G2 Esports

G2 eSports, predtým Gamers2, je európska franšíza eSports, ktorá sa zúčastňuje niekoľkých eSports turnajov a podujatí. Organizácia sídli v Berlíne v Nemecku. Bola založená vo februári 2014 profesionálnym hráčom League of Legends menom Carlos Rodriguez Santiago a investorom menom Jens Hilgers. Gamers2 bol v októbri 2015 premenovaný na G2 eSports.

Organizácia tiež deklarovala svoje základné hodnoty kreativity, odhodlania, ambícií, inovácií, relevantnosti a vízie stať sa globálnou zábavnou značkou postavenou na eSports.

G2 Esports
Súpisky tímov G2 eSports

Súpisky tímov G2 eSports

Organizácia ich má osem špičkové esportové tímy, z ktorých každý má niektorých z najlepších profesionálnych hráčov eSports na svete. Tímy G2 eSports hrajú niekoľko hier, vrátane League of Legends, Hearthstone, Rainbow Siege Six, Rocket League, iRacing, Halo Infinite, Fortnite a Counter-Strike: Global Offensive. G2 eSports mal niekoľko ďalších divízií, ktoré boli z rôznych dôvodov ukončené. Rozdelenie bolo pre Call of Duty, Clash Royale, Overwatch, Heroes of the Storm, Paladins a PlayerUnknown's Battlegrounds.

Každý z eSports tímov G2 sa zameriava iba na jednu eSports hru. Súpiska tímu Counter-Strike: Global Offensive má Nikola Kovac, Aleksi Virolainen, Ilya Osipov, Nemanja Kovac a Audric Jug. Tím mal v minulom roku mieru výhry 63 %, čo je celkom pôsobivé vzhľadom na to, aká tvrdá je v hre konkurencia.

Zostavu tímu League of Legends G2 eSports tvoria Marcin Jankowski, Raphael Crabbe a Dylan Falco. Minulý rok mal tím pomerne nízku mieru výhier, ale teraz sa tento rok vráti späť. Tím G2 eSports Rainbow Six tvoria Niclas Mouritzen, Juhani Toivonen, Daniel Romero, Joonas Sovolainen a Fabian Hailsten. Tím Valorant má Avova, Nukkye, Hoody, Meddo, m1xwell a Pipson. Tím Rocket League tvoria JKnaps, Atomic a Chicago. Hráči Fortnite sú jahq, Letshe, Jelty, Mackwood, Ajerss a Smqcked. Tím Halo Infinite má Sabinatera, Tuska, Str8 Sick a Gilkey.

Hráči G2 eSports pochádzajú z niekoľkých rôznych krajín, väčšina z nich sídli v Európe. Súpisky tímov sa tiež zvyčajne pravidelne menia, pretože organizácia zabezpečuje, že tímy majú vyššie šance na dobrý výkon.

Partneri G2

G2 eSports má rôznorodý zoznam partnerov. Organizácia veľmi úzko spolupracuje s partnermi, aby zabezpečila, že budú poskytovať tie najlepšie zážitky a zábavu z eSports. Medzi partnerov patria okrem iného stávkové spoločnosti, spoločnosti zaoberajúce sa digitálnymi peňaženkami a streamovacie služby. Ostatné spoločnosti sa stále môžu stať partnermi prostredníctvom rýchleho a jednoduchého procesu zvýrazneného na Oficiálna webová stránka G2 eSports.

Súpisky tímov G2 eSports
Najsilnejšie hry G2 eSports

Najsilnejšie hry G2 eSports

liga legiend

G2 eSports má jeden z najlepších tímov eSports liga legiend ktorý kedy v Európe vznikol. Aj vďaka tomu mužstvo v poslednom čase podáva dobré výkony. O prehrávačoch G2 je známe, že okrem výkonu poskytujú fanúšikom aj dobrú zábavu. Ich úspech možno pripísať povahe ich hrateľnosti a inovatívnym stratégiám, ktoré používajú a ktoré vždy udržia fanúšikov na mieste.

Counter-Strike: Globálna ofenzíva

The CS GO tím pozostáva z nových a starých hviezd, ktoré kombinujú rozsiahle schopnosti a skúsenosti, aby dosiahli vynikajúce výsledky vo väčšine turnajov, ktorých sa zúčastňujú. Niektoré z turnajov prvej úrovne, v ktorých sa tímu darí, zahŕňajú Blast Premier a ESL Pro League.

Raketová liga

Raketová liga je ďalšou hrou, v ktorej G2 eSports neustále prináša výsledky, najmä v poslednom období. Tím zvyčajne používa vypočítanú koordináciu, ale s ohnivou agresivitou, ktorá sa ukázala ako veľmi účinná. Posledný najlepší výkon bol v januári 2022, keď vyhral RLCS Fall Regional Event 2.

dúha šesť obliehanie

Tímy G2 eSports dominovali dúha šesť obliehanie podujatia a turnaje pomerne dlhú dobu, pričom sa zúčastňujú väčšiny uznávaných turnajov. Medzi posledné najlepšie výkony patrí víťazstvo v Európskej lige a GSA League.

Najsilnejšie hry G2 eSports
Prečo je G2 eSports populárny?

Prečo je G2 eSports populárny?

Tím G2 eSports sa teší celosvetovej obľube najmä medzi tipujúcimi. Väčšina stávkarov eSports zvyčajne vsádza na tím, najmä na hry uvedené vyššie ako ich najsilnejšie. Hlavným dôvodom popularity tímu v kruhoch hazardných hier je to, že neustále podáva dobré výkony na najvyššej úrovni. To znamená, že tipujúci môžu spoľahlivo staviť na výhru tímu a majú vysoké šance na úspech stávok.

G2 eSports má tiež veľmi komplexnú webovú stránku, ktorá sa zvyčajne pravidelne aktualizuje. To znamená, že tipujúci môžu ľahko a pohodlne nájsť informácie o tíme. Tipujúci môžu tieto informácie použiť na rozhodovanie o stávkach. Vďaka tomu je tím obľúbenejší ako mnoho iných, pre ktorých je pre hráčov ťažké získať prístup k ich údajom. Informácie o G2 eSports zvyčajne zdieľajú aj milióny jeho fanúšikov.

Ďalším dôvodom, prečo je G2 eSports medzi stávkarmi populárny, je väčšina stávkových stránok eSports, ktoré pokrývajú ich stávkové trhy. To znamená, že tipujúci môžu ľahko nájsť stávkové trhy pre tím. Stačí im vybrať vhodnú stávkovú stránku.

Ďalším zrejmým dôvodom je, že hranie tímu je zvyčajne zábavné. Stávkujúci si môžu užiť streamovanie zápasov po stávkovaní, aby si užili hodnotu zábavy. Stávkujúci môžu dokonca zvážiť živé stávkovanie, pretože si užívajú sledovanie zápasov.

Prečo je G2 eSports populárny?
Ocenenia a výsledky G2 eSports

Ocenenia a výsledky G2 eSports

E-Sports Awards 2020

G2 eSports vyhral eSports Organisation of the Year v E-sports Awards 2020. To znamenalo jeden z najväčších úspechov tímu, ktorý prišiel po dlhom roku pôsobivých výkonov vo všetkých eSports. Zakladateľ organizácie získal počas toho istého podujatia aj ocenenie Osobnosť roka v e-športe.

To stúplo na zoznam úspechov tímu v tom roku ešte ďalej. Organizácia bola nominovaná na desať ďalších pozícií, čo naznačuje, ako dobre si v tom roku viedla. Udalosť sa konala online zo zrejmých dôvodov, ale to nezabránilo fanúšikom G2 eSports na celom svete v oslavách tohto úspechu.

Ocenenia a výsledky G2 eSports
Výsledky G2 eSports

Výsledky G2 eSports

Každá z ôsmich divízií tímov G2 eSports zaznamenala v priebehu roka niekoľko pôsobivých výkonov. V priebehu rokov boli divízie s nevýraznými výkonmi prerušené, čím bola organizácia silnejšia a lepšia. Nižšie sú uvedené niektoré vynikajúce výkony tímov G2 eSport, vďaka ktorým sa tím dostal medzi najpopulárnejšie tímy esports.

Counter-Strike: Globálna ofenzíva

Tím G2 eSports CS: GO vyhral v roku 2017 DreamHack Otvorené prehliadky a DreamHack Masters Malmo. Tiež vyhralo ESL Pro League Season 5 a eSports Championship Series 1. Najlepšie výkony v hre zarobili tímu viac ako 3,3 milióna dolárov.

liga legiend

Tím G2 eSports League of Legends vyhral letný šampionát 2020 LEC, jarný šampionát 2020, 2019 Mid Season Invitational, 2019 LEC Spring Split, 2017 EU LCS Spring a 2015 LCS Promotion. Patria medzi desiatky ďalších trofejí, ktoré tím získal. Existujú aj stovky ďalších turnajov v ktorej G2 eSports obsadil druhú alebo tretiu pozíciu, čo sú stále pôsobivé výkony.

dúha šesť obliehanie

Medzi najlepšie výsledky tímu Rainbow Six Siege patrí víťazstvo v Európskej lige 2020, GSA League 2020 a Six Invitation 2019. Ďalšie špičkové výkony, ktoré stoja za zmienku, boli v Six August 2020 Major, European League Season 1, European Open Clash a Pro League Season 11.

Valorant

Výkon tímu G2 eSports Valorant patrí nepochybne medzi najpôsobivejšie zo všetkých divízií organizácie. Vyhral niekoľko Valorant Ignition Series, vrátane Blast Twitch Invitational, LVL Clash 2, Allied E-sports Odyssey, Vitality European Open, WePlay Invitational a Mandatory.gg Cup. Posledný vrcholný výkon bol v roku 2021 na Stage 3 Masters, ktorý sa konal v Berlíne.

Raketová liga

G2 eSports Rocket League je držiteľom najnovšej trofeje pre tím, ktorú získal v januári 2022 za víťazstvo na RLCS Winter NA Regional Event 2. Ďalšie špičkové výkony sú na turnajoch ako RLCS Season X, Astronauts Star Circuit s1, Rocket League Championship Series Season 9 , okruh DreamHack Pro Circuit 2019 a majstrovstvá sveta 7. sezóny RLCS.

Výsledky G2 eSports
Najlepší a najobľúbenejší hráči eSports G2

Najlepší a najobľúbenejší hráči eSports G2

Marcin Jankowski

Marcin, ľudovo známy ako Jankos, je poľský hráč narodený v roku 1995. Ako Jungler hrá hru League of Legends. Jankos zarobil približne 492 000 $ odkedy bol aktívny a pomohol tímu vyhrať niekoľko turnajov. Získal niekoľko ocenení vrátane dvoch titulov MVP. Bol tiež prvým hráčom, ktorý vyhral viac ako 300 zápasov na majstrovstvách Európy League of Legends.

Kenny Schrub

Kenny Schrub, lepšie známy ako Kennys, hrá Counter-Strike: Global Offensive za tím G2 eSports. Francúzsky hráč sa narodil v roku 1995. Predtým, ako sa pripojil k G2 eSports, hral za niekoľko ďalších tímov, čo znamená, že k tímu prišiel s množstvom skúseností. Získal niekoľko ocenení, pričom jeden z jeho hlavných úspechov bol vyhlásený za hráča roka eSports The Game Awards.

Rasmus Winther

Rasmus je všeobecne známy ako Caps. Hrá rolu Mid Laner v hre League of Legends. Dánsky hráč začal hrať profesionálne v roku 2016, ale pred sezónou 2019 vstúpil do G2 eSports. V roku 2020 bol vymenovaný za MVP majstrovstiev Európy League of Legends.

Ben McMillan, známy ako CTZN, je britský profesionálny hráč eSPorts špecializujúci sa na hru Rainbow Six Siege. CTZN získal titul MVP na svojom prvom podujatí úrovne 1 v R6.

Najlepší a najobľúbenejší hráči eSports G2
Kde a ako staviť na G2 Esports?

Kde a ako staviť na G2 Esports?

Kde staviť na G2 Esports

Online stávkové stránky eSports ponúkajú najjednoduchší spôsob stávkovania na G2 eSports. Stovky stávkových stránok ponúkajú stávkové trhy pre väčšinu turnajov, ktorých sa G2 eSports zvyčajne zúčastňuje. Tipujúci si musia vybrať jednu z takýchto stávkových stránok a zaregistrovať sa podľa požiadaviek poskytovateľa stávok.

Pri výbere stávkovej stránky musia tipujúci urobiť niekoľko úvah, aby získali najlepšiu stávkovú platformu eSports. Zvolená stávková stránka hrá zásadnú úlohu pri určovaní skúseností tipujúcich.

Príklady úvah zahŕňajú licencovanie, dostupné spôsoby platby a bonusové ponuky. Jednoduchý spôsob, ako to urobiť, je skontrolovať renomovanú hodnotiacu stránku, ktorá obsahuje zoznam najlepších stávkových stránok eSports. Hodnotiaca stránka môže poskytnúť užitočné informácie a návrhy týkajúce sa výberu správnej webovej stránky podľa individuálnych potrieb.

Ako staviť na G2 Esports

Tipujúci musia najskôr vložiť prostriedky na svoje stávkové účty, ktoré použijú na uzatváranie stávok. Väčšina stávkových stránok ich ponúka niekoľko spôsob platby, čo umožňuje tipujúcim vybrať si to, čo im najviac vyhovuje. Ďalším krokom je výber zápasu G2 eSports a správneho typu stávky. Stojí za zmienku, že rôzne stávkové trhy majú rôzne kurzy.

Navyše, každý tipujúci, ktorý chce vyhrať, by mal vždy staviť na najlepšie e-športové tímy G2. Okrem zamerania sa na slávny esport tím, ktorý prináša výkony na najvyššej úrovni, je zodpovedné hranie neoceniteľné pri užívaní si hry.

Kde a ako staviť na G2 Esports?