Stavte na FIFAe World Cup 2024

Tento sprievodca stávkami na Majstrovstvá sveta FIFAe obsahuje všetko, čo nadšenci stávkovania eSports potrebujú vedieť o tomto turnaji eSports, prečo je populárny, a čo je dôležité, o stávkach na turnaje Svetového pohára FIFAe. Svetový pohár FIFAe je turnaj v eSports pre simulačnú futbalovú videohru FIFA. Turnaj sa prvýkrát konal v roku 2004, keď bol známy ako FIFA Interactive World Cup (FIWC), predtým ako bol v roku 2018 premenovaný na FIFA eWorld Cup (FeWC).

Neskôr, v roku 2020, dostal turnaj svoj súčasný názov, FIFAe World Cup, ktorý dopĺňa spustenie série turnajov FIFAe eSports od FIFA.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Všetko, čo potrebujete vedieť o Svetovom pohári FIFAe

Majstrovstvá sveta vo futbale, ako už názov napovedá, čiastočne organizuje FIFA. Deje sa tak v spolupráci s vydavateľom hry Electronic Arts (EA). Turnaj priťahuje špičkové talenty z celého sveta.

Zaujímavosťou je, že majstrovstvá sveta FIFAe držia rekord najväčší online turnaj eSports berúc do úvahy, že milióny hráčov sa zúčastňujú úvodných online kvalifikačných fáz. Napríklad FIFA Interactive World Cup 2017 (FIWC17) prilákalo najmenej 7 miliónov hráčov.

Aby hráči mohli hrať v lige Svetového pohára FIFAe, musia súťažiť v súperoch divízií FUT a až potom budú bojovať v online turnajoch Svetového pohára FIFAe v 10 regiónoch. Cieľom je dostať sa do play-off a kvalifikovať sa na Majstrovstvá sveta FIFAe.

Všetko o futbale

Svetový pohár FIFAe je najprestížnejším turnajom na svete futbalová simulácia športová videohra, FIFA. Táto franšíza ovládla hitparády teraz, keď je futbal najpopulárnejším športom na planéte. Štatistiky ukazujú, že viac ako 4 miliardy futbalových fanúšikov a 250 miliónov aktívnych hráčov vo viac ako 200 krajinách.

Najlepším globálnym turnajom v hre je FIFA World Cup, najprestížnejší futbalový turnaj na svete. Okrem majstrovstiev sveta existujú desiatky špičkových futbalových líg, napríklad anglická Premier League, španielska La Liga, nemecká Bundesliga, talianska Serie A a francúzska Ligue 1, aby sme spomenuli len niektoré. Veľká časť akcie sa odohráva v európskych ligách, no veľa talentov je aj v Južnej Amerike a Afrike.

dnes futbal je najpopulárnejší šport z hľadiska nasledujúcich a dokonca výnosov. Priťahuje obrovské investície a získava sponzorstvo od popredných svetových značiek. Tento šport má tiež niektoré z najhodnotnejších športových tímov a najbohatších športovcov.

Stávkové trhy Svetového pohára FIFAe

Skvelá vec na stávkových trhoch a kurzoch majstrovstiev sveta vo futbale je, že sú rovnaké ako pri stávkach na tradičné futbalové zápasy.

Čo sa týka možnosti stávkovania, hráči eSports môžu stávkovať na všetkých stávkových trhoch v typických futbalových stávkach. Hráči môžu staviť na víťaza zápasu, najpopulárnejší trh, kde stávkujúci potrebuje predpovedať, ako sa hra skončí v prvom polčase, druhom polčase alebo po zaznení posledného hvizdu. Existujú aj súčty, kde si hráči môžu staviť na celkový počet gólov, rohových kopov, kariet atď.

Medzi ďalšie trhy patrí nad/pod, ázijský handicap, oba tímy skórujú/neskórujú, dvojitá šanca, remíza bez stávky, víťaz turnaja a stávkovanie ACCA. Majstrovstvá sveta vo futbale majú aj stávky priamo v hre, kde môžu tipujúci staviť na prebiehajúce zápasy.

Pochopenie stávkových kurzov Svetového pohára FIFAe

Pokiaľ ide o stávkové kurzy, fungujú rovnako ako pri tradičnom stávkovaní na futbal. Existujú tri formáty kurzov; desatinné (európske) kurzy, zlomkové (britské) kurzy a peňažné kurzy (americké). Len pre záznam, stávkové kurzy sa medzi jednotlivými stávkovými kanceláriami líšia, takže si nezabudnite zistiť, ktoré stávkové stránky FIFA online eSport majú najvyššie kurzy.

Prečo sú turnaje Svetového pohára FIFAe obľúbené na stávkovanie?

Niet pochýb o tom, že Svetový pohár FIFAe má veľa fanúšikov. Niekoľko dôvodov vysvetľuje, prečo toto podujatie priťahuje také veľké davy a sledovanosť.

Popularita futbalu

Po prvé, futbal, ktorý je najpopulárnejším športom, dáva svetovému poháru FIFAe výhodu. Existuje viac ako 4 miliardy futbalových fanúšikov a vzhľadom na ich popularitu online videohry V súčasnosti určite veľká populácia futbalových fanúšikov buď hrá futbalové simulačné hry, alebo sleduje futbalovú eSports scénu.

Úspech FIFA

Ďalším dôvodom, prečo sa svetový pohár FIFAe umiestnil na popredných miestach v zozname eSports turnajov, je skutočnosť, že FIFA je najlepšia futbalová simulačná videohra, ktorá poráža eFootball PES od Konami. EA Sports vniesla do hry realizmus a má monopol na skutočné tímy, skutočné štadióny a skutočných hráčov.

Milióny účastníkov

Je tiež ťažké ignorovať skutočnosť, že FIFA je najväčší online turnaj v eSports. Na rozdiel od väčšiny eSports podujatí, ktoré priťahujú len niekoľko hráčov, milióny fanúšikov FIFA sa zúčastňujú úvodných fáz pred tým, ako súťaž vyvrcholí na globálnej scéne. Majstrovstvá sveta vo futbale FIFAe okrem toho priťahujú obrovský cenový fond. Najnovšia časť láka na odmenu 500 000 dolárov.

Najprestížnejší turnaj FIFA

Napokon, FIFAe World Cup, najprestížnejší turnaj FIFA, priťahuje svetové špičky v oblasti eSports. Všetky domáce mená, vrátane Fnatic, Tundra Esports a Astralis, majú súpisky FIFA a súťažia na tomto turnaji s tímami špičkových futbalových klubov eSports, ako sú Manchester City a Wolfsburg.

Víťazné tímy Svetového pohára FIFAe a najväčšie momenty

Majstrovstvá sveta FIFAe od svojho úvodného turnaja v roku 2004 ponúkli fanúšikom množstvo pozoruhodných akcií. V tomto segmente sme uviedli najdominantnejšie tímy a hráčov v turnaji a niektoré z nezabudnuteľných momentov v ligách majstrovstiev sveta FIFAe.

Najdominantnejší hráči a tímy

Alfonso Ramos je jedným z najúspešnejších profesionálnych hráčov v súťaži FIFAe World Cup. Súčasný tréner Španielska vyhral v rokoch 2008 a 2012 titul majstra sveta FIFA. Bruce Grannec tiež vyhral šampionát dvakrát, v rokoch 2009 a 2013. Ďalšími špičkovými hráčmi, ktorí ovládli tento turnaj, sú Mohammed Harkous (MoAuba), Mosaad Al Dossary (MsDossary) a Spencer Ealing (Gorilla).

Stávkujúci by sa však nemali zameriavať na najúspešnejších hráčov, ale na najlepších hráčov v hre v čase stávkovania. The tímy, ktoré si teraz môžete pozrieť sú Complexity Gaming, Mkers Team Ronaldinho, Fnatic, Ellevens, 25eSports a FC Schalke 04.

Najpamätnejšie momenty z e-športov

V celej histórii tejto súťaže boli aj fantastické momenty. Najpamätnejším momentom je, samozrejme, inauguračná udalosť v roku 2004.

2019 FIFA eWorld Cup

Posledný turnaj, FIFA eWorld Cup 2019, patrí medzi najväčšie turnaje FIFAe World Cup. Bola nabitá akciou od prvých fáz a vyhral ju nepravdepodobný hrdina Mohammed Harkous (MoAuba) z Werder eSPORTS. Na prekvapenie mnohých odišiel s prvenstvom na náročnom turnaji, na ktorom sa predstavili veľké mená vrátane Donovana „Tekkkza“ Hunta, ktorý je považovaný za najlepšieho hráča FIFA.

2012 FIFA eWorld Cup

Veľkolepý bol aj turnaj v roku 2012, jeden z hlavných turnajov Svetového pohára FIFAe. Po tvrdom súboji vo finále sa zápas skončil rozstrelom s Alfonsom
Ramos obrana Bruce Grannec 4-3. Toto zostáva jediná finálová hra, ktorá sa skončila rozstrelom. Ako hovorí slogan hry, šampión môže byť len jeden.

2016 FIFA eWorld Cup

2016 FIFA eWorld Cup bol ďalším adrenalínovým turnajom a radí sa medzi najlepšie turnaje FIFAe World Cup. Vo finále, v ktorom sa proti sebe postavili Mohamad Al-Bacha (Bacha) a Sean Allen (Dragonn), vyhral Al-Bach na góly vonku, čo je ďalšia nezvyčajná udalosť. V prvom zápase skončil výsledok 2:2, zatiaľ čo v poslednom zápase to bola opäť remíza, ale tentoraz 3:3.

Pre záznam, Majstrovstvá sveta vo futbale 2020 a 2021 boli na zozname e-športových turnajov zrušených z dôvodu pandémie, takže sa nekonalo nič.

Kde a ako staviť na Majstrovstvá sveta FIFAe?

Existuje veľa fanúšikov stávkovania FIFA, rovnako ako je veľa fanúšikov tradičného stávkovania na futbal. Na rozdiel od minulosti dnes existuje veľa stávkových stránok pre videohry so stávkovými trhmi FIFA. Ponúkajú trhy na všetkých turnajoch FIFA vrátane Svetového pohára FIFAe. Čo je dôležité je nájsť najlepšieho bookmakera eSports.

Takáto stránka by mala mať platnú licenciu, množstvo stávkových trhov, vysoké kurzy a lukratívne Bonusy na stávkovanie eSports. Nevyhnutnou funkciou je aj živé vysielanie. Najlepšia stávková stránka eGaming by mala vysielať akciu priamo zo svojej webovej stránky, aby sa uľahčilo živé stávkovanie.

Tipy a triky na stávkovanie na Svetový pohár FIFAe

Teraz prejdime na niekoľko užitočných tipov, ako začať hráčov. Po prvé, nikdy neverte tímu, ktorý hráč používa; dôverujte schopnostiam hráča eSports. To, že Real Madrid alebo Manchester City sú dominantné v reálnom živote, neznamená, že budú dominantné aj v eSports.

Vo FIFA sa zamerajte na schopnosti hráča a nie na tím. Je tiež dôležité kontrolovať aktuálnu formu hráčov, aby ste mohli robiť informované stávkové rozhodnutia. Napokon, verte šance. Platí pravidlo, že čím vyšší kurz, tým nižšia šanca na výhru a naopak!

To je všetko, priatelia, podrobný prehľad toho, čo stávkujúci potrebujú vedieť o stávkovaní na Majstrovstvá sveta FIFAe, najväčší turnaj FIFA.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková