Všetko o Age of Empires Betting Odds

Ak celý život hrávate FPS hry, pravdepodobne ste o tejto hre ešte nepočuli. Boli by ste však prekvapení, keby ste počuli, že Age of Empires je super populárna videohra. Age of Empires má tiež svoju vlastnú e-športovú scénu, kde sa pravidelne konajú e-športové podujatia.

Ďalšia vec, ktorá vás môže prekvapiť je, že stávkovanie Age of Empires je tiež veľmi obľúbené. Ak sa aj vy chcete zapojiť do stávkovania Age of Empires, musíte sa dozvedieť viac o stávkových kurzoch Age of Empires. Našťastie pre vás, stávkové kurzy Age of Empires sú to, čo tu podrobne vysvetlíme.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkových kurzoch Age of Empires

Možno si myslíte, že sa o kurzoch Age of Empires učiť nemusíte, pretože proces stávkovania je pomerne jednoduchý. Do istej miery by ste mali pravdu, pretože Stávkovanie Age of Empires alebo akýkoľvek iný typ stávkovania na e-športy je vo svojej podstate celkom jednoduchý.

Vezmime si príklad e-športového zápasu medzi TheViper a DauT. Povedzme, že ste pevne presvedčení o tom, ktorý hráč vyhrá zápas.

Vyberiete si stávkovú kanceláriu a vsadíte nejaké peniaze na hráča, o ktorom si myslíte, že s najväčšou pravdepodobnosťou vyhrá. Ak máte pravdu o výsledku, vyhráte nejaké peniaze navyše k vašej stávke. Ak sa však pomýlite, prehrávate sumu stávky. Vyzerá to jednoducho.

No, toto je len základné vysvetlenie toho, ako stávkovanie funguje. Z tohto vysvetlenia nebudete vedieť, akú presnú sumu dostanete na oplátku, ak vyhráte, a nebudete vedieť odhadnúť, aké sú šance na konkrétne výsledky zápasu, ktorý sa skutočne odohrá.

Obe tieto veci však vysvetľujú stávkové kurzy. Z tohto dôvodu sa musíte dozvedieť viac o kurzoch stávok Age of Empires predtým, ako začnete stávkovať na e-športové udalosti Age of Empires, ako je Zlatá liga.

Stávkové kurzy Age of Empires vysvetlené

Ako sme už spomenuli vyššie, stávkové kurzy Age of Empires vám prezradia dva dôležité podrobnosti o výsledku zápasu alebo udalosti Age of Empires. Po prvé, stávkové kurzy Age of Empires vám prezradia presnú návratnosť, ktorú získate umiestnením určitej sumy.

Prečo je to užitočné? No, ak poznáte presný výnos, ktorý získate za sumu, s ktorou vsádzate, získate lepšiu predstavu o tom, či riziko stojí za výnos alebo nie. Napríklad, ak je stávka veľmi riskantná a za stávku 100 USD získate iba 20 USD, možno do toho nepôjdete. Ak však stávka nie je taká riskantná a za stávku 100 dolárov dostanete 70 dolárov, môžete do toho ísť.

Druhou dôležitou vecou, ktorú vám stávkové kurzy Age of Empires o výsledku prezradia, je pravdepodobnosť, že k nemu dôjde. Vedieť o možnostiach výskytu udalosti je tiež užitočné pri zisťovaní, či sa oplatí riskovať alebo nie.

Obe tieto veci sú rozhodujúce informácie. Ak však chcete získať tieto informácie, musíte vedieť, ako čítať typy nepárnych formátov, ktoré sú vysvetlené v ďalšej časti.

Stávkové kurzy Types of Age of Empires Esports

Pre stávkovanie Age of Empires môžete nájsť celkom tri typy stávkových kurzov. Tieto typy sa tiež nazývajú nepárne formáty pre stávkovanie Age of Empire. Tri formáty pre stávkovanie Age of Empire zahŕňajú desiatkový formát, zlomkový formát a americký formát.

Fractiona Odds

Zlomkový formát používa zlomok na vyjadrenie pravdepodobnosti výskytu výsledku, napríklad 4/1 alebo 3/2. Kurz 4/1 sa vyslovuje štyri ku jednej. Pri zlomkovom kurze prvé číslo predstavuje sumu peňazí, ktorú získate, ak ste stavili v hodnote druhého čísla a vyhrali ste.

Napríklad, ak vsadíte 1 dolár s čiastkovým kurzom 4/1, za výhru v stávke dostanete 4 doláre. Ak vsadíte 5 dolárov, dostanete na oplátku 20 dolárov (5x4). Keďže ide o viac ako dvojnásobný výnos, pravdepodobnosť 4/1 vám tiež hovorí, že šanca na výsledok je nízka.

Desatinný kurz

Ďalším jednoduchým nepárnym formátom je desiatkový formát. Pri desiatkovom formáte má kurz číslo s desatinnou čiarkou, napríklad 1,5 alebo 2,5. Desatinný kurz predstavuje presný násobok, ktorý získate na oplátku, ak vyhráte, čo je v prípade kurzu 1,5 1,5-násobok vašej stávkovej sumy.

Ak teda vsadíte 100 USD na výsledok s kurzom 1,5, získate celkový výnos 150 USD. Keďže ide o menej ako dvojnásobok výnosu, kurz 1,5 vám tiež hovorí, že šanca na výsledok je vysoká.

American Odds

Nakoniec tu máme americké kurzy. Na vyjadrenie kurzu používajú číslo a buď záporné alebo kladné znamienko. Kurz -120 vám hovorí, že budete musieť staviť 120 $, aby ste vyhrali 100 $, a kurz +120 vám povie, že získate 120 $, ak vsadíte 100 $.

Kde nájsť najlepší kurz Age of Empires

Stávkové kurzy Age of Empires vám pomôžu rozhodnúť sa, či riziko stojí za to. Ak sa však pozriete na stávkové kurzy na Age of Empires u niekoľkých rôznych stávkových kancelárií, zistíte, že niektorým stávkovým kanceláriám sa oplatí riskovať a iným stávkovým kanceláriám sa riziko neoplatí.

Prečo je to tak, môžete sa opýtať? Ide o to, že nie všetky stávkové kancelárie majú rovnaké kurzy. U jednej stávkovej kancelárie by ste mohli dostať 20 dolárov za stávkovanie 100 dolárov, zatiaľ čo v iných stávkových kanceláriách by ste mohli dostať 25 dolárov. Možno si myslíte, že to nie je až taký veľký rozdiel, no z konkrétnej stávky sa môže stať životaschopná možnosť.

Aj keď to tak nie je, nie je dôvod siahnuť po kurzoch, ktoré vám neprinesú solídny výnos. Z tohto dôvodu by ste mali vždy hľadať najlepšie stávkové kurzy Age of Empires.

Keď však začnete hľadať stávkovú kanceláriu s najlepšími stávkovými kurzami Age of Empires, okamžite si uvedomíte, že ide o časovo náročný proces. Ak nechcete tráviť celý ten čas, môžete sa pozrieť esportranker.com, kde nájdete stávkové stránky pre najlepšie stávkové kurzy Age of Empires.

Najlepšie živé stávkové kurzy Age of Empires

Stávkové kurzy Live Age of Empires sú tie, ktoré sa používajú na živé stávkovanie Age of Empires. Pri tomto type stávkovania uzatvárate stávky na e-športový zápas Age of Empires, ktorý sa odohráva v reálnom čase. Môžete teda vidieť, ako prebieha celá akcia, a potom sa rozhodnúť, akú stávku uzavriete na základe priebehu zápasu.

Na živých stávkových kurzoch Age of Empires je to, že sa tiež neustále menia v závislosti od priebehu zápasu. Keď je jeden výsledok pravdepodobnejší, stávkové kurzy sa začnú meniť. S týmito meniacimi sa kurzami môžete niekedy nájsť skvelé príležitosti, najmä ak máte o hre oveľa viac vedomostí.

Z tohto dôvodu by mali skúsení stávkujúci vždy využiť live stávkovanie kurz, keď majú možnosť.

Stavte na Age of Empires so skutočnými peniazmi

Ak uvažujete o uzatváraní stávok na e-športové podujatie Age of Empires za skutočné peniaze, potom máte šťastie, pretože existuje množstvo online platforiem, kde to môžete urobiť. Nielen to, ale proces je tiež veľmi jednoduchý.

Ak chcete staviť na Age of Empires so skutočnými peniazmi, musíte nájsť stávkovú kanceláriu, ktorá ponúka stávkové trhy pre Age of Empires. Potom sa zaregistrujte do tejto stávkovej kancelárie a uskutočňujte vklady pomocou skutočnej hotovosti, ako je Visa alebo MasterCard. Keď to urobíte, nájdite udalosť, na ktorú sa vzťahuje stávková kancelária, prejdite stávkové trhy a stávkujte na výsledok, ktorý podľa vás pravdepodobne nastane.

Možno vás napadne stávkovanie na Age of Empires so skutočnými peniazmi. Ak ste skúseným hráčom Age of Empires a viete veľa o jeho e-športovej scéne, stávkovanie na Age of Empires so skutočnými peniazmi môže byť pre vás skvelou voľbou.

často kladené otázky

Môžete staviť na Age of Empires so skutočnými peniazmi?

Áno, na Age of Empires môžete staviť so skutočnými peniazmi. Esportové udalosti Age of Empires sa konajú pravidelne každý rok a množstvo online stávkových kancelárií pre ne ponúka stávkové trhy.

Čo vám hovoria stávkové kurzy Age of Empires?

Stávkové kurzy Age of Empires vám hovoria o dvoch hlavných veciach. Po prvé, povedia vám presnú sumu, ktorú dostanete na oplátku za výhru v stávke. Po druhé, povedia vám, aká je šanca, že stávku vyhráte.

Je stávkovanie Age of Empires bezpečné?

Stávkovanie Age of Empires je stopercentne bezpečné, ale iba vtedy, ak na uzatváranie stávok používate legitímne a renomované platformy. Môžete byť podvedení na nelegitímnych platformách.

Sú live kurzy na Age of Empires lepšie?

Záleží na tom, aké máte skúsenosti. Ak ste skúsený stávkar, s kurzami live stávok nájdete skvelé príležitosti. Môžete ich však vyskúšať, aj keď nemáte veľa skúseností.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková