Team Spirit

Team Spirit je ruský herný subjekt so sídlom v Moskve. Čašník, model a perspektívny lekár vytvorili tím po tom, čo opustili prácu a študovali, aby sa venovali svojej vášni pre hranie. Tím založili v roku 2015 a pokračovali v súťažiach v turnajoch Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends a Hearthstone. Len za šesť rokov sa skupina vypracovala na špičkový tím esportov.

Ich primárnym cieľom je súťažiť s najlepšími hernými klubmi na svete a podávať konzistentné výkony na najvyššej úrovni. Prostredníctvom zapojenia strategickej a účelnej spolupráce sa tím snaží ovplyvniť svoju spoločnosť.

Team Spirit
O tímovom duchu

O tímovom duchu

V lete 2021 bolo potvrdené, že sezóna DPC sa nezačne skôr ako v druhej časti roka. Počas tejto doby Team Spirit experimentoval s novými stratégiami tvorby súpisiek. Chceli nájsť nové mená, ktoré im pomôžu vybudovať jeden z najlepších esports tímov. Z viac ako 80 hráčov, ktorí majú záujem, sa do užšieho výberu na všetky pozície dostane iba 12.

Oblečenie Yellow Submarine bolo založené a okamžite začalo reprezentovať Tímový duch v rôznych súťažiach. Podľa Chukalina (generálneho riaditeľa skupiny) bola celá renesancia a podpísanie súpisky Yellow Submarine súčasťou cieľov tímu.

Podpis bol oznámený na oficiálnej webovej stránke tímu a na účtoch na sociálnych sieťach. Esports tím tiež oznámil pridanie Silenta ako nového trénera (Airat Gaziev). V decembri 2020 sa Team Spirit triumfálne vrátil do Dota 2 s bývalou súpiskou Yellow Submarine.

O tímovom duchu
Hráči Team Spirit

Hráči Team Spirit

Každý účastník tohto tímu sa rozhodol prerušiť štúdium a prácu, aby mohol trénovať. Všetci hráči tímu pre CS: GO sú Rusi. Sú to Chopper (Vishnyakov Leonid), Magixx (Vorobyev Boris), Degster (Gasanov Abdulchalik), Patsi (Isyanov Robert) a S1ren (Ogboblin Pavel).

Súpisku tímu Dota 2 tvoria traja Rusi TORONTOTOKYO (Khertek Alexander), Collapse (Khalilov Magomed), Miposhka (Naydenov Yaroslav) a dvaja Ukrajinci, Mira (Kolpakov Miroslaw) a Yatoro (Mulyarchuk Ilya).

Griffon (Gudkov Nikita), Dreampull (Leksin Mark) a Diamondprox (Reshetnikov Danil) sú traja Rusi v tíme League of Legends. Mytant (Zavalny Evgeny) a Edward (Abgaryan Edward z Arménska) dopĺňajú 5-členný tím.

Silvername (Vladislav Sinotov) z Ruska je jediným zástupcom tímu na turnajoch Hearthstone.

Hráči Team Spirit
Najsilnejšie hry Team Spirit

Najsilnejšie hry Team Spirit

Dota 2

Po získaní CIS Rejects v decembri 2015 Team Spirit debutoval v tejto hre. Vzrástol prostredníctvom série zmiešaných výsledkov, aby sa stal jedným z nich najsilnejšie tímy na turnajoch Dota 2. Upevnilo si tak svoje miesto medzi najlepšími tímami sveta. Vo Grand Finals of the International 2021 tím porazil PSG.LGD.

Za tieto činy zarobili celkovo 18 208 300 USD. Bola to najvyššia odmena v histórii videohier. Boli prvým východoeurópskym tímom, ktorý vyhral medzinárodný tím, odkedy Natus Vincere vyhral svoj debutový zápas v roku 2011. Po ich víťazstve sa Team Spirit stal jedným z najpopulárnejších tímov e-športov, ktorý získal veľké množstvo fanúšikov a obchodné zmluvy na celom svete.

Count-Strike: Globálna ofenzíva

V júni 2016 organizácia podpísala členov Team Phenomenon. Počas veľkých majstrovstiev skupina napredovala, aby súťažila čestne. iDISBALANCE (Artem Yegorov) a chopper (Leonid Vishnyakov) sa k tímu pripojili tri roky po jeho založení. COLDYY1 (Pavel Veklenko) aj SotF1k (Dmitriy Forostyanko) boli z tímu vyhodení v tom istom roku. Ich cieľom je získať nádejných hráčov, ktorí môžu reprezentovať klub na veľkých turnajoch po celom svete. Prepustených hráčov nahradili Mir (Nikolai Bityukov) z Gambit Gaming a 17-ročný Magixx (Boris Vorobyov) z tímu ESPADA.

Najsilnejšie hry Team Spirit
Prečo je Team Spirit populárny

Prečo je Team Spirit populárny

Aj keď tím po svojom vzniku čelil domácim tímom, všetkým ukázal, že ho nikdy netreba bagatelizovať. Ani na úvodných a ďalších turnajoch sa im nedarilo, no vďaka vynikajúcim výsledkom v niekoľkých zápasoch ich fanúšikovia spoznali. Poučením sa z vlastných chýb a neustálym zlepšovaním tím vyhral BTS Pro Series Season 4: EU/CIS po tom, čo skončil medzi 5 najlepšími (4.) v Epic Prime League Season 1 (2020).

Tímový duch si vďaka svojmu outfitu Dota 2 získal obrovskú popularitu. Najvyššie končí v rôzne turnaje kde pobúrili popredné mená, pracovali v prospech ich popularity. The International 10 bol jedným z najvzrušujúcejších turnajov na sledovanie a fanúšikovia sledovali cestu Team Spirit k víťazstvu. Bolo to vtedy, keď si získali najväčšiu popularitu tým, že dokázali, že boli najlepším čiernym koňom sezóny tým, že porazili predchádzajúcich šampiónov (OG Esports).

Tím so sídlom v Európe (OG) Europe vyhral ročníky 2018 a 2019 The International. Začali v nižších priečkach, čím vyradili favoritov turnaja a najsilnejšie tímy. Tím pomaly napredoval, až nakoniec po vzrušujúcom 5-hierovom finále vyhral najväčší cenový fond v histórii videohier.

Prečo je Team Spirit populárny
Ocenenia a výsledky Team Spirit

Ocenenia a výsledky Team Spirit

V auguste 2020 sa začala veľká éra súčasného tímového ducha. V tej chvíli sa päť hráčov spojilo pod názvom Yellow Submarine. Tým sa darilo mimoriadne dobre, dokonca sa dostalo až na vrchol rebríčka CIS. V dôsledku toho ho Team Spirit získal ako jednu zo svojich divízií a súhlasil s podpisom všetkých svojich hráčov. Tím však nesúťažil na majstrovstvách Dota (2020) po tom, čo bolo podujatie zrušené z dôvodu globálnej pandémie COVID-19.

Medzinárodné majstrovstvá Dota 2 sú najlukratívnejšie herné podujatia. Počas posledných šiestich turnajov vytvorili svetový rekord v odmenách. Po zmene miesta podujatia sa minuloročné podujatie konalo v Bukurešti v Rumunsku. Najprv sa predpokladalo, že sa na tribúnach objaví verejnosť, ale kvôli nebezpečenstvu šírenia COVID-19 sa spoločnosť Valve (hostiteľ) rozhodla vzdať účasti verejnosti v prospech virtuálneho modelu na sledovanie hier.

ceny

Pokiaľ ide o prize money, turnaj v roku 2021 bol rekordnou udalosťou. Celková odmena bola 40 miliónov dolárov, z ktorých 18 miliónov získal víťazný tím – Team Spirit. Podarilo sa im odplatiť predchádzajúcu prehru s PSG: LCD v OGA Dota PIT Invitational, kde obsadili druhé miesto. Vďaka komunitnej kúpe Compendium a Battlepass mohla spoločnosť Valve zaručiť túto cenu. Keď sa Dota Pro Circuit tento rok obnoví, Team Spirit využíva skúsenosti získané počas predchádzajúcich turnajov na získanie toho najlepšieho vybavenia pre svoj každodenný tréning.

Medzi ďalšie významné úspechy Dota v súťažiach Dota patria: víťazi DPC EEU 2021/2022 Tour 1: Division I (Tier 2) a Pinnacle Cup (Tier 2). Podarilo sa im tiež skončiť na treťom mieste v Galaxy Battles II: Emerging Worlds v roku 2018 po tom, čo v roku 2017 vyhrali Almeo Esports Cup (Tier 3).

CS: GO tím Team Spirit dosiahol niekoľko úspechov v rôznych súťažiach. Vyhralo Pinnacle Cup II, DreamHack Open Január 2021: Europe, Nine to Five # 3, Eden Arena: Malta Vibes – Week 8, ESL One Road to Rio-CIS a SECTOR: MOSTBET Season 1.

Okrem toho sa umiestnil na druhom mieste v niektorých ďalších veľkých súťažiach. Týmito turnajmi sú finále Champions Cup, StarLadder & ImbaTV Invitational Chongqing, všetky v roku 2018, a CIS Minor Championship (2017) v Atlante.

Ocenenia a výsledky Team Spirit
Najlepší a najobľúbenejší hráči Team Spirit

Najlepší a najobľúbenejší hráči Team Spirit

Súpiska Dota 2 je známa najmä vďaka svojim oceneniam v hre Dota 2, v ktorej vyhrali hlavnú cenu na International 2021. Diamondprox (Danil Reshetnikov) a Edward (Edward Abgaryan) sú dvaja z najskúsenejších hráčov na scéne SNŠ. Diamondprox je uznávaný jungler s množstvom skúseností. V druhej a tretej sezóne jeho odvážne stratégie formovali súťažný zápas. Bol prvým, kto objavil efektívne využitie strategického prístupu proti džungľovaniu. Jeho hry sú vždy ponúkané najlepšie e-športové stávkové stránky.

Edward je najlepšie známy pre svoj nepriateľský herný štýl ako podpora v botlane a je považovaný za fantastického hráča Thresh (možno na rovnakej úrovni ako kórejský hráč MadLife). V začiatkoch turnajov League of Legends boli oba známe ako Moskovská päťka. Tím bol celosvetovo známy tým, že ako prvý výrazne ovplyvnil prvenstvo kórejskej scény. Títo dvaja sú populárni v hernej komunite a pomáhajú s rastom Team Spirit.

Miposhka (Yaroslav Naydenov), slávny vedúci tímu esport a najstarší člen, začal súťažiť na turnajoch v roku 2017 ako súčasť samostatného tímu. Rýchlo sa dostal do prvej desiatky najlepších hráčov a bol považovaný za nádejného kapitána. Jeho sláva rýchlo vyprchala a v roku 2019 mu diagnostikovali depresiu. Po roku sa pripojil k Team Spirit a teraz je jedným z najlepších hráčov tímu.

Najlepší a najobľúbenejší hráči Team Spirit
Kde a ako staviť na Team Spirit

Kde a ako staviť na Team Spirit

Používatelia môžu preskúmať širokú škálu e-športových trhov, pokiaľ majú legálny vek na hranie hazardných hier a e-športové hazardné hry sú v ich krajine legálne. Pri stávkovaní si hráči musia vybrať medzi skutočnými peniazmi a skinmi (virtuálne predmety v hrách). Hazard na koži je v súčasnosti oveľa rozšírenejší ako hotovostné stávky. Športové stávky, lotérie, ruleta a hádzanie mincí sú obľúbené typy stránok. Vzhľady CS: GO sú najobľúbenejšou menou v bookmakeroch skinov a predstavujú viac ako 80 % všetkých stávkových aktivít.

Betway je známa e-športová stávková stránka, ktorá poskytuje jedny z najlepších hodnôt stávkové kurzy na e-športové hry. Je to jedna z mála stránok, ktoré ponúkajú rozsiahle stávkové trhy v rámci širokej škály e-športov. Zahŕňa Dota 2 a CSGO, ale aj ďalšie rozsiahle e-športové akcie. GGBet tiež pokračuje v poskytovaní najlepších trhov so stávkami na e-športy.

Stávka na víťaza akéhokoľvek zápasu Esport je jednou z najlepších stratégií. Výhodnými možnosťami sú aj hendikepové stávky na trhu Víťaz zápasu a stávkovanie na správne skóre. Používatelia môžu tiež staviť na počet máp, ktoré tím vyhrá v sérii a na počet vyhraných kôl s mapovým handicapom. Trhy s ťahanými hrami (alebo predĺženia) a nad/nedosiahnutím celkového počtu kôl hraných na mape sú všetky dostupné, aj keď sú trochu zložité. Na zlepšenie šancí na úspech je potrebný ďalší výskum doterajších výkonov tímov a dokonca aj aktuálnych oznámení.

Kde a ako staviť na Team Spirit