Top 10 Transfer Money ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Správna správa stávkového účtu eSports je dôležitým aspektom zodpovedného hrania. Stávkovanie si vyžaduje peniaze a na to, aby ste si mohli užiť to, čo stávková kancelária ponúka, je potrebný dobre financovaný účet. Prevod peňazí cez banku patrí medzi najpoužívanejšie platobné metódy na online stávkových stránkach esports. Takmer každý hráč vlastní bankový účet, miestny alebo medzinárodný.

V jednom alebo druhom bode sa ocitnú pomocou tejto metódy na prevod peňazí do online bookmakera. Každý hráč, ktorý chce využiť túto možnosť, by mal mať nejaké základné znalosti o tom, ako to funguje a aké sú jeho výhody a nevýhody. Tento článok ich podrobne rozoberie.

O stávkovaní na e-športy s prevodom peňazí

O stávkovaní na e-športy s prevodom peňazí

Prevod peňazí z jedného bankového účtu na druhý možno vysledovať až do roku 1 800 pred Kristom. Myšlienka začala v Babylone, keď poskytovatelia pôžičiek poskytovali pôžičky a účtovali úroky. Zároveň Roman a grécky banky prijímali vklady ako úspory.

V priebehu histórie prešla banková technológia niekoľkými zvratmi, no najvýznamnejšou zmenou bola možnosť prevádzať peniaze cez internet. Online bankovníctvo začalo hneď, ako sa v polovici 90. rokov internetové pripojenie stalo globálnou záležitosťou.

Je prevod peňazí populárny?

Prevod peňazí je pravdepodobne najstarší spôsob transakcií. Je to tiež najpopulárnejší platobný systém vo všetkých krajinách sveta. Nie je žiadnym prekvapením, že je najpoužívanejší možnosť platby za stávkovanie na e-športy. Takmer všetky komerčné banky dnes majú platformu online bankovníctva, kde sa používatelia zaregistrujú na monitorovanie a správu svojich financií na diaľku.

Niektoré banky prevádzajú peniaze elektronicky bez poplatku, pokiaľ má príjemca účet v tej istej inštitúcii. Iní to urobia za poplatok, ale čas prevodu závisí od príslušnej sumy.

O stávkovaní na e-športy s prevodom peňazí
Ako vykonať vklad pomocou prevodu peňazí

Ako vykonať vklad pomocou prevodu peňazí

Keď sa stávkujúci rozhodnú previesť peniaze cez banku, aby mohli začať hrať stávky eSports, musia poznať ID bankového účtu online esport stávková kancelária. Na svete existuje nespočetné množstvo bankových systémov, takže proces elektronického prevodu finančných prostriedkov nemusí byť v rôznych bankách rovnaký. Podobne sa bude tento proces líšiť z hľadiska transakčných limitov a časových rámcov prevodu. Priemerný čas prevodu je však 24 – 48 hodín pre miestne banky alebo 2 – 5 pracovných dní pre medzinárodné banky.

Použitie prevodu peňazí v online stávkových kanceláriách esport

Napriek jemným rozdielom v bankových systémoch zostáva základný koncept rovnaký. Tipujúci na Esports, ktorí uprednostňujú tento spôsob vkladu, použijú proces, ktorý vyzerá takto:

 1. Zaregistrujte si osobný účet v stávkovej kancelárii eSports
 2. Otvorte účet pomocou prihlasovacích údajov
 3. Prejdite do sekcie bankovníctvo/platba/pokladňa
 4. Vyberte online bankovníctvo, bankový prevod alebo priamy bankový prevod
 5. Označte obľúbenú bankovú inštitúciu
 6. Prihláste sa do zabezpečenej brány alebo zadajte smerovacie číslo a číslo účtu
 7. Overte prihlásenie cez mobilnú aplikáciu, e-mailovú výzvu alebo jednorazové heslo odoslané prostredníctvom SMS
 8. Pridajte, koľko chcete vložiť na stávkový účet eSports
 9. Potvrďte platbu
 10. Získajte kredit za stávkovanie
Ako vykonať vklad pomocou prevodu peňazí
Ako vykonať výber pomocou prevodu peňazí

Ako vykonať výber pomocou prevodu peňazí

Každý hráč, ktorý využíva stránky elektronického obchodu na podnikanie, chápe, aké ľahké môže byť prevod peňazí z webovej stránky na individuálny bankový účet. Výber výhry zo stávkovej kancelárie je opakom vkladu.

 1. Otvorte stávkovú stránku eSports a prihláste sa pomocou hesla a e-mailu alebo používateľského mena
 2. Prejdite na stránku bankovníctva/pokladníka/platieb
 3. Potvrďte výhru a sumu, ktorú chcete vybrať
 4. Vyberte si spôsob platby pre výber – internet banking, bankový prevod alebo bankový prevod
 5. Poskytnite jedinečné ID online bankovníctva
 6. Overte stávkový účet a bankové ID (musí byť synchronizované)
 7. Počkajte na schválenie
 8. Stávková kancelária prevedie peniaze na bankový účet hráča do 2-5 pracovných dní

Prevodové výbery peňazí nie sú okamžité. Po prvé, Poskytovateľ stávok eSports overenie identity hráča bude chvíľu trvať. Ide o kľúčové bezpečnostné opatrenie pre online hazardné hry, ktoré pomáha predchádzať akémukoľvek online podvodu. Stáva sa čoraz bežnejšie, že online hazardní hráči sú oklamaní o svoje ťažko zarobené výhry. To je dôvod, prečo všetky legitímne a bezpečné stránky potrebujú čas, aby znova skontrolovali, či sa osoba žiadajúca o výber skutočne zúčastnila na uzatváraní stávok eSports.

Ako vykonať výber pomocou prevodu peňazí
Výhody a nevýhody prevodu peňazí

Výhody a nevýhody prevodu peňazí

Keď hráči eSports prevádzajú peniaze online, spravujú svoje bankové účty prostredníctvom mobilných zariadení alebo počítačov. To znamená, že na dokončenie transakcií nemusia navštevovať svoje pobočky. To prichádza s výhodami aj nevýhodami, ako je uvedené nižšie.

Pros

 • Schopnosť vkladať peniaze na online stávkové stránky esports niekoľkými kliknutiami alebo potiahnutím obrazovky telefónu
 • Relatívne nižšie náklady na prevod
 • Bezpečné útočisko pri pokladni

Zápory

Niekedy je potrebné nájsť bankomat alebo bankovú inštitúciu, aby ste mohli vložiť peniaze na svoje účty pred ich odoslaním na online stávkový účet eSports. Tento proces môže byť komplikovaný. V závislosti od krajiny môžu byť hazardné transakcie vysledované alebo prísne obmedzené úradmi.

 • Môže podliehať prísnym zákonom a nariadeniam danej krajiny
 • Ťažký presun
Výhody a nevýhody prevodu peňazí
Proces otvorenia účtu prevodom peňazí

Proces otvorenia účtu prevodom peňazí

Na získanie účtu na prevod peňazí potrebujete občiansky preukaz, čo znamená, že musia byť plnoletí. Je tiež možné otvoriť si medzinárodný účet, ktorý môže obsahovať rôzne meny. Takéto účty sú však často obmedzené, pokiaľ ide o množstvo transakcií denne. Navyše, vykonanie bankového prevodu do inej krajiny trvá dlhšie.

Niektoré krajiny umožňujú maloletým mať bankové účty, ale musia byť pod dohľadom dospelých opatrovníkov alebo rodičov. Otvorenie nového bankového účtu si nevyžaduje ďalší bankový účet, pretože každá inštitúcia funguje samostatne.

Ako si založiť účet

Otvorenie bankového účtu s prevodom peňazí si vyžaduje jednoduchý, ale formálny postup.

 • Výber bankovej inštitúcie a typu účtu: Každá banka má iné možnosti účtu, tj bežný účet, účet s pevným vkladom, sporiaci účet atď. Bežný účet funguje najlepšie pre online prevod peňazí.
 • Vyplnenie osobných údajov: Formulár na otvorenie účtu je ako návrh. Tu žiadateľ uvedie svoje celé meno, e-mail, telefónne číslo, adresu a podrobnosti o dodržiavaní daňových predpisov.
 • Dôkaz identity: Bankové inštitúcie budú žiadať fotografiu pasového formátu, občiansky preukaz, odtlačok prsta a podpis.
 • Vytvorenie profilu online bankovníctva: Po prijatí žiadosti si zákazník môže otvoriť účet na prevod peňazí online. Proces je možné vykonať na webovej stránke banky alebo v príslušnej mobilnej aplikácii.
Proces otvorenia účtu prevodom peňazí
Možnosti zákazníckej podpory prevodu peňazí

Možnosti zákazníckej podpory prevodu peňazí

Účty prevodu peňazí sú spravované z fyzických pobočiek a na diaľku. Aj keď je možné vstúpiť do finančnej inštitúcie a na niečo sa opýtať, online komunikácia je pohodlnejšia. Dôveryhodní poskytovatelia majú špecializované call centrá a ich online agenti sú vždy k dispozícii na rozhovor so zákazníkmi. Najbežnejšie kanály riešenia problémov zákazníkov sú:

 • Telefón
 • Email
 • Online dopytový formulár
 • Živý chat

Väčšina finančných inštitúcií otvára svoje telefónne linky ráno a zatvára ich večer. Cez víkendy a sviatky nemusia v niektorých hodinách fungovať telefonické hovory. Na e-maily a online formuláre sa odpovedá do 24 – 48 hodín. Väčšina živých rozhovorov je k dispozícii v bankových aplikáciách. Niektoré sú povolené pre roboty, zatiaľ čo iné zahŕňajú zástupcov ľudských zákazníkov.

Možnosti zákazníckej podpory prevodu peňazí