Najlepšie Tekken stávkové stránky 2024

Hoci je Tekken populárnou hrou, scéna e-športových stávok nie je taká robustná ako pri iných e-športových tituloch. Napríklad stávkovanie Tekken nie je také populárne ako iné známe e-športové hry ako CSGO, Dota a LOL. V dôsledku toho nie všetky stávkové kancelárie ponúkajú stávkovanie na zápasy Tekken. Napriek tomu aj tá najlepšia stávková stránka esport ponúka kurzy a stávkové príležitosti na veľké turnaje Tekken. Vo všeobecnosti sa stávky Tekken berú na zápasy medzi dvoma bojovníkmi. Tu sú bežné stávky Tekken na stránky so stávkovaním na e-športy:

 • Víťaz zápasu: Hráč, ktorý vyhrá zápas 1v1. Je to najjednoduchšia stávka na Tekken. Pravdepodobne prevládnu hráči s nižšími kurzami
 • Víťaz kola: Hráč, ktorý vyhrá kolo
 • Trvanie kola: Tipujúci vsádzajú na to, ako dlho kolo trvá
 • Víťaz turnaja: Stavte na to, ktorý tím alebo hráč vyhrá celý turnaj
 • Celkový počet kôl: Stávka na počet kôl vrátane pod alebo nad určité číslo.
 • Celkový počet bojovníkov: Stávkujúci môže staviť na celkový počet kôl, ktoré bojovník vyhrá
 • Handicap: Pri hendikepovom stávkovaní môže hráč odobrať body favorizovanému hráčovi a preniesť body na smoliar.
 • Nepárne alebo Párne: Táto stávka je na počet kôl v zápase pripadajúcich na párne alebo nepárne číslo
 • Ostatné: Špeciálne stávky zahŕňajú, ktorý hráč zaútočí ako prvý alebo ktorý hráč spustí prvú kombináciu zápasu.
Najlepšie Tekken stávkové stránky 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter

Prečo je Tekken populárny?

Popularita Tekkenu je založená na skutočnosti, že ide o jednu z prvých hier, ktoré si celosvetovo pripísali niekoľko miliónov fanúšikov. Použitím nových technológií sa vývojári hry dostali na trh, ktorý sa túži zúčastniť pohlcujúcich hier so schopnosťou ovládať rôzne postavy.

internetová komunita

Vďaka rozsiahlej internetovej komunite sa Tekken teší celosvetovej popularite. Hru si užívajú milióny hráčov. Ako jedna z najpopulárnejších e-športových hier v histórii e-športov sa fanúšikovia Tekken zúčastňujú online komunít a aplikácií sociálnych médií, aby mohli komunikovať s rovnako zmýšľajúcimi hráčmi. Hráči z každej úrovne zručností sa stretávajú, aby diskutovali o herných stratégiách. Členovia komunity plánujú miestne turnaje a stretávajú sa na herných stretnutiach online. Niektorí hráči hovoria smak a iní podporujú kolegov hráčov. Vzostup online platforiem, ako sú giganti sociálnych médií Discord a Twitter, je konkurenciou pre herné komunity starej školy. Jedna stránka, Tekken Zaibatsu, bola vypnutá v roku 2021, keď hráči migrovali na obľúbenejšie stránky sociálnych médií, aby sa stretli, plánovali a zahodili rozhovory.

Hrajte Tekken online

Ako sa hranie videohier vyvíja, spôsob distribúcie hier Tekken sa mení s dopytom trhu. Súťaže videohier spoločnosti Tekken majú formu organizovaných podujatí. Amatérske hranie, ktoré sa hrá individuálne alebo v tímoch, prešlo na profesionálnu úroveň. Vývojár aktívne vytvára nové hry za účelom vývoja turnajov na vytvorenie online fanúšikovskej základne.

Prečo je hra milovaná hráčmi?

Hráči milujú Tekken z piatich hlavných dôvodov, vrátane:

 1. Zaujímavé postavy a bojové štýly lákajú hráčov, ktorí chcú zažiť rôznorodé herné zážitky
 2. Vďaka animáciám a efektom je hra vzrušujúca a zaujímavá na sledovanie.
 3. Schopnosť prispôsobiť si hru je pre hráčov atraktívna, najmä preto, že niektoré možnosti prispôsobenia nevyžadujú dodatočné platby.
 4. Jednoduchosť hrania robí hru atraktívnou pre nováčikov, ktorí si môžu vybrať možnosti hry a užiť si hru pomocou jednoducho pochopiteľnej technológie.
 5. Režimy ponúkajú intenzívnu hru a dostatočnú rozmanitosť bojov, aby sa hráči vracali pre viac.

Ako to hrať?

Zaujímate sa o hru Tekken? Stačí si stiahnuť hru do osobného počítača. Nainštalujte súbor. Hráči musia mať dostatok miesta na pevnom disku a RAM. Hra vyžaduje na spustenie aspoň 6 GB, ako aj RAM 2 GB.

Je tu turnaj Tekken?

Tekken 6 Global Championship je najväčší turnaj pre Tekken v histórii hry v tom čase. V roku 2010 sponzorovala turnaj spoločnosť Namco Bandai Games vrátane kategórií pre hráčov: Xbox 360 a PlayStation 3. Organizátori vybrali dvoch víťazov z každej kategórie na finále v Tokiu. Oficiálne nazývané Japonské kolo, Namco usporiadalo finále na medzinárodnom fóre v Tokiu.

V roku 2022 Namco a ďalší organizátori turnajov prijímajú rozsiahle zdravotné opatrenia na ochranu turnajových hráčov počas pandémie. Mediálny herný gigant Twitch spolupracuje s Bandai Namco Entertainment America, aby usporiadal nadchádzajúce turnajové udalosti. V júni sa má v Orlande na Floride začať majstrovské turné bojových hier. Celkový cenový fond World Tour je 200 000 $.

Tímy Tekken

Od relatívne nových hráčov až po tímy, ktoré už nejaký čas profesionálne súťažia, konkurenčné prostredie Tekken je zrelé na extrémnu konkurenciu. Tu sú a pár tímov na pozeranie v nadchádzajúcich turnajových sezónach.

Necertifikovaní geekovia

Uncertified Geeks (tiež známy ako TUG) predstavuje skupinu samozvaných geekov so sídlom v Južnej Afrike. Títo intenzívni hráči sledujú geekskú kultúru a pracujú na zlepšení herného výkonu, aby zostali konkurencieschopní. Tím začal, keď si jeden priateľ všimol, ako dobre hrajú jeho rovesníci, a navrhol, aby sa skupina spojila a profesionálne súťažila. Skupina, ktorá sa zrodila z priateľstva a lásky k hrám, tvrdo trénuje, aby dosiahla svoj plný potenciál. TUG súťaží na turnajoch Tekken 7, Smash Bros a EA FIFA. Keď sa schopnosti tímu zlepšujú, smeruje k medzinárodnému úspechu na najvyššej úrovni.

Vision Strikers

Vision Strikers je kórejská e-športová skupina, ktorá sa zaoberá bojom na hernej scéne. Po nábore troch najlepších hráčov Tekken tím očakáva, že bude súťažiť na najvyššej úrovni. Cieľom Vision Strikers je vybudovať špičkovú organizáciu e-športov v Ázii po získaní tímu Rox Gaming, ktorý je legendárny pre úspechy na turnajoch Tekken. Akvizícia určite prinúti ostatných konkurentov Tekken, aby si Vision Striker všimli na nadchádzajúcich turnajoch.

UYU

UYU je e-športová organizácia v Severnej Amerike, ktorá je konkurencieschopná v Call of Duty po podpise Skyz, Proto, Mayhem, Nova a Spoof. V súťaži CWL Pro League zaznamenali rôzne variácie súpisky úspech v súťažiach esports. Bol oznámený plán franšízy organizácie. Súpiska hráčov odišla do vlastných franšízových súpisiek. Do roku 2019 UYU oznámila zoznam s Wrecks, Infamous, Zyrral, Tisch a Pentagrxm. Tím esports je jedným z najlepších súťaží zarábajúcich na turnajoch Tekken.

Team Liquid

Každý, kto je spojený s e-športmi, pozná Team Liquid, multiregionálna e-športová skupina, ktorá sa nachádza v Holandsku. V roku 2000 zakladatelia spustili Team Liquid po vydaní StarCraft II. Do roku 2012 tím získal severoamerický tím pre hru Dota 2. V roku 2015 fúzia s Team Curse spojila množstvo vysoko hodnotených hráčov. Európsky tím Dota 2 zvíťazil v International 2017 a vyhral doteraz najväčšiu cenu v histórii esportových turnajov. Členovia Team Liquid vyhrali tituly LCS a turnaj Intel Grand Slam 2019 za výnimočnú hru CS:GO. Team Liquid je najlepším hráčom na výhre Tekken.

Talon Esports

Talon Esports sa nachádza v Hong Kongu a súťaží v celej Ázii. Tím Tekken skupiny je uvedený ako jeden z najlepšie zarábajúcich za videohru. Tím, ktorý je známy aj tým, že dobre hrá League of Legends, sa tiež nazýva PSG Talon vďaka partnerstvu PSG Esports. Pacific Championship Series je známa liga pôsobiaca v juhovýchodnej Ázii, na Taiwane, v Hong Kongu a Macau.

Tajomstvo tímu

Od roku 2014 Tajomstvo tímu má nadšených fanúšikov s vynikajúcou hrou Dota 2. Esportový tím získal ženský tím CS:GO v roku 2016. Rozšíril tiež svoju konkurencieschopnosť v hernom svete Street Fighter a podpísal zmluvu s hráčom Super Smash najvyššej úrovne. Do roku 2018 Team Secret získal kľúčových členov Team TyRanT, aby získal konkurenčnú výhodu v Age of Empires. V roku 2018 sa tím opäť rozšíril, keď podpísal Rainbow Six Siege Team IDK. Team Secret je vysoko v zárobkoch z turnajov Tekken.

Klady a zápory

Každá postava Tekken má množstvo výhod a nevýhod, o ktorých sa hráči dozvedia počas hry. Niektoré postavy sú napríklad neustále blokované inými postavami a sú nekonzistentné. Iné sú rýchle a zábavné. Samotná hra dostáva uznania a jednu hlavnú sťažnosť.

Pros

 • 3-D animácie
 • Kreatívne postavy
 • Prispôsobenie
 • Jednoduchosť hrania

Zápory

 • Časy načítania

Pochopenie stávkových kurzov Tekken

V Tekken esports sú kurzy reprezentatívne pre pravdepodobnosť, že tím alebo jednotlivec môže vyhrať. Pre hazardných hráčov je kľúčové stávkovať v online stávkových kanceláriách so spravodlivými kurzami. Existujú tri hlavné typy stávkových kurzovvrátane americkej, zlomkovej a desiatkovej.

Väčšina stávkových kancelárií ponúka desatinné kurzy. Pri desiatkovom kurze platí, že čím nižší kurz, znamená to, že tipujúci pravdepodobne vyhrá. Výplata je však vo všeobecnosti nízka. Pri vyšších kurzoch stávkar podstupuje vysoké riziko, no výplata je skôr pre víťazov. Pred uzavretím stávky je nevyhnutné pochopiť, ako vypočítať stávkové kurzy.

Tipy a triky na stávkovanie Tekken esports

Poznať hru

Pre hráčov je dôležité pochopiť hru Tekken. Aby hráč vyhral stávku na e-šport, mal by poznať pravidlá hry. Sledovanie online tutoriálov, čítanie sprievodcov a sledovanie aktuálnych noviniek z odvetvia zvýši šance na výhru stávky.

Rozpočet

Každá stávka je riziko. Preto musí stávkujúci určiť svoj rozpočet na stávkovanie. Dodržiavanie rozpočtu pomáha udržiavať bezpečné stávkové návyky pre začiatočníkov a skúsených profesionálov. Stanovenie rozpočtu je nevyhnutné a inteligentné správanie pri hazardných hrách. Plánovanie, koľko a kedy staviť, pomáha hráčovi robiť informované a víťazné rozhodnutia.

Vyberte si dobrú stávkovú kanceláriu

Renomované stávkové kancelárie s väčšou pravdepodobnosťou ponúkajú priaznivé kurzy a spoľahlivé výplaty. Preskúmajte, či má stávková kancelária správnu licenciu a je dôveryhodná. Či už stávkujete cez webovú stránku alebo stávkovú aplikáciu na e-športy, prečítanie podmienok zaisťuje, že stávkujúci rozumie tomu, čo môže očakávať pri vkladaní prostriedkov a uzatváraní stávky. Pohľad na online recenzie môže hráčovi poskytnúť predstavu o tom, ako sa ostatným spotrebiteľom darilo pri hraní hazardných hier v konkrétnych zariadeniach.

Samokontrola

Rovnako ako pri všetkých hazardných hrách je dôležité, aby ste sami monitorovali rizikové správanie pri hazardných hrách v e-športoch, aby ste sa vyhli závislosti pri hraní hazardných hier na stránkach so stávkovaním v e-športoch. Návykové správanie zahŕňa neschopnosť prestať uzatvárať stávky, stávkovať peniaze, ktoré si hráč nemôže dovoliť prehrať, a prežívať pocity úzkosti a depresie. Ak pociťuje niektorý z týchto príznakov, človek sa môže rozhodnúť, že sa sám vylúči. Licencované miesta zvyčajne umožňujú hráčovi urobiť si prestávku výberom pozastavenia účtu na určité časové obdobie. Miestne, národné a medzinárodné agentúry, ako napríklad Anonymní hráči, poskytujú poradenstvo a ďalšie služby na pomoc tým, ktorí majú problémy so závislosťou.

Tekken od Namco je jednou z najstarších a najznámejších videohier na trhu. Ako jedna z prvých, ktorá obsahuje pokročilé animácie a grafiku, hra naďalej poskytuje hráčom pohlcujúci herný zážitok. Hra s množstvom kreatívnych postáv očarí hráčov schopnosťou prispôsobiť postavy a vybrať si rôzne režimy hry.

Turnaje Tekken ako základný člen e-športového prostredia naďalej podporujú účasť hráčov a nadšenie fanúšikov s každým novým stvárnením hry. V novom prostredí športových stávok sa veľké turnaje Tekken stávkujú proti tomu, kto chce vyhrať veľké turnaje. Hráči veľkých e-športových tímov dosahujú takmer status celebrít, keďže tímy vyhrávajú veľké ceny a získavajú na popularite.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková