Najlepšie FIFA stávkové stránky 2024

FIFA, ľudovo EA Sports FIFA, je videohra inšpirovaná moderným futbalom. Hry zvyčajne vyvíja a vydáva každý rok spoločnosť Electronic Arts, ktorá pracuje pod značkou EA Sports. EA Sports FIFA je zapísaná v Guinessovej knihe rekordov ako najpredávanejšia franšíza športových videohier vôbec. V súčasnosti je zakúpených viac ako 325 miliónov kópií hry.

Popularita hry sa neustále zvyšovala a pravdepodobne bude aj naďalej rásť. Prvou hrou zo série FIFA bol EA Soccer, neskôr známy ako FIFA 94. Hra bola vydaná v decembri 1993 a prišla s pomerne veľkým humbukom. Hráčom to dalo relatívne nový herný pocit, pretože mal izometrický pohľad, keď boli hráči zvyknutí na hry s pohľadmi zhora nadol.

Najlepšie FIFA stávkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

História FIFA

Hra obsahuje iba národné tímy a skutočné mená hráčov sa nepoužívajú. Niekoľko týždňov po vydaní bola hra uvedená ako hra číslo jedna v britských rebríčkoch a túto pozíciu si udržala šesť mesiacov.

Ďalšou hrou v sérii bola FIFA 95, vydaná v novembri 1994. FIFA 95 predstavila klubové tímy niektorých hlavných futbalových líg ako Bundesliga, Séria A, Premier League a La Liga. Hráči boli pomerne ľahko rozpoznateľní, no hra stále nepoužívala skutočné mená hráčov. Hra prišla s niekoľkými významnými vylepšeniami EA Soccer.

Najnovšia hra zo série FIFA

Každým rokom vyšla nová hra zo série. Každá ďalšia hra prišla s vylepšeniami týkajúcimi sa používateľského zážitku a celkovej hrateľnosti. Najnovšia je FIFA 22, ktorá bola vydaná v októbri 2021. FIFA 22 je momentálne dostupná len pre Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Stadia a Xbox Series X/S.

Tvár hry

Kylian Mbappe je tvárou franšízy vo FIFA 21 a FIFA 22 a objavuje sa na obale hry, v reklamách a propagačných kampaniach. Prevzal ho od Edena Hazarda z Realu Madrid, ktorý bol na FIFA 20. Lionel Messi sa predtým objavil v štyroch po sebe nasledujúcich obaloch a Wayne Rooney má na konte najviac vystúpení z obalu hry, od FIFA 06 po FIFA 12.

FIFA Mobilná hra, ktorá bola prvýkrát vydaná v roku 2016, sa na obálke objavili Marco Reus, Christiano Ronaldo, Kevin de Bruyne, Eden Hazard, Neymar, Mbappe a Dybala.

Hra FIFA

Hra FIFA je navrhnutá tak, aby kopírovala takmer všetko, čo sa deje v skutočných futbalových ligách. FIFA 22 umožňuje hráčom vychutnať si hry z takmer všetkých hlavných líg na svete. Hráči môžu tiež vytvárať a rozvíjať svoje tímy, ktoré potom môžu použiť na hranie režimu kariéry.

Hra využíva proprietárne algoritmy strojového učenia, ktoré zaisťujú, že si platitelia užijú tú najlepšiu hru pri hraní bez skutočného súpera. Algoritmus nezvýhodňuje žiadneho hráča, keď hrá v tímoch alebo proti niekomu inému.

Ako staviť na FIFA esports

Všetky stávkové kancelárie e-športov na FIFA sú zvyčajne ponúkané prostredníctvom e-športových líg hry. Preto je nevyhnutné, aby hráči jasne porozumeli ligám e-športov predtým, ako pristúpia k uzatváraniu stávok. FIFA Global Series je najvyššia súťažná liga FIFA.

Každý rok sa tu zvyčajne koná séria online turnajov a kvalifikácií, ktoré vyvrcholia najprestížnejším podujatím ligy, FIFA eWorld Cup. Pochopenie štruktúry a celkového výkonu tímov pomáha hráčom lepšie vsádzať na hru.

Po pochopení všetkých základov FIFA esports môžu hráči nájsť vhodnú stránku, na ktorú môžu stávkovať. Stránky hodnotenia kasín môže hráčom pomôcť nájsť najvhodnejších poskytovateľov stávok, ktorí ponúkajú stávkové trhy FIFA.

Napriek veľkej popularite tejto hry sa táto hra stále nedostala do hornej vrstvy e-športov. To znamená, že nájsť serióznu stávkovú stránku, ktorá ponúka online stávkové trhy FIFA, môže byť ťažké bez pomoci hodnotiacich stránok.

Stávkové trhy FIFA

Stávkové kancelárie FIFA sú stále relatívne obmedzené v porovnaní s tými, ktoré sú k dispozícii pre ich náprotivky v e-športoch. Hráči však vždy nájdu dostatok stávkových trhov, ktoré sú zvyčajne dosť atraktívne a ľahko pochopiteľné. Niektoré zo stávkových trhov zahŕňajú víťaza zápasu, víťaza turnaja, prvý gól a počet skóre. Všetky individuálne správne predpovede vedú k pozitívnym výsledkom stávok.

Prečo je FIFA esports taký populárny?

FIFA je veľmi populárna z mnohých dôvodov. Hlavným je, že je založený na futbale, najpopulárnejšom športe na svete. Mnoho hráčov tak začína hrať hru, aby zopakovali pocit, ktorý si užívajú pri sledovaní alebo hraní skutočného futbalu.

Obľúbený je aj vďaka svojim herným vlastnostiam. To platí najmä pre FIFA 22, ktorá má najnovšie a zdanlivo najlepšie funkcie. K popularite hry prispieva grafika, ovládanie a možnosť upravovať množstvo aspektov hry podľa predstáv hráča. Pomáhajú zaistiť, aby si hry užili ten najlepší používateľský zážitok z hrania.

internetová komunita FIFA

FIFA má pomerne veľkú online komunitu. To platí najmä pre fanúšikov hry a tých, ktorí hazardujú s esportmi FIFA. Väčšina online diskusií komunity FIFA sa zvyčajne odohráva na oficiálnom športovom fóre EA, stránke vytvorenej špeciálne na umožnenie jednoduchej a efektívnej komunikácie.

Fórum slúži aj ako zdroj správ a miesto, kde môžu hráči hľadať pomoc od iných hráčov. Zdá sa však, že väčšina fanúšikov v súčasnosti uprednostňuje komunikáciu prostredníctvom sociálnych médií. Je to hlavne kvôli zvýšenej popularite sociálnych médií a vyššej rýchlosti odozvy.

Hranie FIFA online

Je možné hrať FIFA online. To je však obmedzené iba na hry zo série FIFA Online. Všetky online hry majú bezplatný model, ale vyžadujú si nákupy v hre, aby bola hra zaujímavejšia. S online FIFA sa hráči nemusia starať o sťahovanie a inštaláciu hry.

Všetko, čo potrebujete, je kompatibilný prehliadač a spoľahlivé internetové pripojenie. V prípade hier zo série FIFA sa hráči môžu stále pripojiť k internetu, aby získali aktualizácie a mohli si užiť hru s ostatnými vzdialenými hráčmi. Môžu však hrať aj offline bez toho, aby to ovplyvnilo herný zážitok.

Najväčší hráči FIFA eSports, na ktorých môžete staviť

Mnohí hráči sú známi svojimi úspechmi a dominanciou vo svete online e-športov. Lee Sang Hyeok z Kórea je považovaný za najlepšieho hráča populárnej League of Legends. Trikrát vyhral Majstrovstvá sveta, IEM Championship 2015, All-Star Paris 2014 a ďalšie. Vo veku 17 rokov už vyhral viac ako 1,2 milióna dolárov.

Mladý Lee, ktorý hrá za tímy Evil Geniuses a KT Rolster, je ďalším špičkovým hráčom známym pre svoje schopnosti v StarCrafte. V Counter-Strike je hlavným menom Patrick Lindberg. Diago z Japonska je považovaný za najlepší v pouličných bojových hrách.

Prečo hráči milujú FIFA?

Jedným z hlavných dôvodov hrania videohier je zvyčajne užiť si hodnotu zábavy, ktorú ponúkajú. FIFA bola vyvinutá komplexne, aby poskytovala herný zážitok, ktorý sa líši od všetkých ostatných videohier. Úžasná grafika, množstvo herných režimov, strojové učenie a jednoduché ovládanie sú niektoré z funkcií, ktoré hru odlišujú od ostatných.

FIFA tiež poskytuje pohlcujúci zážitok vďaka zvukovým efektom povzbudzujúcich fanúšikov, komentátorom analyzujúcim hru, osvetleniu, textúram ihriska, oslavám gólov a mnohým ďalším veciam. Hra kopíruje atmosféru, ktorú fanúšikovia zvyčajne cítia, keď si užívajú futbal.

Ako hrať videohru FIFA?

Hranie FIFA video hry môže byť pre nováčikov trochu zastrašujúce. Je to kvôli početným ovládacím prvkom, ktoré musia ovládať, pričom sa stále sústreďujú na hru. Hra umožňuje hráčom upraviť ovládacie prvky na to, čo im najlepšie vyhovuje, aby to bolo jednoduchšie. V hre je tiež množstvo tutoriálov a tréningový režim, ktorý hráčom pomôže naučiť sa hru.

Myšlienkou hry je kontrolovať hráčov, aby strieľali góly proti súperovým tímom a zároveň sa stále bránili, aby sa zabránilo súperovi skórovať. V režime kariéry môžu hráči vytvárať a spravovať tímy. Potom môžu hrať v zápasoch počas sezóny alebo simulovať zápasy, ak ich zaujíma iba riadenie.

Veľkí hráči esportov FIFA, na ktorých sa oplatí staviť

V priebehu rokov sa objavilo niekoľko profesionálnych hráčov FIFA, ktorí ukázali veľký talent. Niektorí dominovali na mnohých turnajoch a teraz sa zdajú byť v hre neporaziteľní. Najvyššie hodnotený hráč sa volá Mosaad Adlossary, známy aj ako Saudský princ.

Začal hrať súťažne FIFA už v roku 2017 a hrá dodnes. Medzi jeho mnohé úspechy patrí získanie najprestížnejšej trofeje v esports FIFA, FIFA eWorld Cup.

Donovan Hunt, tiež známy ako Tekkz, je na druhom mieste. Začal hrať vo veku 16 rokov a porazil všetkých hráčov, aby vyhral šampionát FUT 18. Je známy svojim útočným prístupom k hre a agresívnym bránením. Medzi ďalšie významné mená patria Nicolas Villalba, Shaun Springette, Christopher Holly a Tom Leese.

Všetko o eWorld Cup FIFA

The FIFA eWorld Cup sa predtým nazýval FIFA Interactive World Cup. Esport turnaj zvyčajne organizujú zastupujúci partneri spoločnosti, ktorá za hrou stojí, EA Sports. Podujatie sa koná raz ročne, pričom sa používa najnovšia inkarnácia série videohier FIFA.

FIFA eWorld Cup má otvorený kvalifikačný formát. To umožňuje miliónom hráčov z celého sveta súťažiť v úvodných kvalifikačných online fázach. Vďaka tomu je FIFA zapísaná v Guinessovej knihe rekordov ako najväčšia online e-športová hra.

História eWorld Cup FIFA

Úvodné podujatie sa konalo ešte v roku 2004 a každým rokom sa začalo rozrastať. Do roku 2013 zaznamenal najvyšší počet hráčov povzdychnutých za turnajom, vyše 2,5 milióna. Hráči PlayStation 4 a Xbox One súťažili na podujatí prvýkrát už v roku 2015.

Integrácia nových konzol pomohla v priebehu rokov udržať pomerne vysoký počet účastníkov. V roku 2018 sa názov turnaja zmenil z FIFA Interactive World Cup na FIFA eWorld Cup.

Posledná udalosť FIFA eWorld Cup sa konala v roku 2019. Víťazom turnaja sa stal Mohammed Harkous, ktorý hral na PS4. Podujatie bolo na roky 2020 a 2021 zrušené z dôvodu pandémie Covid-19, ktorá zasiahla svet. Termíny ďalšieho podujatia ešte nie sú známe.

Oplatí sa staviť na Svetový pohár v e-športoch?

Svetový pohár v esportoch bol premenovaný na Svetová konferencia elektronických športov (ESWC). Každoročný herný šampionát je súťaž medzi medzinárodnými profesionálnymi hráčmi niektorých z najpopulárnejších videohier. Ide o najsledovanejšie e-športové podujatie na svete.

Spoločnosť zodpovedná za vytvorenie turnaja sa volá Ligarena. Spoločnosť so sídlom vo Francúzsku pôsobila v hernom priemysle už nejaký čas, kým sa v roku 2003 rozhodla pre škálovanie. ESWC neskôr získala agentúra, ktorá sa špecializuje na e-športy s názvom Oxent.

Hry hrané v ESWC

Odporúčané hry na turnajoch FIFA eWorld Cup sa zvyčajne menia pre každý turnaj. V ideálnom prípade sa zvyčajne objavia najobľúbenejšie a najsúťaživejšie hry v čase udalosti.

Niektoré z hier, ktoré sa v priebehu rokov objavili niekoľkokrát, zahŕňajú FIFA, Counter-Strike, WarCraft, Trackmania Nations, Dota a Call of Duty. Suma ponúkaná ako peňažná odmena pre víťazov sa zvyčajne každý rok mení. Vo väčšine rokov dostávajú ceny všetci štyria víťazi.

Krajiny s najvyšším hodnotením ESWC

Najjednoduchší spôsob hodnotenia krajín, ktoré sa kedy zúčastnili na podujatiach ESWC, je podľa počtu získaných medailí. Na prvom mieste je Francúzsko s celkovým počtom 62 medailí, z toho 23 zlatých.

Na druhom mieste sú Spojené štáty americké s 13 zlatými medailami a celkovo 30. Tesne tretie je Švédsko s 12 zlatými medailami a celkovým počtom 35 medailí. Piate je Poľsko s piatimi zlatými medailami, tromi striebornými medailami a tromi bronzovými medailami. Len 32 zo všetkých krajín, ktoré kedy mali zastúpenie na turnaji, získalo jednu alebo viac medailí.

Špičkoví hráči ESWC

Najlepším hráčom ESWC je Ilyes Satouri, ktorý používa hráčske ID Stephano. Celkovo vyhral viac ako 34 000 dolárov. V tesnom závese za ním je Grzegorz Komincz s výhrami 32 000 $. Michael Bignet, Alexej Januševskij a Bruce Grannec majú 25 333, 24 500 a 24 000 dolárov.

Najlepšie stávkové kancelárie e-športov na stávkovanie na FIFA

Táto hra patrí medzi celosvetovo najpopulárnejšie e-športy, čo dokazuje počet fanúšikov, ktorí sa zúčastňujú a sledujú turnaje a podujatia FIFA. Ako taká priťahuje veľký záujem tipujúcich, pretože poskytuje množstvo stávkových príležitostí. Väčšina poskytovateľov stávok však nemá záujem poskytovať stávkové kancelárie FIFA esports.

Hráči preto musia pred pokračovaním hľadať stránky, ktoré ponúkajú stávkovanie na túto hru. Stránky online stávkovania, ktoré si vyberú, by mali byť renomované, aby sa predišlo prípadom podvodov. Po nájdení správnej stránky si hráči musia vytvoriť svoje stávkové účty a vložiť prostriedky pred stávkou. Bonusy možno použiť aj na uzatváranie stávok.

Ďalším krokom je zistiť, na ktoré tímy vsadiť a aký typ stávok FIFA umiestniť. V ideálnom prípade je dobrý nápad staviť na tímy, ktoré sa ukázali ako skvelé. To platí najmä pre tímy, ktoré sú tu už dlho a preukázali konzistentnosť vo výkone.

Výber správneho typu stávky je tiež nevyhnutný pre maximalizáciu šancí na výhru. Hráči by mali byť pri uzatváraní stávok dosť opatrní, pretože to môže byť niekedy trochu mätúce. To platí najmä pre nováčikov v online stávkovaní na e-športy a vtedy, keď stávková stránka nie je užívateľsky prívetivá. Vykonané chyby môžu viesť k významným stratám.

Aké sú niektoré pozoruhodné tímy v EA Sports FIFA?

FIFA 22, najnovšia zo série videohier FIFA, prichádza s mnohými tímami. To zahŕňa klubové tímy a medzinárodné tímy. Hráči si dokonca môžu vytvoriť svoje tímy a pomenovať všetkých hráčov v tímoch.

Hlavným rozlišovacím faktorom tímov je výkon. Niektoré tímy podávajú oveľa lepšie výkony a môžu dať hráčovi väčšiu šancu na víťazstvo v závislosti od použitej taktiky hry. Tímy sú zvyčajne hodnotené tak, aby hráčom uľahčili výber.

PSG

PSG je momentálne zaradený medzi top tímy, ktoré vsádzajú na FIFA 22. Medzi hlavné dôvody patril príchod jedného z najväčších hráčov Lionela Messiho. Útočná sila Messiho, Mbappeho a Neymara je dosť impozantná. Tento tím je skvelou voľbou pre hráčov, ktorí preferujú útočný typ hry.

mesto Manchester

Manchester City je druhým najvyššie hodnoteným tímom vo FIFA 22. Tím má päť hráčov zaradených medzi 20 najlepších hráčov hry, vďaka čomu je tím celkom lepší. Medzi niektorých hráčov patria Kevin de Bryuine, Ruben Dias a Raheem Sterling.

Manchester United

Podobne ako príchod Messiho do PSG, príchod Christiana Ronalda do Manchestru United poslúžil na zlepšenie tímu na FIFA 22. Je jedným z najlepších hráčov všetkých čias a má vysoké hodnotenia hry. Paul Pogba a Bruno Fernandez sú niektorí z ďalších hráčov tímu, ktorí majú tiež výrazne vysoké hodnotenia, ktoré pomáhajú tímu zaradiť sa na tretie miesto.

Bayern Mníchov

Hráči, ktorých baví veľa skórovať, sa môžu hrať s Bayernom Mníchov naozaj dobre. Tím predviedol v predchádzajúcej kampani plodný výkon, pokiaľ ide o počet gólov, čo FIFA 22 zohľadnila pri hodnotení tímu. Má dvoch hráčov s hodnotením nad 90, Lewa a Manuela Neura.

Liverpool

Liverpool je jedným z najzábavnejších tímov na sledovanie. Mo Salah, Sadio Mane a päť ďalších hráčov patrí medzi 20 najlepších hráčov vo videohre. Kombinácia všetkých takýchto hráčov je receptom na príjemné počítačové hranie.

Real Madrid

Real Madrid bol pomerne dlho najlepšie hodnoteným tímom v La Lige a FIFA 22 to zvažovala. Tím by mal pravdepodobne oveľa vyššie hodnotenie, ak by klub neopustili takí ako Raphael Varane a Sergio Ramos.

Ďalšie tímy v prvej desiatke rebríčka FIFA 22 sú Chelsea, Borussia Dortmund, Atletico Madrid a Barcelona.

Klady a zápory

Pros

 • Pohlcujúci herný zážitok: FIFA je jednou z najpôsobivejších dostupných športových videohier. Vývojári nenechajú nič na kameni, pokiaľ ide o to, aby bola hra najvzrušujúcejšia. Najlepšia grafika, zvukové efekty, vysoká snímková frekvencia a realistická povaha zaručujú, že aj hráči, ktorí nemusia mať radi skutočný futbal, si túto videohru užijú.
 • Rôzne herné režimy: Hráči môžu prepínať medzi herným režimom a kariérnym režimom, aby si hru užili v rôznych aspektoch. Napríklad režim kariéry umožňuje hráčom žiť svoj sen o riadení futbalového tímu, hoci je virtuálny. Hráči môžu dokonca využiť režim pre jedného hráča.
 • Pamätní futbalisti a tímy: Hra umožňuje hráčom prežiť spomienky na niektorých z najväčších hráčov hry. Je to vďaka novým FUT Heroes pridaným do tímu FIFA 22 Ultimate Team. Jeho vyskúšanie môže u väčšiny hráčov zvýšiť nostalgiu.
 • Online hranie: FIFA 22 umožňuje hráčom hrať svoju hru online, kde môžu nájsť viac konkurencie. Úroveň spokojnosti, ktorá prichádza s vyhrávaním hier proti skutočným súperom, robí hru ešte zábavnejšou.

Zápory

 • Stojí to peniaze: Najviditeľnejšou nevýhodou FIFA je, že si ju hráči musia kúpiť. Hráči môžu tiež potrebovať nákupy v hre, aby si vylepšili svoje skúsenosti. Existuje možnosť hrať zadarmo online FIFA, ale to zvyčajne prichádza s mnohými obmedzeniami.
 • Nie je k dispozícii na mnohých stávkových stránkach: Stávkovanie na FIFA vo svete esportu stále rastie. Mnoho online stávkových kancelárií ešte neponúka trhy so stávkami na e-športy. To obmedzuje tipujúcich, aby boli príliš vyberaví.

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkových kurzoch FIFA esports

Kurzy ponúkané väčšinou stávkových stránok sa zvyčajne líšia v závislosti od potenciálneho výsledku hier alebo udalostí. Vo väčšine prípadov sú zvyčajne nižšie kurzy FIFA pre hráčov, u ktorých je štatisticky väčšia pravdepodobnosť, že vyhrajú kvôli ich traťovým rekordom a iným faktorom. Kurzy môžu byť na výsledky jednotlivých zápasov alebo celých turnajov.

Stávkové trhy

Kurzy sa zvyčajne ponúkajú na širokú škálu stávkových trhov, takmer podobné skutočnému futbalu. Najbežnejšie sú pre víťazov zápasov. Na to stačí hráčom staviť na FIFA, ktorý tím vyhrá zápas alebo či sa zápas skončí remízou. Títo typy stávok sú jednoduché a ľahko pochopiteľné.

Stávky možno uzatvárať aj na počet strelených gólov. To môže byť pre jeden alebo oba tímy. Rôznemu počtu možných gólov sú priradené rôzne kurzy. Okrem toho si tipujúci môžu staviť na to, ktorí hráči strelia góly a počas ktorej časti hry skórujú.

Handicapové stávky sú celkom bežné, keď hrajú tímy, ktoré nie sú vyrovnané. V ideálnom prípade poskytovateľ stávok zvyčajne poskytuje slabšiemu tímu virtuálnu výhodu alebo virtuálnu nevýhodu pre silnejší tím. Virtuálna výhoda je vo všeobecnosti z hľadiska počtu gólov.

Tipy a triky na stávkovanie FIFA

Existuje niekoľko tipov a trikov, ktoré môžu tipujúci použiť pri stávkovaní na esporty FIFA. Je však nevyhnutné poznamenať, že nikdy nie je zaručený pozitívny výsledok stávok bez ohľadu na použité tipy a triky.

 • Použite správnu stávkovú stránku: Hráči by mali začať nájdením toho správneho bookmakera e-športov. V ideálnom prípade by mala byť stránka renomovaná a mala by poskytovať množstvo bookmakerov FIFA v kategórii stávok na esport.
 • Vyberte si správne stávky: Stávkové trhy môžu byť trochu mätúce, najmä pre nových tipujúcich. Hráči by mali úplne porozumieť typom stávok predtým, ako si vyberú tie najvhodnejšie.
 • Využite dostupné bonusy: Takmer všetko online stávkové stránky ponúkajú bonusy a ďalšie propagačné ponuky pre tipujúcich. Využitie takýchto výhod je nevyhnutné. Noví hráči môžu využiť ponuky na to, aby sa naučili stávkovať na FIFA esports bez pravdepodobnosti straty peňazí a zároveň si zachovali možnosť nejaké vyhrať.
 • Stavte správnu sumu: Rôzni stávkujúci zvyčajne vsádzajú rôzne sumy v závislosti od finančných možností. Nájdenie správnej stratégie bankroll managementu je kľúčom k minimalizácii strát.
 • Cvičte sebadisciplínu: Sebadisciplína je nevyhnutná na zabezpečenie toho, aby si hráči zachovali kontrolu nad svojimi hazardnými aktivitami. Hráči by napríklad nemali stávkovať, keď sú opití alebo v depresii, pretože to môže ovplyvniť ich rozhodovacie schopnosti.
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-športy
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro esportov v Južnej Kórei, stojí ako maják vedomostí na EsportRanker. Jun-ho, ktorý spája analytické schopnosti s vrodenou láskou k hraniu, odhaľuje zložitú tapisériu online súťaží a zaisťuje, že hráči budú informovaní a inšpirovaní.

Send email
More posts by Jun-ho Kim