Stavte na World Electronic Sports Games 2024

Medzinárodný turnaj v e-športoch s názvom World Electronic Sports Games aka (WESG) je digitálna súťaž umiestnená v Šanghaji, ktorá je založená na olympijských hrách. Od roku 2016 hráči z rovnakých krajín súťažia s inými národnými hráčskymi tímami. Táto jedinečná súťaž v e-športoch oddeľuje mužov a ženy, pričom hráči súťažia s ostatnými hráčmi rovnakého pohlavia. V roku 2016 ponúkol prvý turnaj prize pool 5,5 milióna dolárov.

Počas prvého ročníka podujatia mohli v tíme krajiny súťažiť iba občania krajiny. Pravidlá turnaja sa vyvinuli a teraz povoľujú dvoch zahraničných členov za každý tím. Turnajoví súťažiaci sú tí, ktorí vyhrajú, pokračujú v turnaji na základe protokolov s jedným vyraďovaním.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hry na WESG

Hráči WESG s množstvom populárnych hier súťažia na najvyššej úrovni.

Counter Strike

Counter Strike (CS:GO) je hra odohrávajúca sa na rôznych miestach sveta. Hráči ovládajú nepriateľské protiteroristické alebo teroristické militantné postavy. V každom kole hry tímy pracujú na tom, aby sa navzájom porazili dosiahnutím cieľov zničiť všetko v súperovom tíme. Hra umožňuje prispôsobenie príslušenstva a zbraní.

Dota 2

S Dota 2, hráči hrajú v tímoch pre 5 hráčov proti inému tímu, ktorý buď bráni, alebo zaberá základňu na mape. Každý hráč ovláda postavu nazývanú hrdina, ktorá má silné schopnosti. Hráči si môžu vybrať zo 122 hrdinov, ktorých budú ovládať a zbierať body pre hrdinu, keď porazí hrdinu v tíme súpera. Aby tím vyhral, musí zničiť veľkú štruktúru na základni druhého tímu, nazývanú Ancient.

Hearthstone

Hearthstone je digitálna kartová hra, ktorý sa dá hrať zadarmo. Hra vychádzajúca zo série Warcraft využíva rovnaké postavy a prvky. V roku 2014 Blizzard Entertainment vydal hru pre macOS a Windows. Neskôr v tomto roku spoločnosť vydala aj verzie pre Android a iOS.

Vďaka multiplatformovej technológii titul podporuje hranie medzi hráčmi na rôznych zariadeniach. Dvaja protivníci používajú balíčky s 30 kartami a ovládajú hrdinu s jedinečnými schopnosťami. Hráči pomocou kryštálov vyvolávajú prisluhovačov, aby zaútočili na súpera a nakoniec zničili hrdinu súťaže.

Prečo sú svetové elektronické športové hry populárne?

Keďže WESG je založený na olympijských hrách, fanúšikovia zažívajú pri sledovaní zápasov a výsledkov pocit národnej hrdosti. Online stávkovanie navyše zvýšilo obľubu dobre navštevovaných digitálnych podujatí. Odvetvie e-športov v hodnote niekoľkých miliárd dolárov priťahuje stávkarov po celom svete.

Stávkovanie je podporované profesionálnymi hráčmi a amatérskymi fanúšikmi, ktorí chcú zažiť ďalšiu úroveň vzrušenia pri sledovaní herných súťaží. Keďže popularita mobilných telefónov neustále rastie, trh umožňuje hráčom sledovať a staviť na všetko WESG súťaže na cestách. Ľahký prístup, globálna popularita a vzrušujúce hry zvyšujú popularitu WESG na celom svete.

Výhody

Keďže ľudia na celom svete trávia viac času digitálnymi hrami, WESG ponúka jedinečný spôsob, ako si užiť e-športy. Či už ide o sledovanie, hranie alebo stávkovanie, turnaj poskytuje herným nadšencom množstvo možností zábavy.

Noví hráči

WESG podporuje účasť nových hráčov v e-športoch rozširovaním herných príležitostí pre hráčov, ktorí sa zúčastňujú súťaží. Rastúca popularita turnaja slúži na zvýraznenie hier v turnaji a priťahuje nových hráčov z celého sveta.

ceny

WESG so svojím multimiliónovým cenovým fondom prináša hráčom príležitosť vyhrať značné sumy peňazí. Okrem súťaže tipujúci vsádzajú na turnaj v nádeji, že vyberú víťazných hráčov a tímy. Cvičenie a pochopenie hry pomáha súťažiacim vyhrať peňažné odmeny. Inteligentným prieskumom a stávkovaním zvyšuje hráč svoje šance na výhru.

Prečo je tento turnaj obľúbený na stávkovanie?

Jedným z dôvodov Turnaj je obľúbený na stávkovanie je počet rôznych možností stávkovania. Vďaka širokej škále elektronických hier, ktoré je možné prezerať a stávkovať, si hráči užívajú stávkovanie na jednotlivé zápasy alebo na kombináciu súťaží. Keďže hry podporujú národnú hrdosť, občania často túžia staviť na tím vlastnej krajiny. Stávkovanie je ďalší spôsob, ako pridať vzrušenie k vzrušeniu zo súťaže.

Víťazné tímy a najväčšie momenty World Electronic Sports Games

V roku 2016 sa na prvom turnaji konali kvalifikačné kolá v Šanghaji. Aj keď boli k dispozícii značné odmeny, mnoho špičkových hráčov sa úvodného turnaja nezúčastnilo. Namiesto toho niekoľko svetovo uznávaní hráči sa rozhodli ísť na obľúbenejšie podujatia, ako napríklad ELEAGUE Major. WESG si stále užívala silnú konkurenciu s francúzskym EnVyUs Teamom, ktorý porazil Kinguin Team z Poľska v CS:GO a odniesol si domov veľký cenový fond.

TNC Pro Team porazil v Dota 2 dánsky Cloud9 a vyhral hlavnú cenu. Švédsky tím Aliancie vyhral nad Infamous Team z Peru a získal bronz. Kórejci majú vyhrať súťaž StarCraft 2. Tretí Američan Alex Sunderhaft porazil Nemca Tobiasa Siebera. Vo veľkom finále zvíťazil šampión Hearthstone Euneil Javiñas z Filipín pred Švédom Jonom Westbergom.

Kde a ako staviť na svetové elektronické športové hry

Aby tipujúci stávkoval a vyhral, musí preskúmať tímy a jednotlivých hráčov, ktorí súťažia vo WESG. Podobne ako pri stávkovaní na bežné športy je dôležité poznať všetkých účastníkov pred stávkovaním. Po preskúmaní kurzov vyhráva hráč peniaze za uhádnutie správnych výhercov individuálnych a tímových súťaží. Tu sú niektoré typy stávkových príležitostí dostupných pre turnaj.

V komunitách e-športov sa hazardní hráči stretávajú na sociálnych sieťach, aby neformálne stávkovali medzi priateľmi. Tieto stávky sú často na skutočné peniaze alebo iné položky v závislosti od podmienok stanovených medzi dvoma jednotlivcami alebo skupinou. Sociálne stávkovanie však nie je vždy dobrý nápad. Stávkovanie proti priateľom môže viesť k nezhodám a uzatváranie stávok s cudzími ľuďmi online je riskantné.

Osobné alebo priame stávkovanie umožňuje hráčovi uzavrieť stávku s ostatnými hráčmi, ktorí medzi sebou neformálne vsádzajú. Herné webové stránky ponúkajú aj priame stávkovanie. Súťažiaci zaplatia vstupný poplatok a víťaz získa peňažnú odmenu, ktorá je kombináciou zaplatených poplatkov.

Skutočné stávkovanie na e-športy zahŕňa umiestnenie peňazí jednotlivcovi alebo tímu, od ktorého sa očakáva výhra, prostredníctvom online platformy alebo kamenného obchodu. Ak sa však človek v hre a histórii hráčov nevyzná, je najlepšie neplytvať peniazmi. Iba skúsení stávkovatelia, ktorí rozumejú stratégii e-športov, vyhrávajú konzistentné stávkovanie na zisky.

Hráči môžu samozrejme uzatvárať aj fantasy stávky, čo v skutočnosti nie je stávkovanie. Podobne ako fantasy futbal, aj fantasy tímy e-športov pozostávajú zo súpisiek hráčov e-športov. Nadšenci fantasy e-športov predpovedajú víťazov pre zábavu bez stávkovania peňazí.

Kde a ako môže hráč staviť na tento turnaj?

Renomovaný online e-športové stávky ponúkajú možnosti stávok na e-šport a stávky pre fanúšikov na WESG. Pred stávkou je dôležité skontrolovať licenčné poverenia a reputáciu webovej stránky. V skúsenostiach stávkara s kvalitnými a nekvalitnými webovými stránkami o stávkovaní je výrazný rozdiel.

Dôveryhodné stránky ponúkajú jasné zmluvné podmienky, viditeľne zobrazené licenčné poverenia a dobré recenzie. Nie je bezpečné staviť peniaze na náhodnú stávkovú stávku. Pri výbere stávkovej kancelárie by sa stávkujúci mali uistiť, že online stránka má tieto vlastnosti:

  • Stávková kancelária pozitívna prevádzková história ubezpečuje stávkujúceho, že dostane platbu za víťaznú stávku.
  • Populárne športové stávky sa vo všeobecnosti tešia dobrá online povesť, ktoré lákajú nadšencov esportu.
  • Technická spoľahlivosť poskytuje spotrebiteľom takmer 100-percentnú dostupnosť na uzatváranie stávok.
  • Dobré štruktúry bonusov sú konkurencieschopné s inými webovými stránkami na trhu.
  • Jednoducho použiteľné rozhrania umožňujú tipujúcim jednoducho sa orientovať na webovej stránke.
  • Pokrytie udalostí WESG zvyšuje vzrušenie zo stávok naživo
  • Možnosti stávkovania ponúkajú rôzne spôsoby stávkovania.
  • Výhodné kurzy sú konkurencieschopné s inými stávkovými kanceláriami.
  • Rešpektované spôsoby vkladu ponúkajú dôveryhodné prevody digitálnych prostriedkov.
  • Rýchle a jednoduché procesy výberu zaisťujú bezproblémový zážitok.

Online hazardné hry umožňujú hráčom a fanúšikom jednoducho staviť peniaze na WESG. Stávkovanie sa rýchlo stáva jedným z najzaujímavejších aspektov digitálnych hier a e-športov. Poskytnutím nového spôsobu, ako si fanúšikovia môžu užiť hry, online športové stávky navzájom súťažia, aby získali významné časti trhu stávok na e-športy.

Živé stávky zvyšujú zábavu a vzrušenie turnaja. Využitím sily internetu ponúkajú stávkové stávky fanúšikom možnosť hrať hazardné hry odkiaľkoľvek na svete. Od Ázie po Európu môžu nadšenci WESG uzatvárať stávky na obľúbené tímy a hráčov z pohodlia domova. Podobne ako olympiáda, aj tento turnaj vyvoláva pocit národnej hrdosti pre fanúšikov e-športu, nech žijú kdekoľvek.

Aká je najlepšia stratégia staviť na tento turnaj?

Vedomosti sú kráľom v stávkovaní na e-športy. Inteligentné stávkovanie znamená, že fanúšik e-športov skúma tímy a hráčov predtým, ako vsadí peniaze. Tím môže mať výhodu, ak pred turnajom získal najlepšieho hráča.

Pohľad na historické údaje, ktoré podrobne uvádzajú hráčov, ktorí najčastejšie vyhrávajú, pomôže hráčovi uzavrieť solídnu stávku. S trochou vedomostí a veľa šťastia si nadšenci esportu môžu užiť stávkovanie na tímy a hráčov, ktorí súťažia na World Electronic Sports Games.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková