Stávkové kancelárie e-športov akceptujú Payz

Payz je online platobné riešenie s globálnou klientelou. V súčasnosti sú služby dostupné vo viac ako 170 rôznych krajinách a podporujú viac ako 46 cudzích mien. Všetky služby sú predplatené, čo znamená, že používatelia musia vložiť prostriedky na svoje účty Payz pred uskutočnením akýchkoľvek platieb pomocou služby. To zahŕňa prevod peňazí na online stávkový účet.

Okrem online platieb môžu používatelia získať aj Payz Mastercard. Mastercard od Payz sa dá použiť na nákupy vo fyzických miestach alebo výbery z bankomatov kdekoľvek na svete. Karta má pokročilé bezpečnostné funkcie, z ktorých niektoré môžu používatelia spravovať zo svojich účtov.

Stávkové kancelárie e-športov akceptujú Payz
O spoločnosti PayzAko vložiť peniaze cez PayzAko vykonať výber s PayzPayz profíciPayz mínusyProces otvorenia účtu PayzMožnosti zákazníckej podpory Payz
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserMartina NovákováLocaliser
O spoločnosti Payz

O spoločnosti Payz

Payz je populárny poskytovateľ online platieb so stovkami tisíc aktívnych používateľov po celom svete. Väčšina online podnikov ho ponúka aj ako spôsob platby, aby využili jeho popularitu.

História spoločnosti Payz

Spoločnosť Payz bola založená už v roku 2000 pod názvom EcoCard. Potom bola spoločnosť premenovaná na Payz. V priebehu rokov spoločnosť Payz naďalej poskytovala a zlepšovala svoje služby. V roku 2009 sa PSI-Pay, britská spoločnosť, ktorá vlastní Payz, stala hlavným členom Mastercard Company a začala vydávať karty. V tom istom roku bola vydaná aj ich aplikácia pre iPhone.

V roku 2013, po rebrandingu spoločnosti na Payz, spustila mobilnú verziu stránky. V roku 2016 zaviedla na web ďalšie bezpečnostné funkcie vrátane procesu verifikácie v dvoch krokoch. Všetky prišli s novým dizajnom ekoúčtu.

Možnosti platby

Používatelia musia vložiť prostriedky na svoje účty Payz predtým, ako budú môcť vykonávať akékoľvek transakcie z účtu. Existuje niekoľko spôsobov vytvárania vkladov. Medzi najobľúbenejšie možnosti patrí používanie kreditných kariet, debetných kariet, priamych bankových prevodov a možností miestnych vkladov.

Používatelia potom môžu uskutočňovať platby zo svojich účtov priamo na účty príjemcov vrátane online podnikov. Platby môže iniciovať aj podnik, pričom používatelia budú musieť vykonať iba potvrdenia. To je zvyčajne prípad online bookmakerov, kde stávkový účet tipujúceho iniciuje transakcie. Ďalším spôsobom platby je Payz Mastercard. Používatelia preto musia nájsť predajne, ktoré akceptujú kartu.

O spoločnosti Payz
Ako vložiť peniaze cez Payz

Ako vložiť peniaze cez Payz

Pred vykonaním akéhokoľvek vkladu do online kasína musí mať hráč účet Payz. Registrácia účtu je pomerne jednoduchá a bezplatná. Všetko, čo používatelia musia urobiť, je zadať svoje informácie a e-mailovú adresu. Musia tiež odpovedať na bezpečnostné otázky a zvoliť si heslo z bezpečnostných dôvodov. Po potvrdení e-mailovej adresy bude účet pripravený na použitie.

Používatelia potom môžu vkladať prostriedky na účty Payz pomocou preferovaných metód, ako sú kreditné karty alebo miestne platobné možnosti. Používatelia môžu tiež pripojiť svoj Payz k svojim bankovým účtom. To im umožní uskutočňovať prevody z ich bankových účtov priamo na ich online kasínové účty. To pomáha zabezpečiť rýchlejšie dokončenie vkladov, pretože priame bankové vklady zvyčajne trvajú dlhšie.

Vkladové limity

Rôzni poskytovatelia stávok majú zvyčajne nastavené rôzne limity pre minimálne a maximálne sumy, ktoré môžu hráči vložiť za deň. Hráči môžu vkladať aj niekoľkokrát za deň, čo im umožňuje obísť maximálne limity transakcií. Hráči musia mať iba dostatok prostriedkov na svojich Payz účtoch.

Obmedzujúcim faktorom je, že Payz má limity týkajúce sa sumy, ktorú môžu používatelia kedykoľvek držať na svojich účtoch. Suma sa zvyčajne odvíja od úrovne účtu. Napríklad strieborný účet umožňuje maximálny zostatok 15 000 eur. Úroveň VIP účtu nemá žiadne obmedzenia pre zostatok na účte. Minimálna výška jednej transakcie je zvyčajne 10 eur pre všetky úrovne účtu.

Ako vložiť peniaze cez Payz
Ako vykonať výber s Payz

Ako vykonať výber s Payz

Výber prostriedkov z online kasína pomocou Payz je tiež relatívne jednoduchý. Hráči sa musia najprv prihlásiť do svojich kasínových účtov a potvrdiť, že majú dostatok prostriedkov na výber. Ďalším krokom by malo byť potvrdenie, či online kasíno ponúka Payz ako možnosť výberu.

Hráči potom môžu prejsť na bankovú stránku svojich stávkových účtov a nájsť možnosti výberu Payz. Ďalším krokom je vyplnenie sumy výberu sumy a účtu, na ktorý má kasíno poslať prostriedky. Pri prvom použití presmeruje platobná stránka kasína používateľov na ich účty Payz, kde stačí potvrdiť prepojenie účtu s kasínom.

Časy spracovania výberu

Časy spracovania výberu sa v jednotlivých online kasínach líšia. Vo väčšine kasín výbery zvyčajne trvajú jeden až tri pracovné dni. Prostriedky je možné použiť alebo previesť na iný účet hneď, ako sa objavia na Payz. Výber je možný aj cez mobil za predpokladu, že hráči majú prístup do online kasína cez mobil.

Ako vykonať výber s Payz
Payz profíci

Payz profíci

Uskutočňovanie vkladov a výberov cez Payz je rýchle a jednoduché. Pri používaní platobnej metódy nie je potrebná žiadna významná krivka učenia.

  • Používatelia Payz môžu získať predplatenú debetnú kartu. Karta Payz Mastercard sa môže hodiť vždy, keď používatelia nemajú prístup k svojim online účtom.
  • Podporuje 47 rôznych mien, vďaka čomu je uskutočňovanie medzinárodných platieb celkom jednoduché.
  • Transakcie sú pomerne rýchle. Neexistujú žiadne zdĺhavé schvaľovacie procesy na spracovanie transakcií.
  • Ponúka špičkové bezpečnostné funkcie, ktoré zaistia, aby si užívatelia mohli pri transakciách užívať pokoj.
Payz profíci
Payz mínusy

Payz mínusy

  • Ich služby nie sú v niektorých krajinách dostupné
  • Za interné prevody si účtuje poplatky
  • Účty majú niekoľko obmedzení na základe úrovní.
Payz mínusy
Proces otvorenia účtu Payz

Proces otvorenia účtu Payz

Na registráciu účtu Payz musia používatelia najskôr navštíviť oficiálnu webovú stránku Payz a kliknúť na tlačidlo Zaregistrovať sa. Používatelia potom budú musieť zadať rôzne podrobnosti, ako je e-mailová adresa a krajina pobytu. Používateľ si tiež musí vybrať používateľské meno, preferovanú menu a preferovaný jazyk a potom vytvoriť heslo. Aby sa minimalizovalo riziko chýb, používatelia musia vytvorené heslo zadať dvakrát.

Ďalším krokom je zadanie osobných údajov. Patria sem celé meno, dátum narodenia a číslo mobilného telefónu. Používatelia musia tiež zadať overovací kód a potom si prečítať zmluvné podmienky a súhlasiť s nimi. Účet bude pripravený na použitie ihneď po kliknutí na tlačidlo Vytvoriť účet. Používatelia však stále musia kliknúť na odkaz odoslaný na ich e-mailovú adresu na účely overenia.

Požiadavky

Existuje niekoľko požiadaviek, ktoré musia používatelia splniť, aby si mohli otvoriť účet Payz. Prvým je, že používatelia musia byť obyvateľmi krajín, v ktorých je povolený Payz. Ďalšou hlavnou požiadavkou je, že používateľ musí byť starší ako 18 rokov.

Prepojenie s bankovým účtom

Payz je možné prepojiť s bankovým účtom. Vďaka tomu je prevod prostriedkov medzi bankovým účtom a účtom Payz celkom jednoduchý.

Proces otvorenia účtu Payz
Možnosti zákazníckej podpory Payz

Možnosti zákazníckej podpory Payz

Používatelia služby Payz môžu pristupovať k zákazníckemu servisu dvoma hlavnými spôsobmi. Tie obsahujú:

  • Živý chat Pre prístup k živému chatu musia používatelia navštíviť stránku pomocníka Payz. Na spustenie živého rozhovoru musí používateľ zadať celé meno, e-mailovú adresu a dopyt.
  • Email: Zákazníci môžu tiež kontaktovať podporu prostredníctvom e-mailu, ktorý je odoslaný prostredníctvom kontaktného formulára na stránke pomoci Payz.

Tím zákazníckych služieb spoločnosti Payz je vo všeobecnosti priateľský a profesionálny. Väčšina používateľov od nich zvyčajne dostane uspokojivú odpoveď. Niekedy však trvá niekoľko dní, kým dostanete odpoveď. To môže byť dosť náročné v prípadoch, keď sú otázky naliehavé.

Možnosti zákazníckej podpory Payz