SK Gaming

SK Gaming je renomovaná organizácia a jeden z najznámejších esport tímov v oblasti profesionálnych videohier na celom svete. Schroet Kommando (SK), prosperujúca e-športová spoločnosť s kanceláriami v Kolíne nad Rýnom a Berlíne v Nemecku, bola založená v roku 1997 oddanými priateľmi. Za posledných dva a pol desaťročia mal SK Gaming úspech na veľkých turnajových stretnutiach. Vyhrali tiež milióny dolárov na odmenách v rôznych športoch. Ako ambiciózny konkurent a podnik, ktorý myslí mimo rámca, SK urobilo niektorých z najznámejších ľudí v histórii esportu a viedlo na niekoľkých frontoch.

SK Gaming vždy kládol dôraz na medzinárodnú atmosféru medzi svojimi členmi, napriek triumfom na ihrisku i mimo neho. Od založenia skupiny sa snažila budovať priateľstvá medzi hráčmi a zamestnancami z rôznych etnických a náboženských prostredí.

SK Gaming
Hráči SK Gaming

Hráči SK Gaming

Emil Moselund, alias Fruity, Thomas „Ekon“ Chenel a Kérian Candolfi, bežne známy ako Kérian, zastupujú SK Gaming v Raketová liga súťaží. Prvý je z Dánska, zatiaľ čo ďalší dvaja sú Dáni.

Štyria nemeckí hráči reprezentujú SK Gaming v súťažiach Clash Royale. Toto sú Justus von Eitzen, alias Flobby, a Morten Mehmert, bežne známy pod krstným menom Morten. Ďalší dvaja sú Samuel „xopxsam“ Klotz a Lucas Nageler, alias BigSpin.

SK Gaming má svoj tím aj v Brawl Stars. Patrí medzi najpopulárnejšie e-športové tímy. Sú to Pedro Guijarro, Bekri „Symantec“ Tahiri a Guillem González, alias GuilleVGX. Päťčlennú súpisku dopĺňajú Ruben 'Ikaoss' Exposito a Sergio Iglesias alias Kiwii. Symantec je jediným Nemcom v top tíme esports; zvyšok sú španielski.

Súpiska SK Gaming FIFA pozostáva iba z dvoch nemeckých hráčov. Ide o Niklasa Noerenberga alias NiklasNea a Tima „TimLatku“ Schartmanna.

Hráči SK Gaming
Hráči League of Legends

Hráči League of Legends

V hre sú dva tímy liga legiend. Ide o počiatočný tím SSK Gaming založený v roku 2010 a SK Gaming Prime založený v roku 2014. Súpiska Prime sa zúčastňuje najmä miestnych turnajov. Hlavnú skupinu tvorí sedem hráčov, medzi nimi Erberk "Gilius" Demir a Janik Bartels, alias Jenax, obaja z Nemecka. Ďalšími hráčmi sú Jean "Jezu" Massol (Francúzsko), Erik Wessén alias Treatz (Švédsko) a Thomas "Tom" Diakun z Veľkej Británie. Ďalšími dvoma sú Daniyal Gamani, známy ako Sertuss, z Nemecka a Simon' Swiffer' Papamarkos z Austrálie.

Aj Prime Team tvorí sedem hráčov. Dvaja sú holandskí hráči; Alois Nelissen, bežne známy ako Alois, a Max' Raqo' Temminck. Georgia Paras alias TroubleInc (Nemecko), Edgaras' Eckas' Strazdauskas (Litva) a Sven Vidović alias Dehaste (Chorvátsko) patria tiež medzi najlepších členov esports tímu. Ďalšími dvomi sú Ilya Makavchuk (Bielorusko) alias Gadjet a Patryk "Mystiq" Piórkowski z Poľska.

Hráči League of Legends
Najsilnejšie hry SK Gaming

Najsilnejšie hry SK Gaming

Brawl Stars

Toto je najrobustnejšia hra od SK Gaming. Tím Brawl Stars bol založený v roku 2022 a v súčasnosti pozostáva z 5-hviezdičkových hráčov a je jedným zo známych esportových tímov od SK Gaming. Tím zvíťazil v niekoľkých špičkových súťažiach Brawl Stars. Napriek tomu rôzne turnaje vyhrá, tento tím je známy svojou cestou do svetového finále Brawl Stars 2020.

Dokončenie bolo posledným podujatím roka, ktoré organizovala spoločnosť Supercell. Medzi turnajmi organizovanými Supercellom bol aj svetový šampionát súťažnej sezóny 2020. Kvalifikované tímy na turnaj sú najlepšie tímy e-športov prostredníctvom celosvetovej kvalifikačnej kampane počas roka. Tím SK Gaming skončil tretí a získal cenu 125 000 dolárov.

Clash Royale

Štyri hviezdy reprezentujú tím na medzinárodných súťažiach. SK Gaming založila tento tím v roku 2018 a vyhrala viac ako 190 000 dolárov na odmenách. Ich posledným úspechom bolo svetové finále Clash Royale League 2020. Tím skončil v súťaži na druhom mieste a získal cenu 70 000 dolárov. Tím vyhral západo jeseň Clash Royale League 2019.

liga legiend

Tím má najrozsiahlejšiu súpisku v SK Gaming. Tento tím, rozmiestnený v hlavnom tíme a SK Gaming Prime, mal úspechy v rôznych súťažiach. Niektoré z úspechov boli získané ceny, zatiaľ čo iné boli v pozícii, v ktorej skončili.

Najsilnejšie hry SK Gaming
Prečo je SK Gaming populárny?

Prečo je SK Gaming populárny?

SK Gaming je legendárna organizácia s dlhou a slávnou históriou. Team sa etabloval ako výnimočná e-športová značka. Existujú už nejaký čas, boli založené v roku 1997! Starší hráči a fanúšikovia e-športov si spomínajú na tie časy, no až po rokoch vzrástol ich imidž a rešpekt na verejnosti.

SK Gaming sa časom pomaly rozvíjal vo väčšine hier a nakoniec sa etabloval ako stála prítomnosť v odvetví e-športov. League of Legends, CSGO, Quake a ďalšie hry nesú odtlačok organizácie.

Organizácia sa rozrástla a teraz sa zúčastňuje rôznych hier a súťaží v e-športoch. Je dobre rešpektovaný a podporovaný podporovateľmi na celom svete, aj keď už nemá takú príťažlivosť ako predtým. Ich hráči majú pred sebou svetlú budúcnosť a kto vie, aká bude budúcnosť?

Prečo je tento tím obľúbený na stávkovanie?

Brawl Stars je zďaleka najvýhodnejšou možnosťou stávkarov. SK Gaming s niekoľkými neuveriteľnými triumfami ovládol profesionálnu scénu. V porovnaní s inými silnými tímami majú dobré výsledky a neustále dosahujú dobré výkony. Pretože Brawl Stars nie je taký slávny ako niektorí iné e-športové hry, niektorí bookmakeri to nedávajú na svoj „zoznam“.

Prečo je SK Gaming populárny?
Ocenenia a výsledky SK Gaming

Ocenenia a výsledky SK Gaming

SK Gaming bol v roku 2000 vysoko uznávaný tím, s rastúcou fanúšikovskou základňou v roku 2010. V tíme však už nie sú globálne dominantné sily. Veci s SK idú na juh už dlho, ale zdá sa, že to konečne pochopili.

Aj keď ich výsledky nie sú najlepšie, prítomnosť SK Gaming Esports je neustále uznávaná. V priebehu rokov tím dosiahol pozoruhodné výsledky. Sú bezkonkurenčné, pokiaľ ide o menšie e-športové hry ako Brawl Stars alebo Clash Royale.

Brawl Stars

Tím vyhral v posledných rokoch šesť po sebe idúcich súťaží. Vyhrali finále Brawl Stars Championship 2022: marcové finále EMEA, ktoré sa konalo online v Európe. SK Gaming vyhrala Gamesstars League Season 2: International Finals, ktoré sa konalo online v celej Európe v roku 2021. Tím vyhral v tom istom roku ďalšie štyri podujatia, vrátane ESL Mobile Challenge 2022 jeseň: EU-MENA.

Do online turnaja sa zapojili tímy z Európy, Stredného východu a Afriky. Brawl Stars Championship 2021: Októbrové finále EMEA, Brawl Stars Championship 2021: septembrové finále EMEA a ESL Mobile Challenger 2021 Spring: EU-MENA patria medzi ďalšie vyhrané turnaje. V roku 2020 skončil tím na treťom mieste vo svetovom finále Brawl Stars. Získali pozoruhodnú cenu 125 000 dolárov.

Clash Royale

Potom bol tím v roku 2020 dvakrát na druhom mieste. SK Gaming prehralo finále Clash Royal League 2020, ale za druhé miesto dostalo cenu 70 000 USD. Podobne dostali 54 000 dolárov za svoje druhé miesto v západnej jesennej sezóne Clash Royale League 2020.

V roku 2019 sa tím stal víťazom pri dvoch príležitostiach; Clash Royale League 2019 West Fall Season a QLASH League 2. V bývalom turnaji vyhrali 60 000 $. Tím SK Gaming skončil na druhom mieste v západnej jarnej sezóne Clash Royale League 2019, kde zarobil 40 000 dolárov. Tím zarobil rovnakú sumu, 40 000 dolárov, za podobné umiestnenie, 2., v jesennej sezóne Clash Royale League 2018 v Európe.

Iné výsledky

SK Gaming vyhral januárové finále Pohára majstrov FUT 19. Ich víťazstvo na turnaji FIFA im vynieslo 50 000 dolárov. Turnaj úrovne 2 zahŕňal edíciu hry FIFA 19.

V poslednej dobe tím nezaznamenal výrazný úspech v Rocket League. Skončili na treťom mieste v RLSC Season X-Spring: EU Major, kde vyhrali 10 000 dolárov.

Tím League of Legends tiež v poslednej dobe nezaznamenal výrazný úspech. Na turnaji LEC Spring 2021 skončili šieste.

Ocenenia a výsledky SK Gaming
Najlepší a najobľúbenejší hráči SK Gaming

Najlepší a najobľúbenejší hráči SK Gaming

SK Gaming zastupuje viacero hráčov vo viacerých súťažiach. Ale nie všetky sú také populárne. Toto sú slávnych hráčov v tíme:

BIGSPIN

Oficiálne známy ako Lucas Nägeler je hráč členom tímu SK Gaming Clash Royale od októbra 2019. Hráč sa môže pochváliť masívnou sledovanosťou na stránkach sociálnych médií. BigSpin má viac ako 400 000 sledovateľov. Väčšina z nich je zo streamovacej služby Twitch.

MORTEN

Morten Mehmert sa pripojil k tímu Clash Royale v júni 2018. Hráč je populárny medzi fanúšikmi na esports scéne. Prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti má viac ako 400 000 sledovateľov. Väčšina sledovateľov je na Twitchovej streamovacej službe esports, kde má viac ako 269 000 sledovateľov.

IKAOSS

SK Gaming získal Ruben Exposito v januári 2022. Profesionál Brawl Stars má na sociálnych sieťach viac ako 140 000 sledovateľov. Väčšina sledovateľov je na Instagrame a streamovacej službe Twitch.

PEDROGUIJARRO

Pedro Guijarro sa pripojil k tímu SK Gaming Brawl Stars v júni 2020. Na streamovacej službe Twitch má viac ako 10 000 sledovateľov. Ďalší sledovatelia sa šíria cez Instagram, Twitter a YouTube.

Najlepší a najobľúbenejší hráči SK Gaming
Kde a ako staviť na SK Gaming

Kde a ako staviť na SK Gaming

Toto je jeden z tých zvláštnych e-športových tímov, ktoré vynikajú v malých hrách, ale majú problémy vo väčších. Nebolo to tak vždy; SK podávalo v minulosti neuveriteľné výkony, dokonca aj v hrách, ktoré už nehrá. Lootbet, Pinnacle, bet365, Thunderpick a Dafabet sú jedny z najpopulárnejších SK Gaming stránky so stávkovaním na e-športy.

Stávkujúci však musia byť ochotní podstúpiť určité riziko, ak plánujú staviť na SK. Je to preto, že súpisky SK Gaming sú náchylné na nedostatočnú výkonnosť, keď si to nemôžu dovoliť. Dokážu však prekonať aj tie najefektívnejšie tímy a rozdávať údery. Nakoniec sa stávkujúci musia pozrieť na historické výsledky SK vo všetkých svojich hrách.

Aká je najlepšia stratégia staviť na tento tím?

Tipujúci môžu uzatvárať širokú škálu stávok na SK Gaming vo všetkých hrách, ktoré súťaží. Úplné výhry sú však najbezpečnejšie stávky SK Gaming vo všeobecnosti. Pokiaľ ide o ich inteligentné poskladanie, nedá sa s nimi nič pokaziť. Stávkovanie na SK Gaming na najlepších e-športových stávkových stránkach je riskantné, ale môže sa to bohato vyplatiť. Brawl Stars je jediná hra, kde väčšina stávok vyhráva. Všetky ostatné hry si budú vyžadovať starostlivé plánovanie a štúdium, aby sa stávky vyplatili.

Kde a ako staviť na SK Gaming