Astralis

Astralis, tiež známy ako AST, je nepochybne jedným z najlepších eSports tímov na svete. Dánsky outfit sa dostal do výšin, aby sa stal dominantnou silou v top turnajoch a súťažiach eSports. V tomto zhrnutí zistite každý detail o Astralis, od jeho založenia až po rôzne hry, v ktorých má súpisky. Zistite tiež o úspechoch a úspechoch tímu v globálnej eSports aréne, a čo je dôležité, o tom, ako stávkovať na Astralis.

Astralis je slávny eSport tím založený v roku 2019 potom, čo jeho zakladatelia kúpili RFRSH Entertainment, eSports spoločnosť, ktorú v roku 2016 založili Nikolaj Nyholm a Jakob Lund Kristensen. RFRSH Entertainment mala tímy v dvoch divíziách, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) a League of Legends. Po akvizícii RFRSH Entertainment začali tieto dva tímy hrať pod značkou Astralis. Tým pádom sa do Astralisu presunuli aj hráči v príslušných tímoch, ale aj kľúčové kádre.

Astralis
O Astralis

O Astralis

Spoločnosť Astralis, ktorú vlastní Astralis Group Management ApS, drží rekord ako prvá franšíza eSports, ktorá bola verejne kótovaná po jej zalistovaní na Nasdaq First North Growth Market v decembri 2019. Podľa najnovších finančných správ spoločnosti čistý príjem Astralis za rok 2021 fiškálny rok bol okolo 10 miliónov USD, čo je o 45 % viac ako v predchádzajúcom roku.

Dnes patrí Astralis medzi najpopulárnejšie tímy eSports. Spolupracuje s niektorými z popredných svetových značiek vrátane GARMIN, POWER, Aim Lab, Logitech, UNIBET, Turtle Beach, OMEN by HP, Hummel, Secretlab, Next Level Trading a Bang & Olufsen, aby sme spomenuli len niektoré.

O Astralis
Tímy Astralis

Tímy Astralis

Zatiaľ čo Astralis začínal ako špičkový esportový tím v CS: GO, rozšíril sa aj do ďalších divízií. Od roku 2022 má oblečenie eSports súpisky v Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends (LoL), Fortnite, FIFA a Rainbow Six: Siege.

Ako už bolo spomenuté, dva priekopnícke tímy sa zúčastnili CS: GO a League of Legends. Ihneď po akvizícii dvoch tímov RFRSH Entertainment Astralis pokračoval a založil tím FIFA predtým známy ako Future FC a neskôr spustil zoznam Rainbow Six: Siege, predtým známy ako Disrupt Gaming. Na druhej strane, tím Astralis Fortnite vznikol v roku 2021 po podpise 'Th0masHD', jedného z najlepších profesionálnych hráčov v Battle Royale hra v tom čase.

Dnes všetkých päť tímov hrá pod dáždnikom Astralis v oficiálnych farbách tímu, čiernej a červenej, s logom Astralis.

Tímy Astralis
Najsilnejšie hry Astralis

Najsilnejšie hry Astralis

Zatiaľ čo Astralis má tímy v piatich divíziách eSports, jej dominancia je v Counter-Strike: Global Offensive. Úspech tímu v CS: GO možno pripísať akvizícii súpisky RFRSH Entertainment, ktorá obsahovala niektoré z najlepších strelcov z pohľadu prvej osoby, vrátane Reného „cajunba“ Borga, Andreasa „Xyp9x“ Højsletha, Finna „karrigan“ Andersena, Nicolaia „dev1ce“ “ Reedtz a Peter „dupreeh“ Rasmussen. Okrem bohatej súpisky nemožno ignorovať ani rolu trénera tímu Dannyho "zonic" Sørensena. Bývalý profesionálny hráč CS: GO bol kľúčový pre úspech tímu Astralis CS: GO. Na The Games Award 2020 získal ocenenie „Najlepší tréner esportov“.

So štyrmi CS: GO Majors vo svojej skrini trofejí a viac ako 20 ďalšími šampionátmi je Astralis pravdepodobne najlepším CS: GO tímom. To znamená, že multiplayerová strieľačka z pohľadu prvej osoby od Valve a Hidden Path Entertainment, CS: GO, je najsilnejšou hrou Astralis.

Ďalšie špičkové tímy Astralis

Jedným z ďalších, ktoré treba sledovať, je tím Astralis FIFA. Len nedávno sa Stephanie „Teca“ Luana stala prvou ženou, ktorá sa kvalifikovala do vytúženého režimu Challenger FIFA. To je znamenie, že tím Astralis FIFA je pripravený na to, aby bol skvelý. Návrat Andreia „Xerxe“ Dragomira na súpisku Astralis League of Legends a podpis Kiss „Vizicsacsi“ Tamása tiež znamenajú, že Astralis bude tímom, ktorý bude na turnajoch LoL sledovať.

Najsilnejšie hry Astralis
Prečo je Astralis populárny?

Prečo je Astralis populárny?

Astralis je jedným z najobľúbenejšie tímy eSport na ktoré tipujúci vsadili. Existuje niekoľko dôvodov, prečo je tento tím známy na scéne eSports stávok.

Prvým je dominancia tímu v turnajoch Counter-Strike: Global Offensive. Tím exceloval v štyroch CS: GO Majors porazil domáce mená vrátane FaZe Clan, Fnatic, Team Liquid a Natus Vincere. Astralis bol tiež silou, s ktorou treba počítať v niekoľkých ďalších špičkových CS: GO turnajoch. Táto dominancia rozhodne robí tím populárnym na stávkovej scéne, pretože tipujúci vždy vsádzajú na najplodnejších víťazov a hráčov.

Ďalším dôvodom popularity Astralis je obrovský dosah sociálnych médií. Tím sa môže pochváliť miliónmi sledovateľov na svojich kanáloch sociálnych médií: Twitter, Facebook, Twitch, YouTube a Instagram. Široké publikum z neho robí obľúbený tím eSports na stávkovej scéne.

Posledným je jeho partnerstvo s UNIBET, jednou z najlepších stávkových kancelárií eSports. Tím nadviazal spoluprácu so spoločnosťou UNIBET, ktorá ho stavia do popredia, pokiaľ ide o stávkovanie. To znamená, že väčšina hráčov UNIBET tipuje s väčšou pravdepodobnosťou na Astralis ako na ktorýkoľvek iný eSports outfit.

Prečo je Astralis populárny?
Ocenenia a výsledky Astralis

Ocenenia a výsledky Astralis

Astralis je jedným z najviac zdobených tímov eSports, najmä v Counter-Strike: Global Offensive. Tím získal celkovo 9 347 284,71 $ zo 127 turnajov. Nižšie sú uvedené niektoré z najväčších výhier dánskeho oblečenia.

  • ELEAGUE Major: Atlanta 2017: Astralis odišla s trofejou ELEAGUE Major: Atlanta 2017 v 10. Counter-Strike: Global Offensive Major Championship, keď porazila ostatných 15 tímov a odišla s odmenou 500 000 $. Astralis bol vo svojom prvom finále, v ktorom sa postavil čisto dánsky tím proti Virtus.pro. Po vášnivom boji AST porazil Virtus.pro v treťom zápase najlepších z troch finále a vyhral svoj prvý Major.

  • FACEIT Major: Londýn 2018: Druhý Major Astralis prišiel v 13. Counter-Strike: Global Offensive Major Championship, ktorý prilákal 24 tímov. Po uvoľnení za FaZe Clan a Team Liquid sa Astralis stretol s Natusom Vincere, ktorý porazil BIG vo štvrtinách a MIBR v semifinále. Aj keď sa očakávalo, že to bude zápas plný adrenalínu, Astralis sa podarilo prekonať Natusa Vincerea, ktorý porazil ukrajinský tím, aby si vybojoval svoje druhé Major Championship a výhru 500 000 dolárov.

  • Intel Extreme Masters sezóna XIII: Katowice Major 2019: Tretí Astralis Major prišiel v 14. Counter-Strike: Global Offensive Major Championship, ktorý mal tiež 24 tímov. Astralis opäť dokázal svoju dominanciu v CS: GO, keď porazil Ninjas v Pyjamas a MIBR v play-off proti ENCE, čo prekvapilo svet tým, že porazilo Team Liquid a Natus Vincere a dostalo sa do finále. Ale ako všetci očakávali, ENCE sa Astralis nevyrovnala. Dáni odišli domov so svojím tretím Major Championship a 500 000 $, aby sa stali tretím tímom, ktorý vyhral Major po sebe.

  • StarLadder Major: Berlín 2019: V 15. ročníku Counter-Strike: Global Offensive Major Championship Astralis dokázal svetu, že je najlepší CS:GO tím, keď porazil ostatných 23 tímov a udržal si titul majstra sveta. Po sérii prešľapov Astralis presvedčivo porazil kazašský tím eSports AVANGAR a vyhral svoje štvrté Majors. Víťazstvo v Nemecku bolo monumentálne, pretože Astralis sa stal jediným tímom, ktorý vyhral štyri Majors, čo z neho nakoniec urobilo najlepší Counter-Strike: Global Offensive tím v histórii.

Vyššie uvedené sú najvýznamnejšie úspechy Astralis. Tím vyhral viac ako 20 ďalších šampionátov, vrátane IEM Global Challenge 2020, DreamHack Masters Winter 2020 Europe, BLAST Pro Series: Global Final 2019, ECS Season 8 Finals a BLAST Pro Series: São Paulo 2019, aby sme spomenuli len niektoré.

Ocenenia a výsledky Astralis
Najlepší a najobľúbenejší hráči Astralis

Najlepší a najobľúbenejší hráči Astralis

Jedným z kľúčových faktorov úspechu Astralis je jeho talent. Tím výrazne investoval do získavania talentov, čím priviedol najlepších svetových hráčov v rôznych divíziách. Nižšie sú niektorí z najlepších hráčov Astralis.

  • Peter "dupreeh" Rasmussen (CS: GO): Dupreeh bol kľúčový v úspechu Astralis's CS: GO zoznamu, ktorý pomohol dánskemu tímu získať štyri Majors plus mnoho ďalších majstrovstiev. Po úspešnom pôsobení v Astralis sa Dupreeh pripojil k tímu Vitality v roku 2022.
  • Andreas "Xyp9x" Højsleth (CS: GO): Ďalším hitom je ''Xyp9x'', ktorý bol tiež súčasťou tímu, ktorý vyhral Astralis' štyri Majory. Bývalý hráč Team Solomid a Team Dignitas bol zvolený za jedného z najlepších hráčov CS: GO v roku 2018 a pokračuje v ničení súperov s Astralis.
  • Lukas "gla1ve" Rossander (CS: GO): Rossander sa tiež radí medzi najlepších a najpopulárnejších hráčov Astralis. Vyhral tiež štyri Majory a pokračuje v obchodovaní s Astralisom.
  • Andrej "Xerxe" Dragomir (LoL): Astralis nedávno podpísal späť "Xerxe", aby posilnil svoj zoznam LoL. Jungler prináša bohaté skúsenosti a určite bude nápomocný pri letnom Splite LEC 2022.
  • Stephanie "Teca" Luana (FIFA): Po tom, čo sa stala prvou hráčkou, ktorá sa kvalifikovala do režimu Challengers FIFA, sa „Teca“ skutočne stane obľúbencom fanúšikov.
Najlepší a najobľúbenejší hráči Astralis
Kde a ako staviť na Astralis

Kde a ako staviť na Astralis

Pre tých, ktorí sa venujú stávkovaniu eSports, je Astralis jedným z najlepších tímov na stávkovanie. Existuje však niekoľko vecí, ktoré by stávkujúci mali vedieť.

Prvým je, ktorý tím Astralis je najlepší. Ako už bolo spomenuté vyššie, Counter-Strike: Global Offensive je divízia, v ktorej Astralis dominuje. To znamená, že stávkujúci, ktorí chcú staviť na Astralis, majú väčšiu šancu, keď vsádzajú na tím Astralis CS: GO. Súpiska Astralis má niektorých z najlepších hráčov CS:GO. To však neznamená, že stávkovanie na iné tímy Astralis nie je dobrý nápad. To je tak dlho, kým tipujúci zohľadňujú súpera a, čo je dôležité, aj šance. Platí pravidlo, že čím vyšší kurz, tým nižšia šanca na výhru a naopak.

Ďalším aspektom je nájdenie najlepšie stávkové stránky eSports. Hrajte na stávkarskej stránke bez vkladu a vkladových bonusov na zvýšenie bankrollu. Uznávaný regulačný úrad pre stávkovanie by mal tiež licencovať stránku. Nakoniec skontrolujte funkcie použiteľnosti; napríklad živé prenosy rôznych zápasov a turnajov eSports. Táto fantastická funkcia umožňuje tipujúcim sledovať akciu priamo zo stávkovej stránky.

Kde a ako staviť na Astralis