Evil Geniuses

Evil Geniuss je jedným z najpopulárnejších tímov esports so sídlom v San Franciscu v Kalifornii. Patrí medzi najstaršie známe videoherné inštitúcie. Evil Geniuses svojou dlhou históriou formovali hernú scénu od svojho založenia v roku 1999. Ich úspech závisel od schopnosti hráčov vybrať si cestu a byť odvážni bez toho, aby ich obmedzovali požiadavky.

Efektívne uplatňovanie tejto stratégie viedlo k ich pokračujúcemu úspechu vo svete profesionálneho hrania a zanechalo dlhotrvajúcu stopu v ich histórii.

Evil Geniuses
Tímová viera

Tímová viera

Tím tiež predstavuje širokú škálu úspechov šikovných minulých hviezd. Tieto historické dedičstvá a veľké partnerstvá boli nápomocné pri získavaní špičkových talentov. Okrem toho pomohli tímu v ich úsilí vybudovať a znovu objaviť.

Odvážne stratégie tímu sú založené na ich dôvere, že víťazstvo je viac o príprave ako o víťazstve nad trofejou. Zvýšila latku neustálym výberom toho, čo je správne, a nie normami herného priemyslu. Profesionálna úroveň starostlivosti a rešpektovania členov tímu, vrátane hráčov, bola vynikajúca. Nové spôsoby odmeňovania divákov a fanúšikov predstavil aj špičkový esportový tím.

Tieto akcie zlepšili celkové šance tímu na úspech. Tím EG prešiel do herného sveta predstavením nových herných vizuálov v priebehu rokov. Tím úspešne pokročil v začleňovaní bojových športov do svojho herného sveta. Spolu s náborom nových hráčov tieto záväzky pomohli tímu udržať si konkurencieschopnosť v novom prostredí.

Tímy príležitostne prijímajú nábory a vždy sa zameriavajú na udržanie talentovaných zamestnancov. Potenciálni hráči dostávajú rovnaké príležitosti súťažiť a dostať šancu pripojiť sa k tímu. Vedenie tohto tímu uprednostňuje vášeň a talent pred nálepkami ako pohlavie, etnický pôvod či orientácia. Ich cieľom je, aby ich priestor rozpoznal všetkých hráčov.

Hry, ktoré slávny esportový tím je dobrý v Dota 2, League of Legends, CS: GO, Rocket League, EG Prodigies, LC Academy, Valorant a Fighting Games.

Tímová viera
Hráči Evil Geniuss

Hráči Evil Geniuss

Súpiska Dota 2 pre tím má pomerne veľa talentov. Arteezy (Artour Babaev Carry, Kanaďan), JerAx (Jesse Vainikka, Fínsky) a Nightfall (Egor Grigorenko, Rus) sú skúsení hráči tímu. Cr1t (Andreas Nielsen, Dán) a Filipínčan Abed (Abed Yusop) dopĺňajú tím 5 hráčov.

Tím League of Legends tvoria šikovní Contractz (Juan Arturo Garcia, Mexičan) a Svenskeren (Dennis Johnsen, Dánsko). Jiizuke (Daniele Di Mauro, Talian) a Danny (Kyle Sakamaki, Američan-Japonec) sú tiež skúsení a talentovaní členovia. Dvaja Juhokórejčania, Impact (Jeong Eon Young) a IgNar (Lee Dong-Geun) tvoria 6-členný tím.

Štyria hráči tvoria tím LCS Academy. Jojopyun (Joseph Pyun, Kanaďan) a TeamLuke (Luke Wasikowski, Američan) sú skúsení členovia tohto tímu. Šikovní a skúsení sú aj Mystiques (Patryk Piórkowski, Poľ.) a Tony Top (Zheng Fen, Číňan).

Hráči zastupujúci Zlí géniovia v CS: GO sú všetci Američania. Sú to Brehze (Vincent Cayonte), Stewie (Jake Yip), Autimatic (Timothy Ta), Rush (William Wierzba) a CeRq (Cvetelin Dimitrov), ktorý je bulharského pôvodu.

Hráči Rocket League sú traja Kanaďania: Skytec (Daniel Joseph Soetikno), Tomio (Tomio Phanlith Chan) a Shoryu (Quentin Perera). Dvaja Američania, Aspect (Joshua Yongjoon Lee) a Srtty (Jett Joye), ktorý je pôvodom z Austrálie, dopĺňajú 5-členný tím.

Temperature (Nolan Pepper) a Boostio (Kelden Pupello) sú Američania.

Hráči Rocket League majú dvoch hráčov; Rizex45 (Riccardo Mazzotta, Nemec) a Catalysm (Leonardo Christ Ramos, Nemecko-Kubánsky).

Medzi hráčov bojových hier patria Ricki (Ricki Ortiz), Dekillsage (Jon Coello) a SonicFox (Dominique McLean), všetko Američania.

Hráči Evil Geniuss
Najvýkonnejšie hry Evil Geniuss

Najvýkonnejšie hry Evil Geniuss

Counter-Strike: Globálna ofenzíva

Pôvodne bol tím Counter-Strike zložený výlučne z Kanaďanov. Teraz je prioritou, aby bol tím zložený z množstva skúsených a talentovaných hráčov. Vlastnosti CeRqa mu vyniesli uznanie na medzinárodných podujatiach ako ESL One Year York 2019. Bol to jeho prvý turnaj pod hlavičkou EG. Ich hry sú vždy ponúkané na trhoch prostredníctvom špičkových stávkových stránok na e-športy.

Brehze je spoluhráčom s CeRqom už viac ako dva roky. Jeho súpiska tiež rozširuje jeho silné stránky v hre. Obaja sa etablovali ako hlavná hrozba tým, že dôsledne dávali veľké počty. Skúsenosti Jakea a Willa tiež výrazne prospeli tímu. Will strávil väčšinu svojej kariéry súťažami na najvyšších úrovniach v Európe. Na jar 2020 vyhral jarné finále BLAST.

Tim tiež poskytuje tejto skupine bohaté skúsenosti. HLTV ho označila za jedného z 20 najlepších hráčov roka po tom, čo vyhral ESL Major Boston v roku 2018. Vďaka kombinácii skvelých hráčov sa tím Dota 2 Epic Geniuses stal jedným z najnebezpečnejších na veľkých šampionátoch. Vďaka jedinečnej kombinácii šikovných a skúsených hráčov získal tím niekoľko titulov.

liga legiend

V januári 2013 sa subjekt EG rozhodol vstúpiť na scénu League of Legends. V súčasnosti má League of Legends obrovské množstvo talentov. Contractz je jungler známy svojimi schopnosťami hrať a nosiť štýl.

Impact je tiež považovaný za jeden z najlepších top lanerov v histórii hry. Vyhral množstvo regionálnych majstrovstiev v Kórei a Severnej Amerike. Okrem toho vyhral aj Majstrovstvá sveta v roku 2013. Svenskeren začal svoju súťažnú ligovú kariéru vo veku 15 rokov. V priebehu rokov si vybudoval meno ako špičkový jungler už takmer desať rokov.

Danny je 17-ročný hráč ADC, ktorý sa odkedy sa pripojil k súpiske LCS z Amateur na jar 2021, vypracoval na jeden z najlepších talentov NA.

IgNar je skúsený podporný hráč, ktorý v minulosti zastupoval Misfits a FlyQuest v troch rôznych regiónoch, pričom získal niekoľko najvyšších umiestnení a dve svetové vystúpenia. Je známy tým, že je jedným z najlepších tvorcov hry. Jeho zásnuby s podpisovými šampiónmi vyvolali v jeho oponentoch strach.

Kombinácia týchto obrovských talentov pod legendami vyhrala pre tím niekoľko trofejí.

Najvýkonnejšie hry Evil Geniuss
Prečo sú zlí géniovia populárni

Prečo sú zlí géniovia populárni

Tím EG sa v priebehu rokov ukázal ako pôsobivý. V súčasnosti je považovaný za jeden z najsilnejších v tomto odvetví. Partnerstvá, ktoré vznikli v dôsledku ich herného úspechu, spopularizovali tím. Community, je skupina, ktorá podporuje diverzifikáciu hier. Zaviazali sa, že budú spolupracovať na zvýšení účasti menšinovej mládeže na hrách a hernom priemysle.

Podporili tiež rozmanitosť v tíme a medzi svojimi fanúšikmi. Tvrdia, že pri online hraní nikdy neviete, kto je na druhej strane. Preto nezáleží na tom, kto sú, ako vyzerajú alebo či zdieľajú rovnaký jazyk, pokiaľ majú šialené schopnosti. Všetci sú spolu a vyhrajú.

Wolverhampton Wanderers a Monster Energy sú obaja partneri klubu. Ide o dve obrovské značky, ktoré sú známe po celom svete. Výsledkom je, že pomohli k ďalšej popularizácii Evil Genius ako jedného z najlepších esports tímov.

LG UltraGear je tiež významným partnerom. Majú herné obrazovky, ktoré sú profesionálnej kvality a sú určené na vážne hranie. Vysokovýkonné funkcie, ktoré reagujú na všetky trháky, ktoré Evil Geniuses hrajú, sú vyvinuté týmto partnerom. Okrem toho poskytujú každej hre najčistejšie vizuálne prvky, najrýchlejšie obnovovacie frekvencie a najostrejšiu čistotu. Tie umožňujú tímu hrať hry a zároveň sa rozprávať so svojimi fanúšikmi po celom svete.

Prečo sú zlí géniovia populárni
Víťazné tímy zlých géniov a najpamätnejšie momenty

Víťazné tímy zlých géniov a najpamätnejšie momenty

CS GO

EG začali hrať Counter-Strike začiatkom roku 2000. V roku 2009 dosiahli úspech po tom, čo sa prihlásili do zaniknutého zoznamu Complex Gaming. V dôsledku toho vyhrali finále IEM IV American Championship. Napriek tomu v roku 2012 ukončili svoju divíziu Counter-Strike. Zakúpenie súpisky NRG Esports v roku 2019 umožnilo tímu EG získať späť svoje postavenie.

Jednotka EG CSGO zaznamenala v posledných súťažiach silné výsledky. Ich víťazstvo prišlo v auguste na r ESL One: Kolín 2020 online turnaj v Severnej Amerike. V júni boli menovaní za šampiónov amerického finále BLAST Premier: Spring 2020. V roku 2020 obsadili prvé miesto aj v súťaži CS: Summit 6 Online: North America.

Dota 2

Po roku 2011 International, Evil Geniuss oznámili svoju novú divíziu Dota 2 v októbri 2011. Kurtis 'Aui 2000' Ling získal EG v roku 2014 od Cloud9 a Sumail. Tím vyhral The International 2015 a odniesol si odmenu 6 616 014 USD. Bola to najväčšia herná cena, aká bola kedy udelená v histórii e-športu. Tím skončil druhý na troch veľkých turnajoch v roku 2021. Išlo o turnaje Dota Pro Circuit 2021: S2 – NA Upper Division a ONE Esports Singapore Major 2021: League of Legends.

Predtým, ako sa Evil Geniuses v roku 2014 skutočne presťahovali do Severnej Ameriky, vstúpili do League of Legends v roku 2013 a odohrali dva splity v EU LCS. Bojovali v Severnej Amerike a boli nútení predať svoje miesto v lige spoločnosti Winterfox. Vrátili sa do NA LCS v roku 2019 po získaní franšízového slotu Echo Fox. Získali cenu LCS 2021 Rookie of the Year. Okrem toho vyhrali cenu LCS 2021 Coaching Staff of the Split, ako aj cenu LCS 2021 Summer Split All-Pro Team. Na jarnom Splite LCS 2020 skončili na druhom mieste.

Víťazné tímy zlých géniov a najpamätnejšie momenty
Kde a ako staviť na zlých géniov

Kde a ako staviť na zlých géniov

Používatelia by mali byť plnoletí a mali by si byť plne vedomí rizík spojených s hazardnými hrami. Tiež by im predtým nemalo byť zakázané stávkovanie. The najlepšie stávkové stránky na e-športy na nájdenie trhov v tímoch Evil Geniuses sú GGBet, Rivalry, ArcaneBet, Vulkanbet a BetDSI. Víťazi turnajov, stávky na peňažnej hranici, nad/pod, prvá mapa a stávky na handicap sú len niektoré zo stávkových možností dostupných na týchto stránkach. Ale aj tak, stávkovanie na Evil Geniuss, ako každá iná hazardná hra, so sebou nesie riziko.

Tímy súťažia v rôznych konkurenčných online hrách a etablovali sa ako široko uznávaná popredná herná spoločnosť. V dôsledku toho si hráči musia vybrať stránku, ktorá je pre nich vhodná. Potom by mali zarábať na bonusoch. Bonusové ponuky Esports sú dostupné na niektorých z týchto stávkových stránok pre nových aj existujúcich hráčov. Tieto bonusy zvyšujú hotovostné rezervy. Umožňujú tak tipujúcim staviť viac skutočných peňazí, čím sa zvyšuje šanca na úspech.

Vyžaduje sa aj jasná stratégia stávkovania. Mať približnú predstavu o herná stávková stratégia ktoré použijete, vám pomôže uspieť. Tiež vás chráni pred iracionálnymi hazardnými hrami na základe vašich emócií.
Ak chcete mať aktuálne informácie o tíme a jeho hráčoch, musíte sledovať tímové účty na sociálnych sieťach a oznámenia na webových stránkach. Je dôležité poznať rôzne stávkové trhy a začať porovnávať kurzy ponúkané rôznymi stávkovými stránkami. Ak to urobíte, pomôže to hráčom využiť skvelé dostupné stávkové príležitosti a zvýšiť tak svoje šance na výhru.

Kde a ako staviť na zlých géniov