Top 10 Sofort ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Sofort patrí medzi najobľúbenejšie platobné možnosti v Európe, najmä v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku a vo viac ako 40 krajinách. V súčasnosti má viac ako 147 miliónov aktívnych používateľov. Vďaka tomu je nevyhnutnou súčasťou väčšiny online firiem, ktoré sa zameriavajú na európskych zákazníkov, vrátane stránok s online stávkovaním. Platobná metóda Sofort je obzvlášť populárna medzi hráčmi e-športov kvôli svojim pokročilým bezpečnostným funkciám.

Špičková bezpečnosť je vo svete online hazardných hier nevyhnutná, aby sa zabránilo tomu, aby sa stávkujúci stali obeťou mnohých podvodných stránok. Na rozdiel od elektronických peňaženiek sa používatelia Sofort nemusia nevyhnutne registrovať do služby alebo vytvárať virtuálny účet. Môžu použiť svoje bankové údaje na uskutočňovanie transakcií a zvoliť si postup overenia.

Sofort je banková metóda v reálnom čase, ktorá používateľom umožňuje vykonávať rýchle a jednoduché online platby vrátane vkladov do kasín eSports. Značka Pay Now vznikla v roku 2014 potom, čo Klarna Group získala Sofort. V roku 2017 Klarna získala aj priameho konkurenta Sofortu, BillPay. Tento krok upevnil pozíciu spoločnosti Sofort ako jedného z najväčších platobných riešení v Európe s viac ako 70 000 obchodníkmi a spracovávajúcimi viac ako 3 000 000 transakcií každý mesiac.

Centrála Pay Now sa nachádza v Mníchove, Bayern. Organizácia má však obchodné zastúpenia v Španielsku, Belgicku a Poľsku. Spoločnosť spolupracuje aj so 66 poskytovateľmi platieb v celej Európe.

Section icon
Je Sofort populárny?

Je Sofort populárny?

Sofort sa v odvetví e-športov preslávil ako poskytovateľ bezpečných online platieb. Hlavným dôvodom jeho popularity je, že hráči nemusia zadávať údaje o svojej bankovej karte. Navyše si na používanie služby ani nemusia vytvárať účet.

To zaisťuje, že žiadny obchodník nemôže uchovávať informácie o kreditných alebo debetných kartách používateľov. Namiesto toho Sofort umožňuje používateľovi používať svoje online bankové údaje na vklady. Používatelia tiež dostávajú okamžité upozornenia na všetky uskutočnené vklady. Pre prípad vkladu finančných prostriedkov na a e-športová stávková stránka, používanie služby umožňuje tipujúcim pokračovať v stávkovaní hneď, ako schvália svoje vkladové transakcie.

Je Sofort populárny?
Ako vložiť pomocou Sofort

Ako vložiť pomocou Sofort

Aby mohli hráči financovať účet eSports v Sofort, musia mať účty v určených bankách v ktorejkoľvek z 13 európskych krajín, kde je Sofort k dispozícii. Okrem toho musia používatelia pred začatím procesu vkladu potvrdiť, či ich banky podporujú službu. Ďalším krokom je zabezpečiť, aby stávková kancelária eSports akceptovala vklady Sofort. Napokon, tipujúci by sa mali uistiť, že majú na svojich bankových účtoch dostatok peňazí na financovanie vkladu, ktorý chcú vložiť.

Používanie Sofort v online stávkových kanceláriách

Noví používatelia sa budú musieť pred pokračovaním zaregistrovať na stávkovej stránke. S účtom si tipujúci môžu vybrať Sofort z možností vkladu na bankovej stránke. Mala by sa zobraziť vyskakovacia stránka s poľom na vyplnenie sumy, ktorá sa má vložiť.

Odoslaním žiadosti o vklad sa používatelia presmerujú na používateľské rozhranie Sofort. Používatelia potom musia potvrdiť, že spustili vklad, a vybrať banku a účet, z ktorých budú prostriedky vložené. Overovacie číslo transakcie bude používateľovi automaticky zaslané prostredníctvom SMS. Zadaním kódu potvrdíte transakciu, ktorá bude okamžite spracovaná.

Vkladové limity

Sofort nemá žiadne obmedzenia týkajúce sa sumy, ktorú môžu tipujúci vložiť na svoje stávkové účty eSports. Vo väčšine prípadov sú tieto spôsoby vkladu nastavené stávkovými stránkami eSports.

Ako vložiť pomocou Sofort
Ako vykonať výber pomocou Sofort

Ako vykonať výber pomocou Sofort

Hlavnou nevýhodou Sofortu je, že nepodporuje výbery. To znamená, že stávkujúci musia preskúmať alternatívne spôsoby platby pre výbery. Na výber je množstvo ďalších alternatív, z ktorých každá má iné výhody a nevýhody.

Správna voľba sa zvyčajne scvrkáva na pohodlie, náklady na transakcie a osobné preferencie. Napríklad možnosť platby výberom, ktorá podporuje mobilné výbery odkiaľkoľvek a nulové poplatky za transakcie, bude s najväčšou pravdepodobnosťou dobrou voľbou, pokiaľ bude dôveryhodná.

Dobrá vec na výberoch z eSports je, že stávkujúci majú k dispozícii dlhý zoznam hodnotných možností. Okrem hotovosti tu sú niektoré z alternatív Sofort, ktoré možno použiť na výber peňažných výhier z akéhokoľvek kasína eSports:

 • Kreditné karty, napr. Visa, MasterCard a American Express
 • E-peňaženky, napr. Skrill, Neteller a Paypal
 • Priame bankové prevody
 • Predplatené karty, napr. PaySafeCard
 • Kryptomena, napr. bitcoin, litecoin

V ideálnom prípade ktorýkoľvek z vyššie uvedených spôsobov výberu závisí od osobných preferencií. Preto sa hráčom odporúča, aby pri skúmaní akejkoľvek Sofortovej alternatívy vykonali náležitú starostlivosť.

Ako vykonať výber pomocou Sofort
Sofortove výhody a nevýhody

Sofortove výhody a nevýhody

Pros

 • Zabezpečiť: Sofort pridáva ďalšiu vrstvu súkromia a bezpečnosti pri vkladoch na stávkové stránky eSports. To sa deje pomocou dvojfaktorovej autentifikácie, protokolov SSL, pokročilého šifrovania a mnohých ďalších bezpečnostných funkcií. Bankové informácie používateľa sa tiež nikdy nezdieľajú so žiadnou treťou stranou, čo zaručuje súkromie používateľa.

 • Okamžité vklady: Vklady uskutočnené cez Sofort sú zvyčajne okamžité. Čiastka vkladu sa pripíše na herný účet užívateľa po autorizácii transakcie. Stávkujúci môžu pokračovať v stávkovaní na svoje obľúbené eSports hry, len čo potvrdia platby.

 • Prijíma refundácie a kompenzácie: Sofort podporuje refundácie a kompenzácie. To sa zvyčajne hodí, keď poskytovateľ stávok eSports alebo tipujúci urobí chybu a chce transakciu zvrátiť. Má však prísne opatrenia na zabránenie podvodom pri žiadostiach o vrátenie peňazí alebo kompenzáciu.

 • Hráči si nemusia otvárať účet: Používatelia Sofort nie sú vystavení zdĺhavému procesu otvárania účtu, čo dáva platobnej službe konkurenčnú výhodu oproti väčšine kasínových platobných možností eSports.

Zápory

 • Poskytovateľ platieb neponúka globálne pokrytie
 • Nedá sa použiť ako možnosť výberu
Sofortove výhody a nevýhody
Proces otvorenia účtu Sofort

Proces otvorenia účtu Sofort

Ako si založiť účet

Medzi vecami, ktoré robia Sofort tak pohodlným, je to, že nevyžaduje, aby si používatelia pred využívaním platobných služieb vytvorili účty. Jedinou požiadavkou je, aby používatelia mali bankové účty, ktoré službu podporujú. Stávkujúci môžu použiť svoje online bankové údaje na vloženie prostriedkov na svoje stávkové účty eSports. Hlavným rozdielom pri používaní Sofort je, že nebudú musieť poskytovať svoje bankové údaje kasínu, čo funguje ako ďalšia vrstva ochrany.

Veková hranica

Sofort nemá žiadne vekové obmedzenie, pokiaľ ide o to, kto môže službu využívať, keďže nepracuje ako bankový účet. Väčšina bánk však zvyčajne stanovuje minimálnu vekovú hranicu 18 rokov pre používateľov na otvorenie účtov. V predvolenom nastavení je veková hranica pre používanie Sofort 18 rokov. Neexistujú žiadne ďalšie významné obmedzenia používania Sofort.

Proces otvorenia účtu Sofort
Možnosti zákazníckej podpory Sofort

Možnosti zákazníckej podpory Sofort

Sofort je známy tým, že ponúka skvelé služby zákazníkom. Zástupcovia zákazníkov zvyčajne reagujú profesionálne a promptne. Existujú dva hlavné kanály zákazníckej podpory, ktoré sú zvýraznené nižšie.

Telefón

Najjednoduchší a najefektívnejší spôsob prístupu k službám zákazníckej podpory je prostredníctvom telefonických hovorov. Každá podporovaná krajina má vyhradené telefónne číslo, na ktoré môžu používatelia zavolať a porozprávať sa so zástupcami podpory. Používatelia môžu nájsť telefónne čísla na stránke pomoci na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Sofort.

Email

Alternatívnym spôsobom kontaktovania zástupcov zákazníkov je e-mail. E-maily prídu vhod pri posielaní popisných otázok. Získanie e-mailových odpovedí však zvyčajne trvá jeden až tri dni. E-mailová adresa zákazníckej podpory je support@Sofort.com.

Hráči môžu tiež získať odpovede na stránke pomoci Sofort. Stránka obsahuje množstvo informácií týkajúcich sa bežných problémov a často kladených otázok. Okrem toho funkcia vyhľadávania umožňuje používateľom hľadať riešenia konkrétneho problému, s ktorým sa stretávajú.

Možnosti zákazníckej podpory Sofort