Stavte na Rainbow Six Siege World Cup 2024

Rainbow Six Siege World Cup je sezónne podujatie, ktoré spája najlepších hráčov Rainbow Six Siege z celého sveta, aby súťažili na najvyššej úrovni hry. Podujatie je tiež jedinečnou príležitosťou pre fanúšikov podeliť sa o svoju vášeň, hrdosť a lásku k hre so svojimi obľúbenými tímami na svetovej scéne.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, ľudovo Rainbow Six Siege, je eSports hra vyvinutá spoločnosťou Ubisoft Montreal. Videohru je možné hrať online na platformách Microsoft Windows, Xbox a PlayStation. Prvá verzia Rainbow Six Siege vyšla v decembri 2015 a okamžite vzala herný svet útokom.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Všetko o svetovom pohári Rainbow Six Siege

Historicky prvý svetový pohár Rainbow Six Siege bol naplánovaný na leto 2021. Podľa organizátorov sa na úvodnom podujatí očakávalo 20 tímov. Štrnásť tímov bolo pozvaných priamo Ubisoftom a šesť ďalších tímov muselo súťažiť a vyhrať v kvalifikačných kolách o účasť na majstrovstvách sveta.

31 tímov z rozdielne krajiny a regióny sa mali zúčastniť kvalifikačných etáp. Bohužiaľ, podujatie muselo byť odložené z dôvodu pandémie Covid 19, ktorá v tom čase zasiahla svet.

Do roku 2020 mala R6 viac ako 70 miliónov aktívnych hráčov – najnovšia verzia hry bola vydaná v januári 2022. Verzia je známa ako Rainbow Six Extraction a obsahuje väčšinu postáv v Siege.

R6 Hrateľnosť

dúha šesť obliehanie je online strieľačka z pohľadu prvej osoby. Hráči si môžu vybrať a využiť ľubovoľného operátora z množstva možností. Každá postava má iné schopnosti, pomôcky, zbrane a národnosti, čo umožňuje hráčom vybrať si to, čo najlepšie vyhovuje ich herným schopnostiam a preferenciám. Rozdiely v schopnostiach postáv však znamenajú, že tímy majú zvyčajne zreteľnú konkurenčnú výhodu.

Hru zvyčajne hrajú dva tímy, jeden zložený z teroristov a druhý pôsobiaci ako protiteroristická jednotka. Hlavné ciele každého tímu sa líšia v závislosti od hraného herného režimu.

Napríklad v režime rukojemníkov je hlavným cieľom útočníka získať rukojemníkov od obrancov, pretože obrancovia bránia útočníkom zachrániť rukojemníkov. V režime Bomba je hlavným cieľom útočníkov nájsť a zneškodniť bomby, zatiaľ čo obrancovia pracujú na zabití útočníkov alebo zničení defuzéra.

Ďalšie herné režimy Rainbow Six Siege zahŕňajú Secure Area, Tactical Realism a Outbreak. Je tiež možné užiť si hru sólo hraním režimu Situácie alebo Tréningové ihriská. Okrem toho sa každý rok zvyčajne koná niekoľko sezónnych podujatí.

Rainbow Six Siege World Cup Stávkové kurzy

Pred odložením svetového pohára Rainbow Six Siege niekoľko Stávkové stránky eSports už ponúkla stávkové trhy pre túto udalosť. Popularita hry a udalosti viedla k tomu, že poskytovatelia stávok eSports ponúkajú veľmi konkurenčné kurzy.

Podľa odborníkov budú na stávkových stránkach eGaming ponúkané relatívne podobné kurzy na túto udalosť, ku ktorej pravdepodobne dôjde pred koncom roka. Ubisoft ešte neoznámil oficiálne dátumy udalosti.

Stávkové trhy a kurzy

Hlavnými stávkovými trhmi ponúkanými na väčšine stávkových stránok eSports pre udalosti Rainbow Six Siege sú absolútne, väčšina zabití a víťaz zápasu. Priame stávky zahŕňajú tipovanie celkového víťaza turnaja. Kurzy na takéto stávky sú zvyčajne priemerné pre obľúbené udalosti, ale môžu byť veľmi vysoké pre slabých.

The stávkové kurzy pretože väčšina zabití je zvyčajne vysoká kvôli ťažkostiam s presným predpovedaním počtu zabití pre každého hráča. Kurzy na trhy so stávkami na víťaza zápasu sa líšia v závislosti od toho, ktoré tímy hrajú proti sebe, pričom obľúbený tím na víťazstvo v zápase má nižšie kurzy.

Niektorí prevádzkovatelia stávok navyše ponúkajú jedinečné stávkové trhy, ako napríklad stávkovanie na to, či bude rukojemník zranený alebo či sa tímu podarí použiť defuzér.

Prečo je Rainbow Six Siege World Cup populárny na stávkovanie?

Jedným z hlavných dôvodov popularity svetového pohára Rainbow Six Siege je to, že sa na ňom zúčastňujú najlepší svetoví hráči a tímy, ktoré hrajú proti sebe. Fanúšikovia to považujú za skutočnú lahôdku, keď sledujú, ako ich obľúbení hráči súťažia na najvyššej úrovni, pričom si užívajú ukážku špičkových schopností a taktiky zúčastnené tímy.

Ďalším hlavným dôvodom je, že táto udalosť ponúka tipujúcim množstvo stávkových trhov. Takmer všetky špičkové stávkové stránky eSports ponúkajú stávkové trhy Rainbow Six Siege World Cup, najmä tie, ktoré už ponúkajú iné Udalosti eSport hier.

Stávkové kurzy budú pravdepodobne lepšie ako kurzy pre väčšinu ostatných eSports podujatí, pretože zápasy budú konkurencieschopné, čo je výhodné pre tipujúcich.

Podľa organizátorov svetového pohára Rainbow Six Siege je proces výberu hráčov a tímov spravodlivý, transparentný a založený na zásluhách. Každý hráč sa tak môže kvalifikovať a zúčastniť sa turnaja za predpokladu, že je dostatočne dobrý. To povzbudzuje a motivuje milióny hráčov na celom svete, aby skúsili svoje šťastie pri vstupe do turnaja, čo pomáha zvýšiť popularitu podujatia.

Najlepšie tímy Svetového pohára Rainbow Six Siege

Ako už bolo spomenuté, svetový pohár Rainbow Six Siege naplánovaný na rok 2021 musel byť odložený z dôvodu pandémie Covid-19. Už však existovali podrobné plány, ako sa všetko malo odohrať, ktoré pravdepodobne zostanú rovnaké, kým k udalosti dôjde.

Zúčastnené tímy

Svetový pohár Rainbow Six Siege bude vôbec prvým turnajom Rainbow Six Siege v jednotlivých krajinách, na ktorom sa zúčastní 45 tímov z rôznych regiónov a krajín. Účasť potvrdilo len 14 tímov s priamymi pozvánkami.

Ďalších 31 tímov bude musieť súťažiť v kvalifikačných ligách svetového pohára Rainbow Six Siege, aby získali miesto na prvom z mnohých najväčších turnajov svetového pohára Rainbow Six Siege. Šesť víťazných tímov z kvalifikácie sa kvalifikuje na turnaj, spolu 20 tímov súťažiacich v záverečnej fáze svetového pohára Rainbow Six Siege.

Proces výberu tímu

Sú definované pravidlá, podľa ktorých sa určí, ktorí hráči budú hrať za jednotlivé národné tímy. Každý tím na online turnajoch Rainbow Six Siege World Cup bude mať národný výbor zložený z troch manažérov. Prvým manažérom tímu bude zástupca vybraný miestnou miestnou komunitou Rainbow Six Siege.

Druhého vyberú miestni profesionálni hráči a tréneri a tretieho miestny tím Ubisoft eSports. Všetci manažéri tímov musia byť starší ako 18 rokov a musia mať občianstvo krajiny, ktorú zastupujú. Manažéri potom vyberú piatich hráčov do svojich tímov. Každý tím môže mať maximálne dvoch hráčov z rovnakej profesionálnej organizácie.

Ambasádor Svetového pohára R6

Vzhľadom na dôležitosť veľkých turnajov Rainbow Six Siege World Cup, Ubisoft považoval za najlepšie nájsť jedného z najvplyvnejších a najpopulárnejších športovcov ako ambasádora podujatia. Oslovili aj Tonyho Parkera, medzinárodne uznávaného športovca, ktorý hral v NBA, aby prevzal túto úlohu.

Tony Parker má viac ako 20 rokov skúseností v profesionálnych súťažiach s mnohými oceneniami a 4 titulmi majstra NBA. Má tiež skutočnú vášeň pre eSports hry. Podľa organizátorov podujatia sa Tony Parker môže s hráčmi podeliť o svoje cenné poznatky o majstrovstvách sveta Rainbow Six Siege.

Výkon

Stále je náročné predpovedať víťazné tímy, pretože ešte neboli oficiálne oznámené, ktorí hráči budú hrať za príslušné tímy. Dá sa povedať len toľko, že konkurencia bude veľká. Neexistujú ani žiadne oficiálne informácie o výške výhry v bazéne.

Kde staviť na Rainbow Six Siege World Cup

Stávkovanie na Rainbow Six Siege World Cup bude podobné stávkovaniu vo videohrách. Podujatia a turnaje Rainbow Six. Na začiatok musia tipujúci nájsť online stávkové stránky eSport, ktoré ponúkajú stávkové trhy na podujatie.

Stávkujúci môžu mať rôzne preferencie, čo znamená, že žiadneho konkrétneho poskytovateľa stávok eSports nemožno považovať za najvhodnejšieho pre každého. Jednoduchým riešením je navštíviť hodnotiacu stránku poskytovateľov eSports. Spoľahlivá webová stránka s hodnotením by mala mať všetky informácie a relevantné návrhy pre stávkajúcich na eSports.

Ďalším krokom, ktorý treba dodržať pri stávkovaní na turnaje svetového pohára Rainbow Six Siege, je výber vhodného stávkového trhu. To môže siahať od stávkovania na výsledok zápasu alebo celkového turnaja až po herné špecifiká, ako napríklad ktorý hráč bude mať najviac zabití. Rovnako ako v prípade zoznamu eSports turnajov, väčšina stávkových trhov má často rôzne kurzy, ktoré musia tipujúci zvážiť pred podaním stávky.

Stratégie stávkovania na Majstrovstvá sveta R6

Pred stávkovaním na najlepšie turnaje svetového pohára Rainbow Six Siege by mali tipujúci preskúmať tímy a hráčov. To zahŕňa zisťovanie minulých výkonov a porovnávanie výkonov tímu s cieľom pomôcť pri prijímaní informovaných rozhodnutí o možných výsledkoch.

Noví tipujúci by mali zvážiť začiatok v malom, kým si nezvyknú na stávkovanie na elektronické hry. Napokon, tipujúci by sa mali vyhýbať stávkam, ktoré sú príliš riskantné napriek atraktívnym kurzom, ktoré môžu mať.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková