Najlepšie Hearthstone stávkové stránky 2024

Hearthstone je dobre prijatý e-športový titul vyvinutý a publikovaný spoločnosťou Blizzard Entertainment. Hoci táto digitálna zberateľská kartová hra (CCG) bola vydaná len v roku 2014, pritiahla pozornosť viac ako 100 miliónov stávkarov na e-športy na celom svete. Jednou z najfascinujúcejších vlastností Hearthstone je nepochybne to, že si požičiava svoje postavy a predmety z World of Warcraft. Táto masívna online hra na hranie rolí pre viacerých hráčov (MMORPG), ktorú tiež vydala spoločnosť Blizzard Entertainment takmer pred dvoma desaťročiami, prichádza s dizajnom otvoreného sveta.

Umožňuje hráčom zapojiť sa do množstva vzrušujúcich aktivít, ako je plnenie misií a boj s monštrami. Ako jeho vývojári dúfali, dosiahol neuveriteľný komerčný úspech a následne položil základy pre vytvorenie ôsmich veľkých rozširujúcich balíkov.

Najlepšie Hearthstone stávkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hearthstone karty

Karty sú jadrom hry Hearthstone. Tento esport sa zvyčajne dodáva s týmito štyrmi typmi:

 • Minion karty
 • Karty kúziel
 • Karty hrdinov
 • Karty so zbraňami

Je pozoruhodné, že každá karta je jedinečná a predstavuje schopnosti, efekty a postavy, ktoré môžu hráči mať počas zápasov. Napríklad karty kúziel spúšťajú špecifický jednorazový efekt a hráči ich môžu použiť na zničenie svojich protivníkov alebo ich prisluhovačov.

Hra Hearthstone

Príťažlivým aspektom Hearthstone je jeho jednoduchá hrateľnosť a dá sa hrať na PC aj Mac. Používatelia Android/iPhone si môžu stiahnuť aj mobilné verzie tohto esportu a zahrať si ho celý život.

Hearthstone je súťažný e-šport pre dvoch hráčov, ktorý prichádza so zápasmi 1vs1. Každá sa môže pochváliť dvoma protivníkmi, ktorí sa zúčastňujú bitky, pričom sa striedajú pri hraní kariet. Hráči si môžu slobodne povolať „prisluhovačov“, ktorí sa môžu zapojiť do zápasov v ich mene, čo znamená, že bitka môže prebiehať medzi počítačom riadeným účastníkom a ľudským hráčom alebo dvoma ľudskými protivníkmi.

V hre Hearthstone si hráči vyberú „hrdinu“ z tradície Warcraft, ktorý ich bude reprezentovať. Niektoré z dostupných herných režimov sú:

 • Sólové dobrodružstvá
 • Arena
 • Súboje
 • Bojiská
 • Krčmová bitka

Stávka na Hearthstone

Hearthstone bol klasifikovaný ako jedna z najlepších esport hier, na ktoré sa dá staviť, čo objasňuje, prečo sa k nej mnohí stávkujúci pustili. Keď si na to niekto chce staviť, musí hľadať renomovanú webovú stránku so stávkami Hearthstone. Platforma, ktorú uprednostňujete, by mala stávkarom tejto hry poskytovať vynikajúce kurzy a skvelé bonusy.

Úspešné stávkovanie na Hearthstone však vyžaduje viac než len výber najlepšia stávková stránka esport. Stávkujúci majú tiež zodpovednosť naučiť sa, ako to funguje alebo čo sa od nich očakáva. Typicky môžu staviť na jednotlivcov, ktorí pravdepodobne vyhrajú zápasy, a ďalšie faktory, ako sú hráčske úlohy a karty. Okrem toho by sa stávkujúci mali oboznámiť s dostupnými stávkami Hearthstone esport. Tie obsahujú:

 • Víťaz zápasu
 • Otočte stávky
 • Špeciálne stávky
 • Stávky za skutočné peniaze
 • Handicap stávky

Pred umiestnením stávok musí hráč pochopiť, čo každá z týchto stávok znamená. Napríklad víťaz zápasu je vhodný pre tých, ktorí plánujú staviť na hráča, o ktorom si myslia, že vyhrá konkrétny zápas. Na druhej strane špeciálne stávky sú špecifickejšie. Stávkujúci môže staviť na niečo ako hráča, ktorý pravdepodobne dokončí konkrétnu aktivitu v zápase ako prvý, alebo na karty, ktoré hráči použijú v priebehu zápasov.

Prečo je Hearthstone populárny?

Niektorí ľudia nechápu, prečo je Hearthstone jedným z najobľúbenejších e-športov súčasnosti. Pravdou je, že existuje veľa dôvodov na vysvetlenie. Tie obsahujú:

Internetová komunita Hearthstone

Hearthstone si získal priazeň miliónov registrovaných hráčov, ktorí pri ňom trávia hodiny. Väčšina z nich komunikuje so svojimi rovesníkmi na rôznych fórach a webových stránkach sociálnych médií. Niektoré z tém, o ktorých diskutujú, zahŕňajú nadchádzajúce turnaje a tipy, ako si užiť túto digitálnu kartovú hru, ktorá pomáha začiatočníkom vydať sa na cestu hrania a stávkovania Hearthstone.

Hrajte Hearthstone online

Toto je niečo iné, čo spôsobilo, že popularita Hearthstone v priebehu rokov postupne narastala. Hráči nemusia spĺňať žiadne zložité požiadavky, aby si túto hru užili. Potrebujú získať iba zariadenia s odporúčanými požiadavkami na procesor a operačný systém. Tie obsahujú AMD® Athlon™ 64 X2 alebo Intel® Pentium® D a Windows 7, Windows 8, alebo Windows 10.

Hráči Big Hearthstone

Ďalším prvkom, ktorý zvýšil popularitu tohto CCG, je jeho ústretovosť pre začiatočníkov, ktorá otvára dvere pre amatérov, aby sa premenili na veľkých hráčov Hearthstone. Stojí za zmienku, že Blizzard Entertainment vyžaduje, aby všetci hráči preskúmali "Nové pozície hráčov" pred zapojením do správnych hodnotených režimov. To im umožňuje hrať proti iným neskúseným hráčom a dostávať bezplatné balíčky v priebehu hry.

Prečo to hráči Hearthstone milujú?

Hráči Hearthstone to považujú za podmanivé kvôli všetkým úžasným výhodám, ktoré prináša. Na začiatok, táto hra ponúka neuveriteľné vizuálne prvky, nehovoriac o špičkovom zvukovom dizajne. Vďaka vzrušujúcej hrateľnosti hráči neočakávajú nič iné ako fantastický čas, kedykoľvek vstúpia do ich herne.

Ako hrať Hearthstone

Niektorí hráči esportu inklinujú k Hearthstone, pretože jeho učenie je nenáročné. Jednou zo stratégií, ktoré môžu použiť na zdokonaľovanie svojich herných schopností, je zlepšiť ich postupnosť zameraním sa na hru. To im umožňuje sledovať správne poradie prisluhovačov a zvyšuje kvalitu ich skúseností.

Najväčší hráči a tímy Hearthstone

Ako sa dalo očakávať, veľa nadšencov Hearthstone má túto hru rád kvôli vplyvu niektorých z jej najplodnejších hráčov, ako napríklad:

 • Santo Kenta (sláva)
 • Wataru Ishibashi (posesi)
 • Yashima Nozomi (Alutemu)
 • Thijs Molendijk (Thijs)
 • Jerome Faucher (Monsanto)
 • Brian Eason (bloodyface)
 • Simone Liguori (Leta)
 • Enzo Flock (Warma)

Mnoho tipujúcich sleduje aj populárny Hearthstone tímy, na ktoré sa dá staviť ich počas súťaží. Príklady sú:

 • Team Liquid
 • Nova eSports
 • Tím SoloMid
 • Oblak 9
 • Fnatic
 • G2 Esports
 • Tajomstvo tímu
 • Hranie vesmírnej stanice
 • Dallasské impérium
 • Súdruh Gaming

Existuje šampionát v Hearthstone?

Áno. Každoročne sa tu konajú majstrovstvá sveta v Hearthstone a pre celú komunitu tejto kartovej hry je to obrovský problém. Osem pozoruhodných hráčov Hearthstone počas tejto súťaže súťaží o vopred určený peňažný fond cien. Pochádzajú z Európy, Ázie a Tichomoria, Ameriky a Číny.

Prvý turnaj v Hearthstone sa konal v roku 2013, mesiace predtým, ako táto hra vôbec vyšla oficiálne. Blizzard si vybral osem významných hráčov Hearthstone, ktorí sa zúčastnili tejto súťaže. Artosis (Daniel Ray Stemkoski), jeden z najvýznamnejších hráčov esports, vyhral túto súťaž a získal vytúžené "Veľký majster krbu" titul.

Nasledovali ďalšie turnaje, pričom posledným bol svetový šampionát Hearthstone 2021, ktorý sa konal medzi 18. a 19. decembrom. Zvíťazil Japonec Wataru Ishibashi, ľudovo známy ako „posesi“, a odniesol si neuveriteľných 200 000 dolárov. Posesi porazil slávu (Sato Kenta) 3-2 počas finálového zápasu, no aj ten druhý dostal odmenu 100 000 dolárov.

Hearthstone stávkovanie na svetový pohár

Nadšenci stávkovania Hearthstone esport môžu navštíviť kanál Hearthstone Esports YouTube a streamovať zápasy majstrovstiev sveta v Hearthstone. Zjednoduší proces stávkovania tým, že im poskytne presné podrobnosti o hráčoch a turnaji. Dostupné jazyky sú:

 • Angličtina
 • japončina
 • mandarínka
 • španielčina (LATAM)
 • kórejský
 • portugalčina (LATAM)

Ak chcete sledovať zápasy majstrovstiev sveta v Hearthstone a získať rôzne ocenenia, musíte prepojiť svoj účet Blizzard Battle.net a YouTube. Odporúča sa, aby sa najprv naučili pravidlá oprávnenosti, aby ich dodržiavali a mohli si bez problémov užívať sledovanie.

Stávkovanie na Hearthstone u poskytovateľov

Stávkovanie Hearthstone je oveľa uspokojivejšie, keď si tipujúci vyberie špičkovú aplikáciu na stávkovanie e-športov, ktorá ho poskytuje. Je pozoruhodné, že to nie je vždy hračka, hlavne pre nových nadšencov stávkovania esports. Na ktoré faktory by si títo tipujúci mali dávať pozor? Pozrite si niektoré z nich nižšie.

Šance

Rôzni poskytovatelia ponúkajú rôzne kurzy pre stávkarov Hearthstone. Stávkujúci, ktorí si chcú užiť nezabudnuteľné stávkové zážitky, si musia vybrať platformy s výhodnými kurzami, pretože sa premietajú do vyšších výplat.

propagácie

Bonusy obohacujú stávkujúce skúsenosti. Tí, ktorí vsádzajú na Hearthstone, by sa preto mali uspokojiť so stávkovými stránkami esportu, ktoré poskytujú lukratívne promá, aby mohli staviť na viac zápasov, tímov alebo hráčov.

Spôsob platby

The najlepšie stávkové stránky na esport prijať rôzne bezpečné spôsob platby na uľahčenie spoľahlivých výberov a vkladov. Možnosti, ktoré poskytuje, by tiež mali podporovať mnoho mien, aby bolo vkladanie a výber hotovosti pohodlnejšie pre stávkarov Hearthstone na celom svete.

Solídny zákaznícky servis

Skvelá stávková platforma Hearthstone uprednostňuje potreby stávkarov a využíva spoľahlivých odborníkov na zákaznícku podporu, ktorí im pomôžu splniť ich. Títo odborníci by mali byť viacjazyční, priateľskí, trpezliví a dostupní celý deň a noc.

Dnes medzi najlepších poskytovateľov Hearthstone na trhu patria 22Bet, Megapari, Betmaster, Casumo a Betwinner. Aj keď tieto platformy nemajú rovnaké funkcie, majú povesť, že ponúkajú skvelé zážitky so stávkovaním na e-športy.

Sledujte najlepšie tímy Hearthstone a tipujte presne

Ako sa odporúča, stávkujúci Hearthstone by mali prehľadať internet a nájsť všetky cenné informácie o tomto CCG, aby mohli stávkovať čo najpresnejšie. To zahŕňa vysoko postavené tímy tejto hry, ako napríklad:

 • Team Liquid: Tento tím Hearthstone bol založený v roku 2000 v Holandsku. Dnes je hrdá na to, že patrí do ligy najlepších e-športových organizácií s hráčmi špecializovanými na Hearthstone a ďalšie hry, ako sú League of Legends, Dota 2, Heroes of the Storm, Apex Legends a Valorant.
 • Oblak 9: Tento herný tím bol založený v Severnej Amerike. Dodáva sa s profesionálnymi hráčmi známymi výnimočnými schopnosťami v Hearthstone a ďalších populárnych e-športoch, ako sú Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Smite a League of Legends.
 • Súdruh Gaming: Stávkujúci by si tiež mali dávať pozor na Comrade Gaming, britský herný tím s hráčmi Hearthstone z rôznych častí Európy.
 • Tím SoloMid: Niektorí fanúšikovia e-športov poznajú tento tím ako TSM, ktorý sídli v Spojených štátoch a má super talentovaných hráčov v Hearthstone a dlhom zozname ďalších hier, vrátane Battlegrounds Mobile India, Fortnite, League of Legends, Rainbow Six Siege, Apex Legends a Magic: The Gathering Arena.

Je pozoruhodné, že toto nie sú jediné vynikajúce tímy Hearthstone v okolí. Stávkujúci by mali preskúmať aj ďalšie, ako napríklad Ace Breakers EU, Team Ascension, FlowEsports, Infected Gaming, ROOT Gaming, Meet Your Makers a Team Archon.

Klady a zápory

Nižšie si pozrite hlavné výhody a nevýhody Hearthstone.

Pros

 • Vysoká kvalita: Hearthstone patrí pravdepodobne medzi najlepšie zberateľské kartové hry, ktoré sú dnes k dispozícii. Jeho celkový dizajn je atraktívny, nehovoriac o tom, že ide o leštenú možnosť, ktorá je vhodná pre mainstream a je navrhnutá tak, aby ponúkla maximálnu zábavu pre hráčov aj fanúšikov.
 • Prístupnosť: Nadšenci Hearthstone nemusia za hranie nič platiť, keďže je zadarmo. Potom je táto hra dostupná okrem smartfónov s Androidom aj na operačných systémoch Microsoft Windows a Mac OS X, čo znamená, že zariadenie hráča nie je konečným určovateľom toho, či sa mu Hearthstone páči alebo nie. Okrem toho ho ponúka množstvo aplikácií na stávkovanie na e-športy, čo dáva tipujúcim veľa možností na zváženie, keď chcú naň staviť.
 • Živá komunita: Hearthstone sa môže pochváliť rozsiahlou, rôznorodou a temperamentnou komunitou, ku ktorej sa môžu pripojiť hráči a fanúšikovia, aby sa o nej mohli porozprávať a dozvedieť sa viac. Všetci sú vítaní, napriek ich úrovni skúseností alebo znalostiam o zberateľských kartových hrách. Väčšina členov rodiny Hearthstone je prístupná prostredníctvom platforiem ako YouTube, Twitch, Facebook, Reddit a Twitter.
 • Jednoduchosť: Veľa hráčov sa priznalo, že je ľahké pochopiť Hearthstone a ako to funguje. Zatiaľ čo niektorí z nich sú začiatočníci, ktorí práve vstúpili do sveta e-športov, iní sú profesionáli s rozsiahlymi znalosťami o týchto hrách, vrátane série Warcraft.

Con

 • Na otvorenie najnovších rozšírení Hearthstone sa hráči musia vykašľať na pár dolárov.

Pochopenie stávkových kurzov Hearthstone

Všetci stávkujúci Hearthstone by si mali pred vložením stávok porozumieť kurzom tohto CCG. Zvyčajne ich počítajú bookmakeri, ale nie podobným spôsobom. To je dôvod, prečo sa tie, ktoré ponúka jedna stránka, môžu líšiť od tej inej. Našťastie fungujú rovnako ako ktorýkoľvek iný šport, takže ak má človek skúsenosti so stávkovaním na ten druhý, bez námahy im porozumie.

Najpopulárnejšie kurzy Hearthstone sú desiatkové kurzy, a to vďaka ich priamočiarosti. S nimi je pre človeka celkom jednoduché vypočítať ich možné výnosy na základe ich vkladov. Predpokladajme napríklad, že hráč Hearthstone Y má kurz 3,22 a tipujúci vsadí s 10 dolármi, ak vyhrá, pravdepodobne dostane 32,2 dolára (3,22 x 10).

Väčšina stávkových kancelárií v Spojených štátoch poskytuje kurzy na peňažnú líniu, tiež označované ako americké kurzy. Tieto sú prezentované s kladnými (+) alebo mínusovými (-) znamienkami ako ich predpony. Zatiaľ čo záporné (-) kurzy (obľúbené) označujú sumu, ktorú musíte vsadiť, aby ste získali 100 $, kladné (+) ukazujú sumu, ktorú zarobíte za každých 100 $ vsadených, a zvyčajne sa priraďujú smoliarom.

Stávkujúci môžu tiež nájsť bookmakerov so zlomkovými kurzami prezentovanými v zlomkovej forme. Ich čítanie je jednoduché. Napríklad, ak sú ¼, sú nepriaznivé, pretože tipujúci zarábajú 1 dolár za každé 4 doláre, ktoré investujú. Zvyčajne horné číslo predstavuje výplatu, zatiaľ čo spodné číslo označuje sumu stávky.

Tipy a triky na stávkovanie Hearthstone

Nepripravená návšteva stávkovej stránky Hearthstone sa neodporúča, pretože tipujúci môže urobiť veľa nesprávnych ťahov a stratiť celý svoj bankroll. Jeden z tipov, ktoré by mali mať vždy na pamäti, je, že znalosti o tejto hre im dávajú možnosť uzatvárať výherné stávky. Preto by stávkujúci mali rozumieť všetkým aspektom Hearthstone, vrátane kariet, rozširujúcich balíkov, turnajov a tried.

Hráčom Hearthstone sa opäť odporúča, aby boli pri stávkovaní na túto kartovú hru selektívni a objektívni. Vo väčšine prípadov je stávkovanie na hráča, pretože sa mu páči, nesprávna stratégia. Namiesto toho by stávkujúci mali vsádzať iba na zápasy a hráčov, o ktorých majú aspoň istotu. Stávkovanie na každý zápas alebo turnaj s cieľom maximalizovať výhry je tiež zlý nápad.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-športy
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro esportov v Južnej Kórei, stojí ako maják vedomostí na EsportRanker. Jun-ho, ktorý spája analytické schopnosti s vrodenou láskou k hraniu, odhaľuje zložitú tapisériu online súťaží a zaisťuje, že hráči budú informovaní a inšpirovaní.

Send email
More posts by Jun-ho Kim