Najlepšie King of Glory stávkové stránky 2024

Väčšina hráčov e-športov už počula o King of Glory, skrátene KoG. Takže, čo to vlastne je? King of Glory je hra MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) vyvinutá spoločnosťou Tencent Holdings Ltd, jednou z najväčších herných firiem na svete. Hra je známa pod viacerými názvami v závislosti od geografickej polohy.

Niektoré z týchto mien zahŕňajú Wangzhe Rongyao a Honor of Kings. Táto e-športová hra má obrovské množstvo fanúšikov, najmä v Číne. To znamená, že ide o jednu z najhranejších esport hier v Ázii. Jedna vec, ktorá robí KoG populárnym medzi nadšencami esportu, je možno jeho podobnosť s ďalšou legendárnou hrou League of Legends (LoL). V čase, keď KoG vyšiel v roku 2015, bol druhý už veľkým hitom, takže sa očakávalo, že akékoľvek paralely medzi týmito dvoma titulmi budú fungovať v prospech prvého.

Najlepšie King of Glory stávkové stránky 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter

O čom je hra?

Rovnako ako League of Legends, aj KoG funguje dobre na mobilných zariadeniach a umožňuje hráčom vychutnať si zážitok odkiaľkoľvek vo vesmíre: v kancelárii, v autobuse, doma atď. Týmto spôsobom sa dá s istotou povedať, že KoG si získal milióny sŕdc a bude v tom pokračovať, aspoň v dohľadnej budúcnosti.

Rovnako ako jeho predchodca, LoL, aj KoG's je hra, v ktorej sa silné postavy stretávajú v tíme a tíme. Cieľom je zničiť súperov kryštál, základňu a veže. Hrdinovia v tejto hre majú rôzne sily. Na porazenie nepriateľa potrebujete reflexy, stratégiu a dokonca aj nervy. Uvidíte hrdinov hry vlastniť také veci, ako sú zbrane na diaľku, boj na blízko a kúzla. Medzi ďalšie schopnosti patria magické útoky.

Stávka na King of Glory

Zatiaľ čo KoG nemožno spomenúť jedným dychom ako napríklad Dota 2, LoL a CS GO z hľadiska popularity stávkovania je faktom, že do tejto hry investuje veľký počet stávkarov na e-športy. Hra je určená pre mobilné zariadenia a zameriava sa na milióny hráčov, ktorí milujú stávkovanie na cestách.

A na stávkovaní na KoG nie je nič také zložité. Ako každý iný esport, všetko, čo potrebujete, je nájsť spoľahlivú hernú stránku esportov; zaregistrujte sa, prihláste sa, vyberte si turnaj KoG, na ktorý chcete staviť, a vsaďte. Najprv však musíte pochopiť, ako hra funguje. Vyhľadávanie Google vám v tom veľmi pomôže.

Kde nájsť kráľa slávy

S prudkým nárastom popularity KoG to stovky stávkových kancelárií vnímajú ako skvelú príležitosť zarobiť peniaze a zároveň zabaviť stávkarov. Bookmakeri nie sú rovnakí; líšia sa v mnohých aspektoch, okrem iného vrátane ponúkaných kurzov a bonusov.

Stávkové kancelárie sa líšia aj z hľadiska stávkových trhov. Zatiaľ čo niektoré ponúkajú širokú škálu takýchto stávok, iné poskytujú iba malý rozsah, čo obmedzuje tipujúcich na typ stávok, ktoré môžu uzatvárať. Preto musíte venovať pozornosť týmto funkciám, keď hľadáte stránku so stávkovaním na e-športy, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Prečo je King of Glory populárny?

King of Glory možno nie je v USA známym menom, ale má obrovský úspech Čína. V krajine sa stretol s obrovskou popularitou a má milióny aktívnych hráčov mesačne. Dnes sa KoG stáva populárnou mobilnou hrou a pravdepodobne ju prijmú aj ďalšie krajiny.

Existuje mnoho dôvodov, prečo je King of Glory v Číne taký populárny e-šport. V prvom rade je to ich vlastná tvorba, čo vypovedá o popularite hry v krajine. Je toho však oveľa viac, vrátane štedrých výherných fondov.

King of Glory sa tiež ľahko hrá s nízkymi prekážkami vstupu. Hráči sa môžu hru naučiť za pár minút, vďaka čomu sa do nej môžu dostať bez príliš dlhého čakania. Či už ste začiatočník alebo pokročilý hráč, zistíte, že dokážete hrať a dokončiť úrovne okamžite. Odtiaľ si vytvorte vlastného hrdinu výberom jeho pohlavia, vlasov, farby pleti a oblečenia. Potom vstúpte na bojisko a rozdrvte svojich protivníkov v súbojoch jeden na jedného.

internetová komunita

Internetová komunita KoG pozostáva z fanúšikov, ktorí sledujú esport turnaje, tipujúcich, ktorí uzatvárajú stávky, a profesionálnych hráčov, ktorí zdobia turnaje KoG. Komunita v Číne neustále rýchlo rastie a rýchlo sa rozširuje do ďalších krajín. To je tiež údaj o tom, ako populárny sa stal KoG od svojho uvedenia na trh.

Hranie King of Glory online

Hranie KoG online je jednoduché a zahŕňa nasledujúce kroky:

 • Sťahovanie hry z TapTap
 • Vytvorenie účtu a prihlásenie
 • Výber bojového režimu a výber mapy
 • Vyberte si svojho obľúbeného hrdinu, usporiadajte svoje schopnosti a vyberte spoluhráčov.
 • Boj o víťazstvo

Tu je niekoľko vecí, ktoré potrebujete vedieť, keď sa pustíte do KoG:

 • Dobre poznaj mapu: Ak chcete byť dobrým hráčom v King of Glory, musíte dobre poznať mapu a naučiť sa používať jednotlivé zručnosti v rôznych situáciách.
 • Cvičenie: Cvičenie je kľúčom k úspechu, a to platí aj pri hraní King of Glory, takže sa musíte uistiť, že pred skutočným zápasom alebo turnajom venujete dostatok času zdokonaľovaniu svojich schopností a stratégií.
 • Nakloniť sa od ostatných: Zlepšite svoje zručnosti sledovaním videí o tom, ako hrajú ostatní hráči. Pozorovanie ich pohybov a techník vám pomôže okamžite zlepšiť vaše zručnosti.

Najväčší kráľ slávy hráčov a tímov

Od roku 2022 sú najvýznamnejšími hráčmi KoG predovšetkým Číňania vrátane Wang Tao, Yang Tao, Huang Yaoqin a Xu Bicheng, medzi mnohými ďalšími. Čo sa týka tímov, tu sú tie najvýraznejšie:

 • AG Super Play
 • eStar Gaming
 • Turnso Gaming
 • Rogue Warriors
 • Najlepšie e-športy
 • Dynamitové hry
 • EDward Gaming
 • Royal Never Give Up
 • Invictus Gaming
 • KT Rolster
 • G2 Esports
 • Oblak 9
 • Fnatic
 • Team Liquid

Existuje Svetový pohár King of Glory?

Áno. Je známy ako Honor of Kings World Champions Cup. Toto je medzinárodný turnaj kde najlepší hráči súťažia o titul majstra sveta Honor of Kings. Súťaž organizuje Tencent Games a má dva typy turnajov: tímové a sólo. Hráči a tímy z Ázie sa zúčastňujú tohto turnaja, aby vyhrali milióny dolárov.

Je pozoruhodné, že hoci bol svetový šampionát Honor of Kings vykresľovaný ako celosvetový turnaj, faktom zostáva, že ide stále o ázijskú záležitosť, aspoň zatiaľ, ak sú účastníkmi turnaja, tj Čína, Malajzia, Macao a Hing Kong. čokoľvek. Počet účastníkov sa však každým rokom zvyšuje.

Možno je len otázkou času, kedy turnaj pritiahne účastníkov z iných kontinentov vrátane Európy a Ameriky. Čína je však najlepším tímom v hre, keďže tímy krajiny získali leví podiel na turnaji, pokiaľ ide o výhry.

Najlepšie tímy a hráči Svetového pohára King of Glory

Medzi najlepších hráčov King of Glory patria eStar Pro, QG Happy a Turnso Gaming, víťazi turnaja od jeho inaugurácie v roku 2018. QG Happy vyhrali turnaj dvakrát, zatiaľ čo ostatní to dosiahli iba raz. Zatiaľ najlepšími hráčmi sú Fly, Cat a NuanYang, pričom Fly je jediným hráčom, ktorý sa stal najlepším viac ako raz.

Stávka na King of Glory

Možno si želáte staviť na KoG, no svoju túžbu nebudete môcť realizovať bez dôveryhodnej platformy na stávkovanie na e-športy. Áno, stávkovanie na túto hru sa môže trochu skomplikovať, najmä ak hľadáte konkrétnu hernú inkarnáciu. Preto sa budete musieť uistiť, že stávková kancelária, ktorú si vyberáte, ponúka vaše konkrétne obľúbené položky. Od roku 2022 medzi niektoré z najlepších stávkových stránok KoG patria Loot.bet, Bet365, GGBet a Rivalry.

Loot.bet

Niet pochýb o tom, že má povesť priekopníka Dota2 Loot.bet je jedným z najlepších v ponuke stávok na iné e-športy vrátane KoG. Ako sladidlo vám stávková kancelária ponúka bonusy presahujúce stovky dolárov.

1xstávka

Len pár, ak nie nikto, sa k nim približuje 1xstávka. Vďaka asi polstoročiu miliónov používateľov ide o jeden z najväčších stávkových trhov. A sú tu aj štedré bonusy, ktoré vám pomôžu začať s KoG.

GGBET

Aká solídna stávková platforma! GGBet je jednou z najbezpečnejších stávkových stránok, na akú kedy narazíte. Aj keď nemusí mať takú veľkú sledovanosť ako Bet365, má zaslúženú reputáciu ako jeden z nich najlepšie stránky so stávkami na esport.

Sledujte najlepšie tímy King of Glory a tipujte presne

Stávkovanie na King of Glory je v Číne obľúbenou zábavou. Existuje mnoho spôsobov, ako uzatvárať stávky, ale najlepší spôsob je sledovať najlepšie tímy a stávkovať presne. Ak hľadáte dobrý tím, vašou najlepšou voľbou by bol Team WE, AG Super Play, EDward Gaming, Top Esports, Turnso Gaming, Dynamite a mnoho ďalších, ako je uvedené vyššie v tomto príspevku. Niektoré z týchto tímov vyhrali toľko turnajov, že by bolo ťažké si ich nevšimnúť. Predstavujú tak skvelú šancu na stávkovanie a šancu na výhru.

Využite internet

Svet športových stávok sa za posledné roky dramaticky zmenil. S internetom sa každý deň vytvárajú stovky nových líg, udalostí a výsledkov. Ten istý internet obsahuje množstvo informácií o tímoch/hráčoch, ktoré pomáhajú sledovať tímy a presne stávkovať, aby ste mali väčšiu šancu na výhru. S internetovým gadgetom, akým je smartfón, jednoducho vyhľadajte tím na internete a kľúčové štatistiky sa zobrazia na vašej obrazovke po stlačení tlačidla.

Klady a zápory

King of Glory je jednou z najpopulárnejších hier v Číne. Má stovky miliónov hráčov a stal sa kultúrnym fenoménom. Avšak, rovnako ako ostatné esport hry, aj KoG má svoje výhody a nevýhody.

Pros

 • Je vhodný pre mobilné zariadenia. Hra je navrhnutá špeciálne pre mobilných používateľov, takže nikto nebude vylúčený zo zážitku len preto, že nemá laptop alebo desktop. Vďaka tomu je pohodlné hrať na cestách.
 • Hra sa neustále mení v aktualizáciách, takže je vždy zábavné skúšať nové veci.
 • King of Glory má veľa sociálnych aspektov, vďaka ktorým je pre ľudí zábavné hrať s priateľmi alebo neznámymi ľuďmi

Zápory

 • Hra je veľmi konkurencieschopná, takže ak nevyhráte, môže vás to odradiť.
 • Možno budete musieť stráviť veľa času hraním, aby ste sa stali dobrými
 • King of Glory bol kritizovaný za svoju návykovosť a násilie hry, ktoré podľa niektorých môže viesť k zlým návykom. Hra má tiež vekové obmedzenie od 18 rokov, no aj tak ju hrá veľa detí, pretože je pre nich príliš ťažké odolať pokušeniu hrať sa so svojimi priateľmi online.
 • King of Glory nie je pre každého, pretože si vyžaduje zručnosť, tímovú prácu a stratégiu. Šancu majú len šikovní hráči, ktorí vedia spolupracovať s ostatnými na úspechu.

Pochopenie stávkových kurzov King of Glory

Pochopenie šance Výhra v King of Glory je dôležitá pri uzatváraní úspešných stávok.

Stávkové kurzy e-športov sú dostupné na niektorých stávkových stránkach e-športov. Nájdete ich vo forme desatinných miest alebo zlomkov. Čím vyšší je kurz, tým je nepravdepodobnejšie, že svoju stávku vyhráte. Tu je niekoľko kľúčových faktorov, ktoré je potrebné zvážiť pri pohľade na stávkové kurzy na esport King of Glory:

 • Výkon tímu v posledných súťažiach – Výkon tímu proti iným tímom v rovnakej lige alebo skupine.
 • Aktuálna forma alebo dynamika tímu
 • Kurzy proti iným tímom v rovnakej lige alebo skupine

Na internete nájdete množstvo tipov na stávkovanie, pričom niektoré stávkové kancelárie dokonca poskytujú predpovede KoG, ktoré vám pomôžu začať. Nikdy však neurobte chybu, že by ste zabudli na jednu vec: kurzy sú vždy navrhnuté v prospech domu. Pri stávkovaní na túto hru to teda musíte robiť s vedomím, že prehra je reálnejšia, než si dokážete predstaviť.

Tipy a triky na stávkovanie

Hráči KoG potrebujú tipy a triky, ktoré im pomôžu poraziť dom alebo minimalizovať straty. Ak chcete posunúť svoje stávkovanie na vyššiu úroveň, tieto tipy sa vám budú hodiť.

Pochopte hru

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je naučiť sa základy hry predtým, ako začnete uzatvárať stávky. To vám pomôže pochopiť, ktoré tímy sú silnejšie alebo slabšie.

Analyzujte tímy a hráčov

Pomohlo by analyzovať, ktoré tímov a hráčov majú vyššiu šancu vyhrať zápas proti inému tímu alebo hráčovi. Takto sa môžete lepšie rozhodovať pri uzatváraní stávok. Sledujte novinky týkajúce sa konkrétnych tímov a vždy si vyberte dobrý tím.

Medzi ďalšie tipy, ktoré stojí za zváženie, patria:

 • Dávajte si pozor na kurzy a vyhýbajte sa vysoko rizikovým stávkam
 • Nepoužívajte hazardné hry ako spôsob riešenia problémov
 • Nezabudnite na šťastie
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková