Najlepšie Smite stávkové stránky 2024

Smite je online bojová aréna pre viacerých hráčov (MOBA), kde sa hráči spájajú v mytologickom prostredí. Odohráva sa vo svete, kde o nadvládu bojujú bohovia z mnohých rôznych kultúr. V rámci štandardného dobyvateľského režimu sa každý tím skladá z 5 členov. Musia využiť svoje rôzne schopnosti a taktiky, aby mohli bojovať proti nepriateľským tímom a NPC prisluhovačom.

Ak sa gambleri poriadne zahľadia, nájdu aplikáciu na stávkovanie na e-športy, ktorá obsahuje Smite. V minulosti by to bolo prakticky nemožné. Veci sa však začali meniť. Hra je teraz dostupná na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Tým sa rozšíril príjem nových hráčov. Výsledkom je, že viac ľudí sa zaujíma o stávkovanie na turnajoch Smite. Každý Boh má štyri rôzne schopnosti. Tie môžu zahŕňať poškodenie oblasti, brúsenie alebo kontrolu davu. Keď hráč počas zápasu získava skúsenosti, tieto vlastnosti môžu byť vylepšené. Bohovia sú schopní dosiahnuť maximálnu úroveň 20. Zlato sa používa na nákup predmetov na zvýšenie sily a obrany. Získava sa zabíjaním nepriateľov alebo predajom predmetov.

Najlepšie Smite stávkové stránky 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter

Čím je Smite výnimočný?

Existuje veľa MOBA. Smite sa však odlišuje vďaka svojmu displeju z pohľadu tretej osoby. Toto je osviežujúci pohľad žánru ktorý zvyčajne uprednostňuje vzhľad zhora nadol. Výsledkom je, že hráči cítia väčší pocit ponorenia sa do hry.

Sú prítomné všetky štandardné trópy tohto typu hry. Zahŕňajú jasne definované tímové úlohy, vytváranie postavy a konečné schopnosti. Tieto mechanizmy sú však zasadené do príbehu, ktorý oslovuje široké spektrum ľudí. Mytológia je veľmi populárna téma. Stále získava väčšiu príťažlivosť vďaka trhákom, ako sú God of War a Assassins Creed. Hráči Smite môžu prevziať kontrolu nad svojimi obľúbenými bohmi a dozvedieť sa o nových.

Stávka na Smite

Existuje veľa stránok so stávkovaním na esport, ktoré ponúkajú stávkovanie na ikonické MOBA, ako napr liga legiend. Hazardní hráči však môžu mať problém nájsť ten, ktorý vyhovuje fanúšikom Smite. Najlepšie je hľadať tieto trhy na stránkach špecializovaných stávkových kancelárií fantasy hier. Väčšiu šancu budú mať počas každoročného Smite World Championship. Stávkujúci môžu predpovedať, ktorý tím skončí na vrchole. Mohli by sa tiež zamerať na jednotlivých hráčov stávkou na potenciálneho MVP.

Povedomie o hre zo strany bookmakerov sa zvýšilo v roku 2015, keď vyšla na konzolu Xbox One. To z neho urobilo jednu z prvých MOBA, ktorá sa rozšírila z PC na konzolové hry. Naďalej rastie rýchlym tempom. V dôsledku toho sa zdá pravdepodobné, že sa stane ešte známejším medzi komunitami stávkovania na esport.

V rámci súťažného prostredia sa Smite hrá v zápasoch 5v5. Hazardné hráčky si musia vybrať tím s najväčšou súdržnosťou. Každý člen bude mať špecifickú úlohu. To bude zahŕňať AD Carry, Jungler, Mid, Solo alebo Support. Kolá môžu byť často chaotické s vysokým dôrazom na akciu. Víťazné tímy však tiež zvyknú používať taktiku, aby zdolali svojich súperov.

Prečo je Smite populárny?

Kľúčom k popularite Smite je jeho inovatívny výber displeja. Skutočnosť, že hráči majú prístup k obsahu zadarmo, tiež viedla k zdravému množstvu nových používateľov. Hi-Rez Studios pokračuje v aktualizácii hry a umožňuje fanúšikom vyjadriť svoj názor online. Hranie nie je príliš komplikované. Je veľmi podobný mnohým iným príkladom MOBA. Tieto typy esport hier sú obľúbené aj medzi hráčmi, pretože ich sledovanie je vzrušujúce a môže byť pomerne ľahké predpovedať potenciálneho víťaza.

internetová komunita

Smite dokáže spojiť dve komunity. Prvým sú fanúšikovia MOBA, ktorí hľadajú niečo sviežejšie. Druhým sú tí, ktorí radi spoznávajú staroveké mytológie rôznych kultúr. Spoločnosť stojaca za Smite povzbudzuje hráčov, aby boli aktívni na svojich online fórach.

Hranie e-športov online

Pre Smite neexistuje režim pre jedného hráča. Namiesto toho každé kolo zahŕňa spojenie s priateľskými a súperiacimi hráčmi online. Iné hry tohto žánru zvyknú mať komunikačné problémy. Našťastie má Smite veľmi pôsobivý systém textového chatu. Používatelia si môžu vybrať zo zoznamu konkrétnych fráz, aby tím mohol spolupracovať.

Veľkí hráči esportov

Zatiaľ čo Smite je určite a tímovo zameraná hra existuje niekoľko profesionálnych jednotlivcov, ktorí sa dostali do povedomia gamblerov. Niektoré z najväčších mien, na ktoré ľudia stavili (a ich úlohy), zahŕňajú:

 • MLCSt3alth (stredný pruh)
 • Yammyn (stredný pruh)
 • Emilitoo (Hunter)
 • Venenu (stredný pruh)
 • Cyno (Jungler)
 • sam4soccer2 (Jungler)
 • NeilMah (podpora)
 • Jarcorrr (sólový pruh)

Prečo je hra milovaná hráčmi?

Hlavným dôvodom úspechu Smite je jeho pohľad z pohľadu tretej osoby. Vďaka tomu sa odlišuje od iných žánrových titulov, ktoré sa tradične rozhodujú pre zobrazenie zhora nadol. K dispozícii je tiež jasný a farebný umelecký štýl spojený so slušným rozsahom režimov. Hra Smite je bezplatná a za primeraný poplatok získajú hráči prístup k súčasným aj budúcim DLC.

Ako to hrať

Prvá vec, ktorú musí hráč urobiť, je rozhodnúť, akú tímovú úlohu chce hrať. To ovplyvní Boží charakter, ktorý nakoniec budú ovládať. Hneď ako sa zápas začne, 5 hráčov spolupracuje na boji so svojimi súpermi a obrane územia. Počas zápasu sú príležitosti na nákup nových schopností a vylepšení.

Najväčšie tímy Smite

Nasledujúce tímy vyhrali majstrovstvá sveta Smite. Preto na nich budú chcieť hráči dávať pozor, keď budú hľadať stávku:

 • COGnitive Prime
 • Epsilon eSports
 • NRG eSports
 • eUnited
 • Splyce
 • SK Gaming
 • Pittsburgh Knights
 • Atlantis Leviathans

Svetový pohár Smite

Od roku 2015 sa Smite World Championship (SWC) koná každoročne. Pozýva 10 najlepších tímov zo Severu Amerika, Južná Amerika, Čína a Európa, aby súťažili o výherný fond 2,6 milióna USD (a rastúci). Tento svetový pohár v e-športoch je dosť podobný tým, ktoré sa vyskytujú v tradičnejších typoch športov. Turnajový formát zahŕňa fázu dvojitého vyraďovania, po ktorej nasleduje kolo vyraďovacích vyraďovačiek.

Severoamerické tímy majú tendenciu dominovať. Tí so sídlom v Veľká Británia v posledných rokoch sa darilo aj Nemecku. V roku 2022 bol Jarcorrr z tímu Atlantis Leviathans vybraný ako najcennejší hráč.

Keď Hi-Rez Studios prvýkrát hostili turnaj, bol relatívne malý. Odvtedy dosiahla vyššiu úroveň uznania v odvetví hazardných hier. Toto sa zvýšilo, pretože fond cien je stále lukratívnejší. Tieto vysoké stávky spôsobili viac stávkové stránky esport vziať na vedomie. Pomerne malý počet tímov tiež znamená, že tipujúci majú väčšiu šancu vybrať víťaza. Tí, ktorí chcú tento svetový pohár eSport sledovať naživo, môžu tak urobiť pomocou online streamovacích aplikácií.

Smite poskytovateľov stávok

Toto nie je druh hry, ktorý zvyčajne nájdete na bežných stávkových kanceláriách. Napriek rastúcej popularite je Smite skôr kultovou hrou. To znamená, že hráči budú musieť hľadať špecializované webové stránky. Najlepšie stránky so stávkovaním na e-šport ponúknu širokú škálu titulov na hazardné hry. Ak obsahujú široký výber trhov, potom Smite môže byť jedným z nich.

Hľadanie poskytovateľa, ktorý ponúka túto hru, môže byť časovo náročné. Vyhľadávanie možno zúžiť zameraním sa na tie, ktoré zdôrazňujú online hry v bojových arénach pre viacerých hráčov. Po spustení Smite Pro League a Smite Console League sa môžu otvoriť aj nové trhy. Preto by mali hráči sledovať, kedy sa tieto turnaje uskutočnia.

Najlepší poskytovatelia ponúknu slušný výber možností hazardných hier pre tento typ hier. Populárne sú možnosti stávkovania, ako je predpovedanie víťazného tímu a najvyššie umiestneného hráča. Tipujúci sa však môže rozhodnúť pre konkrétnejšie. Príklady môžu zahŕňať stávkovanie na presné okolnosti výhry v kole alebo počet zabití v zápase.

Sledujte významné tímy

Ak chcú hráči získať výhodu a staviť presnejšie, potom sa oplatí sledovať najlepšie tímy v rámci tejto komunity esportu. Spomínaní víťazi Majstrovstiev sveta Smite sú ideálni na sledovanie. Najlepšie tímy budú mať tendenciu streamovať svoje zápasy. To dáva tipujúcim príležitosť lepšie pochopiť svoje silné a slabé stránky. Je tiež rozumné analyzovať každého jednotlivého hráča. Keďže každý člen tímu má špecifickú úlohu, hráči budú vedieť, podľa akých kritérií ich majú posudzovať.

 • Jungleri by mali byť dobrí v rýchlom rozosielaní veľkého množstva prisluhovačov.
 • AD Carry musí prežiť väčšinu hry so slabšími štatistikami, než dovedie tím k víťazstvu v neskorších fázach.
 • A Mid musí poskytnúť dostatok podpory, keď sú potrebné.
 • Sóla poskytujú asistenciu pri tímových súbojoch a dokončovaní gólov. Preto musia byť pomerne všestranné.
 • Ako už názov napovedá, hráč podpory pomáha ostatným, aby bol tím čo najúspešnejší.

Keď hráči poznajú úlohy, ktoré má každý hráč, pomôže im to zistiť, čo tvorí najlepší druh profesionálneho tímu.

Klady a zápory

Pros

 • Farebný a zábavný displej osloví široké spektrum hráčov.
 • Záujemcovia o mytológiu si z hry určite veľa odnesú.
 • Tím za hrou ju pravidelne aktualizuje, aby bola čo najvyváženejšia.
 • Vďaka rôznorodosti rôznych bohov sú zápasy zaujímavé.
 • Smite je osviežujúci pohľad na tento žáner.

Zápory

 • Dej zápasov môže byť dosť chaotický. Preto sa hráči, ktorí uprednostňujú priamočiarejšie esport hry, môžu cítiť ohromení a zmätení.
 • Keďže Smite vyšiel v roku 2012, niektorí ľudia môžu považovať herný engine za trochu zastaraný.
 • Aby lepšie porozumeli hre, hráči si ju mohli vybrať. Problém je v tom, že trvá dlho, kým sa z toho naučíte.
 • Dôraz na rovnováhu znamená, že môže byť ťažké určiť, ktorý Boží charakter má najväčšiu šancu vyhrať.
 • Hra nie je určená pre hráčov, ktorí chcú sólo zážitok.

Pochopenie stávkových kurzov Smite

Existuje množstvo premenných, ktoré ovplyvnia pravdepodobnosť stávky Smite. Najdôležitejším faktorom bude povaha samotnej stávky. Napríklad predpovedanie úplného víťaza bude mať veľmi rôzne kurzy na hazardné hry na ďalšej štruktúre, odstavte alebo zabite.

Špičková stávková stránka esport ponúkne ľuďom slušný rozsah možností stávkovania pre Smite. Tipujúci sa môžu stretnúť s množstvom rôznych možností kurzov. Americké kurzy sú najčastejšie na stránkach amerických stávkových kancelárií. Tie sú znázornené pomocou znamienka + a -. Prvý predstavuje smoliar, zatiaľ čo druhý predstavuje najpravdepodobnejšieho víťaza.

Smite gambleri si tiež môžu všimnúť zlomkové šance. Zobrazujú výšku potenciálnej výhry vo forme zlomku. Napríklad, ak sa danej osobe podarí vyhrať stávku s kurzom 5/1, jej zárobok bude päťkrát vyšší ako suma, ktorú stavil.

Existuje tiež množstvo stránok, ktoré môžu ponúkať desatinné kurzy na hry Smite. Sú podobné zlomkovým, ale namiesto toho používajú desatinnú čiarku. Ak niekto vsadil 15 dolárov na hru Smite s kurzom 2,0, jeho výhry by sa zdvojnásobili na 30 dolárov.

Tipy a triky na stávkovanie

Pokiaľ ide o tento druh stávkovania na e-športy, znalosti sú silou. Čím viac gambler vie o Smite, tým vyššia je pravdepodobnosť, že vsadí na výhru. Je preto múdre udržiavať si aktuálne informácie o novom vývoji sledovaním hráčov Smite a spoločnosti stojacej za hrou na sociálnych sieťach.

Hazardné hry môžu hrať Smite aj sami. Vďaka tomu si budú vedomí vydania nových God packov, ktoré by mohli zmeniť dynamiku budúcich turnajov. Náskok možno získať aj pochopením kľúčových pojmov. Patria sem K/D/A (Kills/Deaths/Assists), zlato za minútu a asistencie hráčov.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková