Všetko o FIFA Betting Odds

Ak už nejaký čas hráte videohry alebo poznáte športové simulačné videohry, pravdepodobne viete, čo je FIFA. FIFA je pravdepodobne najpopulárnejšia športová simulačná hra, ktorú pravidelne hrajú státisíce hráčov.

Kvôli masívnej popularite videohry FIFA začalo teraz veľa online stávkových kancelárií ponúkať stávkové trhy na udalosti esports FIFA. Ak sa chcete dostať do stávkovania FIFA, máte šťastie. Tu je náš kompletný sprievodca jedným z najdôležitejších stávkových termínov pre stávkovanie FIFA, stávkovými kurzami FIFA.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkových kurzoch FIFA

Keď začnete vstup do stávok FIFA, jedna z prvých vecí, ktoré by ste sa mali naučiť, je, ako čítať stávkové kurzy FIFA. Aj keď existuje množstvo ďalších stávkových pojmov, ktoré by ste tiež mali poznať, začiatočníci sa musia dozvedieť viac o stávkových kurzoch FIFA skôr ako čokoľvek iné.

Ak ste stávkar začiatočník s dobrými znalosťami o kurzoch FIFA, vaše šance na úspech budú oveľa vyššie. Avšak aj keď viete všetko o iných stávkových pojmoch, ale neviete nič o stávkových kurzoch FIFA, v stávkovaní sa vám nebude dariť.

Ide o to, že stávkovanie je o niečo zložitejšie, ako si možno myslíte. Keď urobíte prvých pár stávok na FIFA webová stránka pre stávkovanie esport, zistíte, že na oplátku nedostávate rovnaké percento zo sumy stávok. Môžete získať 20 USD za stávku 100 USD na jednu stávku a môžete získať 35 USD na inú stávku.

Získavanie rôznych výšok výnosov z rôznych stávok je pre začiatočníkov jedným z najviac mätúcich aspektov stávkovania. Presne toto však vysvetľujú stávkové kurzy FIFA. Kurzy FIFA vám tiež prezradia ďalšiu dôležitú informáciu, ktorá je vysvetlená v ďalšej časti.

Stávkové kurzy FIFA Esports vysvetlené

Keď sa naučíte čítať kurzy FIFA esports, môžete získať dve najdôležitejšie informácie o stávke. Tieto dve informácie zahŕňajú presnú výšku výnosu, ktorý získate za stávkovanie určitej sumy, a pravdepodobnosť, že sa výsledok, na ktorý tipujete, skutočne stane.

Prečo sú dôležité? Sú to dva prvky, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či vám stávkovanie na konkrétny výsledok stojí za riziko alebo nie. Povedzme, že zápas pre a turnaj FIFA prebieha práve teraz a vy sa rozhodujete, či sa vám oplatí staviť na víťazstvo hráča A, alebo nie.

Plánujete staviť 100 $ a pri pohľade na kurz si uvedomíte, že za výhru v stávke dostanete okolo 80 $, čo prináša celkový výnos 180 $.

Pri porovnávaní pravdepodobnosti, že hráč A vyhrá zápas s hráčom B, si tiež uvedomíte, že šance na výhru hráča A sú pomerne vysoké v porovnaní s hráčom B. So všetkými týmito informáciami sa rozhodnete, že stávkovanie na hráča A vyhrá zápas je stojí za to riziko pre vás.

Typy stávkových kurzov FIFA

Teraz už viete, že kurzy FIFA vám povedia výšku výnosu, ktorý získate, a pravdepodobnosť, že sa výsledok, na ktorý tipujete, skutočne stane. Tieto informácie však nemôžete získať zo stávkových kurzov bez toho, aby ste sa naučili čítať stávkové kurzy.

Metóda čítania stávok je trochu odlišná v závislosti od formátu, ktorý sa používa na vyjadrenie kurzov. Existujú tri hlavné typy formátov používaných pre stávkové kurzy FIFA.

Desatinný kurz

Prvý a asi najviac bežný typ stávkových kurzov používané na stávkovanie FIFA sú desatinné kurzy. Desatinný formát používa číslo s desatinnou čiarkou, ktoré predstavuje presný násobok stávkovej sumy, ktorú dostanete na oplátku.

Ak tipujete 200 $ s kurzom 3,3, vynásobte 200 3,3 a dostanete výnos, ktorý je v tomto prípade 660 $. Keďže na oplátku dostávate viac ako dvojnásobok stávkovej sumy, kurz 3,3 vám tiež hovorí, že výsledok nie je taký pravdepodobný.

Zlomkové kurzy

Ďalším najbežnejším typom stávkových kurzov FIFA sú zlomkové kurzy. V zlomkových kurzoch sú všetky kurzy vyjadrené zlomkom ako 5/2 alebo 3/2, kde druhé číslo predstavuje sumu, ktorú vsádzate, a prvé číslo predstavuje sumu, ktorú získate na oplátku.

S kurzom 3/2 získate výnos 3 doláre za stávku 2 doláre, alebo ak vsadíte 100 $, dostanete na oplátku 150 $. Keďže tento výnos nepresahuje dvojnásobok stávkovej sumy, šanca na takýto výsledok je veľmi vysoká.

American Odds

Existuje malá možnosť, že narazíte na platformy, ktoré vyjadrujú stávkové kurzy v americkom formáte. V tomto type formátu sú kurzy vyjadrené pomocou čísla buď s kladným alebo záporným znamienkom.

Ak vsadíte na výsledok s kurzom -180, budete musieť staviť 180 USD na výhru 100 USD alebo 90 USD na výhru 50 USD. Na druhej strane, ak stavíte na výsledok s kurzom +180, dostanete 180 USD za stávku 100 USD alebo 90 USD za stávku 50 USD.

Kde nájdete najlepšie kurzy FIFA Esports

Na kurzoch stávok FIFA je, že každá stránka má iné kurzy na rovnaký výsledok. Aj keď sa na určitej úrovni zhodujú, existujú malé rozdiely. Napríklad, ak uvažujete o stávke 200 USD, môžete získať návratnosť 300 USD na jednej stránke a môžete získať 330 USD na inej platforme s rovnakým výsledkom.

Aj keď rozdiel nie je taký veľký, nie je potrebné ísť na nižšiu návratnosť. Niektoré platformy majú zlé kurzy, ktoré vám pri rovnakom výsledku môžu poskytnúť výnosy až 250 USD.

Z tohto dôvodu by ste si mali vždy vyberať platformy s najlepšími kurzami FIFA. Ak chcete nájsť najlepšie kurzy FIFA, môžete si pozrieť niekoľko stránok a porovnať kurzy, ktoré ponúkajú, a potom si vybrať tú s najlepšími kurzami. Jednoduchším spôsobom je však skontrolovať esportranker.com, platforma, ktorá kontroluje stávkové stránky podľa niekoľkých metrík vrátane stávkových kurzov.

Najlepšie živé stávkové kurzy FIFA

Predstavte si, že sledujete zápas e-športov pre FIFA naživo a uzatvárate stávky na tento zápas, keď sledujete priebeh zápasu. V skutočnosti to môžete urobiť pomocou typu stávok tzv live stávkovanie.

Ako zápas postupuje, pravdepodobnosť konkrétnych výsledkov sa mení približne každú minútu. Z tohto dôvodu sa stávkové kurzy pre live stávky neustále aktualizujú, ktoré sa nazývajú live stávkové kurzy. V tomto prípade sa nazývajú živé stávkové kurzy FIFA.

Výhodou pozorného sledovania živých stávkových kurzov FIFA je, že existuje možnosť, že narazíte na kurzy, ktoré ponúkajú slušný výnos s veľmi nízkym rizikom.

Ak chcete identifikovať tieto príležitosti, musíte mať značné množstvo skúseností na scéne FIFA esports, aby ste vedeli, ako prebiehajú zápasy FIFA. Avšak aj keď nie ste takí skúsení, mali by ste si pozrieť kurzy stávok naživo, pretože môžete nájsť príležitosti s nízkym rizikom.

Stavte na FIFA so skutočnými peniazmi

Nič nie je vzrušujúcejšie ako stávkovanie so skutočnými peniazmi. Keď sú vaše peniaze na hrane, vzrušenie je na inej úrovni, pričom každá sekunda je vzrušujúca. Našťastie môžete skutočne staviť na zápasy FIFA esports za skutočné peniaze.

Ak chcete staviť na FIFA so skutočnými peniazmi, budete musieť nájsť platformu, ktorá ponúka stávkové trhy pre esporty FIFA. Našťastie je ich na internete dosť. Keď si vyberiete platformu a zaregistrujete sa, jednoducho robiť vklady a potom použiť tieto vklady na stávkovanie na FIFA esports. Pred umiestnením stávky si nezabudnite pozrieť stávkové kurzy.

Stávkovanie so skutočnými peniazmi na FIFA nie je pre každého. Ak nie ste skúseným hráčom FIFA alebo ak nie ste dobrí v predpovedaní výsledkov pre FIFA e-športové podujatia, stávkovanie na FIFA so skutočnými peniazmi nemusí byť pre vás. Nie je však na škodu vyskúšať malé množstvo.

často kladené otázky

Aké sú stávkové kurzy FIFA?

Stávkové kurzy FIFA je termín v stávkovaní, ktorý sa používa na vyjadrenie pravdepodobnosti výsledku a výšky výnosu, ktorý stávkujúci dostanú za stávkovanie určitej sumy.

Je legálne staviť na FIFA so skutočnými peniazmi?

Z veľkej časti je úplne legálne staviť na FIFA so skutočnými peniazmi. Musíte však byť starší ako zákonný vek na stávkovanie a používať licencované a regulované platformy. Pred stávkou na FIFA so skutočnými peniazmi je tiež najlepšie skontrolovať zákony vašej krajiny.

Kde môžem staviť na FIFA so skutočnými peniazmi?

Na internete je množstvo platforiem, ktoré ponúkajú stávkové trhy pre esporty FIFA. Tieto platformy môžete použiť na stávkovanie na FIFA so skutočnými peniazmi.

Sú živé stávkové kurzy FIFA lepšie?

Ak viete, ako prebiehajú zápasy FIFA, a sledujete esporty FIFA už viac ako rok, môžete nájsť niekoľko neuveriteľných príležitostí so stávkovými kurzami FIFA naživo. Takže áno, živé stávkové kurzy FIFA sú v niektorých prípadoch lepšie.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková