Valorant so skutočnými peniazmi

Ľudia, ktorí majú radi Udatné e-športy a stávkovanie so skutočnými peniazmi by sa uľavilo, keby sa dozvedeli, že majú možnosť staviť na Valorant so skutočnými peniazmi.

Ide o to, že s rastúcou popularitou Valorant esports začalo množstvo online stávkových kancelárií ponúkať stávkové trhy pre Valorant esports. Existuje veľa možností, z ktorých si môžete vybrať. Nielen to, ale proces stávkovania na Valorant je tiež skutočne jednoduchý.

Ako sa však môžete rozhodnúť, či je pre vás stávkovanie na Valorant so skutočnými peniazmi dobrý nápad? To je vlastne tiež celkom jednoduché. Položte si niekoľko jednoduchých otázok. Sledovali ste už nejaký čas Valorant esports? Ste dobrý hráč Valorant? Ste dobrí v predpovedaní výsledkov udalostí Valorant esports?

Ak je odpoveď na všetky tieto otázky áno, určite by ste mali skúsiť staviť na Valorant so skutočnými peniazmi.

často kladené otázky

Aké sú stávkové kurzy Valorant?

Udatné stávkové kurzy pomáhajú stávkarom odhadnúť návratnosť, ktorú získajú po stávke určitej sumy a výhre tejto stávky. Kurzy im tiež pomáhajú analyzovať ich pravdepodobnosť výhry. Obe tieto veci môžu pomôcť tipujúcim určiť, či stávkovanie na určitý výsledok stojí za riziko.

Aké sú najlepšie stávkové kurzy Valorant?

Jednoducho povedané, najlepšie stávkové kurzy Valorant sú tie, ktoré vám prinesú najväčšiu návratnosť za vašu stávkovú sumu. Napríklad kurz 3,3 je lepší ako kurz 3,2, ak je výsledok rovnaký.

Môžete staviť na Valorant so skutočnými peniazmi?

Áno, na Valorant môžete staviť so skutočnými peniazmi. V skutočnosti to pravidelne robia tisíce ľudí a veľa online stávkových kancelárií ponúka stávkové trhy pre Valorant.

Je stávkovanie Valorant legálne?

Pokiaľ ste v zákonnej vekovej hranici pre hazardné hry a nachádzate sa v krajine, kde sú hazardné hry povolené, stávkovanie na Valorant je pre vás úplne legálne. Stále je však dobré skontrolovať zákony vašej krajiny predtým, ako sa zúčastníte stávkovania akéhokoľvek druhu.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková