PSG Esports

PSG Esports je parížske profesionálne videoherné oblečenie. Ide o divíziu francúzskeho futbalového gigantického klubu Paris St-Germain. Na tlačovej konferencii v októbri 2016 prezident klubu Nasser Al-Khelaifi odhalil ich vstup do sľubnej oblasti videohier. Stali sa prvým európskym profesionálnym klubom, ktorý vytvoril divíziu esportov. Najlepší tím esportov sa spojil s online stávkovou kanceláriou Betway ako hlavným sponzorom.

Stávková spoločnosť prostredníctvom tohto obchodu dodáva tímu košele a bundy. Okrem toho poskytujú jedinečný obsah na sociálnych médiách.

PSG Esports
Hráči PSG Esports

Hráči PSG Esports

Po spustení PSG Esports začal s FIFA esport a potom sa rozšíril o ďalšie hry. Klub sa rozrástol a stal sa jedným z najznámejších v celom hernom svete. Pokračovalo v etablovaní sa a upevnilo si svoje miesto ako súčasť top outfitov. Bolo predstavených viac hier, vrátane Dota 2, liga legienda Brawl Stars. To všetko uľahčili mnohé strategické vzťahy s veľkými tímami, najmä v Ázii.

ich FIFA súpisku tvoria traja hráči: AF5 z Kataru, Maniika a Nkanteem (obaja z Francúzska). Od začiatku roka 2019 je AF5 ich exkluzívnym herným streamerom. Sprevádza klubových hráčov FIFA počas ich súťaží a produkuje exkluzívny obsah o ich výkonoch a úspechoch.

Maniika je ostrieľaný hráč a superstar na sociálnej sieti esports Twitch. Okrem toho je fantastickým trénerom a v klube pôsobí vo viacerých funkciách. Je tiež technickým riaditeľom eSports Academy a je profesionálnym hráčom. Nkantee, vychádzajúca hviezda na francúzskej scéne FIFA, je mladý 18-ročný hráč, ktorý sa k outfitu pridal v apríli 2021. Spolu s Maniikou súťažia vo všetkých oficiálnych súťažiach klubu.

Brawl Stars

Od februára 2019 tím PSG bol súčasťou mobilnej hry Supercell Brawl Stars. V januári 2020 by PSG potvrdilo vzájomný odchod svojho francúzskeho tímu Brawl, no neskôr, v marci, sa klub rozhodol zostaviť nový tím. Nový tím bol ázijský a sídlil v Singapure. Členmi tímu boli CoupdeAce, Relyh, Scythe (ako náhradník), všetci zo Singapuru a Jordon (Japonec).

LoL

V júni 2020, slávny esportový tím potvrdili svoj návrat do League of Legends v spolupráci s hongkonskou Talon Gaming na založenie PSG Talon. Hráči zahŕňajú; Hanabi (Su Chia-Hsiang, z Taiwanu), River (Kim Dong-woo, Južná Kórea), Maple (Huang Yi-Tang z Taiwanu), Unified (Wong Chun Kit z Hong-Kongu), Kaiwing (Ling Kai Wing z Hongkongu -Kong), Kartis (Su Chia-Hsiang z Hongkongu).

Spoločný podnik medzi PSG a Talon eSports súťaží na majstrovstvách Pacifiku na Taiwane, Hongkongu, Macau, Thajsku, Singapure, Malajzii a na Filipínach. Hráči tímu PSG.LGD sú Ame (Wang Chunyu, Číňan), NothingToSay (Cheng Jin Xiang, Malajzijčan), Faith_bian (Zhang Ruida, čínština), XinQ (Zhao Zixing, čínština) a y' (Zhang Yiping, tiež čínština)

Hráči PSG Esports
Najsilnejšie hry PSG Esports

Najsilnejšie hry PSG Esports

Skupina má pôsobivý konkurenčný rekord. Vyhrali niekoľko súťaží a súťaží, ktorých sa zúčastnili. Schopnosti PSG rýchlo rozpoznali fanúšikovia, ako aj ďalšie svetové organizácie krátko po ich vstupe na e-športovú scénu. Tím za tie roky dokázal veľa. Súpiska Dota 2 je najúspešnejšia a najsilnejšia zo všetkých hier, takže môžete kedykoľvek očakávať vynikajúce výsledky.

LGD, čínsky gigant Dota 2, sa spojil s PSG v roku 2018. Krátko po vytvorení tejto spolupráce zoznam vyhral dve súťaže, aby sa zaradil medzi najlepšie e-športové tímy na svete. V roku 2018 skončili druhí. A aj keď súčasná súpiska ešte nedokázala toľko ako tá predchádzajúca, určite sa osvedčili. Tím vyhral OGA Dota PIT Invitational a WePlay AniMajor. V medzinárodnom veľkom finále 2021 ich porazil Team Spirit, no aj tak skončili na silnom druhom mieste.

Pacific Championship Series (PCS) je súťaž League of Legends najvyššej úrovne na Taiwane, Hongkongu, Macau a juhovýchodnej Ázii. Tím má tri PCS tituly, z ktorých posledný získal 29. augusta 2021.

Najsilnejšie hry PSG Esports
Prečo je PSG Esports populárny?

Prečo je PSG Esports populárny?

Niekoľko profesionálnych klubov na celom svete sa zapojilo do hrania prostredníctvom líg FIFA, ale PSG išlo nad rámec. Má nový prístup k interakcii so svojimi podporovateľmi a tiež priťahuje nových vo významných rastúcich krajinách. Aktívny systém mládežníckych hráčov organizácie, ktorý sa začal v decembri 2020, je jednou z jej najvýznamnejších funkcií. Divízia s potešením ponúka lákavé vyhliadky mladým ľuďom aj začínajúcim profesionálom. Toto nastavenie pre mládež je primárne založené vo Francúzsku, ale nachádza sa po celom svete.

Tím PSG FIFA má niektorých z najlepších hráčov na svete a klub verí, že účasť vo FIFA je dobrou marketingovou stratégiou, pretože FIFA je najpopulárnejšia hra vo Francúzsku, Európe a s najväčšou pravdepodobnosťou aj na svete. Cieľom je integrovať e-športy do futbalového tímu, ako aj do klubových superhviezd. Neymar je uznávanou superhviezdou svojho materského klubu PSG a je ambasádorom hry FIFA. Preto je pre neho veľmi jednoduché ovplyvňovať fanúšikov, aby podporovali svoj tím a zároveň ho propagovali globálne. Tento druh marketingu urobil z PSG jeden z najpopulárnejších e-športových tímov v tomto odvetví.

PSG tiež zvýšilo svoj záujem o mobilné hry. Stala sa PSG.RRQ po investícii do Rex Regum Qeon, indonézskeho herného tímu, ktorý súťaží v Mobile Legends: Bang Indonesia Professional League. Pomohlo to prítomnosti tímu v tomto odvetví, ako aj prilákalo nových fanúšikov do ich franšízy. Každý fanúšik stávok na e-športy by mal mať na mysli PSG Esports vo všetkých časoch stávok.

Prečo je PSG Esports populárny?
Ocenenia a výsledky PSG Esport

Ocenenia a výsledky PSG Esport

Po vstupe do odvetvia bola jednou z prvých hier, na ktorých sa zúčastnili, Rocket League. RLCS Season 4: Europe bola ich debutovou súťažou Rocket League a umiestnili sa na štvrtom mieste. Úroveň klubov Esport Rocket League bola uznaná ako kompetentná a ohrozujúca veľké tímy.

Po porážke G2 vo finále tím vyhral DreamHack Open Leipzig 2018. Tím Esports mal ťažkú prvú polovicu nasledujúceho roka, ale nejako skončil tretí na podujatí RLCS Season 7-Europe. Tím vyhral aj DreamHack Pro Circuit: Valencia 2019. Potom tím PSG Rocket League foldol.

Dota 2

PSG.LGD vznikla po zjednotení organizácie s LGD Gaming, a Dota 2 superschopnosť. Starý tím LGD by zostal, ale tím by bol obnovený s novým názvom a všetkým, čo nasledovalo. EPICENTER XL bude ich prvým podujatím pod novou identitou a rýchlo ho vyhrali. Vyhrali aj ďalšiu, MDL Changsha Major. Po Changsha Major sa tím priblížil k víťazstvu na The International 2018, ale vo finále proti OG padol 2-3 a v nasledujúcom roku skončil na The International 2019 tretí.

Súťažná sezóna Dota 2 v roku 2021 by sa začala s menším počtom obmedzení COVID-19 a veci by sa vrátili do normálu. Tím vyhral OGA Dota PIT Invitational a WePlay AniMajor. Vďaka tomu boli ich medzinárodné kampane mimoriadne úspešné.

LoL

Tímová kampaň League of Legends bola mierne úspešná. ich prvý turnaj pod ich novou identitou bol PCS Spring 2020, kde vo finále porazili Machi Esports. Taktiež obsadili prvé miesto v Mid-Season Showdown 2020.

Ocenenia a výsledky PSG Esport
Najlepší a najobľúbenejší hráči z PSG Esports

Najlepší a najobľúbenejší hráči z PSG Esports

V oblasti videohier nie sú turnajové víťazstvá všetko. Niekoľko konkurentov nazhromaždilo množstvo sledovateľov jednoducho tým, že svoj obsah vysielali naživo počas hrania. Hanabi, ktorý zastupuje tím PSG Talon, je jedným z najpopulárnejších hráčov na svete. Hráč má mieru výhry 83,33 percenta. V máji 2021 skončil tretí v súťaži Mid-Season Invitational 2021.

Maniika (Johann Simon) je hráčom FIFA, ktorý v súčasnosti zastupuje klub na Xboxe. Je to ostrieľaný hráč s rastúcou sledovanosťou na Twitchi. Je tiež technickým riaditeľom eSports Academy. Práca zahŕňa dohľad nad všetkými programami akadémie, vrátane výučby 25 trénerov tímu, aby sa zabezpečilo, že prístup klubu bude odovzdaný ďalej. Certifikuje mnohé školiace programy, ktoré sa potom budú poskytovať v Štúdiu PSG, či už na diaľku alebo dokonca počas workshopov.

Nkantee (Ilias El Rhazzaz) je špičkový hráč vo francúzskom hernom priemysle FIFA. Má zmluvu s PSG, ktorá platí do konca sezóny 2021-2022 a do sezóny 2021-2022. Stal sa členom tímu, ktorý mu odovzdal prvú profesionálnu zmluvu.

Najlepší a najobľúbenejší hráči z PSG Esports
Kde a ako staviť na PSG Esports

Kde a ako staviť na PSG Esports

V závislosti od kategórie ponúka každá stávková kancelária buď všeobecné alebo prispôsobené stávky. To znamená, že žiadne dve stávkové skúsenosti nie sú rovnaké, najmä pokiaľ ide o rôzne hry. Jednotlivci by sa však mali cítiť sebavedomo pri stávkovaní na PSG Esports, pretože v tímoch majú veľmi skúsených hráčov.

Sú to Rivalry, Betway, GGBet, ArcaneBet a Dafabet najlepšie e-športové stávkové stránky na uzatváranie stávok na tím. Strana je dobrou voľbou pre ľudí, ktorí plánujú stávkovanie pri hraní Dota 2 alebo League of Legends. V Dota 2 sú považovaní za jeden z najlepších tímov na svete a nebudú mať problém poraziť aj tých najimpozantnejších súperov. Pre začiatočníkov majú priame stávky na Dota a víťazi zápasov veľkú šancu na výhru.

League of Legends je trochu riskantnejšie, predovšetkým preto, že medzinárodné tímy, najmä tie z regiónov LCK a LPL, si nevedia nájsť oporu. Priame stávky sú ideálne pre menšie turnaje alebo PCS, zatiaľ čo stávky na víťaza zápasu by sa mali používať len vtedy, keď tím hrá proti štatisticky slabšiemu alebo rovnocennému súperovi.

Celkovo vám sledovanie streamov alebo VOD môže pomôcť pochopiť viac o tímoch Paris Saint-Germain Esports. Je veľmi zábavné vidieť ich, ako sa prebojujú do finále International, a tiež vám to dá veľa informácií o tíme. V každom prípade si pred stávkou urobte domácu úlohu, ale Dota 2 a League of Legends sú relatívne bezpečné stávky.

Kde a ako staviť na PSG Esports