Váš najlepší World of Tanks sprievodca stávkovaním 2023/2024

World of Tanks (WoT) je najlepšie hodnoteným výtvorom spoločnosti Wargaming, cyperskej videohernej spoločnosti. Ten druhý oznámil svoj vývoj v roku 2009, pričom tvrdil, že jeho rozpočet bol väčší ako ktorýkoľvek iný titul v hernom priemysle vtedy. Táto hra bola vydaná v auguste nasledujúceho roku po sérii úspešných beta testov.

Do decembra 2013 mal World of Tanks viac ako 70 miliónov registrovaných hráčov na celom svete. Je nepopierateľné, že používateľská základňa tejto hry odvtedy enormne vzrástla. Je pozoruhodné, že nie každý hrá WoT, aby zahnal nudu. Existuje aj pododdiel eSports, kde šikovní hráči a tímy medzi sebou súťažia o rôzne cenové fondy.

Váš najlepší World of Tanks sprievodca stávkovaním 2023/2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserMartina NovákováLocaliser
Čo očakávať od World of Tanks?

Čo očakávať od World of Tanks?

Hranie hry World of Tanks, či už pre zábavu alebo súťaž, od hráčov vyžaduje, aby o nej nazbierali obrovské vedomosti. Toto legendárne masívna online (MMO) hra pre viacerých hráčov sa môže pochváliť stovkami bojových vozidiel z 20. storočia vrátane lokomotív delostrelectva, tankov (ľahkých, ťažkých a stredných) a lovcov tankov.

Tieto obrnené automobily pochádzajú z rôznych častí sveta, ako je Británia, Francúzsko, Japonsko, Poľsko, Nemecko, Čína a Spojené štáty americké. Navyše sú všetky prispôsobiteľné a neprichádzajú s podobnými výkonmi, rolami alebo silnými stránkami na bojisku. V závislosti od svojich cieľov sa hráč rozhodne, aké dodatočné vybavenie potrebuje jeho vozidlo.

Hra Hráči proti hráčom (PvP) je primárnym herným režimom World of Tanks. Preto si každý hráč vyberie jedno bojové vozidlo, ktoré použije. Akonáhle pristanú na náhodnom bojisku, majú na starosti jeho pohyb a streľbu. Môžu tiež využiť funkciu hlasového alebo písaného chatu na komunikáciu s ostatnými hráčmi, spriaznenými alebo inými, podľa vlastného uváženia.

Hráči WoT sa môžu v tejto hre zapojiť do rôznych bitiek. Hlavné typy sú nasledovné:

 • Náhodné bitky
 • Tímové bitky
 • Bitky medzi tankovými rotami
 • Špeciálne bitky
 • Tímové tréningové bitky
 • Pevnostné bitky
Čo očakávať od World of Tanks?
Stávka na World of Tanks

Stávka na World of Tanks

Nespočetné množstvo skúsených stávkarov na World of Tanks môže potvrdiť, že stávkovanie v tejto hre je prešľap! Jedným z hlavných dôvodov je, že to ponúkajú mnohé stránky so stávkovaním na esport, z ktorých väčšina poskytuje priaznivé funkcie, ako sú skvelé kurzy na rôzne turnaje WoT, spôsoby vkladu/výberua ústretové tímy zákazníckej podpory.

Okrem toho je stávkovanie World of Tanks eSport jednoduché, najmä keď tipujúci identifikoval bookmakera, ktorého aspekty spĺňajú ich jedinečné požiadavky. Mali by urobiť toto:

 • Navštívte sekciu eSports na stávkovom webe
 • Kliknite na „World of Tanks (WoT)“
 • Vyberte trh
 • Zadajte sumu stávky
 • Potvrďte stávku

Príprava stávok World of Tanks

Hoci je stávkovanie vo World of Tanks jednoduché, stávkujúci by sa naň mali pripraviť, ak dúfajú, že z toho vyťažia maximum. Ale ako to môžu urobiť? Na začiatok je možné preskúmať dostupné populárne trhy, ako napríklad:

 • Handicaps
 • Prvá krv
 • Víťaz mapy
 • Víťaz zápasu/stávky na peňažnú líniu
 • Zachytená základňa
 • Konečné skóre

Pre tipujúceho je tiež rozumné zhodnotiť bezpečnosť stávkovej webovej stránky, keď sa pripravujú na začatie stávkovania World of Tanks. Pravdou je, že aj keď existuje veľká skupina bezpečných a legitímnych stávkových stránok WoT, existuje aj niekoľko nezabezpečených. A tipujúci sa im musia za každú cenu vyhnúť.

Stávka na World of Tanks
Prečo je WoT populárny?

Prečo je WoT populárny?

World of Tanks sa radí medzi najobľúbenejšie esport hry dnes na scéne. Môže to byť spôsobené nasledujúcimi faktormi.

internetová komunita

World of Tanks sa môže pochváliť obrovskou komunitou s viac ako 160 miliónmi hráčov na celom svete. Zatiaľ čo väčšina z nich sa nikdy osobne nestretla, veľa času trávia online diskusiami o tejto hre. Niektoré z bežných tém, ku ktorým sa vyjadrujú, zahŕňajú predchádzajúce a nadchádzajúce turnaje, tipy na stávkovanie a hranie a najšikovnejších hráčov, na ktorých si treba dávať pozor.

Hrajte World of Tanks online

Jednoduchosť a dostupnosť WoT sú ďalšie prvky, ktoré mu umožnili získať si priazeň mnohých milovníkov eSports na celom svete. Tento titul je dostupný na viacerých platformách vrátane Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android, Xbox 360 a macOS.

Hráči Big World of Tanks

Dá sa tiež s istotou povedať, že legendárni hráči World of Tanks zohrali obrovskú úlohu pri zlepšovaní fanúšikov tejto hry. Niektorí z nich sú tyranosaurus_Riggx a LuNaTic_-Lore, ktorí inšpirujú hráčov, aby hrali túto hru častejšie, aby zdokonalili svoje zručnosti.

Prečo hráči milujú World of Tanks

Vedieť, prečo sa hráči stále nemôžu nabažiť World of Tanks, je kľúčom k pochopeniu jeho rastúcej popularity. Áno, tento titul bol pôvodne vydaný pred viac ako desiatimi rokmi, no vďaka pravidelným aktualizáciám stále pôsobí ako čerstvý. Mechanika WoT je tiež rôznorodá a vyznačuje sa pôsobivým vizuálom. Väčšine hráčov sa tiež páči, že Wargaming pri vydávaní svojich najnovších verzií zvažuje ich príspevok.

Ako hrať WoT

To by mohol byť ďalší dôvod vysvetľujúci slávu World of Tanks. Naučiť sa hrať túto hru je prechádzka. A pokiaľ hráč ovláda svoje herné triky, môžu začať! Hráči by napríklad mali dať svojim spoluhráčom priestor, aby pomohli optimálnemu výkonu. Parkovanie za spojencom sa neodporúča, pretože to minimalizuje zbrane v boji. Okrem toho by sa hráči mali v horúcich zónach pohybovať opatrne.

Najväčšie tímy a hráči World of Tanks

Okrem toho je World of Tanks všeobecne známy, pretože tipujúci majú dlhý zoznam tímov a hráčov, o ktorých musia premýšľať, pokiaľ ide o stávkovanie na najlepšia stávková stránka esport. Môžu dokonca uzatvoriť viacero stávok alebo preskúmať rôzne trhy, ak sú zmätení množstvom dostupných možností. Nepochybne to zvyšuje vzrušenie väčšiny hráčov, ktorí čakajú na výsledky.

Prečo je WoT populárny?
Dá sa staviť na turnaj World of Tanks?

Dá sa staviť na turnaj World of Tanks?

Áno. Existujú rôzne majstrovstvá WoT, ktoré umožňujú súťažiť proti sebe rôznym profesionálnym tímom esports. Tieto udalosti môžu mať rôzne podmienky, ktoré upravujú aktivity všetkých zúčastnených strán.

Typicky World of Tanks turnajov prichádzajú v troch formátoch – šarvátky, výzvy a klanové turnaje. V závislosti od konkrétnej súťaže môžu mať tímy troch až pätnásť eSport športovcov. Väčšina z týchto organizácií tiež prináša kvalifikovaných „rezervných“ hráčov, ktorí nahradia tých, ktorí sa nemusia dostať na pódium kvôli problémom, ako sú vízové komplikácie.

Posledným globálnym turnajom World of Tanks bol v roku 2022 World of Tanks Championship International, prvé podujatie tejto hry 15VS15. Najlepšie tímy, ktoré sa na ňom zúčastnili, boli z Európy, Číny, Ázie a Tichomoria, Severnej Ameriky a Spoločenstva nezávislých štátov. Výherný fond bol 130 000 €, dostatočne veľký na to, aby prinútil tieto tímy ponúknuť to najlepšie.

Veľké finále World of Tanks je jedným z najprestížnejších podujatí medzi hráčmi WoT. Je to tiež skvelá príležitosť uzatvárať stávky na e-športy.

Tieto globálne turnaje World of Tanks sú nepochybne obrovskou záležitosťou, najmä pre ľudí z komunity eSports. Poskytujú športovcom príležitosti predviesť svoje šialené schopnosti WoT, vyzvať svojich súperov, vybudovať si meno a optimisticky pripraviť cestu pre ďalší kariérny postup.

Dá sa staviť na turnaj World of Tanks?
Stávkovanie na World of Tanks u poskytovateľov

Stávkovanie na World of Tanks u poskytovateľov

Každý nadšenec World of Tanks naň môže staviť u niektorých z najlepších poskytovateľov eSports súčasnosti, vrátane 22BET, Betwinner a Megapari. Tipujúci by sa mali zaregistrovať na týchto stávkových webových stránkach až po potvrdení, že vyhovujú ich rôznorodým potrebám v oblasti stávkovania. Aký je však najvhodnejší spôsob, ako to urobiť? Hodnotenie ich vlastností je vždy na vrchole zoznamu.

Hodná stávková kancelária WoT prichádza s intuitívnou stránkou a umožňuje hráčom stávkovať cez mobil. Týmto spôsobom môžu uzatvárať stávky na tento populárny eSport, keď sú na cestách, v práci alebo aj keď sa delia o jedlo so svojimi priateľmi.

Okrem toho poskytuje rozumné kurzy World of Tanks, ktoré zvyšujú šance stávkujúcich na úspech bez ohľadu na úroveň ich skúseností. To ich motivuje a umožňuje im napredovať v profesionálnej kariére hazardných hier.

Transparentnosť je ďalšou kľúčovou funkciou, na ktorú treba dávať pozor v stávkovej aplikácii eSports, ktorá poskytuje World of Tanks. Mal by ponúkať komplexné regulačné politiky, aby stávkujúci vedeli, čo môžu a čo nie pri využívaní všetkých jeho služieb. Majú tiež čestných, viacjazyčných odborníkov na služby zákazníkom, ktorí vedú stávkarov a pomáhajú im vyťažiť maximum z ich stávkových podnikov WoT.

Stávkovanie na World of Tanks u poskytovateľov
Sledujte najlepšie tímy WoT a tipujte presne

Sledujte najlepšie tímy WoT a tipujte presne

Poznatky o najlepšie hodnotených tímoch World of Tanks sú pri stávkovaní v tejto hre vždy užitočné. Umožňuje tipujúcim identifikovať slabých a favoritov a dúfajme, že si vybrať najziskovejšie stávkové trhy.

Toto sú niektoré z dnešné najlepšie tímy WoT.

Natus Vincere

NAVI bola založená v roku 2009. Má tímy a eSports športovcov, ktorí súťažia nielen vo World of Tanks, ale aj v Dota 2, FIFA, Apex Legends, League of Legends, Paladins, Valorant a Fortnite. Tento tím získal prvé miesto vo Wargaming.net League of World of Tanks v rokoch 2014 a 2016.

Energia tornáda

Tu je ďalší vysoko hodnotený tím World of Tanks, ktorý v priebehu rokov odohral niekoľko zápasov. Zvíťazilo vo veľkých finále WoT v roku 2017, keď sa vrátilo domov s neuveriteľnými 150 000 $, ktoré boli rozdelené medzi jeho WoT

vtedy aktívny zoznam.

HellRaisers

HellRaisers je tiež známy svojim fenomenálnym tímom World of Tanks, ktorý súťažil s ostatnými niekoľko turnajov. Podpísala zmluvu s talentovanými hráčmi WoT ako Vladislav „Neskwi“ Kanaev, Andrei „lolwo“ Dzenisenka a Vladimir „DYADOR“ Drutskiy.

Ďalšie vynikajúce tímy World of Tanks, ktoré stojí za to sledovať, sú:

 • Tím Dignitas
 • Virtus. pro
 • povýšiť
 • RoX
 • PENTA Sports
 • Nie tak vážne
 • Ups - The Tough
Sledujte najlepšie tímy WoT a tipujte presne
Výhody a nevýhody hry World of Tanks

Výhody a nevýhody hry World of Tanks

Hráči, ktorí hrajú World of Tanks, by mali pochopiť jeho výhody a nedostatky, aby získali náznak toho, čo môžu očakávať. Tu sú klady nasledovne.

 • Jednoduchá a cenovo dostupná: Hráči WoT nemusia absolvovať špeciálne školenie, aby si túto hru užili, pretože nejde o tvrdý simulátor. Ešte pohodlnejšie je, že sa na to nemusia rozlúčiť s centom, pretože hranie je úplne zadarmo. Vďaka tomu je vhodný pre amatérskych a skúsených hráčov s obmedzeným rozpočtom alebo inak.

 • Nespočetné bojové vozidlá: World of Tanks obsahuje veľa obrnených vozidiel, ktoré môžu hráči odomknúť a využiť počas boja. Všetky tieto dostupné stroje sú upgradovateľné, čo im umožňuje experimentovať, identifikovať svoje silné stránky a nakoniec naplno využiť svoj hráčsky potenciál.

 • Mystery: World of Tanks je záhadou, ktorá má uspokojiť potreby hráčov, ktorí milujú thrillery. Každá bitka v tejto hre prebieha inak, aj keď hráči využívajú podobné stroje prispôsobené rovnakým spôsobom. To znamená, že vždy je tu niečo jedinečné, na čo sa môžete tešiť, čo umocňuje dodávané vzrušenie.

Zápory

 • Jednou z hlavných nevýhod World of Tanks je, že hráči musia platiť za prémiové funkcie. Preto tí, ktorí nemôžu, sú ochudobnení o tie najvzrušujúcejšie zážitky tohto titulu.
Výhody a nevýhody hry World of Tanks
Pochopenie stávkových kurzov World of Tanks

Pochopenie stávkových kurzov World of Tanks

Naučiť sa čítať kurzy World of Tanks by malo byť prioritou pre každého tipujúceho, ktorý to plánuje staviť na tento esport pokiaľ sa nechcú pripraviť na zlyhanie.

Rôzne stávkové stránky zvyčajne poskytujú svojim členom kurzy WoT a môžu sa líšiť od jedného bookmakera k druhému. Pochopiť ich je jednoduché, ak človek pochopí dnes populárne formáty. Tieto zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na nasledujúce.

 • Desatinný kurz: Mnoho webových stránok so stávkovaním World of Tanks využíva desatinné kurzy, pretože väčšina tipujúcich si ich môže pohodlne prečítať a použiť na výpočet svojich potenciálnych výhier. Potrebujú ich len znásobiť svojimi príslušnými vkladmi.
 • Zlomkové kurzy: Zlomkové kurzy WoT sú medzi stávkovými kanceláriami e-športov v Spojenom kráľovstve celkom bežné. Rovnako ako vyššie uvedené desatinné kurzy sú tiež jednoduché. Zatiaľ čo horné číslo predstavuje možné výplaty, spodné zobrazuje sumu, ktorú by ste mali vsadiť. Napríklad bookmaker môže ponúknuť 10/1 kurz pre konkrétny tím World of Tanks. To znamená, že tipujúci vyhrávajú 10 dolárov za každý 1 dolár, ktorý vložia.
 • Americké kurzy: Stávkujúci WoT môžu nájsť americké kurzy na stávkových platformách v Spojených štátoch. Tie prichádzajú s kladnými alebo zápornými číslami. Prvý označuje sumu, ktorú by mohli získať, ak by vsadili 100 dolárov. Na druhej strane, druhý ukazuje sumu, ktorú musia staviť, ak dúfajú, že získajú rake 100 $.
Pochopenie stávkových kurzov World of Tanks
Tipy a triky na stávkovanie World of Tanks

Tipy a triky na stávkovanie World of Tanks

World of Tanks je obľúbenou možnosťou pre skúsených aj začínajúcich tipujúcich. Tieto strany môžu využiť rôzne stratégie, aby zabezpečili, že ich stávkovanie prinesie ovocie. Jedným z nich je sledovanie výkonov obľúbeného tímu alebo hráča. Mohlo by to byť na základe analýzy výsledkov posledných desiatich alebo viacerých súťaží, ktorých sa zúčastnil.

Stávkujúci môžu tiež sledovať svojich obľúbených hráčov WoT na platformách ako YouTube a Twitch, aby zmerali svoje schopnosti a rozhodli sa, či je rozumné na nich staviť. Predpokladajme, že stávkujúci chce staviť na turnaje WoT, mal by počkať do záverečnej fázy súťaží – kvalifikačné sú nepredvídateľné a je ľahké staviť na tímy World of Tanks alebo hráčov, ktorí môžu byť vyradení skôr, ako sa očakávalo.

Tipy a triky na stávkovanie World of Tanks