Rebríček najlepších eSports bookmakerov s WebMoney

WebMoney je uznávaná možnosť platby za stávkovanie eSports, ktorá sa rýchlo dostáva do popredia v kruhoch online stávkovania, najmä vo východnej Európe. Aj keď sa táto možnosť platby teší značnej obľube, má tendenciu lietať pod radarom. Jedným z hlavných dôvodov jej popularity je, že táto platobná služba je elektronická peňaženka. A keďže e-peňaženky patria medzi najpreferovanejšie spôsoby platby na internetových stávkových stránkach eSports, väčšina súčasných športových stávkarov vysoko preferuje WebMoney.

Ak chcete začať s online stávkovaním eSports s WebMoney, hráči musia iba nahrať prostriedky na svoj účet WebMoney a až potom ich môžu poslať na svoje stávkové účty. Aj keď WebMoney nemusí byť najväčšou elektronickou peňaženkou, rastie záujem zo strany veľkého počtu stávkarov eSports.

Rebríček najlepších eSports bookmakerov s WebMoney
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O stávkovaní WebMoney Esports

WebMoney Transfer bola založená v roku 1998 spoločnosťou WM Transfer Ltd. WebMoney otvorila svoje prvé kancelárie v Moskve v Rusku ako operátor hlavnej spoločnosti. Spočiatku bola táto platobná služba nastavená tak, aby vyhovovala ruským klientom, ktorí v tom čase potrebovali praktické riešenie na prevod peňazí online. A v súčasnosti patrí medzi najuznávanejšie platobné metódy v krajine.

Aj keď toto platobná služba bola vytvorená, aby slúžila klientom z východnej Európy, najmä Ruska, v súčasnosti slúži globálnej klientele s kanceláriami v mnohých krajinách. WebMoney je k dispozícii vo viac ako 90 krajinách s viac ako 40 miliónmi používateľov na celom svete.

Ako už názov napovedá, WebMoney je predovšetkým online platobná možnosť, ktorá slúži na rôzne finančné transakcie vrátane požičiavania peňazí, výmeny meny a online stávkovania. Okrem toho spoločnosť predstavila rôzne produkty, medzi ktorými sú kľúčové platby kartou a online riešenia elektronickej peňaženky.

Je WebMoney populárny?

Ako už bolo spomenuté, WebMoney slúži globálnej klientele. Aj keď sa používa predovšetkým v európskych krajinách, veľká časť jeho používateľov áno z Ruska a euroázijských krajín. Pokiaľ ide o demografiu klientov, WebMoney je obzvlášť populárny medzi mladými ľuďmi, pričom ich veľký počet používa na stávkovanie eSports.

Ako urobiť vklad pomocou WebMoney

Vklad prostriedkov na online stávkové stránky eSports s WebMoney by malo byť také jednoduché ako ABC. Vo svojom jadre je zrejmé, že táto platobná služba berie pohodlie vážne a vklad peňazí na váš účet online stávkovej kancelárie by mal byť jednoduchý.

Tu je niekoľko krokov, ktoré je potrebné vykonať pri vklade cez WebMoney:

 • Krok 1: Nájdite vhodnú online stávkovú kanceláriu WebMoney, vytvorte si účet u bookmakera a prihláste sa. Odtiaľ zamierte priamo do bankovej sekcie a vyberte si spôsob vkladu WebMoney z dostupných možností.
 • Krok 2: Keď nájdete ikonu WebMoney a kliknete na ňu, budete automaticky presmerovaní na zadanie podrobností o platbe, najmä sumy vkladu, a ihneď potom sa prihlásite do svojho účtu WebMoney. Proces prihlásenia je podobný ako pri iných elektronických peňaženkách, pretože hráči musia zadať prihlasovacie údaje k svojmu účtu (e-mail a heslo) a 12-miestne ID číslo WebMoney.
 • Krok 3: Ak máte na svojom účte WebMoney dostatočné prostriedky na uhradenie sumy vkladu, zostáva len potvrdiť platbu. Po úspešnom potvrdení budete presmerovaní na stránku stávkovej kancelárie a nový zostatok by sa mal prejaviť.

Používanie WebMoney v online stávkových kanceláriách

Pokiaľ ide o uskutočňovanie vkladov, táto elektronická peňaženka umožňuje používateľom načítať prostriedky priamo z ich bankových účtov. Čo sa týka denných limitov vkladov, vždy je nevyhnutné prejsť si zmluvné podmienky stávkových kancelárií, keďže limity sú zvyčajne jedinečné pre každú stávkovú kanceláriu.

Ako uskutočniť výber pomocou WebMoney

Keď vsádzate na svoje obľúbené udalosti eSports, možno budete mať šťastie, že zarobíte nejaké peniaze po vykonaní niekoľkých správnych predpovedí. Keď uvažujete o výbere, vyberanie výhier by malo byť také jednoduché ako vklad, ibaže všetko sa deje „opačným“ smerom.

Ak máte na svojom stávkovom účte nejaké peniaze, ktoré chcete získať do svojich rúk, proces výberu by mal trvať 3 až 7 dní. Tu je niekoľko krokov, ktoré je potrebné vykonať pri výbere prostriedkov na váš účet WebMoney:

 • Prihláste sa do svojho konta športových stávok
 • Navštívte bankovú sekciu bookmakerov a kliknite na „vybrať“
 • Vyberte WebMoney zo zoznamu poskytnutých možností
 • Zadajte sumu, ktorú chcete vybrať
 • Dokončite transakciu
 • Prostriedky budú okamžite stiahnuté z vášho účtu, ale môže trvať niekoľko dní, zvyčajne medzi tromi až siedmimi, kým sa dostanú na váš účet WebMoney.

Okrem bodov uvedených v postupe by ste mali skontrolovať aj veci, ako sú poplatky za výber a čakacie doby. Okrem poplatkov kasína si WebMoney účtuje štandardnú 0,8% províziu zo všetkých transakcií. Pokiaľ ide o dostupnosť, WebMoney umožňuje mobilné výbery, najmä pomocou ich mobilnej aplikácie „Keeper Mobile“, ktorú je možné stiahnuť z veľkých obchodov s aplikáciami.

Výhody a nevýhody WebMoney

Pre stávkujúcich, ktorí využívajú WebMoney na financovanie svojich stávkových úlovkov, existuje množstvo výhod, aj keď s niekoľkými nevýhodami.

Pros

 • Ponúka vyššiu rýchlosť transakcií – okamžité vklady a rýchle výbery
 • Podporuje viacero mien
 • Ponúka pozitívne úrovne zabezpečenia pomocou troch úrovní overenia
 • Teší sa globálnemu pokrytiu

Zápory

 • Všetky transakcie podliehajú stálemu percentu poplatku
 • V súčasnosti dochádza k určitým geografickým obmedzeniam v dôsledku súčasnej patovej situácie medzi Ruskom a Ukrajinou

WebMoney je nepochybne životaschopnou možnosťou pre stávkarov. Okrem toho je táto platobná služba užitočná pre ruských hráčov a používateľov v susedných krajinách.

Proces otvorenia účtu WebMoney

Proces otvorenia účtu WebMoney je viac-menej podobný tomu, ktorý nasledoval pri registrácii pomocou väčšiny elektronických peňaženiek. Na začiatok stačí, aby používatelia navštívili oficiálnu webovú stránku WebMoney a klikli na možnosť otvoriť si nový účet.

Po kliknutí na výzvu „otvoriť nový účet“ sa od používateľov očakáva, že vyplnia svoje údaje do predpísaných polí – meno, adresa, e-mail a telefónne číslo. Na následné prihlásenie môžete použiť e-mail alebo telefónne číslo. WebMoney však poskytuje každému používateľovi jedinečné 12-miestne identifikačné číslo (WMID) pri každom úspešnom prihlásení.

Proces registrácie možno zhrnúť do nasledujúcich kľúčových krokov:

 • Kliknite na registráciu
 • Zadajte telefónne číslo
 • Zadajte osobné údaje
 • Nastaviť heslo
 • E-mailové potvrdenie

WebMoney pôsobí ako sprostredkovateľ medzi účtom počiatočného financovania a stávkovou kanceláriou. Zatiaľ čo väčšina ľudí používa svoje banky na financovanie účtu WebMoney, existuje mnoho spôsobov, ako získať prostriedky, vrátane peňazí od používateľov WebMoney.

Tento spôsob platby umožňuje aj inkaso z etablovaných predajní, aj keď táto možnosť je dostupná najmä v Rusku alebo krajinách, kde je služba zriadená. Je však potrebné poznamenať, že účet si môžu otvoriť iba osoby staršie ako 12 rokov.

Možnosti zákazníckej podpory WebMoney

WebMoney má vynikajúce oddelenie zákazníckej podpory, aj keď to nemusí byť jedna z jeho najsilnejších stránok. Vo všeobecnosti môžu používatelia kontaktovať oddelenie podpory pomocou dvoch hlavných možností, telefónu a e-mailu. Pre technickú podporu môžu používatelia kontaktovať tím podpory telefonicky.

Za zmienku tiež stojí, že používatelia môžu získať pomoc cez support.wmtransfer.com a odoslať lístok v závislosti od druhu podpory, ktorú potrebujú – finančnej, technickej, oficiálnych požiadaviek, sociálnych sietí a tlačového centra. Podpora WebMoney väčšinou odpovedá na otázky a rieši problémy rýchlo.

Stručne povedané, tu sú niektoré z dostupných kontaktných údajov, ktoré ponúka WebMoney:

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková