Najlepšie Warcraft stávkové stránky 2024

Hra bola pôvodne vydaná v roku 2002 ako „Warcraft 3: Reign of Chaos“ a bola vyvinutá Blizzard a vydaný pre Microsoft Windows ako súčasť už slávnej série videohier Warcraft. Ale až po vydaní svojho rozširujúceho balíka „The Frozen Throne“ o niekoľko rokov neskôr v roku 2003 sa Warcraft 3 stal základnou súčasťou eSports scény.

Stala by sa stálou prítomnosťou na rôznych festivaloch eSports, ako je Svetový pohár v elektronických športoch, Svetové kybernetické hry a Svetová séria videohier, aby sme spomenuli aspoň niektoré. Populárny by bol najmä v Južnej Kórei a Číne. Aj keď jeho popularita v roku 2010 mierne klesla v dôsledku uvedenia rôznych ďalších titulov eSports, udržala si silné sledovanie, ktoré v posledných rokoch narastalo.

Warcraft 3 sa odohráva niekoľko rokov po udalostiach z Warcraftu II a sleduje príbeh pokusu Burning Legion zmocniť sa fiktívneho sveta Azerothu s pomocou armády nemŕtvych na čele s padlým paladinom Arthasom Menethilom. Sleduje ľudskú alianciu, orkskú hordu a nočných elfov, ktorí spolupracujú, aby ich zastavili skôr, ako pokazia svetový strom.

Warcraft 3 je real-time strategická hra zasadená do sveta vysokej fantázie. Stratégia v reálnom čase alebo RTS je podžáner strategické videohry v ktorom môžu všetci hráči hrať súčasne v „reálnom čase“ a nie v ťahoch.

V strategickej hre v reálnom čase, ako je napríklad Warcraft, každý hráč umiestňuje budovy a manévruje s jednotkami pod čiastočnou kontrolou, aby zabezpečil umiestnenie na mape a/alebo zdecimoval zdroje svojich protivníkov. V tradičnej RTS hre je možné postaviť ďalšie jednotky a budovy, aj keď je to zvyčajne obmedzené potrebou minúť nazbierané zdroje.

Aby som to zhrnul, hra RTS ako Warcraft zahŕňa zhromažďovanie zdrojov, stavbu základne, technologický vývoj v hre a nepriame ovládanie jednotiek.

Najlepšie Warcraft stávkové stránky 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Stávka na Warcraft

S rastúcou popularitou hry a vývojom stávkovej scény eSports bolo nevyhnutné, aby stávkové kancelárie, športové stávkové kancelárie a webové stránky so stávkovaním eSports začali zaraďovať Warcraft 3 do svojej stávkovej ponuky.

Keď sa rozhodnete staviť na Warcraft, budete musieť nájsť správnu stávkovú stránku eSports pre stávku, ktorú chcete uzavrieť. Stávkovanie eSports je teraz dostupné na čoraz väčšom počte stránok s online hazardnými hrami, od tradičných stávkových kancelárií až po špecializované stránky so stávkovaním eSports.

Stávkovanie na videohry sa môže zdať odlišné od tradičných športových stávok, ale keď si na eSports zvyknete, uvidíte, že stávka na akciu eSports je rovnaká ako stávka na futbal, basketbal alebo konské dostihy.

Ako teda uzavriete stávku eSports a ako svoju stávku vyhráte? Je to rovnaké ako uzatváranie a výhra tradičnej stávky. Vyberte si trh eSport stávok, ktorý vás zaujíma, a pozrite si ho kurzy eSports aby ste sa uistili, že je to pre vás to pravé.

Veľkou výhodou stávkovania eSports je, že je interaktívnejšie s komunitami, živým prenosom, štatistikami, sociálnymi médiami a ďalšími funkciami od najlepších stávkových kancelárií eSports, vďaka čomu je stávkovanie na videohry taký skvelý stávkový zážitok.

Prečo je Warcraft populárny?

Warcraft 3 bol obrovským úspechom a v krátkom čase od vydania prepracoval online videohry pre viacerých hráčov. Hra predala milióny kópií, čím si vytvorila kultový status a nesmierne lojálnu fanúšikovskú základňu. Keď hra vstúpila do konkurenčnej sféry eSports, splodila množstvo populárnych turnajov a hviezdnych hráčov.

S toľkými prominentnými hrami na trhu stávok na elektronické športy bol Warcraft 3 tak trochu prehliadaný bookmakermi, aj keď profesionálne turnajové podujatia sa aj naďalej konajú takmer každý rok na rôznych miestach po celom svete.

Blizzard na druhej strane vie, ako vzkriesiť starú klasiku. Keď popularita Warcraftu 3 upadala, Blizzard sa rozhodol vdýchnuť hre nový život. Warcraft 3: Reforged, vizuálne vylepšená a aktualizovaná verzia klasickej hry, bola vydaná v roku 2020.

Internetová komunita

Hra bola obzvlášť populárna v Číne, Južnej Kórei, Nemecku, Švédsku a Japonsku. Milióny ľudí na celom svete sledovali turnaje, ako sú Svetový pohár v elektronických športoch, Svetové kybernetické hry, Svetové hry elektronických športov, Medzinárodný festival elektronických športov a Svetová séria videohier. A hra sa neobmedzovala len na profesionálne súťaže; mal státisíce používateľov na rôznych amatérskych súťažných arénach ako Battle.net.

Hrajte Warcraft online

Hráči vo Warcrafte 3 sú umiestnení na mape a musia zbierať zdroje ako zlato a drevo, aby mohli rozvíjať svoju základňu a vybudovať dostatočne veľkú armádu, aby porazili svojho súpera.

A to je len začiatok hry. Aby hráč vyhral hru, musí brániť svoju základňu a zároveň zničiť základňu nepriateľa. Medzi mnohými novými funkciami, Reign of Chaos predstavilo dve nové rasy: Nočných elfov a Nemŕtvych, aby išli po boku pôvodných Orkov a ľudí, čím sa počet rás zvýšil na štyri.

Warcraft 3 je jednou z mála hier, ktoré obsahujú hrdinov v armádnych jednotkách, na rozdiel od hier ako Dota, League of Legends alebo Starcraft 2, v ktorých buď ovládate šampióna, alebo sa sústredíte čisto na budovanie základne. Každá rasa Warcraft 3 má jedinečného hrdinu, pričom každý hrdina je klasifikovaný na základe svojich základných štatistík – sily, obratnosti a inteligencie.

Niektorí z najlepších hrdinov z každej rasy sú Kráľ hôr pre ľudí, Orc's Tauren Chieftain, obľúbený Death Knight z nemŕtvych v neskoršej hre a Lovec démonov z rasy Elfov, ktorá má pravdepodobne najhorších hrdinov v hre. .

Veľkí hráči Warcraftu

Warcraft 3 bol s najväčšou pravdepodobnosťou prvou počítačovou hrou v histórii, z ktorej vznikli legendy eSports. Na konkurenčnej gamingovej scéne Warcraftu 3 bolo veľa známych mien.

Li 'Sky' Xiaofeng

Li Xiaofeng bol čínsky majster Warcraftu 3, ktorý spôsobil revolúciu v spôsobe, akým je v hre zastúpená ľudská rasa. Vyhral World Cyber Games v červenom drese Číny v rokoch 2005 a 2006. Táto súťaž bola považovaná za vrchol medzinárodného hrania Warcraft 3 a Liovo víťazstvo v nej dva roky po sebe mu vynieslo miesto v Sieni slávy World Cyber Games. .

Yoan 'ToD' Merlo

Yoan Merlo je ďalším známym hráčom, ktorý vyhral World eSports Games, Blizzard Worldwide Invitational a Cyberathlete Professional League. Obdivuhodné si počínal aj na World Cyber Games, kde získal striebornú a bronzovú medailu a bol vyhlásený za najlepšieho hráča Warcraftu 3 roku 2007.

Wang 'Infi' Xuwen

Pri hraní hry bol Wang Xuwen známy tým, že postavil množstvo útočných a obranných veží. Vyhral množstvo turnajov, vrátane Medzinárodného festivalu eSports v roku 2007, KODE5 v Moskve, Svetových eSport hier v roku 2008, World Cyber Games v roku 2009 a Warcraft 3 Champions League Season XIV s tímom World Elite.

Existuje turnaj alebo liga vo Warcrafte?

Snáď najväčším a najočakávanejším turnajom Warcraft je ESL Pro Tour, alebo to, čo je niekedy známe ako DreamHack Open.

Dreamhack sa začal na začiatku 90. rokov ako malé stretnutie spolužiakov a priateľov v suteréne základnej školy v Malungu, Švédsko. V roku 1994 bol premiestnený do školskej jedálne a stal sa v tom čase jedným z väčších regionálnych demo technických a herných podujatí. Toto bola tiež prvá udalosť s názvom DreamHack.

Akcia, ktorá sa konala v roku 1997 v Arena Kupolen v Borlänge, sa stala najväčšou švédskou LAN párty a treťou najväčšou párty v Škandinávii v tom čase. Okrem toho sa DreamHack 2001 a následné podujatia konali na výstavisku Elmia v Jönköpingu, kde odvtedy zostal.

15. novembra 2012 DreamHack oznámil partnerstvo s Major League Gaming (MLG) a Electronic Sports League (ESL) s cieľom podporiť rast a rozvoj severoamerickej a európskej eSports scény. Tieto spolupráce zahŕňali univerzálne hodnotenia, jednotné súťažné štruktúry a ďalšie funkcie.

30. septembra 2020 ESL oznámila, že sa rozhodla spojiť s DreamHack. Tieto dva podniky fungujú ako jeden, ale tieto dve značky fungujú nezávisle. ESL Pro Tour 2020 je prvé profesionálne turné Warcraft 3 na svete. ESL v spolupráci s DreamHack organizuje, sponzoruje a hostí podujatie.

Nie je prekvapením, že top krajinou, ktorá zvíťazila v konkurencii na svetovej scéne, je Južná Kórea. Keď Gen.G, kalifornská spoločnosť zaoberajúca sa e-športami, otvorila v roku 2019 v Soule Akadémiu e-športu Gen.G Elite Esports, zašli tak ďaleko, že povedali, že „Južná Kórea je stále považovaná za mekku eSports“ a že „tento je tam, kde je najviac talentu"

Južná Kórea bola vždy definíciou toho, aká je konkurenčná videohra. Online hranie sa v Južnej Kórei rozbehlo skôr a rýchlejšie ako kdekoľvek inde na svete. Keď národ koncom 90. rokov prvýkrát zaviedol vysokorýchlostný internet, zaznamenal prudký nárast počtu 24-hodinových herných kaviarní známych ako PC bangs.

Tieto zaujímavé miesta, často v podzemí, sa vyvinuli v epicentrá hernej kultúry, ktoré nakoniec hostili neformálne turnaje. Do roku 2000 boli juhokórejské káblové kanály prvé na svete, ktoré vysielali online herné súťaže.

Podľa nedávneho prieskumu ministerstva školstva je eSports piatym najrozšírenejším budúcim zamestnaním juhokórejský študentov, za ktorými sú len športovci, lekári, učitelia a tvorcovia digitálneho obsahu. V roku 2022 bude eSports dokonca zaradený do Ázijských hier.

Špičkoví hráči, ako napr liga legiend“ Lee Sang-hyeok, kódové meno Faker, dosiahol rovnakú úroveň slávy a bohatstva ako K-pop idoly. Milióny ľudí si ich naladia, aby ich mohli sledovať v reálnom čase na internete. Pred pandémiou sa fanúšikovia tlačili v eSports arénach, ktoré vyzerali ako kríženec medzi rockovým koncertom a pro-wrestlingovým štadiónom.

Špičkový hráč je, neprekvapivo, kórejského pôvodu. Jang 'Moon' Jae Ho je päťnásobný majster sveta Warcraft 3, bývalý legendárny hráč Night Elf vo Warcraft 3 a hráč Zergov v Starcraft II. Vyhral tri televízne národné juhokórejské ligy, ako aj štyri sezóny svetovej vojny MBCGame.

Moon bol často videný vo Warcrafte 3, ktorý využíval stratégie, ktoré sa stali štandardom pre mnohých hráčov Night Elf a boli nazývané "5. rasa". Zúčastnil sa a vyhral najviac televíznych hier Warcraft 3 spomedzi všetkých hráčov Warcraftu 3.

Keď bol vydaný Starcraft II, súťažil na veľkých podujatiach pre Starcraft II aj Warcraft 3, ale Moon nakoniec prešiel na Starcraft II na plný úväzok, keď sa pridal Fnatic v januári 2012.

Moon sa objavuje v dokumentárnom filme "Beyond the Game" ako jeden z hráčov Warcraftu 3.

Stávkovanie na Warcraft u poskytovateľov

Stávkové stránky Warcraft 3 sú v dnešnej dobe prakticky štvorlístky, ale online sú dostupné stávky. Novo vydaný Warcraft 3: Reforged, ako aj oddaná fanúšikovská základňa pestovaná počas desaťročí a úspech stávok na World of Warcraft a Heroes of the Storm, to všetko pomohlo scéne stávkovania Warcraft 3.

Existuje množstvo športových stávok, kde môžete uzatvárať stávky na Warcraft 3. Pri hľadaní najlepšej online stávkovej stávky musíte zvážiť svoje potreby a preferencie. Na vaše rozhodnutie môžu mať vplyv také faktory, ako často hráte a aké typy stávok chcete uzavrieť. Niektorí ľudia môžu uprednostňovať online bookmakerov s užívateľsky prívetivým rozhraním, zatiaľ čo iní sa môžu viac zaujímať o počet stávok, ktoré môžu za deň podať.

Ak chcete staviť, musíte sa najskôr zaregistrovať u renomovanej stávkovej kancelárie. Aby ste znížili svoje riziká, mali by ste si najprv prečítať pravidlá stávkovej kancelárie pre stávkovanie na Warcraft 3.

Najlepšie Warcraft 3 stávkové stránky sú nasledovné:

  • 1xstávka
  • Betwinner
  • 10bet
  • Parimatch
  • Betsson

Majte na pamäti, že to, že stránka ponúka eSport, nemusí nutne znamenať, že ponúka stávkovanie na všetky zápasy. Opäť, pretože niektoré online stávkové stávky len namáčajú prsty do vody, pokiaľ ide o videohry, môžu sa rozhodnúť zamerať sa výlučne na veľké podujatia, ako sú medzinárodné poháre, pričom ignorujú rozpisy menších podujatí.

Berte do úvahy, že by ste sa nemali obmedzovať len na jednu stávkovú kanceláriu. Pokiaľ ide o stávkovanie na Warcraft 3, nie všetky stávkové kancelárie sú si rovné. Niektoré môžu poskytnúť len niekoľko trhov, zatiaľ čo iné môžu poskytnúť širší rozsah.

Najdôležitejšie je, že nie všetci esport bookmakeri sú tak usilovní alebo kompetentní pri oceňovaní svojich trhov ako ostatní. Takže predtým, ako vsadíte, premyslite si všetky svoje možnosti. Čoskoro možno zistíte, že máte dobrý prehľad o tom, s ktorými stávkovými kanceláriami sa vám najviac oplatí stávkovať.

Ak chcete plodne staviť na Warcraft 3, tieto veci sú najdôležitejšie: naučiť sa hru a pozrieť sa na súčasnú podobu všetkých relevantných hráči a tímy.

Mať tieto veci na pamäti poskytuje veľkú podporu, pretože sú vzájomne prepojené. Je tiež dobré dávať si pozor na personálne pohyby, pretože aj menšie zmeny môžu mať veľký vplyv na celkový výsledok zápasu vo Warcrafte 3.

Venujte pozornosť aktuálnym hrám, pretože môžu mať vplyv na budúce hry, ak chcete pri stávkovaní na Warcraft 3 zarobiť viac peňazí.

Sledujte najlepšie tímy Warcraftu a stávkujte presne

Niektorí predpokladajú, že Warcraft 3 bola prvá hra, ktorá vytvorila prvé legendy eSports. Môže to byť preto, že Warcraft 3 je vysoko 1 proti 1 eSport, pričom iba niektoré mapy a turnaje vyžadujú 2 proti 2.

ESL Pro Tour 2021 je online turnaj s hráčmi rozdelenými do troch regiónov: Amerika, Ázia a Európa.

Bežnou súťažnou cestou bez ohľadu na región je prihlásiť sa do otvorenej kvalifikácie a potom získať miesto v uzavretej kvalifikácii. Potom sa zúčastnite uzavretej kvalifikácie a dajte Challengeru miesto. Najlepší hráči sú pozvaní na Challenger; nesúťažia v kvalifikáciách.

Ak chcete sledovať najlepších hráčov Warcraftu 3 a byť schopní stávkovať presne, tu sú niektorí z najlepších hráčov, na ktorých treba dávať pozor.

Z Ameriky musíte sledovať Victora 'Hitmana' Lina, pôvodom z Oregonu. Je aktívnym hráčom orkov, momentálne hrá za DuSt Gaming a Zero Effort. Abdulaziz „CrunCher“ Abed z Oregonu je tiež aktívnym ľudským hráčom. V súčasnosti je súčasťou DuSt Gaming.

Na ázijskom bojisku Warcraftu 3 je Lai "Colorful" Yongyun profesionálny hráč čínskych nočných elfov. Samozrejme, Jang "Moon" Jae Ho je legendárny kórejský hráč Night Elf, momentálne hrá za DRX. Guo "eer0" Zixiang hral Orca, keď bol v ZDR, ale teraz hrá Undead a trénuje ho WFZ.

Eom "FoCuS" Hyo Sub, Park "Lyn" Joon a Jeon "Soin" Jin Hwan sú všetci profesionálni hráči kórejských orkov. Moon "Chaemiko" Chae Young, nezamieňať s Jang "Moon" Jae Ho, je profesionálny kórejský ľudský hráč, ktorý je momentálne v lige s RAPTOR Gaming.

Xu „Fortitude“ Yuxing, nazývaný aj roztomilým prezývkou „Romantický“, je profesionálny čínsky hráč, ktorý sa špecializuje na ľudskú rasu.

Na európskej strane hry vedie známy Dmitrij "Happy" Kostin, najlepší hráč Warcraftu 3, aký kedy pochádzal z Ruska, ktorý sa zameriava na rasu Nemŕtvych. Andriy "Foggy" Koren pochádza z Ukrajiny a špecializuje sa na rasu Night Elf.

Sergey "HawK" Shcherbakov je ďalší ruský hráč, ktorý sa však špecializuje na ľudskú rasu. Daniel "XlorD" Spenst je profesionálny nemecký hráč Undead, ktorý v súčasnosti reprezentuje mousesports. Ďalší ruský hráč, Ilya "JohnnyCage" Yashenkov, je aktívnym ruským hráčom Human, ktorý momentálne hrá za Thunder Ducks.

Klady a zápory

Pros

Warcraft 3: Reforged vylepšuje niekoľko aspektov pôvodnej hry, pričom necháva jadro hry nezmenené, čo je dobrá vec. Reforged z väčšej časti vylepšuje vizuál. Štruktúry, NPC, príšery a väčšina jednotiek boli oproti pôvodným hrám vylepšené.

Kampane pre jedného hráča v Reforged vás zabavia na hodiny a hodiny, pretože obsahujú rozšírené príbehy rozprávané z perspektív rôznych rás. Okrem toho sú v Reforged zahrnuté aj misie z pôvodného Warcraftu 3 a rozšírenia The Frozen Throne.

Zápory

Odhalenie Reforged sľubovalo výrazné grafické prepracovanie a zatiaľ čo Reforged vylepšuje vizuál, tuhé animácie prispievajú k celkovej vizuálnej lacnosti. Niektoré textúry a mapy majú zvláštne rozmazanie, vďaka čomu sa zdajú nižšie rozlíšenie, než je.

Pretože nemôžete vytvárať špeciálne klávesové skratky, musíte prejsť do svojich herných súborov a upraviť ich v súbore DOC alebo TXT, aby ste mohli znova vytvoriť zážitok. Aby toho nebolo málo, užívateľská zmluva pre Reforged bola prepísaná tak, že Blizzard vlastní všetky vlastné hry. Reforged neponúka veľa nového pre veteránov a odstraňuje funkcie, na ktoré si títo hráči zvykli.

Pochopenie stávkových kurzov Warcraft

v dnešnej dobe online bookmaker e-športov poskytnúť tipujúcim štyri rôzne typy stávok Warcraft 3. Príkladmi sú stávky z trhu stávok na víťazov zápasov, hendikepového trhu, futures alebo trhu s úplnými víťazmi a špeciálneho trhu.

Trh víťazov zápasov je najjednoduchším typom stávkového trhu, ktorý sa dá pochopiť. Tipujúci si na konci hry vyberú, ktorý z dvoch tímov vyhrá. Stávkovanie na handicap stavia jeden tím (zvyčajne favoritov) do bodovej nevýhody (napríklad -0,5, -1 alebo 1,5) a na výhru stávky musí tím streliť o jeden gól viac, ako je jeho handicap.

Okrem vyššie uvedených trhov môžu stávkujúci na Warcraft 3 uzatvárať stávky na futures alebo trh s priamymi víťazmi, kde môžu predvídať víťaza konkrétneho turnaja ešte pred jeho začiatkom, a na špeciálne trhy. Špeciálne trhy sú obzvlášť vzrušujúce, pretože zahŕňajú stávky ako Správne skóre alebo Počet zabití (nad/menej), ktoré bude vedieť správne predpovedať iba skutočný fanúšik Warcraftu 3.

Warcraft tipy a triky

Je to nevyhnutne hazardná hra, ako pri všetkých stávkach; avšak stávkujúci, ktorí vedia o súperiacich hráčoch a tímoch najviac, budú mať vždy väčšiu šancu na výhru. Predtým, ako vsadíte na eSport, majte na pamäti nasledujúce tipy na stávkovanie Warcraft 3.

Predtým, ako uskutočníte akúkoľvek stávku, mali by ste byť oboznámení so všetkými najlepšími hráčmi a tímami Warcraftu 3. Skontrolujte výsledky tímov a hráčov, ktoré vám pomôžu uzatvárať stávky. Ak tieto dva tímy už bojovali, dá vám to predstavu o tom, ako sa tento posledný zápas bude vyvíjať. Toto je typ informácií, ktoré mnohí stávkujúci používajú, aby im pomohli vybrať najlepší tím v a rôzne e-športy a tradičné športy.

Napríklad, ak jeden z hráčov vyhral medzi nimi posledných desať hier, hráč, ktorý prehral týchto desať hier, pravdepodobne nevyhrá jedenásty zápas. Pred výberom víťaza v tímovom turnaji by ste mali preskúmať hráčov každého tímu. Ako sa skladá každý zoznam? Pozrite si predchádzajúce výsledky zápasov a súťaží každého hráča, aby ste získali lepšiu predstavu o tom, ktorý tím je najsilnejší.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
e-športy
About

Zhang Wei, lepšie známy v Esports aréne ako „DragonMaster“, si vytvoril výklenok ako myšlienkový líder na križovatke online kasín a e-športov. S neomylným inštinktom pre trendy v kombinácii s precíznym zmyslom pre detail je v tejto oblasti stratégom aj vizionárom.

Send email
More posts by Zhang Wei