Rebríček najlepších eSports bookmakerov s Payeer

Nástup eWallets patril medzi najvýznamnejšie prelomy vo svete internetového hazardu. PayPal a Skrill nie sú jediné široko akceptované elektronické peňaženky pre online stávkovanie; mnohé stránky s hazardnými hrami teraz akceptujú Payeer. Stávkujúci z celého sveta môžu stávkovať na renomovaných online stávkach na e-športy bez geografických obmedzení. Rýchlo rastúci digitálny platobný systém uľahčuje rýchle vklady a dáva tipujúcim šancu získať rôzne ponuky, ako sú bonusy za registráciu.

Nie je ľahké prísť s online stávkovaním esportov s Payeer. Ale tých niekoľko dostupných stránok je vysoko odporúčaných pre každého hráča. Payeer poskytuje množstvo spôsobov, ako financovať hráčsky účet pri nízkych transakčných nákladoch. Vďaka svojim vysokým limitom na výdavky je tiež atraktívnou platobnou metódou pre nadšencov.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O stávkovaní Payeer Esports

Payeer je elektronický platobný systém vynájdený spoločnosťou Paycorp Limited v roku 2012 v Estónsku. Funguje podľa štandardov Vanuatskej komisie pre finančné služby a je riadená spoločnosťou Finance Private Limited Company.

Registrovaný ako an online bankový systém od estónskeho ministerstva hospodárstva a komunikácií sa Payeer perfektne hodí na medzinárodné prevody cez SWIFT. Na zachovanie bezpečnosti transakcií spoločnosť použila šifrovanie SSL a viacnásobnú autentifikáciu používateľov vrátane upozornení SMS.

Je Payeer obľúbeným spôsobom vkladu pre stávkovanie na e-športy?

Hoci je Payeer relatívne nový vo svete hazardných hier, je dostupný vo viac ako 200 krajinách a takmer 5 000 bankách; používa sa najmä v Škótsku a Ázii. Je to jedna z najlepších možností pre transakcie s hazardnými hrami vrátane platieb za stávky na e-športy.

Používatelia môžu nakupovať položky online alebo prijímať peniaze prostredníctvom služby Payeer lokálne a medzinárodne v EUR, USD a ruskom rubli (RUB). Payeer je navyše multi-kryptomenová platforma podporujúca obchodovanie so siedmimi kryptomenami.

Táto služba sa radí vysoko ako najdôveryhodnejšia metóda online vkladu u obrovských stávkových kancelárií a webových stránok s hazardnými hrami esports. Ďalšie faktory, ktoré prispeli k jeho popularite v stávkovaní na e-športy, sú intuitívna aplikácia a nárok na špeciálne akcie uvítacie bonusy.

Vklad cez Payeer

Keďže Payeer sa integruje s viacerými medzinárodnými poskytovateľmi platieb, možno ho doplniť mnohými bankovými kartami, darčekovými kartami, elektronickými peňaženkami a kryptomenami.

Tiež sa pripája k bankovým účtom a automaticky konvertuje menu, aby bola kompatibilná s e-športová stávková stránka. Najlepšie na tom je, že neprezrádza bankový účet alebo údaje o karte používateľa. Stávkujúci na esports, ktorí preferujú rýchle globálne prestupy, by to mali zvážiť.

Používanie Payeer na stávkovanie na Esports

Pred vložením vkladu by mal tipujúci skontrolovať limity vkladu, ktoré môžu byť od 10 USD. Hodnota sa líši od lokality k lokalite. Tu je návod, ako uskutočniť rýchly a pohodlný vklad cez Payeer.

 • Hráč sa prihlási do svojho e-športového bookmakera
 • Na bankovej stránke používateľ vyberie „Vklad“
 • Medzi dostupnými možnosťami sa zobrazí logo Payeer
 • Hráč zaškrtne Payeer ako spôsob vkladu
 • Označujú veľkosť vkladu na prevod a zdroj finančných prostriedkov
 • Ďalej je potrebné vyplniť údaje o účte príjemcu
 • Nasleduje overenie transakcie
 • O úspešnom vklade bude zaslané oznámenie Po dokončení bude suma k dispozícii na uzatváranie stávok v priebehu niekoľkých minút. Účtovné kancelárie si neúčtujú poplatky za vklad, ale zákazníkovi môžu vzniknúť náklady v rozmedzí od 0 do 5 % v závislosti od toho, odkiaľ ich prostriedky pochádzajú.

Ako uskutočniť výber s Payeer

Hráči, ktorí sa oddávajú online stávkovaniu na e-šport s Payeer, dúfajú, že v určitom okamihu vyhrajú peniaze. Všetky výplaty sa však ukladajú na účet elektronickej peňaženky a nie na hráčsky účet MasterCard alebo bankový účet.

Proces odstúpenia od zmluvy

Nasledujúci proces je potrebný na vyplatenie výhier.

 1. V online stávkovej kancelárii používateľ klikne na Pokladňu a následne na výber
 2. Všetky možnosti platby sa zobrazia v zozname
 3. Hráč si vyberie Payeer a poskytne podrobnosti o svojom účte
 4. Uvádzajú, koľko peňazí majú vyplatiť do svojej elektronickej peňaženky
 5. Overenie priebehu transakcie

Výhry budú pripísané na hráčsky účet Payeer ihneď potom, čo bookmaker overí prevod. Malo by sa tak stať do jedného pracovného dňa od dokončenia vyššie uvedeného postupu. Používatelia, ktorí chcú previesť prostriedky na svoju banku, kreditnú kartu alebo elektronickú peňaženku, tak môžu urobiť, keď peniaze dosiahnu Payeer. Presun rovnakej sumy na bankový účet však môže trvať až tri pracovné dni.

Poplatky platiteľa a limity výberu

Výbery platiteľov sú bezplatné a na sumu, ktorú môže ePeňaženka držať, sa nevzťahujú žiadne obmedzenia. Stávková kancelária e-športov je jediným miestom s limitom, takže hráči by si mali pred požiadavkou skontrolovať maximálnu a minimálnu výšku výberu.

Na väčšine webových stránok je minimálna výška výberu 10 USD, pričom maximálny limit závisí od bookmakera, aj keď je vyšší ako pri iných bankových metódach. Avšak používateľom, ktorí si aktivovali SMS notifikácie pre transakcie, sa účtuje 0,05 USD a 0,95 % za miestny a medzinárodný prevod.

Výhody a nevýhody s Payeer

Hlavné výhody platieb Payeer sú nasledovné.

Pros

 • Okamžité platby
 • Celosvetové prijatie
 • Používa jednoduchú mobilnú aplikáciu
 • P2P prevody na karty a bankové účty
 • Nárok na bonusy a propagačné akcie na hazardné hry
 • Udržuje hazardné hry skryté pred miestnymi úradmi
 • Kompatibilné s viacerými bankovými systémami a kryptoplatformami
 • Ekonomické výmenné kurzy
 • Vyššie limity výberu stávok

Zápory

Nevýhody hazardných hier na e-športoch s Payeer zahŕňajú:

 • Payeer akceptuje iba obmedzený počet e-športových bookmakerov
 • Prísne limity výberu pre neoverené účty (až 999 USD za deň)
 • Transakcie Mastercard sú v niektorých krajinách obmedzené
 • Umožňuje transakcie iba v troch menách
 • Poplatky za SMS notifikácie
 • Žiadny živý chat
 • Pomalý proces KYC

Proces otvorenia účtu príjemcu

Každý, kto dosiahol minimálny zákonný vek, si môže otvoriť účet Payeer a stiahnuť si aplikáciu do svojho zariadenia so systémom iOS alebo Android. Mobilná aplikácia uľahčuje správu finančných prostriedkov. Používatelia, ktorí majú záujem, potrebujú e-mailovú adresu, formálnu identifikačnú kartu a fyzickú adresu. Bankový účet nie je povinný stať sa zákazníkom Payeer.

Ako založiť účet príjemcu

 1. Zákazník si stiahne aplikáciu Payeer
 2. Otvoria tlačidlo „vytvoriť účet“
 3. Aplikácia si vyžiada e-mailovú adresu
 4. Na zadanú e-mailovú adresu sa odošle overovací kód a vytvorí sa účet
 5. Používateľ uvedie svoje používateľské meno, heslo, tajný kód a krajinu pobytu
 6. Ďalším krokom je poskytnutie naskenovaného ID a dôkaz o aktuálnej adrese

Po dokončení vyššie uvedeného kroku môže používateľ dobiť svoj účet Payeer a začať uzatvárať stávky na online stávkových stránkach esports. Poskytovateľ si neúčtuje mesačné poplatky za údržbu a neexistuje žiadny minimálny zostatok na účte. Vďaka robustným šifrovacím protokolom tento spôsob platby zaisťuje, že žiadny neoprávnený používateľ nemá prístup k údajom a finančným prostriedkom zákazníka.

Možnosti zákazníckej podpory Payeer

Používatelia Payeer občas zaznamenajú neúspechy pri používaní tohto platobného systému. V prípade akýchkoľvek otázok by sa mali obrátiť na oddelenie starostlivosti o zákazníkov prostredníctvom:

 • Telefonický hovor (+1 646 658 3695)
 • Stránka s často kladenými otázkami
 • Online formulár

Payeer odpovedá na otázky zákazníkov do 1 až 24 hodín. Podporný personál pri odpovediach klientom používa najmä ruštinu a angličtinu. Ak niekto vyplní online formulár, musí uviesť svoju e-mailovú adresu, predmet a podrobnú správu. Je tu aj možnosť priložiť dokument. Potom budú kontaktovaní prostredníctvom e-mailu.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková