Najlepšie Battlefield stávkové stránky 2024

Tento sprievodca stávkovaním Battlefield eSports sa ponorí do celej dynamiky stávkovania na tento blok. Zistite viac o pozadí videohry, rôznych hrách v sérii, hrateľnosti, mieste Battlefieldu na scéne eSports, stávkových trhoch a kurzoch, turnajoch eSports, na ktoré môžete staviť, najlepších tímoch Battlefield eSports atď.

Podľa štatistík má odvetvie eSports hodnotu neuveriteľných 1,08 miliardy amerických dolárov v roku 2021 a očakáva sa, že do roku 2024 dosiahne 1,62 miliardy USD. Konkurencieschopnosť v odvetví eSports podnietila stávkovanie na eSport, najmä po vypuknutí pandémie. Keďže väčšina živých udalostí bola zrušená, bookmakeri preskúmali eSports, aby hráčom ponúkli niečo, na čo môžu staviť.

Najlepšie Battlefield stávkové stránky 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O sérii Battlefield

Dnes patrí stávkovanie eSports medzi najrýchlejšie rastúce trhy na scéne online hazardných hier. Štatistiky ukazujú, že v roku 2020 bola celková hodnota stávok v eSports viac ako 12,9 miliardy amerických dolárov.

Jedným z eSports, na ktorý sa dnes dá staviť, je Battlefield. Aj keď to nie je také výrazné ako iné eSports hry, nový diel, Battlefield 2042, je ďalšou veľkou vecou. Jeho cieľom je napraviť všetky nedostatky, ktoré prišli s jeho dvoma predchodcami, Battlefield 4 a Battlefield 5.

Battlefield je a videohra strieľačka z pohľadu prvej osoby (FPS) ktorý sa môže pochváliť niekoľkými jednotlivými hrami a rozširujúcimi balíkmi. Hlavné hry sú Battlefield 1942 (2002), Battlefield Vietnam (2004), Battlefield 2 (2005), Battlefield 2142 (2006), Battlefield 3 (2011), Battlefield 4 (2013), Battlefield 1 (2016), Battlefield V (2018 ) a najnovší diel Battlefield 2042 (2021).

Battlefield 4

Battlefield IV je najdominantnejším dielom. Je to jediná hra v sérii, ktorá dobre reprezentovala franšízu na scéne eSports. Dej sa odohráva šesť rokov po fiktívnej vojne v roku 2020. Battlefield 4 bol vydaný v roku 2013 a bol chválený za vynikajúcu grafiku, hrateľnosť a režim pre viacerých hráčov.

Aj keď je to stále najlepšia eSports hra v sérii, režim pre jedného hráča a chyby v režime pre viacerých hráčov spôsobili, že bola trochu kritizovaná.

Battlefield V

Battlefield V bol pokračovaním Battlefield 4, ale bohužiaľ zostáva prepadákom. Nesplnilo očakávania kvôli marketingovým chybám. Zameriava sa tiež na kampaň pre jedného hráča namiesto kampane Battle Royale, ktorá je synonymom eSports, ktoré zničili potenciál hry. Na Battlefield 5 sa však hráčom páči niekoľko vecí.

Prišiel s niekoľkými doplnkami, napríklad s novými režimami pre viacerých hráčov, vrátane režimu „nepretržitej“ kampane „Firestorm“ a „Grand Operations“. V Battlefield V je vylepšený realizmus vďaka hernému enginu Frostbite 3 a režim Battle Royale je zakrivený okolo pilierov deštrukcie, vozidiel a, čo je dôležité, tímovej hry.

Battlefield 2042

19. novembra 2021 vyšiel dlho očakávaný Battlefield 2042. Obsahuje sedem úplne nových máp a zaujímavý režim Portal. Jedna vec, ktorá robí tento diel zvláštnym, je, že je to hra určená len pre režim viacerých hráčov, čo znamená, že je zameraná na eSports.

Aj keď pri spustení neexistujú žiadne hodnotené alebo eSports režimy, hra má aspoň nástroje pre tvorcov, ktoré hráčom umožňujú prispôsobiť herné režimy. Režimy hodnotenia a eSports nie sú momentálne k dispozícii, aby umožnili hráčom naučiť sa dynamiku hry, ktorá je trochu komplikovaná. Tieto funkcie budú pridané neskôr, keď sa hráči zoznámia s hrou. Battlefield 2042 sa ešte nedostal na eSports scénu, ale keď sa tak stane, bude to trhák. Odohráva sa v blízkej budúcnosti a obsahuje futuristické zbrane.

Stávka na Battlefield

Aj keď stávkovanie na Battlefield nie je také populárne ako iné eSport hry, určite získa trakciu. Na začiatok je úplne legálne stávkovať na Battlefielde, pokiaľ stávkujúci dosiahli zákonný vek pre hazardné hry. Stávkovanie na túto videohru sa nijako nelíši od stávkovania na iné FPS hry, napríklad CS: GO, Valorant, Rainbow Six Siege a ďalšie.

Ako sa zaregistrovať na stávkových stránkach Battlefield

Aby hráči stavili na Battlefield, musia si najprv vyhľadať stávkovú stránku s trhmi Battlefield. Ďalej by mali kliknúť na možnosť registrácie a dokončiť proces registrácie potvrdením svojho e-mailu. V prípade stávkových stránok bez overenia, inak známych ako stávkové stránky Trustly, sa môžu dostať do hry bez problémov s registráciou alebo overovaním jednoduchým vkladom peňazí do bookmakera.

Stávkovanie Battlefield za skutočné peniaze

Zatiaľ čo niektoré eSports stávkové stránky ponúkajú stávkovanie zadarmo, väčšina z nich sú stránky so stávkovaním za skutočné peniaze, takže hráči musia mať skutočné peniaze, aby sa mohli zapojiť do akcie. Výhodou stávkových stránok Battlefield so skutočnými peniazmi je, že hráči môžu vyhrať skutočné peniaze, keď ich stávky prejdú. Na stávkových kanceláriách so skutočnými peniazmi môžu nadšenci stávkovania eSports hrať s menami fiat money alebo kryptomenami, ako sú bitcoin a ethereum.

Aký populárny je Battlefield?

Battlefield patrí medzi najobľúbenejšie tituly EA v komunite online hier. Na eSports scéne to však nie je také populárne. Tento segment skúma popularitu Battlefieldu a dôvody, prečo existujú tvrdenia, že umiera.

Bojisko v číslach

V septembri 2021 Gamerant ohlásil prudký nárast popularity Battlefield 5 na Steame. Videohra zasiahla neuveriteľných 76 456 súbežných hráčov posledný augustový týždeň 2021, čo je historické maximum od jej vydania. To bola celkom dobrá správa pre vývojárov hry, pretože popularita hry predtým klesla.

K 1. septembru bol BF na 9. mieste v zozname špičkových súbežných hráčov, pod takými hráčmi ako Rocket League, Dead By Daylight a Rainbow Six Siege. Napriek veľkým nedostatkom hry je Battlefield 5 stále populárnou hrou.

Steam Charts tiež informovalo, že v máji 2021 hra vyvrcholila na 3 408 súbežných hráčov. Popularita hry sa v júni ďalej zvýšila, pričom najvyššie čísla dosiahli 11 714, zatiaľ čo v septembri sa maximálny počet hráčov zvýšil na 12 284.

Bohužiaľ, v prípade Battlefield 2042 to nevyzerá byť také ružové. Aj keď je to najnovší diel, okolo hry nie je veľký humbuk v oblasti eSports. Aj keď EA a DICE trvajú na tom, že hra je na tom oveľa lepšie ako Battlefield 5 v tom istom bode, stále je tu veľa priestoru, ktorý treba pokryť. Možno sa hra začne rozvíjať, keď sa pridajú chýbajúce režimy eSports a tímy začnú vytvárať súpisky Battlefield 2042.

Prečo je Battlefield populárny?

Všetko povedané a urobené, séria Battlefield zostáva jedným z najpopulárnejších AAA FPS titulov. Existuje niekoľko dôvodov, ktoré vysvetľujú prečo.

Herná komunita Battlefield

Po prvé, hra je tu už dlho a môže sa pochváliť širokou komunitou na sociálnych platformách, ako je Reddit. Prvá hra, Battlefield 1942, bola vydaná už v roku 2002 a odvtedy bola aktualizovaná o ďalšie vzrušujúce, nové hry.

Čo je viac? Ku každému titulu boli pridané obrovské prírastky a množstvo sťahovateľného obsahu (DLC). Vydavatelia hry sa tiež veľmi zaujímali o opravu chýb a závad, kedykoľvek ich zbadali.

Svieže príbehy, zápletky a vojnové éry

Ďalším dôvodom popularity Battlefieldu je dynamika. Na rozdiel od väčšiny FPS hier, ktoré majú takmer podobné príbehy a nastavenia, je séria Battlefield rôznorodá.

Napríklad najnovší diel Battlefield 2042 sa odohráva v blízkej budúcnosti a má tri herné režimy. Na druhej strane je Battlefield V zasadený do 2. svetovej vojny, po vzore Battlefield 1, ktorý sa odohráva v období prvej svetovej vojny. Séria Battlefield má teda všetko, či už sa hráči chcú dostať na Battlefield so zbraňami z čias starej svetovej vojny alebo s futuristickými zbraňami a delostrelectvom.

Dá sa hrať online (zadarmo)

Online hranie zadarmo (s Xbox Game Pass alebo Battlefield Online) je tiež dôvodom pre nárast popularity Battlefieldu. Vysvetľuje to nedávny nárast počtu hráčov súbežných hráčov Battlefield 5. Navyše, výrazne znížené ceny hry tiež podnietili jej popularitu.

Výborná herná mechanika

Realizmus v herných mechanizmoch Battlefieldu je tiež dôvodom, prečo fanúšikovia FPS hier milujú Battlefield. Najnovšie vydania sa spoliehajú na herný engine Frostbite 3. Obsahuje zničiteľné prostredie, selektívne uprednostňovanie zvuku, osvetlenie v reálnom čase, sledovanie na diaľku a grafiku vo vysokom rozlíšení.

Klesajúca popularita Battlefieldu

Ako už bolo spomenuté, Battlefield má tiež slušný podiel neprajníkov. Popularita hry sa v určitom bode znížila z niekoľkých dôvodov, ako je uvedené nižšie.

V prípade Battlefield V je zameranie sa na kampaň pre jedného hráča namiesto režimu Battle Royale dôvodom, prečo popularita hry klesá. To je tiež hlavný dôvod, prečo hra zlyhala na scéne eSports.

Ďalším dôvodom úpadku BF, najmä posledného vydania, Battlefield 2042, je nedostatok kritických konkurenčných funkcií, ktoré ešte len nebudú vydané. Aj keď existuje funkcia na vytváranie vlastných režimov, Battlefield 2042 nie je hodnotený a nemá režim eSports, takže neprilákal veľa hráčov.

Najlepšie stávkové stránky Battlefield eSports

S rastúcim dopytom po trhoch so stávkovaním eSports, stovky stávkových stránok eSports vyklíčili. Pre hráčov je to dobrá vec, ale potom môže byť ťažké nájsť tie najlepšie stránky, na ktoré sa môžete pripojiť. Pre tých, ktorí si nie sú istí, ktorá je najlepšia stránka na stávkovanie Battlefield, nižšie sú niektoré dôležité aspekty, ktoré je potrebné zvážiť.

Dôveryhodnosť

Prvá vec, ktorú musia hráči urobiť, je pripojiť sa k stávkovej stránke, ktorá bola licencovaná ktorýmkoľvek z renomovaných regulačných úradov pre hazardné hry. Na takýchto stránkach si hráči môžu byť istí, že ich peniaze sú v bezpečných rukách a prípady ovplyvňovania výsledkov zápasov nie sú problémom.

Trhy a kurzy

Ďalej by sa mali uistiť, že stránka obsahuje rôzne stávkové trhy Battlefield a veľa udalostí Battlefield, na ktoré možno staviť. Dôležité je, že šance by mali byť vysoké.

Bankové možnosti

Ďalším dôležitým faktorom pri výbere najlepšieho miesta na stávkovanie Battlefield je Možnosti platby eSports. Stávková aplikácia eSports by mala ponúkať flexibilné, rýchle a bezpečné bankové možnosti. Mali by byť podporované všetky populárne spôsoby platby online. Metódy vkladov a výberov eSports by tiež mali byť rýchle.

Bonusy na stávkovanie Esports

Pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoj bankroll, propagačné akcie ako a bonusy bez vkladu a počítajú sa aj bonusy za vklad. Niektoré z najlepších stávkových stránok, kde možno nájsť bonusy, zahŕňajú BetWay, 22Bet, Bet365 a Betsson.

Battlefield eSports turnaje a súťaže

Battlefield nie je taký aktívny ako iné FPS hry na eSports scéne. Nekonajú sa tu žiadne pravidelné turnaje a súťaže ako vo Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Tom Clancy's Rainbow Six Siege a Call of Duty. Je to preto, že posledné diely neboli zamerané hlavne na eSports. Skoršie vydania hier FPS však boli aktívne v minulosti a prilákali niekoľko špičkových turnajov a súťaží.

Existuje šampionát Battlefield?

Svetový pohár je crème de la crème v eSports. Tento turnaj má rôzne názvy v závislosti od eSports. Nanešťastie pre Battlefield sa nekonajú žiadne majstrovstvá sveta ani veľký turnaj, pretože videohra nie je v odvetví eSports taká populárna. Akonáhle sa však posledný diel, BF2042, presadí, určite sa uskutoční premiérový turnaj, v ktorom bude korunovaný najlepší tím, ktorý sa zúčastní.

Aj keď momentálne nie sú žiadne prvotriedne turnaje, niekoľko minulých turnajov bude v blízkej budúcnosti skutočne oživených, keď sa Battlefield dostane do eSports. Nižšie sú uvedené niektoré z veľkých turnajov Battlefield, ktoré by sa mohli pripraviť.

Montáž Zima

Byť istený niekym Organizovanie montáže Oy, Assembly Winter je fínska eSports udalosť, ktorá je aktívna už od 90. rokov. Napríklad v roku 2007 turnaj prilákal niekoľko zápasov Battlefield 2142, kde sa udelila celková výhra 13 644,88 $. Bohužiaľ, v turnaji Assembly Winter 2021 neboli usporiadané žiadne udalosti Battlefield, ale Battlefield sa určite objaví, keď najnovší diel spustí režim eSports a tímy začnú zostavovať súpisky BF.

ESL One

Electronic Sports League One, tiež známy ako ESL One, je ďalší turnaj Battlefield, ktorý sa pokúsil povýšiť Battlefield na eSports scénu pred niekoľkými rokmi. Turnaj prilákal niekoľko špičkových tímov vo finále sezóny zimnej sezóny 2015, ktoré sa konalo v nemeckom Kolíne nad Rýnom.

O slávu bojovalo osem tímov rozdelených do dvoch skupín. Po hrôzostrašných bitkách je to práve Epsilon eSports, ktorý si po prevalení INTZ e-Sports vybojoval leví podiel na výhre 35 000 eur. Akonáhle Battlefield 2042 aktualizuje svoje eSports režimy, ESL One to určite bude mať na palube vo svojich turnajoch a súťažiach.

ESB liga

Aj keď nepriťahuje obrovské cenové fondy, ktoré vidíme v iných súťažiach, ESB League urobila Battlefield V trochu spravodlivosti aj napriek nedostatkom videohry. ESB zorganizovalo niekoľko turnajov, na ktorých sa postavili niektoré z najkonkurencieschopnejších tímov so súpiskami Battlefield 5. Keď Battlefield 2042 dostane neaktívne eSports, toto je jeden z turnajov, ktorý sa vráti.

Zurich Invitational

Zurich Invitational je ďalší turnaj, ktorý umiestnil Battlefield na mapu eSports. ESB organizuje turnaj spolu s GameTurnier, eStudios a g4g.ch. V sezóne 2019/2020 toto podujatie prilákalo štyri tímy Battlefield 1 v dvojitom vyraďovacom zápase 5v5 Domination, ktorý je len na pozvanie Battlefield 1 LAN na PS4.

Výherný fond nebol taký veľký, ale fanúšikovia Battlefieldu mali aspoň možnosť vidieť hru na súťažnom pódiu. Ak Battlefield 2042 zhmotní režimy eSports, tento turnaj bude pravdepodobne znovu prežitý.

Vyššie uvedené sú niektoré z turnajov a súťaží Battlefield. Je smutné, že v súčasnosti nie je toľko súťaží, na ktoré by sa dalo staviť, keď hra prepadla na scéne eSports.

Ale keďže sa DICE teší na nastavenie Battlefield 2042 pre eSports, odhalením hodnotených režimov a režimov eSports, ktoré ešte len nebudú vydané, spoločnosť pravdepodobne uzatvorí partnerstvo s organizátormi turnajov eSports, aby usporiadali niekoľko podujatí eSports, pravdepodobne World Cup Battlefield.

Najlepšie tímy Battlefield eSports

Teraz, keď Battlefield nie je populárny na eSports scéne, nie je ich tak veľa eSports pro tímy. V eSports majú tímy tendenciu vytvárať súpisky na populárnych eSportoch, ktoré priťahujú veľké ceny, napríklad DOTA 2, CS: GO, FIFA a Valorant.

Ale teraz, keď je Battlefield pripravený na návrat eSports, tímy, ktoré dominovali v minulosti, sa určite vrátia.

Niektoré z očakávaných tímov zahŕňajú;

PENTA Sports

PENTA Sports, založený v roku 2013, je nemecký tím eSports, ktorý zanechal stopu na súťažnej scéne Battlefield. Zúčastnil sa sezóny ESL One Battlefield 4 Winter 2015. Mužstvu sa darilo, no žiaľ, skončilo tretie. Možno, ak Battlefield 2042 vydá svoje režimy eSports, tím vytvorí súpisku a vráti sa k aktívnej súťaži. V roku 2021 bol tím aktívny na scéne CS: GO.

Epsilon eSports

Ďalším špičkovým tímom, ktorý by sa mal objaviť v Battlefield eSports, je Epsilon eSports, eSports organizácia založená v roku 2008. Tím vyhral sezónu ESL One Battlefield 4 Winter 2015, čím porazil INTZ e-Sports. V súčasnosti má Epsilon eSports zoznamy v Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, FIFA, Gears of War a H1Z1. Vzhľadom na predchádzajúce počiny tímu v Battlefield 4 môže vedenie zvážiť vytvorenie zoznamu BF2042.

Vyššie uvedené sú niektoré z populárnych tímov Battlefield eSports. Pravdepodobne, keď bude Battlefield 2042 debutovať v eSports a bude aktívny režim eSports, ďalšie tímy eSports, ktoré sa špecializujú na hry FPS, napríklad Astralis, Entropiq, Extra Salt, Team Vitality a Movistar Riders, vytvoria súpisky Battlefield.

Stávkovanie Battlefield Klady a zápory

Rovnako ako dve strany tej istej mince, aj stávkovanie Battlefield má svoje výhody, ale aj nevýhody.

Pros

  • Dostupnosť Battlefieldu na stávkových stránkach – Dnes má veľa stávkových stránok eSports trhy stávok eSport. Hráči nebudú musieť prehľadávať veľa stávkových stránok, aby našli bookmakerov so stávkovými trhmi Battlefield.
  • Vyhrajte skutočné peniaze – Druhou výhodou stávkovania na bojisko je, že hráči majú šancu vyhrať. Ale pre záznam, hráči môžu vyhrať skutočné peniaze, iba ak budú hrať na stávkových stránkach Battlefield so skutočnými peniazmi.
  • Lukratívne bonusy a propagačné akcie– Teraz, keď existuje tvrdá konkurencia medzi stávkovými stránkami eSports, existuje množstvo fantastických stávkových bonusov Battlefield pre nových aj existujúcich hráčov.

Zápory

  • Nedostatok údajov – Na rozdiel od bežného športového stávkovania, eSports, vrátane Battlefieldu, nemá žiadne nespracované údaje, na ktorých by stávkujúci mohli vychádzať pri uzatváraní stávok.
  • Riziko závislosti – Rovnako ako hra Battlefield môže byť návyková, aj stávkovanie na hru predstavuje riziko závislosti a následne problémového hrania.

Vysvetlené stávkové kurzy Battlefield

Predtým, ako sa hráči pustia do akcie, musia pochopiť stávkové kurzy Battlefield. Pre začiatočníkov sú stávkové kurzy vyjadrením udalosti, ktorá nastane alebo nie. Vždy platí pravidlo, čím vyšší kurz, tým nižšia šanca na výhru a naopak.

Formáty stávkových kurzov Battlefield

Existujú tri štandardné formáty stávkových kurzov. Niektoré stávkové stránky podporujú len jeden formát kurzov, zatiaľ čo iné podporujú všetky tri formáty.

  • Britské kurzy: Tiež označované ako zlomkové alebo britské kurzy, tieto kurzy sú vyjadrené v zlomkoch, napríklad 5/2. Číslo vľavo je suma, ktorú hráči vyhrajú za stávkovanie toho, čo je napravo, plus ich počiatočný vklad.
  • americké kurzy: Tieto kurzy sú označené symbolom plus alebo mínus. Prvý označuje smoliar, zatiaľ čo druhý je pre favoritov. Americké kurzy so znamienkom plus ukazujú zisk hráčov za každých 100 $, zatiaľ čo znamienko mínus označuje sumu, ktorú musí hráč staviť, aby získal 100 $ ako zisk.
  • Európske kurzy: Tiež známe ako desatinné kurzy, tieto kurzy sú vyjadrené v desatinných číslach. Aby hráči poznali sumu, ktorú majú vyhrať, mali by vynásobiť svoj vklad na desatinný kurz.

Tipy na stávkovanie

Rovnako ako tradičné športové stávky, Battlefield Stávkovanie eSports si vyžaduje určité stratégie zvýšiť šance hráčov na výhru. Tento segment zdieľa niekoľko tipov na stávkovanie Battlefield.

Prvá vec je zoznámiť sa s pravidlami a pravidlami hry Battlefield. Mnoho stávkarov začína stávkovať naslepo bez toho, aby pochopili dynamiku hry. Majte prehľad o tom, ako sa hra hrá, a čo je dôležité, o stávkových trhoch a kurzoch. Bez toho, aby sa hráči naučili dynamiku hry, riskujú stávkovanie na veľmi nemožné výsledky.

Ďalšou vecou je porozumieť scéne Battlefield eSports. Tipujúci si musia byť vedomí najvyšších súťaží a favoritov každého zápasu alebo turnaja. Pozrite si aktuálnu formu tímov, ktoré s tým bojujú, a vždy dôverujte šanciam. Pamätajte, že čím vyšší je kurz, tým nižšia je šanca, že táto stávka prejde. V tom istom žetóne platí, že čím nižší je kurz, tým vyššia je šanca na výhru.

Nakoniec sa riaďte tým, čo hovoria odborníci. Pri stávkach Battlefield eSports niektorí odborníci pozorne sledujú hru a tipujú víťazov. Hoci predpovede stávok Battlefield nie sú zaručené, majú dosť vysokú presnosť.

Aj keď hra nie je na scéne eSports a stávkovania taká populárna, nový diel zmení veci k lepšiemu. Očakávajte, že po vydaní dlho očakávaných funkcií, hodnotenia a režimov eSports, začne narážať na zem.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
e-športy
About

Zhang Wei, lepšie známy v Esports aréne ako „DragonMaster“, si vytvoril výklenok ako myšlienkový líder na križovatke online kasín a e-športov. S neomylným inštinktom pre trendy v kombinácii s precíznym zmyslom pre detail je v tejto oblasti stratégom aj vizionárom.

Send email
More posts by Zhang Wei