Top 10 Money Transfer ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Slovo prevod peňazí sa bežne používa na označenie bankových prevodov. Termín sa môže líšiť v závislosti od umiestnenia hráčov. Postup je však takmer vždy v každom prípade rovnaký. Stávkový účet poskytuje používateľom informácie o ich bankovom účte. Tipujúci potom použijú tieto údaje na vloženie prostriedkov priamo na svoje účty.

Opak je pravdou pri výbere. Prevody peňazí sa uskutočňujú buď v rámci jednej finančnej inštitúcie, alebo cez množstvo platforiem. Zvyčajne nedochádza k zásahu personálu banky. Najrozšírenejším dôvodom na používanie bankových prevodov na stávkových účtoch eSports je, že sú bezpečnejšie, pretože sa posielajú priamo z jedného bankového účtu na druhý.

Je prevod peňazí populárny?

Je prevod peňazí populárny?

Spôsob platby je rozšírený a mnohí hráči ho radi využívajú. Banky tieto transakcie chránia, aby zabezpečili bezpečnosť údajov a peňazí používateľov. Bezhotovostné prevody sú obľúbené pri všetkých typoch platieb, pretože nevyžadujú špeciálne účty ani použitie špecializovaného vybavenia či platobných zariadení. Toto je jeden z najpopulárnejších a najjednoduchších spôsobov platenia za hazardné hry, najmä stávkovanie eSports.

SWIFT spracováva väčšinu medzinárodných platieb prevodom peňazí. Družstvo bolo vytvorené v roku 1974 siedmimi medzinárodnými bankami, ktoré prevádzkujú globálnu sieť. Vďaka tomu je prevod peňazí jedným z najstarších spôsob platby.

Poskytnuté možnosti platby

Elektronické prevody finančných prostriedkov, zastrešujúci pojem zahŕňajúci platby prostredníctvom bankových kariet, sú najbežnejším typom prevodu peňazí. Dalo by sa použiť aj bankový prevod, čo je medzinárodný zrýchlený bankový prevod platieb. Giro ponúka priamy vklad, zatiaľ čo ďalšia možnosť umožňuje hráčom posielať peniaze poštovým šekom alebo peňažným poukazom. Ľudia, ktorí spravujú svoje peniaze pri stávkach eSports, môžu využívať bankové prevody, ktoré sú pomerne bezpečnou metódou.

Bankové prevody sú akceptované ako spôsob vkladu pre transakcie online stávkových účtov vo väčšine krajín, ktoré to umožňujú. Vďaka rozsiahlej sieti bánk je rozšírený v európske krajiny a Spojenými štátmi.

Je prevod peňazí populárny?
Ako vykonať vklad pomocou prevodu peňazí

Ako vykonať vklad pomocou prevodu peňazí

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako môžu hráči uskutočniť bezhotovostné platby z akejkoľvek banky, je transakcia z miestnej pobočky. Hráči tak môžu urobiť aj cez telefón. Najbežnejšou metódou je však priamy bankový prevod z ich online bankového účtu.

Hráči by si mali vybrať "vklad" z pokladničnej časti svojho online stávkového účtu. Mali by ste vyplniť požadované bankové informácie a sumu, ktorú chcete previesť. Stávkový účet môže vyžadovať minimálny vklad.

Nakoniec musia hráči vykonať všetky bezpečnostné kontroly, ktoré banka vyžaduje. Po potvrdení bude hráč musieť len počkať, kým prídu prostriedky, a potom začať hrať. Je možné, že to bude trvať niekoľko pracovných dní.

Priamy vklad s prevodom peňazí

Hráči si môžu stiahnuť aplikáciu alebo hrať na webovej verzii a uskutočňovať priame vklady prevodmi peňazí. Toto sú najpohodlnejšie možnosti. Využitie služieb online bankovníctva, najmä bankových aplikácií, zabezpečí, že transakcie bankovým prevodom budú dokončené v priebehu niekoľkých sekúnd.

Poplatky za prevody sa v jednotlivých bankách líšia v závislosti od prevádzanej sumy. Pri online bankových prevodoch neexistujú žiadne limity na vklad ani výber. Niektorí online stávkové stránky eSports, však majú rôzne obmedzenia, koľko peňazí môžu hráči vložiť a vybrať pomocou online bankových prevodov.

Ako vykonať vklad pomocou prevodu peňazí
Ako vykonať výber pomocou prevodu peňazí

Ako vykonať výber pomocou prevodu peňazí

Nie je ťažké vybrať peniaze zo stávkového účtu eSports. Jediné, čo musí hráč urobiť, je uistiť sa, že dodržiava všetky pravidlá stránky s hazardnými hrami. Tieto môžu zahŕňať minimálnu sumu potrebnú na udržanie aktívneho stávkového účtu a maximálnu sumu.

Hráči sa musia prihlásiť do svojho účtu stávkovej kancelárie a vybrať „výber“ z pokladničnej časti stávkového účtu. Potom by ste si mali zvoliť bankový prevod ako spôsob výberu a zadať sumu, ktorú chcete vybrať. Hráč môže dostať výzvu, aby si vybral konkrétnu banku, do ktorej chce vybrať svoje výhry. Po potvrdení sumy kliknite na tlačidlo Vybrať. Stávkový účet upozorní zákazníka po spracovaní transakcie a človek musí počkať niekoľko dní, kým dostane peniaze na bankový účet.

Obmedzenia výberu nie sú pri prevodoch peňazí bežné. Hráči si môžu svoje výhry vybrať kedykoľvek, dokonca aj na svojich telefónoch. Časy spracovania sa však môžu líšiť v závislosti od množstva. Výbery môžu trvať tri až sedem dní. Ak má stávkový účet problémy s overením hráčskeho účtu alebo určením jeho schopnosti vybrať si, môže to trvať až týždeň alebo dokonca dva týždne.

Ako vykonať výber pomocou prevodu peňazí
Výhody a nevýhody prevodu peňazí

Výhody a nevýhody prevodu peňazí

Pros

 • Transakčné poplatky sú neuveriteľne minimálne
 • Nie je potrebné otvárať ďalšie účty
 • Existuje vysoká úroveň bezpečnosti a ochrany údajov
 • Bezhotovostné prevody akceptuje väčšina online stávkových účtov
 • Používa sa celkom jednoducho. Nevyžaduje od hráčov kreditné kontroly ani osobné informácie
 • Kľúčovou výhodou je, že bezhotovostné prevody môže na platby použiť ktokoľvek

Zápory

 • Niektoré finančné inštitúcie odmietajú akceptovať možnosť platby stávkových účtov eSports
 • Nie je to najrýchlejší spôsob platby online
 • Niektorí hráči môžu radšej nepoužívať svoje bankové účty na hranie hier
 • Pre všetkých hráčov je potrebný bankový účet
 • Niektoré banky môžu spochybňovať priame prevody a pozastaviť hráčsky účet, kým sa zástupca starostlivosti o zákazníkov neporozpráva s používateľom
Výhody a nevýhody prevodu peňazí
Proces otvorenia účtu prevodom peňazí

Proces otvorenia účtu prevodom peňazí

Keďže bankové prevody prebiehajú priamo medzi bankami a bankovými účtami, sú zabezpečené bezpečnostnými systémami. Banky používajú niektoré z najpokročilejších a najprísnejších šifrovaní, aby zabezpečili, že ich peniaze a peniaze ich klientov zostanú v bezpečí.

Ako si založiť účet

Na otvorenie účtu musí hráč ísť do banky s dokladom totožnosti. Zvyčajne sa to dá urobiť v priebehu niekoľkých minút a hráč to môže použiť na online stávkových platformách. Hráč musí po registrácii prepojiť svoj bankový účet s účtom online stávkovania podľa vlastného výberu. Zákrok je väčšinou rýchly a dá sa absolvovať na počítači alebo na mobilnom telefóne.

Použitie možnosti platby bez bankového účtu nie je možné. Používatelia musia byť plnoletí na získanie potrebných dokladov totožnosti, ktoré banka potrebuje. Účet na prevod peňazí má niekoľko nevýhod. Väčšina bánk vyžaduje, aby používatelia boli aktívni určitý čas. Účty hráčov môžu byť vymazané, ak zostanú dlhšie neaktívne. Ak chcú dostať svoje peniaze späť, budú musieť ísť do banky alebo zavolať na zákaznícky servis.

Proces otvorenia účtu prevodom peňazí
Možnosti zákazníckej podpory prevodu peňazí

Možnosti zákazníckej podpory prevodu peňazí

Oddelenia zákazníckych služieb väčšiny bánk si zákazníkov vysoko cenia. Pre hráčov je jednoduché kontaktovať banku alebo stávkový účet. V prípade zmeškaného vkladu by mal hráč najskôr zavolať na stávkový účet, aby zistil, či dostal prostriedky. Ak tak neurobili, hráč by sa musel obrátiť na svoju banku a získať ďalšie informácie. Výbery môžu byť tiež pozastavené, ak si banka želá overiť hráčovu identifikáciu. Väčšinu úloh je možné vykonať bez toho, aby ste museli navštíviť banku.

Každá banka má svoj vlastný kontakt. Ale hráč by mal hľadať nasledovné:

 • Časté otázky na webovej stránke
 • Stránky sociálnych médií
 • E-mail podpory
 • Volať čísla
 • Živý chat
Možnosti zákazníckej podpory prevodu peňazí