Najlepšie Heroes of the Storm stávkové stránky 2024

Počas hry musia hráči tvrdo a rýchlo bojovať. A čo je najdôležitejšie, očakáva sa od nich, že budú pracovať ako tím, aby čelili akémukoľvek postupu nepriateľa a navrhli svoje stratégie. To znamená, že tu sú štyri atribúty Heroes of the Storm, ktoré ho posúvajú o úroveň vyššie nad ostatné MOBA hry.

Výber a úlohy hrdinov

HoTS kombinuje výber niektorých hrdinských postáv z herných vesmírov Blizzardu. Títo hrdinovia sú kategorizovaní ako Warriors, Supports, Assassins alebo Specialists. Hráči by sa mali zoznámiť s každým z týchto hrdinov, čo pomáha pochopiť, ako sa ich jedinečné atribúty synergizujú na mape.

Tímové vyrovnávanie

Tímová práca je kľúčom k tomu, aby každý tím mohol efektívne plniť svoje poslanie. Každý hráč prispieva k zdieľanej zásobe skúseností, takže tímové vyrovnávanie hrá zásadnú úlohu pri zabezpečovaní toho, aby hráči využívali výhody svojho úsilia.

Talentový systém

Každý hrdina v tejto MOBA hre má jedinečné schopnosti odhalené v priebehu hry. V ideálnom prípade tieto talenty nahradia to, čo sa často ponúka v „obchode s predmetmi“, ktorý nájdete v konvekčných hrách.

Dynamické bojisko

Každé z bojisk Heroes of the Storm ponúka jedinečnú hrateľnosť a ciele. Hráči si musia dávať pozor na body záujmu a konflikty, aby si získali vernosť žoldnierov obývajúcich bojisko.

Najlepšie Heroes of the Storm stávkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Stávka na Heroes of the Storm

Rovnako ako iné hry MOBA, aj HotS sa teší veľkej sledovanosti na hernej scéne esportov. Hoci Heroes of the Storm nepatrí medzi najhranejšie e-športové hry, niektorí stávkujúci majú stále skutočný záujem o stávky na túto hru.

Ako pri akejkoľvek forme online stávkovanie na e-športy, hráči môžu byť ohromení množstvom stávkových tipov pokrývajúcich rôzne HotS udalosti. Najdôležitejšie je však porozumieť rôznym typom stávok, ktoré majú k dispozícii tipujúci, ktorí majú záujem o stávkovanie Heroes of the Storm.

Víťaz zápasu

Klasická stávka na víťaza zápasu je nepochybne najbežnejším typom stávky v e-športových hrách. Táto stávka vyžaduje, aby tipujúci predpovedali víťaza zápasu. Ako sa dalo očakávať, obľúbený tím bude mať nižší kurz ako smoliar.

Víťaz mapy

Stávka na víťaza mapy znamená predpovedať, že tím vyhrá konkrétnu mapu. Skúsení stávkujúci HotS považujú túto stávku za obzvlášť príťažlivú pri uzatváraní stávok live. V ideálnom prípade je ľahké predpovedať výsledok danej mapy pohľadom na vybratých hrdinov.

Handicapové stávkovanie

Hráči, ktorí chcú minimalizovať riziká, majú radi hendikepové stávky. V ideálnom prípade je táto stávka podobná stávke na víťaza zápasu, ibaže tím, na ktorý vsadil, má k skóre tímu pridané nejaké výhry.

Prvé krvné stávky

Ako už názov napovedá, prvá krv znamená prvé zabitie. Táto stávka môže byť úspešná alebo neúspešná, pretože vyžaduje, aby hráči predpovedali tím, ktorý dosiahne prvé skóre. V ideálnom prípade sa prvé krvné stávky väčšinou odporúčajú skúseným, ktorí rozumejú dynamike hry.

Prečo je Heroes of the Storm populárny?

Heroes of the Storm sa neustále stáva populárnym napriek jeho počiatočným pochmúrnym vyhliadkam. Jedným z hlavných dôvodov jeho stabilného rastu je, že vývojári hier presunuli svoje zameranie na poskytovanie maximálnej rovnováhy hráčom. HotS navyše ponúka životaschopnejšie rolety, zábavné talenty a, čo je najdôležitejšie, fantastické interakcie s hrdinami.

Zatiaľ čo vydania obsahu boli relatívne pomalé, vývojári HotS to vynahradili tým, že hráčom poskytovali pravidelné aktualizácie rovnováhy, prepracovanie, úpravy hry a niektoré sezónne udalosti. S hráčmi, ktoré ponúkajú široké spektrum epických momentov, má táto hra všetko, čo si zamilujete. Navyše, akčné tímové súboje, obľúbené postavy a špičková grafika sú dostatočnými dôvodmi, prečo táto e-športová hra naďalej prosperuje.

internetová komunita

Internetová komunita HotS je lákavejšia ako iné MOBA, najmä hráči, ktorí sú v hre noví. Je však známy fakt, že online komunita môže byť občas trochu nepriateľská, pretože je plná rôznych hráčov. To znamená, že hráč nemôže predvídať svoje skúsenosti v komunite. Celkovo však majú hráči HoTS tendenciu byť k novým hráčom zhovievavejší a vynaliezavejší.

Hrajte Heroes of the Storm online

Hráči, ktorí majú záujem hrať HotS online, by sa možno radi pozreli na číslo. Bezpochyby sa veľa hráčov MOBA hrnie online, aby si zahrali túto hru, ale presný počet v danom čase môže byť zavádzajúci. Ak však ide o všeobecné štatistiky, globálny počet HotS sa odhaduje na približne 7 miliónov.

Hráči Big Heroes of the Storm

Väčšina z najlepších HotS hráči esportov existujú už nejaký čas a objavili sa v iných tituloch Blizzardu. Ak sú celkové výhry v hre niečo, čo sa dá očakávať, nasledovní hráči môžu byť hodnotení ako najvýznamnejší hráči v hre.

 • Jeong, vyhral Ho
 • Lee, Jung Hyeong
 • Lee, Jae Won
 • Som, Jin Woo
 • Kang, Woon Sung

Prečo hráči milujú HoTS?

Pokiaľ ide o hry MOBA, Heroes of the Storm nepochybne patrí medzi najobľúbenejšie hry. A tu je niekoľko dôvodov, prečo to stále viac hráčov esportov považuje za príťažlivé:

 • K dispozícii je viac máp alebo bojových polí
 • Ponúka tímovú hru
 • Má účelovo orientovaný dizajn

Ako hrať HotS

HoTS je tímová hra. Hráč začína výberom herného režimu. Existuje päť herných režimov: Versus AI, Quick Match, Unranked, Ranked a Brawl. Pred pokusmi o ďalšie úrovne sa novým hráčom odporúča, aby začali s Versus AI, najnižšou úrovňou. Účet úrovne 50 kvalifikuje každého hráča na hranie zápasov s hodnotením.

Pokiaľ ide o hrateľnosť, cieľom je tlačiť smerom k súperovej základni a zničiť ich spojenie.

Najväčší hráči a tímy hry

Po HotS Global Championships bola väčšina franšízových tímov ako Cloud9, Gen.G a Team liquid rozpustená. Iným sa však podarilo vydržať a v dôsledku toho našli v hre obrovský úspech. Tu je zoznam kohútov, ktorí dosiahli veľký úspech v turnajoch Heroes of the Storm:

 • Jednoduchosť
 • WildHeart Esports
 • CrowdControl
 • Kyslíkové športy

Existuje šampionát Heroes of the Storm?

Tiež známy ako esports World Convention (ESWC) je profesionálny šampionát, na ktorom sa zúčastňujú niektorí z najlepších hráčov a tímov. Tímy, ktoré postúpia cez kvalifikáciu, sú štruktúrované vo formáte kvalifikácií a získajú miesto na reprezentáciu svojich krajín na svetovom pohári ESWC.

Čo je to svetový pohár HotS?

HotS World Cup, tiež známy ako Heroes of the Storm World Championship, sa prvýkrát hral v roku 2015. Tento turnaj sa prvýkrát konal na BlizzCone v roku 2015. Na tomto turnaji bojovalo osem tímov o 500 000 $. V roku 2016 sa prizepool zdvojnásobil, čím sa začal okruh Heroes of the Storm Global Championship Circuit. Ku koncu roka 2018 však Blizzard oznámil svoj zámer zmenšiť veľkosť podujatia HotS.

Stávkovanie na svetový pohár Heroes of the Storm

Hráči, ktorí majú záujem o stávkovanie na globálne udalosti eSports, môžu mať záujem o stávkovanie na svetový pohár Heroes of the Storm. Spočiatku to považovali za veľkú vec na najlepšom webe so stávkovaním na e-športy, ale dnes už hráčom HotS po znižovaní počtu zostávali iba globálne udalosti.

Stávkujúci HotS, ktorí sa zaujímajú o majstrovstvá sveta alebo akékoľvek iné globálne majstrovstvá, by sa mali veľmi zaujímať o tímy alebo krajiny, ktoré neustále dosahujú výsledky na veľkej scéne. Napríklad tímy Severnej Kórey a USA sú na globálnych podujatiach zvyčajne o niečo vyššie ako ostatné.

Stávkovanie na Heroes of the Storm u poskytovateľov

Keďže Heroes of the Storm sa stáva čoraz populárnejším, niektoré z najlepších stávkových e-športových stránok sa o tento šport veľmi zaujímajú. Zatiaľ čo niektoré aplikácie na stávkovanie e-športov môžu byť trochu neochotné pokryť tento šport, väčšina „veľkých chlapcov“ v tomto odvetví už svoje zámery oznámila. To znamená, že tu je niekoľko stránok so stávkovaním na esport, ktoré sa vyčerpávajúco venujú stávkovaniu HotS esport:

Betwinner

Betwinner sa rýchlo prejavuje medzi stávkujúcimi na esport Heroes of the Storm. Táto stávková kancelária pokrýva množstvo e-športových udalostí po celom svete. A čo je najdôležitejšie, Betwinner ponúka ďalšie trhy na konkrétne udalosti.

22Bet

22Bet je ďalšou možnosťou, pokiaľ ide o stávkovanie na HotS. Tento bookmaker už nejaký čas pokrýva esportové udalosti. Vďaka štedrým kurzom a mnohým stávkovým trhom by mal byť 22Bet najlepším tipom pre HotS stávkarov.

1xstávka

1xBet patrí medzi najobľúbenejších operátorov v tradičných športových stávkach. Tento operátor tiež vyniká v stávkovaní na e-športy vďaka svojim skvelým zákazníckym službám, štedrým stimulom, priaznivým kurzom a rôznym stávkovým trhom.

Sledujte najlepšie tímy Heroes of the Storm a tipujte presne

Stávkovanie na akúkoľvek e-športovú udalosť si vyžaduje určitú starostlivosť. Výsledkom je, že dôležitosť sledovania najlepších svetových tímov Heroes of the Storm je kľúčom k častému vytváraniu správnych predpovedí.

Gen G

Juhokórejský Gen G je hodnotený ako jeden z najlepších esports tímov. Tento tím vyhral osem turnajov Heroes of the Storm a zarobil obrovských 1 360 000 $.

Tím Dignitas

Tím Dignitas je ďalší tím, ktorý by mal každý hráč HoTS rád nasledovať. Tento tím so sídlom v Newarku v štáte New Jersey len zriedka sklame na veľkej scéne. Jeho tím Heroes of the Storm kumulatívne nazbieral 1 178 555 dolárov z tridsiatich súťaží.

MVP

MVP je ďalším juhokórejským tímom na našom zozname najlepších tímov. Hoci existujú správy, že jeho tímy už nebudú účinkovať v súťažiach Heroes of the Storm, vždy ide o top výber, keď sa objaví na akomkoľvek esportovom podujatí HoTS.

Keď hráč pochopí povahu súťaže, bude pre neho oveľa jednoduchšie robiť správne predpovede. Okrem toho musí každý hráč držať krok s aktuálnym dianím a dynamikou okolo tohto športu, keďže rôzne sa v priebehu času menia.

Klady a zápory

Na pochopenie toho, čo Heroes of the Storm ponúka, netreba veľa. Tu je zoznam niektorých hitov a neúspechov HotS, ktoré by mohli zaujímať hráčov a stávkarov uzatvárajúcich stávky na hru.

Pros

Hra je svižná, s krátkymi a napínavými súbojmi. Priemerná hra HoTS sa pohybuje okolo 20 minút, čo je dosť na investovanie do hráča bez toho, aby bola vyčerpaná.

 • Hrdinovia nemajú statické vlastnosti
 • Má rôznych hrdinov zo špičkových blizzardových hier
 • Hráčom sa ponúka veľmi žiadaná rozmanitosť máp, aby si zaistili hodnotný herný zážitok.
 • Jednoduché a cool vizuálne prvky
 • Hráči sú odmenení zvýšeným hodnotením
 • Hra dáva hráčom 30 dní na to, aby si prezreli svoje minulé hry a našli lepší spôsob súťaženia
 • Noví hráči si môžu hru otestovať predtým, ako sa rozhodnú minúť na hru

Zápory

 • Skúsenosti môžu byť pomalé, ak oblasti, kde sú hrdinovia a maniaci pozadu
 • Hráči nemajú možnosť hrať svoje obľúbené mapy
 • Hráči občas čelia niektorým prekážkam súvisiacim s postupom, ktoré sú mimo zápasu
 • Používateľské rozhranie nie je možné prispôsobiť

Stávkové kurzy Understanding Heroes of the Storm

Každý stávkujúci na esporty by mal pochopiť šance využívaná akoukoľvek aplikáciou na stávkovanie e-športov. Na začiatok prinášajú vysoké stávkové kurzy HotS najväčšiu hodnotu. Stávkujúci, ktorí chcú stávkovať na HotS, by mali rozumieť kurzom, ktoré ponúkajú rôzni bookmakeri. Tu sú niektoré bežné typy kurzov Heroes of the Storm.

 • americké kurzy: Ako už názov napovedá, v Amerike sa bežne používajú americké kurzy. Vynikajúca funkcia má zvyčajne pripojené znamienka plus (+) a mínus (-). V ideálnom prípade číslo so znamienkom mínus často označuje sumu, ktorú je potrebné staviť, aby ste vyhrali 100 $.
 • Desatinný kurz: Desatinné kurzy, ktoré sa väčšinou používajú na európskych stávkových stránkach, patria medzi najjednoduchšie na prácu. Jediné, čo musí hráč urobiť, je vynásobiť kurz stávkou.
 • zlomkové kurzy: Väčšina bookmakerov ponúka zlomkové kurzy. Rovnako ako desatinné kurzy, ich pochopenie je celkom jednoduché. Vynásobením zlomku sumou stávky získate zisk alebo získanú sumu.

Ako najlepšie poraziť stávkovanie na Heroes of the Storm

Teraz, keď bolo všetko o Heroes of the esport rozobraté do veľkej miery, je tiež dôležité pozrieť sa na spôsoby alebo prístupy, ktoré by mohli pomôcť tipujúcim ochutnať úspech v hre. Tu je niekoľko cenných tipov pre HotS tipujúcich.

 • Sledujte, ako skúsení stávkujúci uzatvárajú svoje stávky, aby ste rýchlo pochopili základy
 • Venujte pozornosť štatistikám a zapojte komunitu
 • Zamerajte sa viac na META trendy
 • Umiestnite stávky s najvyšším možným kurzom na maximálnu hodnotu
 • Uistite sa, že praktizujete zodpovedné hranie hazardných hier
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-športy
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro esportov v Južnej Kórei, stojí ako maják vedomostí na EsportRanker. Jun-ho, ktorý spája analytické schopnosti s vrodenou láskou k hraniu, odhaľuje zložitú tapisériu online súťaží a zaisťuje, že hráči budú informovaní a inšpirovaní.

Send email
More posts by Jun-ho Kim