Najlepšie Rainbow Six Siege stávkové stránky 2024

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, ktorú vydal Ubisoft pred niekoľkými rokmi, je momentálne v kategórii e-športových hier na vysokej úrovni. Väčšina ľudí označuje túto videohru z pohľadu prvej osoby (FPS), ktorú Ubisoft Montreal vydal v roku 2015, ako R6. Pôvodne bola dostupná na Xbox One, Microsoft Windows a PlayStation 4. O niekoľko rokov neskôr, v decembri 2020, bola vydaná inovovaná verzia Rainbow Six hrateľná na Xbox Series X/S a PlayStation 5, vďaka čomu bola táto hra dostupná pre viac FPS fanúšikov po celom svete.

Je pozoruhodné, že Rainbow Six nahradil Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots, ktorý bol v roku 2014 zrušený kvôli technickým komplikáciám. Ubisoft sa rozhodol, že najlepšie bude, ak franšíza Rainbow Six umožní hráčom napodobňovať niektoré zo svetovo známych protiteroristických agentov. Tím, ktorý vytvoril Rainbow Six Siege, bol zameraný na detaily, aby vytvoril tie najdôveryhodnejšie scény z obliehania.

Najlepšie Rainbow Six Siege stávkové stránky 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ako hrať Rainbow 6 Siege esports?

To si vyžadovalo špičkové zručnosti vo vývoji videohier a rozsiahly výskum na pochopenie skutočných vojenských operácií. Vývojári R6 si dokonca museli nechať poradiť od mocných protiteroristických jednotiek z rôznych častí sveta.

Tí, ktorí plánujú využiť stávkovanie R6 eSport, by sa mali naučiť, ako táto vysoko uznávaná hra funguje. Využíva technológiu RealBlast od Ubisoftu, ktorá umožňuje poskytovanie deštruktívnych prostredí.

To znamená, že systém je dynamický a povzbudzuje hráčov, aby spolupracovali a boli ostražití, aby ovládali svoje okolie. Dostupné mapy sú navyše pôsobivo rozmanité a vyznačujú sa charakteristickými vlastnosťami, ako je poloha, čas dňa, mierka a dizajn. Je pozoruhodné, že každý z nich predstavuje novú výzvu, ktorá povzbudí hráčov, aby vyvinuli novú taktiku.

Rainbow Six Siege prichádza s dvoma typmi operátorov – útočníkmi a obrancami. Úlohou prvého je porušiť, vyčistiť a prevziať kontrolu nad cieľom. Na druhej strane, obranca má za úlohu zadržať cieľ a urobiť čokoľvek, aby zabránil útočníkom preniknúť cez vchody.

Hráč sa rozhodne, akú úlohu chce hrať v dostupných herných režimoch, vrátane rukojemníkov, bezpečnej oblasti, bomby, situácií a taktického realizmu. Môžu si tiež prispôsobiť svoje zbrane a vybavenie podľa toho, čo si myslia, že im vyhovuje. Každý prevádzkovateľ má nárok na:

 • Dva gadgety: R6 ich má v čase písania tohto príspevku 36.
 • Sekundárna zbraň: V tejto hre je k dispozícii viac ako 70 jedinečných sekundárnych zbraní.
 • 1 – 3 primárne zbrane: Hráči si ich môžu prispôsobiť pomocou vzhľadov príloh, vzhľadov zbraní alebo kúziel.

Stávkovanie R6 2024 : všetko, čo potrebujete vedieť

Staviť na Rainbow Six Siege je hračka. Stávkujúci môžu uzatvárať stávky v pohodlí svojho domova alebo na akomkoľvek inom mieste, ktoré považujú za vhodné. Najprv by však mali nájsť to najlepšie Stávková stránka eSport, zaregistrujte sa ako tipujúci a overte si svoje účty. Stávková platforma si môže vyžiadať overovacie dokumenty, ako napríklad štátom vydaný preukaz totožnosti, ktorý potvrdzuje, že hráč dosiahol zákonný vek požadovaný pre hráča v ich jurisdikcii.

Pred umiestnením stávok na R6 by si mal tipujúci zvoliť aj spôsob vkladu/výberu na financovanie svojich herných účtov a presun financií z nich. Potom je tiež rozumné preskúmať stávkovanie videohier, aby ste pochopili základy stávok R6 a osvedčené postupy, ktoré treba dodržiavať. Niektoré z detailov, ktoré stojí za to objaviť, sú možnosti stávkovania R6 a turnaje.

Pri stávkovaní na Rainbow Six Siege dôvtipní tipujúci najskôr analyzujú dostupné zápasy a až potom vložia svoje peniaze. Ak ich chcete zobraziť, mali by ste prejsť na centrum esports na ich vybraných online stávkových kanceláriách esportov a kliknúť na „Rainbow Six Siege“. Prvým hráčom sa odporúča staviť malé sumy, najlepšie 10 – 20 USD. To im umožňuje byť na bezpečnej strane, pretože nemusia pochopiť, či sú šance v ich prospech alebo nie.

Prečo je R6 populárny na hranie a stávkovanie?

R6 patrí medzi strieľačky z pohľadu prvej osoby s najvýznamnejšou hráčskou základňou na svete. Pozrite sa na niektoré faktory vysvetľujúce jeho stúpajúcu popularitu v prosperujúcom hernom priemysle.

internetová komunita

Rainbow Six Siege sa môže pochváliť rozsiahlou, rôznorodou internetovou komunitou, čo prispieva k tomu, že je dôstojným konkurentom iných videohier, ako napr CS GO a liga legiend. Jeho členovia často komunikujú prostredníctvom rôznych platforiem alebo fór, kde diskutujú o tejto hre, vrátane jej fantastických funkcií a nedostatkov.

Keďže online komunita Rainbow Six Siege je súdržná, je bežné, že milovníci R6 zdieľajú tipy týkajúce sa stávkovania na ňu. Niektorí hovoria o najspoľahlivejších stávkových kanceláriách v celosvetovom meradle a hodnotných stratégiách na využitie ich služieb. Iní vzdelávajú svojich kamarátov o tom, čo robiť a nerobiť stávky na Rainbow 6 Siege.

Hrajte Rainbow Six Siege online

Ešte niečo, čo zvýšilo popularitu tejto hry, je jej vynikajúca hrateľnosť online. Túto hru môže hrať každý, kto spĺňa odporúčané systémové požiadavky R6, vrátane:

 • Operačný systém: 64-bitová verzia (Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 alebo Windows 10)
 • RAM: 8 GB
 • procesor: Intel Core i5-2500K @ 3,3 GHz
 • DirectX: 11
 • Podporované ovládače: Musí byť kompatibilný s X-Input
 • Pevný disk: 85,5 GB
 • Zvuk: Karta kompatibilná s DirectX nainštalovaná s najnovšími ovládačmi
 • Grafická karta: AMD Radeon HD7970 alebo Nvidia GeForce GTX 670

Našťastie sú niektoré z týchto požiadaviek na nastavenie R6 obchodovateľné. Napríklad hráč môže získať 6 GB RAM namiesto 8 GB RAM.

Hráči Big Rainbow Six Siege, na ktorých sa oplatí staviť

Nie je prekvapením, že láska niektorých nadšencov Rainbow 6 k tejto hre bola inšpirovaná jej špičkovými hráčmi a výkonmi, ktoré dosiahli. Napríklad Psycho, vlastným menom Gustavo Rigal, hral tento e-šport už dlho.

Tento brazílsky hráč ESL skončil na druhom mieste počas Six Invitational 2020 ako člen ikonického R6 tímu Ninjas in Pyjamas, ktorý vyhral turnaj v roku 2021. Rigal je momentálne (od roku 2021) herným lídrom tímu. Nespočetné množstvo fanúšikov R6 ju hrá, aby sa pokúsili byť takí dobrí ako on, a ďalší pozoruhodní hráči ako Troy „Kanaďan“ Jaroslawski, Jeremy „HysteRiX“ Mao Xuan Tan, Njr, JRDN a Muzi.

Prečo hráči R6 milujú hru?

Väčšina hráčov Rainbow Six Siege sa ho nemôže nabažiť vďaka niektorým jeho jedinečným funkciám, ktoré zvyšujú latku každého moderného hráča. Napríklad táto rýchla videohra prichádza so zaujímavým výberom operátorov, ktorých kombinácia zručností a gadgetov im umožňuje vyniknúť.

Hráči, ktorí sa snažia pri hraní R6 prosperovať, musia byť špičkovými strategickými plánovačmi. Mali by tiež disponovať výnimočnými schopnosťami kritického myslenia a mali by byť schopní sa bez námahy dostať do stavu toku. Okrem toho má Rainbow Six Siege nepredvídateľnosť, ktorá vyžaduje, aby boli hráči neustále v strehu – nie je priestor na sebauspokojenie.

Ako hrať Rainbow Six Siege?

Rainbow Six Siege sa stal široko preferovaným e-športom, pretože sa ľahko hrá a ovláda. Hráči, ktorí majú záujem, môžu začať tým, že si prečítajú nespočetné množstvo sprievodcov R6 pre začiatočníkov dostupných online. Po oboznámení sa so základmi tejto FPS by mali vytvoriť to najlepšie nastavenie pre túto hru.

Dosiahnutie hry na najvyššej úrovni si však vyžaduje oveľa viac. Hráčom sa odporúča experimentovať s rôznymi operátormi, hernými režimami a gadgetmi, kým nenájdu herný štýl, ktorý im dokonale vyhovuje. Nováčikovia by sa nemali báť postaviť sa proti iným operátorom na ich úrovniach a namáhať sa, aby sa dostali do rôznych štádií.

Najväčší hráči a tímy e-športov Rainbow 6

Big Rainbow Six Siege hráči a tímy tiež zohrali významnú úlohu pri zvyšovaní celosvetovej popularity tejto hry. Veľa ľudí sleduje turnaje R6, aby sledovali ich výkon a videli, kto vyhrá. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších tímov R6 a niekoľko ich najkvalifikovanejších hráčov.

 • Ninjovia v pyžame: Psycho, Muzi, Kamikaze, pino a JULIO
 • Team Liquid: NESKWGA, psk1, Paluh, muringa a Xs3xyCake
 • TSM FTX: Beaulo, Merc, Chala, Geo a Achieved
 • MIBR: Faallz, LuKid, FelipoX, redukcia a Rappz
 • Team oNe Esports: Neskin, Levy, Lagonis, Alem4o a KDS
 • Giants Gaming: HysterRIX, Lunar, SpeakEasy, jrdn a Ysaera
 • FURIA Esports: Lenda, Highs, R4re, Miracle a Fntzy

Všetko o majstrovstvách Rainbow Six Siege

Je tu svetový pohár Rainbow Six Siege, kde 45 národných tímov súťaží, aby dokázalo, že sú najlepší v hraní tejto strieľačky. Zúčastnené tímy musia mať jednu národnosť, pričom každý z ich hráčov musí mať občianstvo v jurisdikcii, ktorú zastupujú. Žiaľ, len dvadsať z nich sa dostane do záverečnej fázy a víťaz si odnáša domov Svetový pohár Rainbow Six trofej a impozantný 1 milión dolárov (čo sa môže kedykoľvek zmeniť)!

Je pozoruhodné, že Ubisoft zorganizoval svetový pohár R6 v lete 2021. Keďže išlo o prvé podujatie svojho druhu, bolo veľkou vecou pre celú komunitu Rainbow Six a skvelým doplnkom k ekosystému tohto e-športu.

Pre najtalentovanejších hráčov Rainbow Six Siege predstavovala dokonalú príležitosť vychutnať si túto strieľačku a zároveň predviesť svoje majstrovstvo. Okrem toho väčšina fanúšikov R6 využila túto príležitosť, aby preukázala svoju nehynúcu podporu svojim obľúbeným tímom a podelila sa s ostatnými, ktorí podporujú rovnakú stranu.

Ubisoft pozval prvých štrnásť tímov na účasť vo finále šampionátu Six Invitational 2021. Boli z Mexika, Austrálie, Brazílie, Španielska, Ruska, Južnej Kórey, Kanady, Francúzska, Nemecka, čínskeho Taipei, Spojeného kráľovstva, Japonska, Talianska a Spojených štátov. Zvyšných 31 muselo bojovať o to, aby sa dostalo medzi 20 tímov v záverečnej fáze.

Tímy, ktoré sa zúčastnili Six Invitational 2021

Bohužiaľ, Virtus.pro a Wildcard Gaming sa na tento turnaj R6 nedostali do Paríža kvôli pandémii Covid-19. Zúčastnilo sa 18 tímov Six Invitation 2021 boli: Ninjas in Pyjamas, Team Liquid, Oxygen Esports, FaZe Clan, Parabellum Esports, Spacestation Gaming, Giants Gaming, G2 Esports, Team oNe Esports, MIBR, Team Empire, Mkers, DarkZero Esports, CYCLOPS athlete FURIA, Esports9, , BDS Esports a TSM FTX.

Tieto tímy Rainbow Six Siege museli dodržiavať rôzne pravidlá, aby zostali spôsobilé na tento globálny turnaj. Napríklad mohli len striedať hráčov R6 pred začiatkom zápasu. Okrem toho mali zakázané vykonávať akékoľvek činnosti, ktoré by im poskytli nespravodlivú výhodu nad ich konkurentmi, vrátane používania závad alebo chýb. Tí, ktorí budú prichytení pri zakázaných činnostiach, utrpia straty alebo budú diskvalifikovaní.

Kto vyhral Majstrovstvá sveta R6 2021?

Brazília vyhrala Six Invitational Championship 2021, pričom prvé miesto obsadili Ninjas In Pyjamas. Tento tím porazil v poslednej fáze Team Liquid z rovnakej krajiny 3-2. Ďalšie brazílske tímy, ktoré absolvovali cestu do Paríža na túto súťaž, boli:

 • Klan FaZe
 • FURIA
 • Tím oNe
 • MIBR

Niektorí z najvýkonnejších hráčov ocenených počas Six Invitational 2021 boli Paluh, NESKWGA, Beaulo, Pino a JoyStiCK.

Tipovanie na turnaje Rainbow Six Siege

Stávkovanie Rainbow 6 World Cup funguje podobne ako stávkovanie na futbalové alebo iné e-športové tituly. Stávkujúci by si mali najskôr vybrať tím, ktorému budú pomáhať. Nemusí to byť ich obľúbenec, najmä ak kurz ukazuje, že ide o smoliar a ide o peniaze. Ďalšou vecou je vytvoriť stratégiu hazardných hier, ktorá pokrýva sumu, ktorú by chceli vsadiť, typy stávok R6, ktoré sa majú uprednostniť, a aplikácie na stávkovanie e-športov, ktoré treba preskúmať.

Je tiež rozumné oboznámiť sa so stávkovými trhmi R6, ktoré poskytuje väčšina stávkových kancelárií. Jedným z nich je úplný víťaz, ktorý umožňuje hráčom staviť na tím, o ktorom si myslia, že odíde s trofejou svetového pohára R6 a peňažnou odmenou.

Ďalším trhom R6 je turnajový finalista, ktorý ponúka kurzy na to, či sa konkrétny tím dostane do finále alebo nie. Za preskúmanie stojí aj víťaz regiónu. Umožňuje tipujúcim stávkovať na tímy v rámci konkrétneho regiónu, ako je Ázia, Európa alebo Severná Amerika.

Nájdite perfektné stávkové kancelárie R6

Pri online stávkovaní na túto FPS je povinný výber dôveryhodného poskytovateľa Rainbow Six Siege. Niektorí prváci sa stretávajú s rôznymi problémami pri identifikácii tých najlepších, ale nie je to zložité. Prvým krokom je prejsť funkciami e-športových stávkových stránok, ktoré chcete objaviť.

Je múdre hľadať veci, ako sú veľkorysé propagácie, špičková zákaznícka podpora a živé vysielanie. Aplikácie na stávkovanie na e-športy, ktoré sa oplatí, by tiež mali poskytovať mnoho spôsobov platby pre pohodlie. Mali by zahŕňať univerzálne, ako sú PayPal, Bitcoin, Neteller a Skrill.

Niektoré z najlepšie hodnotených e-športových stávkových kancelárií na dnešnom trhu sú Betsson, BetWay, 10bet, Betwinner, Casumo, ComeOn, 22BET a Bet365. Prichádzajú s rôznymi funkciami. Preto by stávkujúci nemali očakávať rovnaké registračné procesy, systémy vkladov/výberov alebo podporné metódy. Poskytované bonusy sa líšia aj typom a cenou. Online stávková kancelária R6, s ktorou sa hráč uspokojí, závisí od potrieb, ktoré plánuje uspokojiť, alebo od skúseností, po ktorých túži.

Stávkujúci by mali vedieť, že R6 nie je taký populárny ako priemyselní titáni ako League of Legends a Dota 2, aj keď sa to snaží dobehnúť. Preto môžu byť stávkové aplikácie esports, ktoré to ponúkajú, obmedzené, pretože ich trh je menší.

Sledujte najlepšie tímy Rainbow 6 a tipujte presne

Niet pochýb o tom, že Rainbow Six Siege prichádza s prosperujúcou e-športovou scénou. Stávkujúci, ktorí sú odhodlaní uzatvárať víťazné stávky, by mali nasledovať najlepšie tímy R6 na základe ich výkonnosti. Niektoré z nich sú nasledovné:

Team Liquid

Po výhre viac ako 1 milióna dolárov, Team Liquid je hrdá na to, že je dnes jedným z uznávaných lídrov na e-športovej scéne. Výnimoční hráči tohto tímu sa môžu pochváliť obrovskými skúsenosťami nielen s R6, ale aj s ďalšími známymi e-športovými titulmi, ako sú CS: GO a Fortnite. Okrem toho má na konte mnoho víťazstiev, vrátane ceny 450 000 dolárov, ktorú vyhral na Six Invitational 2021 po tom, čo sa dostal na druhé miesto.

BDS Esport

BDS je ženevský eSports, ktorý hraním R6 zarobil viac ako 500 000 dolárov. Jedným z najlepších hráčov tohto tímu Rainbow Six Siege je Elemzje, ktorého výkon bol pozoruhodný napriek tomu, že bol málo vystavený mnohým taktikám R6. Ďalším je Shaiiko, legendárny francúzsky hráč, ktorý preukázal závideniahodnú dokonalosť v hraní e-športov vďaka svojmu hyper-zameraniu a vynikajúcemu povedomiu.

Ninjovia v pyžame (NiP)

NiP zaistil neuveriteľný 1 milión dolárov po tom, čo sa stal v roku 2021 konečným víťazom Six Invitational. V roku 2020 skončilo druhé na tom istom turnaji; preto to bolo pôsobivé zlepšenie. Tento tím dominuje v odvetví e-športu už roky a pôsobí v ňom viac ako dve desaťročia. Dlho sa súťaží aj v Counter-Strike: Global Offensive.

Tím Empire

Team Empire je popredný tím R6 s povesťou prosperujúceho vo všetkých e-športových tituloch, vrátane Call of Duty, StarCraft II a League of Legends. Na zozname vynikajúcich hráčov R6 sú JoyStiCK, ShepparD, Scyther a Always. Tento tím si zabezpečil prvé miesto v Six Major Raleigh 2019.

Team one eSports

Táto brazílska e-športová organizácia si získala reputáciu hraním R6 a iných hier ako Counter-Strike, League of Legends a Free Fire. Medzi jeho aktívnych hráčov Rainbow Six Siege patria Lagonis, Neskin, KDS, Levy a Alem4o.

Tím SoloMid (TSM)

TSM je ďalším skvelým interpretom v Rainbow Six Siege. Hráči tejto e-športovej organizácie so sídlom v USA tiež predviedli vynikajúce schopnosti pri hraní ďalších napínavých hier, ako sú Apex Legends, League of Legends, Magic: The Gathering Arena a Battlegrounds Mobile India. Beaulo, Merc, Chala a Geometrics sú niektorí z najpozoruhodnejších hráčov tohto tímu R6.

Hra obrov

Obri sa môže pochváliť dvoma dúhovými 6 tímami – španielskym a singapurským. Niektorí zo solídnych členov tejto profesionálnej e-športovej organizácie sú SpeakEasy a HysteRiX. Giants má najmä tímy, ktoré súťažia v Call of Duty, CS: GO, Fortnite, League of Legends a Rocket League. Bohužiaľ, napriek tomu, že ide o renomovaný tím R6, prehral na 2020 Six Invitational.

Výhody a nevýhody online stávkovania R6

Hoci Rainbow Six Siege pri prvom predstavení svetu v roku 2015 preletel pod radarom, získal nespočetné množstvo pozitívnych recenzií od hráčov aj fanúšikov esportu.

Výhody:

 • Rôzne hráčske triedy: R6 má veľa operátorov, z ktorých si hráči môžu vybrať, v závislosti od ich preferovaného herného štýlu. Príkladmi tých, ktorí sú v skupine útočníkov, sú Hibana, Thermite, Zero, Kali, Ace, Blackbeard, Thatcher, Nomad, Gridlock, Zofia a Maverick. Zoznam obrancov tejto online taktickej strieľačky je dodávaný s operátormi ako Aruni, Smoke, Wamai, Melusi, Jäger, Warden, Clash a Alibi.
 • Bežné rozširujúce balíčky: Tím stojaci za vývojom R6 vydáva nové rozširujúce balíčky každé tri mesiace. Obsahujú extra obsah a hodnotné aktualizácie hry, ktoré nadšencom Rainbow 6 ponúkajú pozoruhodné herné zážitky.
 • Súťažná scéna: R6 prichádza s výrazne konkurenčným charakterom, ktorý postupne rastie. Silné tímy sa stále snažia zlepšovať, aby zvýšili svoje šance na porazenie svojich súperov. Čo je ešte lepšie, je možné vymeniť si úlohy alebo herné štýly a potenciálne tak zaskočiť súperov.

Zápory:

 • Niekedy sú servery Ubisoft mimo prevádzky. Veľa hráčov sa sťažovalo na náhle odpojenie od R6. Iní sa tiež priznali, že nedokážu nájsť zápasy. Je pozoruhodné, že Ubisoft vynaložil všetko úsilie na vyriešenie týchto problémov a poskytovanie uspokojivejších herných zážitkov.

Pochopenie stávkových kurzov Rainbow 6

Naučiť sa rozlišovať R6 stávkové kurzy je nevyhnutná pre hráčov, ktorí plánujú staviť na túto videohru s taktickou strieľačkou. To im umožňuje vypočítať svoje potenciálne výhry a vedieť, či by sa mali držať konkrétnej webovej stránky pre stávkovanie esportov alebo nie. Väčšina stávkových kancelárií ich zvyčajne zobrazuje ako desatinné, zlomkové alebo peňažné kurzy R6.

Popularita desiatkových kurzov Rainbow 6 Siege je na vzostupe, a to vďaka ich ľahkému čítaniu. Stávkujúci ich musí vynásobiť ich vkladom, aby zistil svoju výhru. Napríklad, ak stávka R6 prichádza s kurzom 1,65, takto by si mali vypočítať svoj zisk za predpokladu, že vsadili 30 £:

30 GBP x 1,65 = 49,5 GBP (Ich zisk je 19,5 GBP po odpočítaní ich pôvodnej stávky od 49,5 GBP).

Ako desatinné kurzy, zlomkové kurzy sú tiež celkom ľahko pochopiteľné. Napríklad, ak tím R6, na ktorý chcete staviť, má kurz 7/4, znamená to, že za každé 4 £, ktoré vsadíte, získate 7 £, čím získate zisk 3 £.

Kurzy peňažnej línie sú mimoriadne obľúbené medzi americkými stávkovými platformami R6. Tieto sú uvedené vo vzťahu k -100. Na základe ich výpočtov závisí presný symbol a číslo pridelené konkrétnej stávkovej možnosti od toho, či si stávková kancelária myslí, že konkrétny tím R6 vyhrá alebo prehrá. Zvyčajne znamienko plus ukazuje smoliar v zápase, zatiaľ čo záporné znamienko predstavuje víťazný tím.

Tipy a triky na stávkovanie R6

Každý tipujúci môže uspieť v stávke na Rainbow Six Siege bez ohľadu na úroveň jeho skúseností. To je ľahko dosiahnuteľné, ak ovládajú niekoľko praktických tipov a trikov na stávkovanie R6. Jedným z nich je zisťovanie ako fungujú online stávkové kancelárie ako súčasť ich výskumu pred stávkou. Vďaka tomu je vytvorenie ich herného účtu a uzatváranie stávok jednoduché – šetrí im to čas a umožňuje im sústrediť sa na konkrétny zápas R6.

Ďalšia vec, ktorú by zapálení esportoví stávkari mali urobiť, je dozvedieť sa o rôznych tímoch R6 a ich histórii. Pomáha im vedieť, na koho staviť, aby sa zvýšila pravdepodobnosť, že dostanú slušnú výplatu. Minulosť tímu v podstate nie je jediným faktorom, ktorý stojí za zváženie pri výbere strany počas online stávkovania Rainbow 6 Siege.

Stávkujúci musia brať do úvahy aj šance. Preto je vhodné podporiť jasného favorita namiesto toho, aby ste dúfali, že smoliar bude mať lepší výkon, aj keď má nízke šance.

Počas stávkovania R6 sa tiež odporúča byť inteligentný. Gambleri by sa mali snažiť robiť tie najlepšie ťahy na základe ich jedinečných situácií. Napríklad, ak tipujúci práve vstúpil na scénu e-športových stávok, mal by sa vyhýbať zložitým stávkam, kým plne nepochopí, ako všetko funguje. Okrem toho, výhra jednej alebo dvoch stávok by nemala spôsobiť prílišnú sebadôveru na to, aby vsadila extrémne riskantné stávky.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
e-športy
About

Zhang Wei, lepšie známy v Esports aréne ako „DragonMaster“, si vytvoril výklenok ako myšlienkový líder na križovatke online kasín a e-športov. S neomylným inštinktom pre trendy v kombinácii s precíznym zmyslom pre detail je v tejto oblasti stratégom aj vizionárom.

Send email
More posts by Zhang Wei